سه شنبه ۱۷ تیرساعت ۱۳:۲۶Jul 2020 7

جدیدترین‌های «استاندار سیستان و بلوچستان»

 
جامع نیوز   ۴۸ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
جامع خبر(جامع نیوز): احمدعلی موهبتی اظهار کرد: بیمه بازسازی و تجهیز 500 هزار خانه روستایی در مقابل حوادث و بلایای طبیعی توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران، اقدامی بی نظیر و بی بدیل بود. ...
احمدعلی موهبتی اظهار کرد: بیمه بازسازی و تجهیز 500 هزار خانه روستایی در مقابل حوادث و بلایای طبیعی توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران، اقدامی بی نظیر و بی بدیل بود.
زاهدان- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: کلیات چهار پایانه صادراتی تخصصی به منظور بهره گیری از فرصت مرز و رونق صادرات در کارگروه صادرات غیرنفتی این استان مصوب شد.
مراتب ثبت دو اثر طبیعی در سیستان و بلوچستان، در نامه هایی جداگانه از سوی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به استاندار سیستان وبلوچستان ابلاغ شد .
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: توسعه پایدار روستاها مستلزم توسعه متوازن و همه جانبه است که این امر باید توسط مسوولان دست اندرکار پیگیری و اجرایی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه انتصاب فرمانداران زن در این استان نوید بخش توسعه است گفت: انتصاب مدیران بر اساس توانمندی هایشان بوده و رویکرد دولت تدبیر و امید و استاندار رویکردی عدالت طلبانه و برگرفته از منویات رهبر معظم انقلاب است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
سردار احمدعلی گودرزی روز دوشنبه در دیدار با استاندار سیستان و بلوچستان در زاهدان با تشریح آخرین وضعیت مرزهای کشور، اظهارداشت: اقدامات مطلوبی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در مرزهای جمهوری اسلامی ایران رخ داده که برای تقویت و تجهیز بیشتر سرحدات کشور نیاز به اعتبارات ویژه ای است ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه برای شکست کرونا باید برگزاری تجمعات غیرضرور همانند عروسی ها و عزاداری ها از زندگی مردم حذف شود، گفت: کاهش 50 درصدی حضور کارکنان ادارات منطقه سیستان از این هفته اعمال می شود. تاریخ انتشار: 10:25 - 16 تیر 1399 ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۹:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به شرایط خاص استان بویژه کمبود منابع آبی باید الگوهای جدید کشت و آبیاری در بخش کشاورزی ارائه شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۹:۳۴    
زاهدان- ایرنا- معاون استاندار سیستان وبلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه زابل گفت: تمام شرایط برای حضور سرمایه گذار بخش خصوصی در منطقه سیستان از جمله واگذاری زمین و اعطای تسهیلات با سودکم فراهم شده است.
بسمه تعالی امروزه شهرها و روستاها از حیث تنوع و تعدد فعالیت ها و ارزش های اجتماعی و فرهنگی، از اهمیت به سزایی برخوردار هستند و از این جهت ایجاد توسعه پایدار در آنها از طریق برنامه ریزی و سیاست گذاری عالمانه بسیار مهم و همواره مورد توجه ویژه دولت ها است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان افزود: با توجه به روند فزاینده ابتلاء در استان و افزایش موارد مثبت کرونا، تجمعات غیر ضروری همانند عروسی ها و عزاداری ها حتما باید کاهش پیدا کند و به زودی دستورالعمل کاهش ساعت فعالیت پاساژها و مراکز خرید هم ابلاغ می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تصمیماتی که بر اساس تحلیل های آماری گرفته می شود دچار ضریب خطای کمتری خواهد بود بنابراین مسوولان بر این امر دقت نظر داشته باشند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان در مراسم تجلیل از خانواده های معظم شهدای مبارزه با مواد مخدر گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از اسناد ارزشمند و ماندگار این انقلاب هستند که عزت و سربلندی را برای نظام به ارمغان آوردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۹:۰۶    
استاندار سیستان و بلوچستان ، پس از گله مندی مردم از وضعیت کم آبی و قطعی آب ، در جلسه ای با حضور مسئولان آب و فاضلاب استان، چگونگی رفع این معضل را بررسی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۷:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: این استان خط مقدم مبارزه با موادمخدر در کشور محسوب می شود به گونه ای که 90 درصد از کشفیات مربوط به این نقطه از ایران اسلامی است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۶:۵۲    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از سیستان و بلوچستان، نشست بررسی و معرفی پروژه بین المللی تالاب هامون با حضور استاندار، نمایندگان مجلس و جمعی از مسئولین استان در دانسگاه زابل برگزار شد. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۶:۲۷    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از سیستان و بلوچستان، معاون علمی و فناوری ریاست جمهور در حاشیه بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان از طرح تولید الکل اتانول و ژل صورت که توسط اعضای هیئت علمی واحد زاهدان به مرحله تولید رسیده، حمایت کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۹:۱۵    
زاهدان- ایرنا- معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر گفت: دولت از بخش خصوصی و خیران برای سرمایه گذاری در راستای رونق تولید و ایجاد اشتغال بیشتر در این شهرستان حمایت می کند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۸:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
در نامه ای از سوی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، مراتب ثبت 12 اثر منقول فرهنگی تاریخی به استاندار سیستان و بلوچستان ابلاغ شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۲:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: حلقه های مفقوی در مسائل فرهنگی برای اثرگذاری بیشتر در جامعه باید توسط کارشناسان شورای انقلاب فرهنگی کشور شناسایی شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان گفت: شناخت دقیق مسائل مربوط به روستاها ضروری است و توجه به توسعه و عمران روستاهای استان از اهمیت زیادی برخوردار است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه روزانه حدود 600 تست کرونا از شهروندان در سطح این استان گرفته می شود، گفت: شهر های ما در مجموع در وضعیت نارنجی هستند. تاریخ انتشار: 18:00 - 11 تیر 1399 - کد خبر: 633822
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۴:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری سیستان و بلوچستان. کارگاه تولید ماسک N95 با ظرفیت تولید روزانه 1000 ماسک با حضور سورنا ستاری، معاون ریاست جمهوری، استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مسؤولان در دانشگاه سیستان و بلوچستان افتتاح شد. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از سیستان و بلوچستان، معاون علمی و فناوری ریاست جمهور در حاشیه بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان از طرح تولید الکل اتانول و ژل صورت که توسط اعضای هیئت علمی واحد زاهدان به مرحله تولید رسیده، حمایت کرد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۰:۳۷    
دنیای اقتصاد : استاندار سیستان و بلوچستان از جاگذاری دو بمب در مسیر حرکت خودروی سپاه خبر داد و گفت: دو بمب کنارجاده ای در منطقه کورین سیستان و بلوچستان جاسازی شده بود که یکی از آنها منفجر و دیگری خنثی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۲۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان در دیدار با معاونین و مدیران وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، موضوع راه اندازی خانه امید زاهدان را پیگیری کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان در دیدار با معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهیه سند محرومیت زدایی استان را خواستار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۲۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه شورا ظرفیت بزرگی است که می تواند مکمل دولت باشد؛ بیان کرد: متاسفانه نگاه برخی از مسئولین به شوراها مطلوب نیست و به چشم رقیب به شوراها می نگرند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۱:۲۲    
چابهار- ایرنا- معاون استاندار سیستان وبلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار گفت: 55 میلیارد تومان از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای برای عمران وآبادانی این شهرستان اختصاص یافت.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۹:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه حادثه بمب گذاری کورین تلفات جانی و مالی نداشته است، گفت: این حادثه به خاطر انفجار یک بمب کنار جاده ای بوده است. البته یک بمب دیگر هم در همان حوالی کارگذاشته بودند که خنثی شده است. تاریخ انتشار: 09:23 - 10 تیر 1399 ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۵:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان در دیدار مدیرعامل جدید سازمان گسترش و نوسازی ایران ایدرو با استاندار سیستان و بلوچستان حمایت از طرح های سرمایه گذاری استان توسط این سازمان مورد تاکید استاندار قرار گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس تفاهم نامه سه جانبه منعقد شده بین استانداری، سازمان راهداری و بنیاد همدلان آینده نگر استان 1000کیلومتر راه روستایی در استان احداث می شود.
به گزارش اقتصادآنلاین ، منصور بیجار در جلسه مشترک کمیته برنامه ریزی شهرستان های خاش و تفتان اظهار داشت: اصلاح ساختار کمیته برنامه ریزی شهرستان ها و بررسی میزان آگاهی اعضای شورای برنامه ریزی نسبت به وظایف خود از راهکار های مدیریت بودجه است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۰۸:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس سند آمایش سرزمین؛ تجارت و ترانزیت مهمترین مزیت این استان است که باید مردم از آن بهره مند شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۰۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: خیران برای تسریع و تسهیل در برنامه هایشان باید به فرمانداران و دستگاه های تخصصی مراجعه کنند زیرا رفع موانع پیش روی آنان از اولویت کاری فرمانداران این استان است.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۹:۳۲    
وزیر کشور در ابلاغیه ای به استاندار سیستان وبلوچستان با تاسیس شهرداری در شهر جزینک از توابع بخش مرکزی شهرستان زهک موافقت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار گفت: با توجه به افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در روزهای اخیر بر اساس تصمیم ستاد مقابله با کرونا استفاده از ماسک در اماکن عمومی و ادارات این شهرستان اجباری است.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۶:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: پارک علم و فناوری استان، در سال 1394 با 7 شرکت آغاز به فعالیت کرده و در حال حاضر این عدد به 120 شرکت فعال رسیده که بیش از هزار و 100 نفر در مجموعه پارک و شرکت های دانش بنیان در زاهدان و 250 نفر نیز در چابهار مشغول به فعالیت می باشند. 
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۰۱:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تالاب گنجی اثربخش متعلق به همه و نسل های بعدی است و نباید دستکاری و به آن ضربه زده شود چرا که با خشک شدن تالاب بین المللی هامون نه تنها مردم سیستان بلکه مردم افغانستان، پاکستان و حتی عمان تحت تاثیر گرد و غبار حاصل از خشکی آن قرار دارند.
به گزارش اقتصادآنلاین ، احمدعلی موهبتی، استاندار سیستان و بلوچستان که در مراسم رونمایی از بیمه 500هزار خانه روستایی از سوی بانک قرض الحسنه مهر ایران حضور یافته بود، در یادداشتی، بیان کرد: ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۷:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه کشفیات موادمخدر در این استان پارسال نسبت به سال 97 رشد 30 درصدی داشته است گفت: در حوزه مبارزه و مقابله با مواد مخدر با مجموعه اقدامات دستگاه های متولی امکانات و تجهیزات بسیار خوبی در اختیار گروه های مقابله قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه آگاهی بخشی بزرگترین رسالت ائمه جمعه است؛ گفت: ائمه جمعه در ایجاد همدلی در فضای استان نقش مهمی دارند.
به گزارش روابط عمومی استانداری، احمدعلی موهبتی"استاندار" روز گذشته در این نشست که در محل وزارت کشور برگزار شد، گفت: با توجه به ظرفیت های اقتصادی و اجتماعی منطقه آن را به عنوان یکی از اقدامات مهم و ماندگار دولت دوازدهم توصیف کرد. ...
به گزارش روابط عمومی استانداری، احمدعلی موهبتی"استاندار" در دیدار با قاسمی مدیرکل امور مرزی وزارت کشور که روز گذشته در وزارت کشور انجام شد؛ مباحث و مشکلات مربوط به مرزهای استان را پیگیری کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه راه اندازی مرز رسمی کوهک منوط به اخذ نظر رسمی دولت پاکستان شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان ، در دیدار با معاون علمی و فناوری رسانه ملی ، از افزایش اعتبار برای توسعه طرح های رسانه ای خبر داد.
به گزارش روابط عمومی استانداری، احمدعلی موهبتی "استاندار" با اشاره به خدمات دکتر رضایی به کشور طی چهار دهه، از توجه و نگرش مثبت وی به سیستان و بلوچستان قدردانی و گزارش مشروحی از وضعیت استان، خدمات دولت و پروژه های زیرساختی، سرمایه گذاری ...
به گزارش روابط عمومی استانداری، احمدعلی موهبتی"استاندار"در این دیدار، گزارشی از وضعیت اشتغالزایی و معیشت مردم پس از یک دوره خشکسالی در شمال و جنوب استان ارائه کرد و گفت: خوشبختانه در پی بارندگی های اخیر و آبگیری تالاب هامون و چاه نیمه ها در منطقه سیستان؛ کشاورزی، دامداری ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: 113 میلیارد ریال اعتبار در سال جاری به پارک های علم و فناوری این استان اختصاص یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۶:۵۶    
چابهار- ایرنا- معاون استاندار سیستان وبلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار گفت: ایجاد میدان تره و بار با توجه به موقعیت و جمعیت بیش از 200 هزار نفری در این شهرستان از ظرورت های مهم است و مسوولان دست اندرکار باید این مورد را پیگیری کنند.