شنبه ۲۱ تیرساعت ۰۶:۳۱Jul 2020 11

جدیدترین‌های «ستاد مبارزه با قاچاق کالا»

 
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
جانشین دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در دیدار با مدیرکل کانون استان سمنان بر گسترش تعاملات و هم کاری های این کمیسیون در حوزه ی کودک و نوجوان تأکید کرد.
آی تی آنالایز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۷:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سامانه جامع تجارت پس از تصویب قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز طبق تبصره 3 ماده 5 اجرا شد. این سامانه با هدف تجمیع داده ها و یکپارچه سازی اطلاعات اجرا شد در این راستا وزارت صمت از سال 95 سامانه جامع تجارت را با همکاری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و گمرک اجرایی کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۶:۵۱    
گروه استان ها- مدیرکل دفتر تبلیغات هوشمندانه مشارکت مردمی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه پیوست فرهنگی حوزه پوشاک، سوخت و لوازم خانگی در راستای مقابله با قاچاق تهیه شود گفت: نگرش مردم باید به سمت استفاده از کالای داخلی تغییر یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
اراک- مدیرکل دفتر تبلیغات هوشمندانه و مشارکت مردمی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بر لزوم انجام اقدامات فرهنگی برای تغییر نگرش و باور مردم نسبت به مصرف کالای ایرانی تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات هوشمندانه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور: تبلیغات هوشمندانه گامی موثر در مبارزه با قاچاق کالا ست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۰۸    
ایسنا/مرکزی مدیرکل دفتر تبلیغات هوشمندانه مشارکت مردمی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: در خصوص استفاده از کالای ایرانی و تغییر نگرش مردم در راستای استفاده از این کالاها، باید تغییر نگرش عمومی در اولویت قرار گیرد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات هوشمندانه و مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور با بیان اینکه منشور استفاده از کالای ایرانی تهیه و به کلیه دستگاه ها ابلاغ شده است گفت: اجرایی شدن آن در کلیه دستگاه ها یک ضرورت مهم محسوب می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل دفتر تبلیغات هوشمندانه و مشارکت مردمی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: لازم است اقدامات فرهنگی برای تغییر نگرش و باور مردم در مصرف کالای داخلی و ایرانی در اولویت برنامه های راهبردی قرار گیرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۲۶    
افشاریان، مدیرکل دفتر پیشگیری از قاچاق فراورده های نفتی ستادمبارزه با قاچاق کالا و ارز باتأکید براینکه قاچاق فراورده های نفتی کاهش یافته، برآورد قاچاق در سالجاری را 3میلیون لیتر درروز پیش بینی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۸:۴۴    
سردار علی مویدی رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: کالاهای قاچاقی که تأیید وزارت بهداشت را نداشته باشند معدوم، اما سایر کالاها بسته به نوع شان می توانند در بازار داخلی مصرف شده یا صادر شوند.
تحلیل بازار / شانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مویدی خرم آبادی، رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به راه اندازی سامانه های کنترل قاچاق گفت: با راه اندازی این سامانه ها امکان قاچاق سوخت در کشور به حداقل می رسد.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۵۰    
مدیر روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا گفت: از سال 1395 لایحه اصلاح مبارزه با قاچاق کالا و ارز را به مجلس فرستادیم و مجلس نزدیک به 3 سال روی آن کارکرد و بعد از 3 سال در روز آخر مجلس تصویب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۵۴    
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: امروز دولت با طراحی سامانه ها، توانایی رصد سوخت از نقطه تولید تا زمان رسیدن به دست مصرف کننده نهایی را دارد و در یک قاب شیشه ای فضاهایی که امکان قاچاق وجود دارد را شناسایی و کنترل می کند.
خبرگزاری یوپنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
نخستین جشنواره حمایت از آثار و تولیدات دانشجویان در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز به میزبانی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ریاست جمهوری در پاییز سال جاری برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۹:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به سامانه های کنترل قاچاق، از راه اندازی این سامانه ها به عنوان شاهکاری در نظام جمهوری اسلامی و در این دولت یاد کرد و گفت: با راه اندازی این سامانه ها امکان قاچاق سوخت در کشور به حداقل خواهد رسید.
روزنامه سایه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۸:۵۸    
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: رجیستری شدن سیگار کلید خورده و از مرحله تولید تا مصرف رصد خواهد شد . به گزارش ستاد مبارزه با قاچاق؛ علی مؤیدی خرم آبادی دراین زمینه افزود: شناسه دارشدن لوازم خانگی هم یکی از اقدامات برای مقابله با قاچاق است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۸:۲۹    
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه نگاه دولت به مرزنشینی نگاهی توسعه ای است، گفت: امروز دغدغه دولت، توسعه تجاری، صنعتی و اقتصادی در جوار مرزهاست و برای تأمین حداقل معاش مرزنشینان برنامه ریزی دارد و معتقد است مرزنشینان می توانند عامل تأمین امنیت در تجارت و اقتصاد باشند.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از کشف 15تا 20درصد کالاهای قاچاق خبر داد. به گزارش صدا و سیما، علی مویدی خرم آبادی در یک برنامه تلویزیونی، محاسبات مجلس شورای اسلامی درباره کشف فقط 5 درصد کالا های قاچاق را نپذیرفت و اضافه کرد: بخش قابل توجهی از قاچاق از مبادی غیر رسمی انجام می شود ...
ایران خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، گفت: رجیستر شدن سیگار کلید خورده و از مرحله تولید تا مصرف رصد می شود.
شبکه دو سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۱:۲۲    
شبکه دو / مهمانان حضوری : 1-حسین نیری مشاور رییس و مدیر روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز موضوع: فلسفه وظایف ستاد اقدامات پیشگیری ستاد اقدامات مقابله ستاد 2-کاظم کوکرم کارشناس علم 3-دکتر محسن خوش نیت نیکو فوق تخصص غدد استاد ممتاز و استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی تهران ...
آی تی آنالایز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۰:۰۳    
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: رتبه سوم واردات سه ماه امسال مربوط به گوشی تلفن همراه است و این نشان می دهد زمانی که در نظم بخشیدن به واردات و صادرات گام بر می داریم تمام عوامل مربوط در مسیر مشخص قرار می گیرند و امروز در تلفن همراه هیچ گونه قاچاق نداریم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۷:۴۶    
ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و آموزش و پرورش استان با برنامه مشترکی، فرهنگ نه به قاچاق کالا را در مدارس نهادینه میکنند.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، گفت: رجیستری شدن سیگار کلید خورده و از مرحله تولید تا مصرف رصد می شود.
سخنگوی ستادمبارزه با قاچاق کالا وارز بابیان اینکه قاچاق دراروپا هم اتفاق می افتد و فیلمهای مستند آن درستاد موجود است، گفت: وظیفه ما اجرای قانون نیست وتنها برحسن اجرا نظارت داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۱:۳۰   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: اولویت این ستاد، پیشگیری از شکل گیری پدیده قاچاق است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مویدی گفت: اقدامات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز منجرشده تا میزان کشفیات قاچاق از 25 میلیارد به 12 میلیارد دلار کاهش یابد.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
علی مویدی خرم آبادی، رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اظهار داشت: در بحث ارز امروز چالشی به نام قاچاق ارز نداریم. منابع ارزی ما در حدی نیست که به قاچاق کلان تبدیل شود. شاید در حد خرد و موردی اتفاق بیفتد. اکنون دسترسی قاچاقچی در حدی نیست که بتواند ارز ما را به یغما ببرد ...
برنامه نگاه یک این هفته میزبان علی مویدی رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز است.
سلام دنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۷:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: خانواده شهدا شایسته بهترین خدمت هستند. امروز حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد با همراهی رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان و جمعی از مسئولین استان با خانواده شهید البرز اکرم کیش که از شهدای مبارزه با قاچاق کالا هست دیدار و گفتگو کردند ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
دهقانی نیا، مدیرکل نظارت بر سامانه ها و سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، گفت: طبق آمار گمرک در سه ماهه اول سال 1399، اولین تا سومین کالای وارداتی به ترتیب ذرت، گندم و تلفن همراه است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام کرد: دستورالعمل تولید رمز ارزها با پیگیری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز این هفته به تصویب هیئت دولت رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۸:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به توسعه سامانه های شناسایی کالاها با هدف مقابله با قاچاق، گفت: با تاکیدی که رئیس جمهوری در زمینه جرایم سازمان یافته داشت، بر افراد یقه سفید متمرکز شده و پرونده هایی را کشف کردیم که کمتر کسی به فکرش خطور می کرد.
یزدی نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۵:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان یزد: در سه نماهه نخست امسال 198 پرونده قاچاق کالا در استان تشکیل شده است.
آی تی آنالایز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۴:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: دستورالعمل تولید رمز ارز ها در هئیت دولت به تصویب رسید. به گزارش باشگاه خبرنگاران علی مویدی رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز درباره دستور العمل تولید رمز ارزها گفت: این روزها افراد زیادی درگیر رمز ارزها هستند ...
اقتصاد آنلاین / ایبنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۳:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایبِنا، علی مویدی اظهار داشت: دستورالعمل تولید رمز ارزها که بخشی از مردم این روزها درگیر آن هستند با پیگیری مجدانه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز هفته جاری در هیات دولت تصویب شد. ...
مویدی خرم آبادی، رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: دستورالعمل نحوه تولید رمز ارزها در هیئت دولت تصویب شده است و به زودی ابلاغ خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۵:۴۶    
دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان یزد: در سه نماهه نخست امسال 198 پرونده قاچاق کالا در استان تشکیل شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون پیشگیری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز شرایط ورود به بازار و سرانجام کالاهای کشفی قاچاق را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- نماینده ولی فقیه در استان سمنان گزارش های مردمی در زمینه مبارزه با قاچاق را مهم خواند و خواستار ارتباط و تعامل بیشتر مردم با مسئولان ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۲۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
نور محمد فردی روز یکشنبه در نشست ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کرج افزود: امحاء به موقع کالاهای منسوخ شده و کالاهای فسادپذیر، طی مراحل قانونی املاک تملیکی از جمله ضرورت هایی است که باید دراین زمینه مورد توجه قرار گیرد. وی ادامه داد: افزایش بازرسی از فروشگاه های بزرگ عرضه و حضور فعال تر [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کردستان، گفت: سه ماه اول امسال کشفیات دارو نسبت به مدت مشابه سال گذشته 95 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان گفت: مقابله با باندهای سازمان یافته اولویت ستاد مبارزه با قاچاق در کردستان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۲۰:۰۱    
مهمترین مصوبات جلسه امروز ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزاری کلاس آموزشی برای متولیان امر مبارزه با قاچاق و هماهنگی برای تامین سوخت مورد نیاز کشاورزان بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
همدان - استاندار همدان گفت: فرهنگ سازی در کنار برخورد با دانه درشت ها و باندهای سازمان یافته قاچاق کالا باید اولویت ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان همدان باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۵:۲۶    
همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: اولویت اعضای ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز مبارزه جدی با قاچاق کالا توسط قاچاقچیان دانه درشت باشد.
گیلانستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۳:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
باتوجه به بازگشت به کار محمود باقری خطیبانی عضو شورای چهارم شهر رشت به استانداری گیلان، وی به عنوان دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استانداری منصوب شد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز توصیه کرد: خریداران لوازم خانگی هنگام خرید، حتما کد رهگیری 13 رقمی روی بسته بندی کالا را بررسی کنند. کالایی که شناسه رهگیری ندارد، حتما قاچاق است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره اتحادیه پوشاک تهران با اشاره به نتایج مثبت اجرای فاز اول طرح مبارزه با توزیع پوشاک قاچاق گفت: متاسفانه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اقدامات خود برای مقابله با توزیع کنندگان پوشاک قاچاق را تکمیل نکرده و با وجود افزایش نرخ ارز، قاچاق پوشاک همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۲۰:۰۶    
کالا های قاچاق با مصوبه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مجتمع دفن زباله محمدآباد امحا شد.