سه شنبه ۱۲ فروردینساعت ۲۱:۲۳Mar 2020 31

جدیدترین‌های «سامانه جدید بارشی»

 
ایلنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: سامانه بارشی از روز چهارشنبه وارد استان می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گودرزی گفت: بنابر نقشه های هواشناسی با ورود سامانه جدید بارشی از روز چهارشنبه دمای تهران بتدریج افزایش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۴۸    
فعالیت سامانه جدید بارشی در هرمزگان باعث بارش شدید باران و طغیان رودخانه های فصلی در منطقه هشت بندی این استان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: با ورود سامانه جدید بارشی از بعدازظهر تا روز چهارشنبه در استان بارش باران پیش بینی می شود.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مسعود جمیلی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص وضعیت راه های جنوب کرمان با توجه به ورود سامانه جدید بارشی بیان داشت: شاهد بارش در تمامی محورهای ارتباطی جنوب کرمان هستیم ضمن اینکه در محور جیرفت به دهبکری در محدود تونل اسفند مه گرفتگی وجود دارد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۳۵   + ۵۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- سازمان هواشناسی از ورود سامانه جدید بارشی از شمال غرب کشور از روز 13 فروردین خبر داد و اعلام کرد: امروز و فردا در بیشتر استان ها شاهد بارش باران و برف خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: با توجه به ورود سامانه جدید بارشی و لزوم ایجاد ظرفیت آبگیری در سد های استقلال و شمیل و نیان، دریچه های سد ها به صورت تدریجی بازگشایی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان از ورود سامانه جدید بارشی به این خطه شمالی طی ساعات آینده خبر داد و اظهار داشت: بیشتر مناطق استان در روزهای یکشنبه و دوشنبه باران را تجربه خواهد کرد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۸:۴۱    
دانیال افتخاری از جوانان لارستانی و کارشناس ارشد هواشناسی تحلیلی متفاوت از بارش باران از سامانه جدید بارشی ارائه داده است. به گزارش میلاد لارستان، دانیال افتخاری از جوانان لارستانی...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: اواخر امروز نهم فروردین ماه با ورود سامانه بارشی از سمت جنوب غرب به این استان ابرناکی هوا افزایش یافته و بارش باران آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۳۵    
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان مرکزی از ورود سامانه جدید بارشی به استان خبر داد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
محمدحسن باقری شکیب روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، آسمان بیشتر نقاط استان در 24 ساعت آینده، تمام ابری همراه با رگبار موقت و بارش باران، تگرگ، آذرخش و وزش ملایم باد پیش بینی می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان کرمان از ورود سامانه بارشی جدید به این استان خبر داد و گفت: سامانه بارشی از روز شنبه تا دوشنبه هفته آینده از سمت خلیج فارس وارد این استان می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۲:۵۹    
مدیرکل هواشناسی استان کرمان گفت: در سامانه جدید بارشی بیشترین بارش ها در شمال، غرب و جنوب غرب استان خواهد بود و میزان بارش تجمعی این سامانه که تا دوشنبه 11 فروردین در استان ادامه دارد، حداکثر 100 میلیمتر پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عصر امروز بارندگی در اکثر مناطق کشور ادامه خواهد داشت و از فردا عصر، سامانه جدیدی از نوار غربی کشور وارد می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی به تشریح وضعیت آب و هوایی تهران و دیگر استان های کشور پرداخت. تاریخ انتشار: 10:59 - 07 فروردین 1399 - کد خبر: 608285
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: سامانه جدید بارشی از امشب در جو استان فعال شده و شدت بارش ها طی جمعه شب تا روز دوشنبه خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
استان خراسان جنوبی همزمان با آغازین روزهای سال جدید باران های سیل آسایی را تجربه کرده که این بارش ها تاکنون خسارت جانی نداشته اما خسارات مالی به بار آورده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس با بیان اینکه سامانه جدید بارشی با احتمال وقوع سیل از جمعه هشتم فروردین ماه جاری وارد استان می شود، گفت: در سیل روزهای آغازین سال جاری، حدود 600 میلیارد تومان به بخش های مختلف استان خسارت وارد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ضیاییان گفت: طی 2 تا 3 روز آینده در برخی از استان های کشور بارش های رگباری خواهیم داشت.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مجتبی جلالی با اشاره به بررسی و تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی جوی، از ورود سامانه بارشی به استان تهران از فردا چهارشنبه ششم فروردین ماه خبر داد و اظهار داشت: تداوم فعالیت این سامانه از روز شنبه افزایش خواهد یافت. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر اساس آخرین نقشه های هواشناسی، عصر روز جمعه سامانه جدید بارشی وارد این استان می شود.
مهرصبا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
طی دو روز اخیر بارش باران و برف در برخی از استان های کشور موجب بروز سیل و خسارت شد. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی با ورود به سال 99، سامانه جدید بارشی نیز وارد کشور خواهد شد که شاهد بارش باران در غرب و شمال غرب کشور خواهیم بود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل هواشناسی بوشهر از ورود یک سامانه بارشی جدید به استان خبر داد و گفت: رگبار و رعد و برق، بارش تگرگ و وزش باد نسبتاً شدید و گاهی تندبادهای لحظه ای پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۱:۵۷    
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: سامانه جدید بارشی از اواخر وقت چهارشنبه وارد استان می شود و سبب بارش های پراکنده در مناطق مختلف خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری افزایش ابر برای برخی نقاط این استان و احتمال بارش خفیف باران پیش بینی می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۴:۱۱    
قطره سامانی گفت: سامانه جدید بارشی از امروز شنبه 2 فروردین وارد استان چهارمحال و بختیاری می شود و بسیاری از مناطق استان را فرا می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۳:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان از ورود سامانه جدید بارشی به استان خبر داد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۲:۳۹   + ۲۳ سایت دیگر  
مرصادنیوز: سازمان هواشناسی با اعلام این که بارش باران و برف کشور را فرا می گیرد از کاهش 4 تا 8 درجه دما از امروز تا سه شنبه در برخی استان ها خبر داد.
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه جدید بارشی از شمال غرب کشور خبر داد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
با ورود سامانه بارشی تازه از شمال غرب بارش پراکنده در این مناطق آغاز خواهد شد. با تقویت این سامانه بارشی گستره فعالیت آن جنوب کشور و غرب را در برمی گیرد. روز یکشنبه در اغلب مناطق کشور بارش باران خواهیم داشت. ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۰۸:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
عصرایران: با ورود سامانه بارشی تازه از شمال غرب بارش پراکنده در این مناطق آغاز خواهد شد. با تقویت این سامانه بارشی گستره فعالیت آن جنوب کشور و غرب را در برمی گیرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - براساس اطلاعیه اداره کل هواشناسی لرستان سامانه جدید بارشی از فردا شنبه دوم فروردین ماه آسمان استان را فرا می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی از ورود سامانه جدید بارشی به جو استان از روز شنبه دوم فروردین خبر داد.
سلام نو / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۲۱:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی از ورود سامانه جدید بارشی در نخستین روز از سال نو به کشور خبر داد و اعلام کرد: در اولین هفته سال جدید، بسیاری از شهرها بارانی می شوند. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۷:۴۴    
آزادی گفت: سامانه بارشی جدید از 28 اسفند وارد فارس شده است و تا 4 فروردین ادامه دارد که پیش بینی سیل آبی شدن رودخانه ها، بارش تگرگ و آب گرفتی معابر را نیز داریم.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۱:۰۶   + ۴۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از آغاز بارش های سیل آسا طی امروز در 11 استان خبرداد و اعلام کرد: سامانه جدید بارشی شنبه آینده وارد کشور می شود و همه مناطق را در بر می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۸    
کارشناسی هواشناسی استان کرمانشاه با اشاره به ورود سامانه جدید بارشی به استان گفت: فعالیت این سامانه موجب آبگرفتگی معابر در برخی نقاط می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مدیر کل مدیریت بحران استانداری فارس گفت: با توجه به ورود سامانه جدید بارشی به فارس، در تمام نقاط این استان به ویژه مناطق شمالی و نیمه غربی و جنوبی شاهد بارش شدید باران و رگبار و رعد و برق خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی: با ورود سامانه جدید بارشی بیشتر استان ها با بارش باران و وزش باد مواجه می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۹:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
کرمانشاه_ مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه با اشاره به ورود سامانه جدید بارشی به استان گفت: فعالیت این سامانه موجب آبگرفتگی معابر در برخی نقاط می شود.
تابناک ایلام   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی ایلام گفت: وزش باد شدید، احتمال شکل گیری و نفوذ گرد و غبار، صاعقه، رگبار و رعد و برق و مه گرفتگی از پیامدهای جوی این سامانه بارشی است که باید مردم و مسوولان تمهیدات لازم در این زمینه را اتخاذ کنند.
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مسعود حقیقت مدیر کل پایش هواشناسی کشاورزی با اشاره به اینکه تا پایان هفته در بسیاری از مناطق کشور بارش های مطلوبی خواهیم داشت، اظهار کرد: امروز با فعالیت سامانه بارشی در نیمه شمالی در استان های خراسان جنوبی، یزد و کرمان بارش خواهیم داشت. ...
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۰۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
اصلاحات نیوز: احسان مرادی، کارشناس هواشناسی درباره پیش بینی بارش ها در روزهای آینده گفت: از اواخر سه شنبه و بامداد چهارشنبه (با تاخیر زمانی از سمت غرب به شرق)، سامانه جدید بارشی که با رطوبت دریای سرخ و جریان مرطوب اتمسفری نیز حمایت می شود سبب بارش در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، دامنه های البرز ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
گودرزی از ورود سامانه جدید بارشی طی روز چهارشنبه از سمت غرب به کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از اواخر روز سه شنبه با ورود سامانه جدید بارشی ناپایداری جوی در این استان افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر اساس آخرین نقشه های هواشناسی، روز چهارشنبه سامانه جدید بارشی وارد این استان می شود.
راه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سامانه جدید بارشی در کهگیلویه و بویراحمد ریزش های مناسبی را از خود بر جای گذاشته است.