چهارشنبه ۳۰ مردادساعت ۱۳:۴۷Aug 2019 21

جدیدترین‌های «استاندار سیستان و بلوچستان»

ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر در بازدید از جایگاه CNG این شهرستان از وجود صف طولانی برای تحویل سوخت از این جایگاه انتقاد کرد و گفت: تنها جایگاه CNG جوابگوی نیاز این شهرستان نیست به همین سبب باید در واگذاری امتیاز جایگاه به متقاضیان تسریع شود.
بانک توسعه تعاون   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: برنامه ریزی بانک توسعه تعاون برای پیشبرد اشتغال پایدار روستایی و کسب بیشترین میزان جذب در میان بانک های مشمول ستودنی است. ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۲۰    
کانون خبرنگاران نبأ به دنبال بیانات اخیر امام جمعه زابل در خصوص ضرورت حضور استاندار سیستان و بلوچستان در منطقه سیستان و پاسخگویی به سؤالات جوانان بیانیه ای از سوی خبرنگاران و فعالان رسانه ای منطقه سیستان منتشر شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۱:۱۸    
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بدون همکاری و همراهی مردم نمی توان در حوزه آموزش و پرورش به موفقیت رسید و باید مردم همانطور که در امور مذهبی و ساخت مسجد تلاش می کنند در حوزه ساخت مدرسه نیز ورود کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۶:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار با اشاره به آغاز ساماندهی سکونتگاه های غیررسمی و مناطق حاشیه شهر، گفت: افزون بر 12 هزار خانوار حاشیه نشین در چند ماه گذشته در چابهار شناسایی شده و بزودی کار ساماندهی آنها آغاز می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مردم سیستان بر این باورند که این منطقه از سوی برخی مسئولان و مدیران این استان و یا رده های بالاتر به نوعی فراموش شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه زابل گفت: استاندار سیستان و بلوچستان اکثر تمرکزش در سواحل مکران است؛ در حالی که وظیفه او بررسی مشکلات کل استان سیستان است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۰:۲۲    
هنوز هم دیر نشده، با کمال احترام از احمد علی موهبتی، استاندار سیستان و بلوچستان می خواهیم در سیستان حاضر شود و مدیریت بحران را از حالت پنچری در آورد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۹:۰۹    
چابهار- ایرنا- معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار گفت: نباید طرحی که اعتبار ندارد کلنگ زنی وموجب بدبینی به نظام و مسئولان شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- محمد هادی مرعشی معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان به مناسبت سالروز استقلال هند و پاکستان با حضور جداگانه در کنسولگری این 2 کشور در زاهدان با سرکنسول آنها دیدار کرد.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا، امام جمعه شهرستان زابل در خطبه های این هفته، 25 مرداد گفت: جوانان ما در مقابل قوه قضائیه تجمع کردند و از حجت الاسلام رئیسی درخواست داشتند تا موضوع قهر استاندار با روستائیان سیستان را پیگیری کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
اعضای جنبش دانشجویی سیستان و بلوچستان در نامه ای خطاب به استاندار سیستان و بلوچستان گلایه خود را نسبت به بی توجهی مسؤولان و دولتمردان به منطقه سیستان اعلام کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۰۰:۳۳    
چابهار- ایرنا- سیدجواد حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش روز جمعه به اتفاق استاندار سیستان و بلوچستان و نمایندگان مردم چابهار و ایرانشهر در مجلس در شورای اداری آموزش و پرورش قطب جنوب استان سیستان و بلوچستان در فرمانداری چابهار شرکت کرده و با خانواده شهدا و قشرهای مختلف مردم دیدار و گفت وگو کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۰۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار ویژه چابهار گفت: این شهرستان یکی از محروم ترین نقاط آموزشی استان است که به توجه ویژه وزارت آموزش و پرورش و تخصیص امکانات لازم برای رفع مشکلات کمبود فضای آموزشی نیاز دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- کلنگ ساخت دانشگاه فرهنگیان چابهار در زمینی به مساحت سه هکتار توسط دکتر حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش، استاندار سیستان و بلوچستان و مدیرعامل منطقه آزادچابهار به زمین زده شد. عکس: رستم کریمی
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه مشارکت برای ساخت پروژه مجموعه گردشگری، تفریحی، فرهنگی و اقامتی در چابهار در حاشیه نشست شورای اداری و آموزش و پرورش قطب جنوب سیستان و بلوچستان با حضور دکتر حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش، استاندار سیستان و بلوچستان و نمایندگان مردم چابهار و ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۷:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان روز جمعه در این نشست گفت: اولویت اصلی جذب مشارکت های عمومی بویژه خیران بومی هر منطقه و شهرستان در حوزه آموزش و پرورش و ساخت و تجهیز مدارس خواهد بود. احمد علی موهبتی افزود: بر این اساس 25 درصد تعهد ساخت هر پروژه ای را خیران مدرسه ساز بومی تعهد خواهند کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- سرپرست وزارت آموزش و پرورش به اتفاق هیات همراه و استاندار سیستان و بلوچستان روز جمعه در مراسمی یک واحد آموزشی با 24 کلاس درس را در شهرستان کنارک واقع در جنوب سیستان وبلوچستان افتتاح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۲:۴۶    
چابهار- ایرنا- سرپرست وزارت آموزش و پرورش به همراه استاندار سیستان و بلوچستان و هیات همراه وارد چابهار شد و مورد استقبال فرماندار، مدیرعامل منطقه آزاد، اعضای شورای اداری، معتمدان و روحانیان قرار گرفت. عکس: رستم کریمی
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
در ادامه برنامه های سفرسرپرست وزارت آموزش و پرورش ودر شهرستان کنارک مجتمع آموزشی 24 کلاسه شهید جواد نوروزی با اعتباری بالغ بر 90 میلیارد ریال به بهره برداری رسید ...
پانا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - میثاق نامه خدمت ماندگار برای حذف مدارس خشتی و گلی سیستان و بلوچستان با حضور جمعی از خیرین مدرسه ساز کشوری، سرپرست وزارت آموزش و پرورش، رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور و استاندار سیستان و بلوچستان امضا شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در بازدید استاندار سیستان و بلوچستان از اداره کل راه و شهرسازی، برتأمین اعتبار لازم برای پروژهای بزرگراهی استان از جمله بزرگراه بم زاهدان میرجاوه، زاهدان خاش، زاهدان زابل، زابل میلک و زاهدان نهبندان تاکید شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار گفت: تخصیص سوخت به کشاورزان و اشکالات فنی بوجود آمده در سامانه های اینترنتی سبب شده تا سهمیه سوخت کشاورزان از هزار لیتر به 100 لیتر کاهش پیدا کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: پرداخت مناسب حقوق معلمان براساس زحمات خستگی ناپذیر آنان در این استان با توجه به مشکلات فراوان در زمان خدمت نتایج ارزشمندی را در رضایت مندی این قشر دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: حل همه مشکلات استان سیستان و بلوچستان در گرو حل مشکلات حوزه آموزش و پرورش است و اگر معضلات این بخش حل شود، در آینده فرزندان این خطه استان را در همه ابعاد آباد خواهند کرد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۰:۱۵    
کسب و کار نیوز: استاندار سیستان و بلوچستان گفت: گردشگری ظرفیت بی بدیلی است که می تواند وضعیت اشتغال، فرهنگ و امنیت کشور را رونق داده و موجب معرفی شایسته هر منطقه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۰۹:۴۶    
معاون امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان در نشست کارگروه آب ، کشاورزی و منابع طبیعی استان از پیشرفت 97 درصدی طرح ملی آبرسانی به دشت سیستان خبر داد.
پایگاه خبری گسترش / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
عملیات ساخت ساختمان جدید پردیس رسالت دانشگاه فرهنگیان زاهدان پس از کلنگ زنی با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش و استاندار سیستان و بلوچستان در مجتمع ورزشی شهید بهشتی این شهر آغاز شد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز و با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش مدیر کل و دیگر مسئولان استانی مزار شهدای زاهدان ، غبارروبی و عطرافشانی شد به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان سید جواد حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش در دومین برنامه سفر خود به استان به همراه موهبتی استاندار ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۰۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مدیران با شناسایی نواقص و نیازمندی های استان پیگیر سفر مقامات وزارتخانه های مربوط به این منطقه باشند.
️ به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی این سفر که با حضور مدیران دستگاه های اجرایی استان برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۲۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه پیوند استان های خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان می تواند زمینه ساز توسعه گردشگری شود، گفت: مشهد در حوزه گردشگری به نقطه قابل قبولی رسیده و این پیوند می تواند کمک بسیاری به گردشگری سیستان و بلوچستان و باعث ایجاد اشتیاق در بین مردم شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
پاکستانیهای مقیم زاهدان طی مراسمی با حضور معاون استاندار سیستان و بلوچستان و سرکنسول پاکستان در زاهدان، با اهتزاز در آوردن پرچم خود سال روز استقلال کشورشان از هند را جشن گرفتند.
پانا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - آیین امضای میثاق نامه برچیدن مدارس خشتی و گلی سیستان و بلوچستان فردا با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش، رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور، استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از خیرین ملی حقیقی و حقوقی در استان سیستان و بلوچستان برگزار می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- ساختمان جدید اداره پلیس آگاهی زاهدان امروز/چهارشنبه/ با حضور معاون هماهنگ کننده ناجا، فرمانده انتظامی استان، استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار این شهر افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر گفت: سالانه حدود 50 هزار تن خرما در این شهرستان تولید می شود که ضروریست خرمای ایرانشهر به نام خود این منطقه در بازارهای داخلی و خارجی عرضه شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان - استاندار سیستان و بلوچستان گفت: صندوق حمایت از هنرمندان سیستان و بلوچستان تشکیل شد تا به اهالی هنر و فرهنگ استان کمک شود.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۴:۰۰    
زاهدان/ معاون منابع انسانی و مالی مرکز خدمات کشور و سرپرست مرکز خدمات استان سیستان و بلوچستان با استاندار سیستان و بلوچستان دیدار و گفتگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زابل خواستار پاسخگویی مسئولان مربوطه از جمله استاندار سیستان و بلوچستان نسبت به مطالبات اخیر مردم و دانشجویان و هم چنین ورود سریع و جدی به بحران بی آبی شهرستان هیرمند برای مرتفع شدن این مشکل است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۰۸:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار گفت: بندرچابهار کوتاه ترین و به صرفه ترین مسیر برای ورود کالاهای اساسی کشور است و این بندر اقیانوسی پس از تکمیل زیرساخت های حمل و نقل جاده ای، ریلی و دریایی به قطب صادرات و واردات کشور تبدیل می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در راستای حمایت از خبرنگاران به همه مدیران اعلام کرده ایم اگر از رسانه ای به دلیل نقد منصفانه شکایت کرده اند مکلفند هر چه سریعتر نسبت به رضایت از رسانه اقدام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- معاون استاندار سیستان وبلوچستان وفرماندار شهرستان ویژه چابهار گفت: تعاونی مسکن خبرنگاران و فعالان اطلاع رسانی چابهار برای حمایت از این قشر زحمتکش راه اندازی می شود تا بخشی از مشکلات اسکان و ساخت خانه آنها مرتفع شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۰۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: رسانه ها به عنوان پل ارتباطی مردم و مسئولان مظلوم ترین روایت گران صادق جامعه بشری هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: شانزدهمین انتصاب و جایگزینی فرمانداران سیستان و بلوچستان امروز/ چهارشنبه/ با معرفی فرماندار جدید شهرستان هیرمند انجام شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه کمیته توسعه مشارکت های مردمی و سازمان های مردم نهاد استان اظهار کرد: کمیته مشارکت های مردمی یکی از مهم ترین کارگروه هایی است که با توجه به بحث آسیب های اجتماعی و در راس آن اعتیاد، ترانزیت و توزیع آن در استان می تواند به نوعی نقش هماهنگی ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- پردیس پارک علم و فناوری مکران با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مسئولان محلی در دانشگاه بین المللی منطقه آزاد چابهار افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: شب نامه نویسی های علنی در فضای مجازی استان رواج دارد و متاسفانه هیچ برخوردی نمی شود در حالیکه باید در مقابل تهدیدها، تخریب ها و شب نامه نویسی ها سینه سپر و از نظام و دولت دفاع کرد.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار دلگان گفت: کلنگ زنی و اجرای عملیات گازرسانی به دلگان در شهریور ماه آغاز خواهد شد. مجتبی شجاعی در گفت وگو با ایسنا افزود: با پیگیری های مستمر استاندار سیستان و بلوچستان در دولت و همچنین حمایت های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و تلاش های صورت گرفته از طریق شرکت ملی گاز استان ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۲:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: این استان با وجود شرایط منحصر به فرد و راه های دسترسی به آب های آزاد، در زمینه صنعتی به دلیل نبود فرهنگ در زمینه سرمایه گذاری در بخش صنعت توسعه نیافته، و شاخص های صنعتی ما در مقایسه با کشور بسیار پایین است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: این استان با وجود شرایط منحصر بفرد و راه های دسترسی به آب های آزاد، در زمینه صنعتی به دلیل نبود فرهنگ در زمینه سرمایه گذاری در بخش صنعت توسعه نیافته و شاخص های صنعتی ما در مقایسه با کشور بسیار پایین است.