سه شنبه ۱۹ آذرساعت ۰۹:۱۷Dec 2019 10

جدیدترین‌های «حزب الله لبنان»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۹:۳۲    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل پایگاه اینترنتی العهد لبنان، معاون رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان تصریح کرد: تلاش های آمریکا برای تحمیل اهداف خود در لبنان محقق نخواهد شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان تأکید کرد: حزب الله بزرگتر از آن است که منزوی یا محاصره شود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۶:۴۲    
گروه بین الملل برخی مقامات و شخصیت های لبنانی، اظهارات تحریک آمیز الیاس عوده ، اسقف کلیسای ارتدوکس بیروت علیه سیدحسن نصرالله و حزب الله لبنان را محکوم کردند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۵:۳۵    
اسقف اعظم کلیسای ارتدوکس رومی در قدس اعلام کرد، حزب الله لبنان در دفاع از حضور مسیحیان در سوریه و دیگر مکان ها در خاورمیانه نقش داشته و تعرض به جایگاه این حزب و دبیرکل آن غیرقابل قبول است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان به موضع این حزب درباره تشکیل کابینه جدید در این کشور پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سراسقف کلیسای رم ارتدوکس در قدس اشغالی با رد اظهارات اخیر اسقف کلیسای رم ارتدوکس در بیروت درباره حزب الله از این جنبش و دبیرکل آن به شدت حمایت کرد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه بین الملل سراسقف کلیسای روم ارتدوکس در شهر قدس فلسطین، ضمن حمایت از حزب الله لبنان در برابر اهانت اسقف کلیسای ارتدوکس بیروت به جایگاه سیدحسن نصرالله و حزب الله واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور منتخب گواتمالا از تصمیمش برای درج نام حزب الله لبنان در فهرست سازمان های "تروریستی" خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان از تلاش آمریکا برای خارج کردن حزب الله از دولت این کشور و تامین منافع رژیم صهیونیستی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۱:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نایب رییس شورای اجرایی حزب الله لبنان روز یکشنبه گفت: آمریکا با موج سواری بر اعتراضات مردم به دنبال سوء استفاده از مشکلات آنها در جهت منافع خود است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی از برگزاری یک رزمایش نظامی گسترده از سوی نظامیان این رژیم، برای شبیه سازی جنگ با حزب الله لبنان در قبرس خبر دادند.
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۱۲    
رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان با بیان اینکه مقامات حزب الله حساب و اموالی در آمریکای جنوبی ندارند که نگران مسدود شدنش باشند، گفت: آرژانتین تلاش می کرد ایران و حزب الله را عامل کشتار آمیا معرفی کند اما هیچ سند و مدرکی درباره صحت آن وجود ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- یک افسر بلندپایه رژیم صهیونیستی شنبه شب نسبت به پیشرفت های زیاد حزب الله لبنان در طول های گذشته اعتراف کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۷:۳۲    
بیروت – ایرنا – شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان امروز شنبه گفت: بحران مالی و سقوط اقتصادی همه ی طایفه های لبنان را در برگرفته و بخاطر کاهش ارزش پول ملی همه ی مردم در رنج و سختی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون دبیرکل حزب الله لبنان دو کشور آمریکا و انگلیس را رهبران تروریسم خواند و گفت، آشوب های کنونی لبنان در راستای منافع رژیم صهیونیستی و آمریکاست .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون دبیر کل حزب الله لبنان در سخنانی درباره احتمال وقوع جنگ میان مقاومت اسلامی لبنان و رژیم صهیونیستی موضع گیری کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون دبیرکل حزب الله لبنان امروز (شنبه) با بیان اینکه برای توقف فروپاشی ها باید هر چه سریعتر دولت جدید تشکیل شود، اعلام کرد، طرف هایی به ویژه آمریکا وجود دارند که به دنبال آسیب زدن به لبنان هستند.
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۲۷    
معاون دبیرکل حزب الله لبنان با بیان اینکه همه آشوب ها در لبنان به سود منافع آمریکا و رژیم صهیونیستی است، گفت: حزب الله بخشی از ملت لبنان و در خدمت آنهاست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون دبیرکل حزب الله لبنان هرگونه هرج و مرج در لبنان را به نفع آمریکا و رژیم صهیونیستی دانست.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهوری جدید آرژانتین قصد دارد حزب الله را از لیست سازمان های تروریستی خارج کند، اقدامی که می تواند بر برخی کشورها از جمله برزیل تاثیر بگذارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تحلیلگران و رسانه های صهیونیستی به توان نظامی حزب الله لبنان به گونه ای که می تواند اسرائیل را به عصر حجر بازگرداند، اذعان کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ به نقل از پایگاه خبری العهد لبنان ، شیخ علی دعموش نائب رئیس شورای اجرایی جنبش حزب الله لبنان در خطبه های نماز جمعه این هفته تاکید کرد: آمریکا با سوء استفاده از مشکلات مردم لبنان در صدد تحقق اهداف سیاسی خود است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاسی حزب الله لبنان تاکید کرد دولت جدید باید به سرعت خواسته های معیشتی و اقتصادی مردم را برآورده کند
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۰۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بیروت- ایرنا- ابراهیم امین السید رییس شورای سیاسی حزب الله لبنان خواسته های معیشتی و اقتصادی مردم کشورش را برحق و مشروع دانست و گفت: دولت آینده لبنان باید بسرعت این خواسته ها را تحقق بخشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۲۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
یک مقام بلندپایه ارتش رژیم صهیونیستی پنجشنبه اعتراف کرد اقدامات این رژیم نتوانسته حزب الله را تضعیف کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۴:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رسانه ها و تحلیلگران صهیونیست در جدیدترین گزارش ها و موضع گیری ها به توان نظامی قوی حزب الله لبنان که می تواند این رژیم را نابود کند، اذعان کردند.
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۲۳:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
شبکه المیادین لبنان شامگاه سه شنبه به نقل از حریری اعلام کرد: قصدی برای نخست وزیری ندارم. ولی از سمیر خطیب برای تصدی نخست وزیری حمایت می کنم، ولی جزئیاتی وجود دارد که نیازمند مشورت و گفتگو است . ...
جام نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۴:۴۴    
تصویری از شهید حمزه حیدر فرمانده میدانی و مربی آموزش نظامی حزب الله لبنان با پوشش افسران یگان مخصوص ارتش اسرائیل، در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است. شهیدی که معروف بود نه برای مأموریت های سخت، بلکه برای مأموریت های غیرممکن انتخاب می شود. حمزه حیدر سال 2013 در سوریه به شهادت رسید.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۰۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با فشار احزاب مرتبط با سعودی و امریکا برای تشکیل دولت به اصطلاح تکنوکرات که اسم رمز عملیات حذف حزب الله لبنان از دولت این کشور است، نمایندگان پارلمان لبنان از احتمال تشکیل دولت جدید طی هفته جاری خبر دادند ...
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۲۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از المنار، سید ابراهیم امین السید رئیس شورای سیاسی حزب الله لبنان گفت که اولویت در تشکیل دولت حفظ لبنان و عدم فروپاشی کشور است. وی افزود: ما به دنبال دولتی هستیم که توانایی و قدرت و انسجام داشته باشد تا بتواند از بحران ها جلوگیری کند. ...
موج   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۰:۳۳   + ۲۶ سایت دیگر  
شبکه المنار مدعی شد: کتابی در برخی مدارس لبنان تدریس می شود که جنبش حزب الله لبنان و جنبش فلسطینی حماس در کنار گروهک داعش به عنوان دو گروه تروریستی معرفی شده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۰۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
عربی 21، اسکای نیوز: رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان با هشدار نسبت به دخالت های خارجی در لبنان و سوءاستفاده از خلأ سیاسی موجود در این کشور تاکید کرد که این حزب نمی خواهد لبنان به مرحله فروپاشی برسد ...
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۲۰:۳۴    
شفقنا- رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان اعلام کرد، ناآرامی های سیاسی و اجتماعی که کشور در حال حاضر شاهد آن است، بر تمامی مردم و آینده آنها تاثیر می گذارد و این تنش ها در پی سه دلیل رخ داده است. ...
سلام نو / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از شبکه رادیویی و تلویزیونی المنار وابسته به حزب الله، صفی الدین عصر یکشنبه در مرکز فرهنگی امام خمینی در بعلبک در شرق لبنان، گروه ها و نیروهای سیاسی کشورش را به حل بحران فراخواند و گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت در مجلس لبنان تأکید کرد حزب الله از مردم در مبارزه با فساد و محاکمه مفسدان حمایت می کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۴:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان ضمن هشدار نسبت به دخالت های خارجی در لبنان و سوءاستفاده از خلأ سیاسی موجود در این کشور تاکید کرد که این حزب نمی خواهد لبنان به مرحله فروپاشی برسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حزب الله لبنان تأکید کرد دولت آینده لبنان باید اوضاع مالی، پولی و اقتصادی کشور را سروسامان دهد
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
حزب الله لبنان تأکید کرد که وجود نخست وزیر موقت یا کسی که او برای ریاست دولت انتخاب می کند به لبنان کمک می کند چراکه در سطح بین المللی مورد قبول است.
تهران نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، تقریباً یک سال است که در آلمان فشارها برای ممنوعیت فعالیت نیروهای حزب الله لبنان رو به افزایش یافته است. آلمان با حدود یک هزار لبنانی و عرب نزدیک به حزب الله بزرگترین پایگاه این حزب در اروپا به شمار می رود. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۵:۰۴    
کارشناس مسائل نظامی رژیم صهیونیستی با توجه به تعداد تسلیحاتی که حزب الله لبنان در اختیار دارد و نیز به دلیل اینکه جبهه داخلی این رژیم قدرت تحمل سقوط صدها موشک آن هم تنها در یک روز را ندارد، به فرماندهی ارتش رژیم نسبت به جنگ آتی با حزب الله در مرزهای شمالی هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بیروت - ایرنا - "شیخ نعیم قاسم" معاون دبیر کل حزب الله لبنان تاکید کرد: اکنون زمان آن رسیده که طرف های داخلی لبنان تصمیم گیر نهایی مسائل کشور باشند و عاملان خارجی نیز این موضوع را متوجه شده اند و نباید و نمی توانند راه حلی را برای انتخاب نخست وزیر به لبنان تحمیل کنند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۴    
سخنگوی وزارت کشور آلمان گفته است هیچ تصمیمی در بین مقامات دولتی برای تحریم جنبش حزب الله لبنان گرفته نشده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۳    
شیخ علی دعموش معاون شورای اجرایی حزب الله لبنان آمریکا را به فساد اقتصادی در کشور لبنان متهم کرد و گفت: دشمنان مردم لبنان در حال تخریب فضای اقتصادی سیاسی کشور لبنان هستند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۰:۲۳    
شیخ نعیم قاسم معاون دبیر کل حزب الله لبنان نسبت به تاخیر در تشکیل دولت لبنان هشدار داد و گفت بحران دولت در لبنان وضعیت اقتصادی مردم را با مشکل مواجه می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۲۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
جانشین دبیرکل حزب الله لبنان با بیان "هیچ کسی نمی تواند راه حلی را بر لبنان تحمیل کند" بر ضرروت تشکیل فوری دولت تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۷:۰۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از برلین, وزارت کشور آلمان گزارش برخی رسانه ها را درباره ممنوعیت فعالیت شاخه سیاسی حزب الله لبنان تایید نکرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۰    
جنبش حزب الله لبنان گزارش روزنامه کویتی درباره ارسال پیام دولت فرانسه برای دبیرکل این جنبش را تکذیب کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۴:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
حزب الله لبنان اخبار منتشر شده درباره پیام فرانسه به دبیرکل این جنبش را تکذیب کرد.
بازار نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
دولت فدرال آلمان در اقدامی خصمانه و به پیروی از انگلیس در نظر دارد تا فعالیت جنبش مقاومت حزب الله لبنان را در این کشور ممنوع کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۳:۳۱    
معاون دبیر کل حزب الله لبنان درخصوص خلع سیاسی در کشور هشدار داد