یکشنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۰۴:۵۶Apr 2019 21

جدیدترین‌های «کودک باهوش»

سیتنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۶:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: تا یک ماه آینده موقعیت مکانی تماس گیرندگان، به صورت اتوماتیک به اورژانس ها داده می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
یک کودک شش ساله در شهرستان خمینی شهر استان اصفهان وقتی متوجه شد مادرش پس از مصرف قرص بیهوش شده است با اورژانس تماس گرفت. این کودک توانست با دادن آدرس خانه شان به مامور اورژانس جان مادرش را نجات دهد. تماس تلفنی این کودک باهوش را با اورژانس می بینید.
زندگی آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
رنگ اتاق کودک تاثیر بسزایی در پرورش هوش و درک و احساسات او دارد، اگر کودک باهوش میخواهید ما به شما میگوییم اتاق اش را چه رنگی کنید.
نی نی بان   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
آیا در مورد رشد و تقویت مغز کودک خود حساس هستید؟ آیا تمایل دارید که کودک باهوش و زیرک پرورش دهید؟
سیمرغ   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
اگر کودک خردسال شما هر یک از این نشانه هایی که در ادامه به آنها اشاره می کنیم داشت، می توانید به باهوش تر بودن او نسبت به همسالانش افتخار کنید! یعنی بچه های باهوش تر، این 4 علامت را دارند
همشهری   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۰۹    
برای اینکه کودکی باهوش داشته باشید، مدت زمان استفاده از تلویزیون و کامپیوتر او را کنترل کنید. نشستن بدون حساب و کتاب کودکان پای تلویزیون و کامپیوتر منجر به چاقی، اختلال در زمان و میزان خواب و مشکلات رفتاری در آنها می شود.
نی نی بان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۰:۰۳    
تمام والدین دوست دارند فرزند آن ها به عنوان یک کودک باهوش و موفق شناخته شود.
پارسینه   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۰۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
هنرمند شدن آمیزه ای است از داشتن ژن های هنر مورد نظر، آموزش موثر و به موقع، علاقه زیاد و تمرین متناسب. یکی از هنرمندان مشهور ولفگانگ آمادئوس موزارت است. ...
سلامت نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سلامت نیوز : ماهی قزل آلا دارای پروتئین بالا و اسیدهای چرب امگا 3 است. انواع مختلف ماهی قزل آلا در شمال اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام وجود دارد و در بسیاری از نقاط جهان مصرف می شود. ماهی قزل آلا یک گزینه عالی و بسیار سالم برای یک وعده غذایی بشمار می رود. ...
همشهری   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۳:۱۴    
کودک در سال های اول زندگی اش فقط از یک طریق هوشش افزایش می یابد و اعتماد به نفس و حرمت نفسش تقویت می شود و آن کشف دنیاست. به جای اینکه مدام او را از نزدیک شدن به اطرافش منع کنید و به او، نکن و نرو و دست نزن بگویید، تحت نظارت خودتان به او اجازه کشف محیط پیرامونش را بدهید.
نی نی بان   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
هوش به توانایی های شناختی افراد اشاره دارد که شامل حافظه، درک مطلب، توانایی حل مسئله، استدلال و اندیشه انتزاعی است.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
تمام والدین دوست دارند فرزند آن ها به عنوان یک کودک باهوش و موفق شناخته شود. یک کودک باهوش در مدرسه دانش آموزی موفق و در جامعه فردی بدون مشکل خواهد بود. تربیت یک کودک باهوش و موفق، دوران بزرگ سالی او را هم به عنوان فردی پیشرو تضمین خواهد کرد ...
عصر کازرون   ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۰:۱۲    
سازمان جهانی بهداشت به دلیل اهمیت تغذیه با شیر مادر، هر ساله، یکم تا هفتم آگوست، برابر با دهم تا شانزدهم مرداد را به نام هفته جهانی شیر مادر نامگذاری کرده و امسال این هفته با شعار تغذیه با شیر مادر؛ زیربنای زندگی سالم ، گرامی داشته می شود.
پارسینه   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
داشتن کودک باهوش یکی ازخواسته های مادران بارداراست که با چند روش آسان می توانند به این مهم دست یابند. برای داشتن کودک باهوش کافی است از دوران بارداری به فکر باشید. برای داشتن کودک باهوش میوه و سبزی مصرف کنید ...
نی نی بان   ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۹:۲۳    
کثر کودکان بین 18 ماهگی تا 2 سالگی هر هفته یک لغت جدید یاد می گیرند و در سن 2 سالگی تقریبا 50 تا 100 کلمه را یاد گرفته اند.
نی نی بان   ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۷:۱۶    
هر چند توانایی تفکر خلاق به طور بالقوه و به نحو فطری در انسان به ودیعه نهاده شده است اما ظهور آن مستلزم پرورش آن است.
نی نی بان   ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
داشتن کودک باهوش، آرزوی هر پدر و مادری است اما شاید کمتر پدر و مادری از روش های صحیح داشتن فرزند...
نی نی بان   ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۸:۵۴    
شطرنج، جدول، پازل و دیگر بازی های فکری، همگی برای مغز کودک همچون ورزش هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
داشتن کودک باهوش یکی از آرزوهای همه مادران در دوران بارداری است. بهتر است بدانید تغذیه دوران بارداری تاثیر مستقیم بر هوش کودک دارد. در این مقاله غذاهایی را معرفی می کنیم که به افزایش هوش کودک کمک می کنند.
سیمرغ   ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۹:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
داشتن کودک باهوش یکی از آرزوهای همه مادران در دوران بارداری است. بهتر است بدانید تغذیه دوران بارداری تاثیر مستقیم بر هوش کودک دارد. در این مقاله غذاهایی را معرفی می کنیم که به افزایش هوش کودک کمک می کنند.
نی نی بان   ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۰:۰۵    
در واقع با اینکه هوش پدیده ای ژنتیک و استعدادی خدادادی است، توانایی های ذهنی افراد طی دوران زندگی و از دوران کودکی آنها کم کم شکل می گیرد.
اقتصاد آنلاین / بهداشت نیوز   ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
اگر یادتان باشد در زمان های قدیم به دلیل کمبود جا سیسمونی ها بسیار ساده و مختصر بود و حتی در اکثر موارد دختربچه ها با یک عروسک و پسربچه ها با یک ماشین اسباب بازی سر خودشان را گرم می کردند و هیچ وقت معترض نبودند و سطح توقعات بالایی هم نداشتند بلکه همه دلخوشی یشان همان یک اسباب بازی بود.
نی نی بان   ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۱:۴۲    
کودکان با استعداد، طبق تعریف، “کسانی هستند که در زمینه های عقلی، خلاق، هنری، ظرفیت رهبری...
نی نی بان   ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
برای داشتن فرزند باهوش نیاز به نابغه بودن والدین نیست. فقط کافی است درست به کودک خود مهر بورزید.
نی نی بان   ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۱:۵۴    
اگر به این نتیجه رسیده اید که کودکتان فردی باهوش و با ضریب هوشی قابل توجه است در اولین فرصت گفتگویی با معلم او داشته باشید.
نی نی بان   ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مطلوبیت هوشی نزد افراد در جوامع امروزی با موفقیت های آینده پیوند دارد و این اعتقاد عمومی وجود دارد که باهوش ترها موفق ترند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۲:۰۰    
هر عصری و دوره ای مثل نجاری که چوبی را می تراشد کلیدواژه های خودش را هم می تراشد و می سازد و البته آدم های آن عصر زیر سایه آن کلیدواژه ها رفتار می کنند.
خرداد نیوز   ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
خرداد: کودک 4 ساله باهوش انگلیسی با فریادهای به موقع اش ، خانواده 7 نفره اش را از مرگ نجات داد به گزارش ایران آنلاین به نقل از دیلی استار، ایزابل ناگت که متوجه آتش سوزی در خانه شان واقع در شرق محله هارلم شده بود ،با فریادی های آتش ، آتش خانواده اش را نجات داد. ...
جام نیوز   ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فعالیت و عادات غذایی سالم در دوران بارداری مهم ترین موضوعی است که اگر در این زمینه درست عمل نکنیم عواقب بدی برای مادر و کودک خواهد داشت.
نی نی بان   ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به کودک 14 ماهه ام چه غذایی بدهم که به افزایش هوش و قد کودکم کمک کند؟
نی نی بان   ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۱    
محققانی که تاثیر تغذیه بر هوش کودکان را بررسی می کنند، می گویند با مصرف پنج ماده غذایی می توان به باهوش تر شدن بچه ها کمک کرد.
نی نی بان   ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۳۳    
یک نوشیدنی حیات بخش نه تنها باعث رفع تشنگی می شود بلکه حتی بر ضریب هوشی و افزایش یا کاهش آن موثر است.
سخت افزار   ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
شرکت ال جی حدود 16 سال پیش صنعت جاروبرقی را با عرضه اولین جاروبرقی رباتیک در دنیا متحول کرد. مهندسان ال جی با استفاده از سال ها تجربه در صنعت رباتیک لوازم خانگی ...
نی نی بان   ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۷:۵۴    
حتما می دانید که هیچ کودکی نابغه به دنیا نمی آید ولی نقش کسی که او را پرورش می دهد و در مورد اهمیت آموزش قبل از دبستان و رشد مغزی کودکان اطلاع دارد، بسیار مهم است
نی نی بان   ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۴:۲۱    
مطالعات نشان می دهد کودکانی که روزانه شیر مصرف می کنند، از سایر کودکانی که علاقه ای به خوردن آن ندارند، باهوش تر هستند.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۹:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
دانشمندان دریافته اند میزان بهره هوشی بالا در کودکی با خطر پایین تر مرگ و میر و ابتلا به زوال عقل در بزرگسالی مرتبط است.
زندگی آنلاین   ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۰۷:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
بر طبق بررسی های انجام شده، خوردن میوه زیاد در دوران بارداری می تواند منجر به بدنیا آمدن نوزاد با هوش شود، کودکی که دارای رشد شناختی بیشتر از بقیه باشد.
رکنا   ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۵:۵۰   + ۳۲ سایت دیگر  
رکنا: محققان به مردانی که تازه پدر شده اند توصیه می کنند سپری کردن زمان بیشتر با فرزندان شان می تواند موجب تقویت رشد فکری آنها شود.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۸:۵۷    
برای کودک باهوش، باهوش ماندن دشوار است، زیرا هوش شک می آفریند. پرس و جو می کند.
سلامانه   ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۲۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
سلامانه : برای کودک باهوش، باهوش ماندن دشوار است، زیرا هوش شک می آفریند. پرس و جو می کند. بحث و جدل می کند. عصیان می کند. هوش فردگراست. گاهی آری می گوید و گاهی نه. مطابق نظر خودش زندگی می کند، مقلد نیست و پدر و مادرها چنین چیزی را دوست ندارند. می خواهند کودک شان یک مقلد و یک بلی قربان گو باشد ...
نی نی بان   ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ز طریق بازی می توان زبان کودکان، افکار و احساسات، طرز تلقی، تربیت فردی، تمایلات و بسیاری از مسایل آنها را دریافته و با آنها تفاهم کنیم.
نی نی بان   ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۰۸:۴۷    
کودکان باهوش به هنر نیاز دارند. موسیقی، نقاشی، تئاتر و حرکات موزون همه حواس را بر می انگیزانند.
میزان   ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۵:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مادران باردار با 9 روش می توانند کودکی باهوش داشته باشند.
عصر خودرو   ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
عصر خودرو: کاملا ناعادلانه است، هیچ شکی در ماهیت نابرابر این تست فنی وجود ندارد و گرنه قامت ریز نواده کیشیرو تویودا را چه به اسب سرخ مارانللو. اما هر دو ویژگی های مشترک بسیار زیادی را به همراه دارند ...
نی نی بان   ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اگر مشتاق به داشتن کودک باهوش هستید و آرزویتان نخبه شدن وی و رسیدن وی به مدارج بالای علمی است پس این روش ها را در پیش بگیرید.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۵/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
ضریب هوشی متاثر از عوامل ذاتی و اکتسابی است که با شناخت کامل دسته دوم می توانید هوشی سرشار را برای فرزندتان رقم بزنید.
نی نی بان   ۱۳۹۵/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
فشرده سازی برنامه های آموزش در حیطه های مرتبط با علاقه کودکان.
برترین ها / نی نی بان   ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
وب سایت 5040: کودکان هیچ گاه شنوندگان خوبی برای والدین خود نبوده اند، ولی هیچ گاه در تقلید از آن ها کوتاهی نکرده اند. حرف هایی که شما می زنید خیلی اهمیت ندارد، بلکه روشی که زندگی را پیش می برید از اهمیت برخوردار است ...
نی نی بان   ۱۳۹۵/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۱    
بازی های ویدئویی نزد والدین زیاد محبوب نیستند، چون عموماً خشن هستند و موجب انزوا و بی فکری بچه می شوند.