شنبه ۰۵ بهمنساعت ۱۱:۵۷Jan 2020 25

جدیدترین‌های «سازمان امور اجتماعی کشور»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۰۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور خانواده را اولویت دارترین و مهمترین مسئله در حوزه آسیب های اجتماعی خواند و افزود:آسیب های زیادی وجود دارد که بنیان خانواده را تهدیدی می کند.
موج رسا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
با وجود اینکه از چندین ماه پیش قرار بود اعتباری از سوی سازمان امور اجتماعی کشور برای پایلوت شدن زنجان در زمینه پیشگیری از اعتیاد و طلاق اختصاص یابد،هنوز این امر محقق نشده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۶:۳۱    
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون امور آسیب ها و مسائل اجتماعی سازمان امور اجتماعی وزارت کشور با بیان این که تک صدایی در جامعه باید شکسته شود، گفت: همه افراد باید دیدگاه های خود را در جامعه عرضه کنند حتی کسی که اعتقاد دارد گروهی از این جامعه باید به خارج از کشور برود ...
وزارت کشور   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اولین جلسه شورای ملی توسعه و حمایت از تشکل های مردم نهاد با حضور رییس سازمان امور اجتماعی کشور و نمایندگان منتخب تشکل های ملی و دستگاه های عضو این شورا در وزارت کشور برگزار شد .
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون مسایل اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور گفت:دین منحصر به فردترین منبع تولید و تقویت سرمایه های اجتماعی است و ابزارهای فرهنگی و نهاد روحانیت رسالت ویژه ای در تولید آن از آموزه های دینی دارند.
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ علی زینی وند در کارگروه اجتماعی وفرهنگی، سلامت، زنان و خانواده استان که با حضور تقی رستم وندی معاون وزیر و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور و به ریاست احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
احمدعلی موهبتی سه شنبه شب در کارگروه اجتماعی و فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده سیستان و بلوچستان که با حضور معاون وزیر و رییس سازمان امور اجتماعی کشور برگزار شد اظهار داشت ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۰:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون وزیر و رییس سازمان امور اجتماعی کشور با اشاره به مشکل حاشیه نشینی و معضلات اجتماعی در این مناطق از استان؛ گفت: برای رفع معضلات اجتماعی در مناطق حاشیه ای استان باید یک جریان عمومی شکل بگیرد و تلاش شود از ظرفیت همه سمن ها و موسسات خیریه استفاده شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۰۹:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون وزیر و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: چابهار از نظر جمعیت و وسعت رتبه نخست حاشیه نشینی در کشور را دارد به همین دلیل دولت ساماندهی این منطقه را شروع کرده و به زودی توسعه و تحول را در این مناطق شاهد خواهیم بود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۸:۳۰    
نورمحمد فردی در جلسه هیات نظارت سازمان های مردم نهاد وزارت کشور(شورای توسعه و حمایت ملی کشور) که امروز دوشنبه 25 آذر با حضور معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور در سالن جلسات حوزه معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری برگزار شد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۵:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور گفت: باتوجه به نزدیکی استان البرز به تهران، شاهد سرریز مشکلات پایتخت به کرج هستیم.
وزارت کشور   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رستم وندی معاون وزیر کشور و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور، در حکمی زهرا عابدینی را به سمت معاون مشارکتهای اجتماعی این سازمان منصوب کرد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۸:۳۶    
شهروند| رئیس سازمان امور اجتماعی کشور می گوید: بعضی از کودکان کار و خیابان، در حوزه بهداشت و سلامت با مشکلاتی مواجه هستند و علایم هپاتیت یا بیماری های خطرناک دارند که در مرحله غربالگری این موضوع مشخص شد ...
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: رئیس سازمان امور اجتماعی کشور با بیان اینکه راه حل مقابله با تکدی گری زندان نیست، گفت: جمع آوری مشخصات بیومتریک متکدیان از طریق اسکن اثر انگشت و عنبیه در 8 استان کشور در حال انجام است. ...
وزارت کشور   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
زهرا عابدینی معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور در پیامی به نهادهای اجتماعی کشور ضمن ارج گذاری 14 آذر ماه،روز جهانی کار داوطلبانه این روز را به تمام فعالان عرصه مشارکت اجتماعی تبریک گفت.
وزارت کشور   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۴:۲۱    
با حضور دکتر رستم وندی معاون وزیر و رییس سازمان امور اجتماعی کشور آخرین جلسه هیات نظارت بر سازمان های مردم نهاد کشور برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
قم-ایرنا- معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور با اشاره به مساله آسیب های خانواده گفت: نقاط مرفه نشین درمعرض آسیب های بیشتری در رابطه با خانواده هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اجتماعی کشور از فعالیت 200 دفتر تسهیل گری در 22 مرکز استان در کشور خبر داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۰:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: رئیس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: حلقه مفقوده فرآیند درمان اعتیاد این است که فرد پس از ترک کردن تحت پوشش و صیانت اجتماعی قرار گیرد و این امکان را پیدا کند که شغلی به دست آورده و به خانواده بازگردد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون سازمان امور اجتماعی کشور تاکید کرد: وزارت کشور تنها مرجع صدور مجوز برای شبکه های سازمان های مردم نهاد است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور گفت: از ابتدای تصویب آیین نامه نظارت بر تاسیس و فعالیت سازمان های مردم نهاد در سال 1381 تاکنون، 6 هزار و 722 پروانه تاسیس و فعالیت برای سازمان های مردم نهاد صادر شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور گفت: تا به امروز وزارت کشور، 6 هزار و 722 پروانه تأسیس و فعالیت برای سمن ها ثبت کرده است که این مجوزها با موافقت هیئت نظارت بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور وزارت کشور گفت: در حال حاضر تنها مرجع صدور مجوز برای شبکه های تخصصی سازمان های مردم نهاد وزارت کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور گفت: آئین نامه های تشکل های مردم نهاد مصوب سال 84، اصلاح و تحت عنوان آئین نامه تشکل های مردم نهاد ابلاغ شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر کشور و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: التهابات اخیر با تدابیر رهبر معظم انقلاب و تلاش های به موقع نیروی انتظامی مدیریت شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اجتماعی کشور از بررسی تحولات اخیر در کشور در جلسه شورای اجتماعی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۲۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اجتماعی کشور در افتتاحیه سرای محله در حسن آباد سنندج اظهار کرد: سرای محله مرکزی برای همدلی و انسجام محلی و کاهش آسیب های اجتماعی است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۶:۰۳    
درراستای کاهش آسیب های اجتماعی ویژه برنامه های فرهنگی وهنری درشهرستان سراوان برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی سیستان وبلوچستان ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- معاون امور آسیب ها و مسائل اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور اعلام کرد: در حوزه رفع آسیب های اجتماعی اعتماد به بخش غیردولتی و مطالبه گری مردم عاملی بسیار مهم تلقی می شود و تجربه ثابت کرده که رسیدن به جامعه بسامان بدون مردم و تنها با تکیه بر دولت ممکن نیست.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
صغری احسانی روز چهارشنبه در سفر به یزد در بازدید از طرح های ورزشی این استان افزود: انتظار است ادارات در راستای کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی و تحقق اقدام فوق العاده با دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و دیگر دستگاه ها همراه باشند. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور از آغاز ثبت نام از نمایندگان سازمان های مردم نهاد ملی جهت برگزاری انتخابات تعیین نماینده سازمان های مردم نهاد در شورای ملی توسعه و حمایت از تشکل های اجتماعی خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۰:۳۸    
اطلاعیه سازمان امور اجتماعی کشور در خصوص اولین دوره انتخابات نماینده سازمانهای مردم نهاد در شورای توسعه و حمایت از تشکلها منتشر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۰۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اجتماعی کشور از تدوین طرحی برای مقابله با کاهش ازدواج ها در کشور خبر داد و گفت: 25 هزار نفر از خانواده های زندانیان زیرپوشش برنامه های حمایتی سازمان اجتماعی قرار گرفته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۲۲:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اجتماعی کشور از تدوین طرحی برای مقابله با کاهش ازدواج ها در کشور خبر داد و گفت: 25 هزار نفر از خانواده های زندانیان زیرپوشش برنامه های حمایتی سازمان اجتماعی قرار گرفته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۸:۴۸    
رئیس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: ایران به علت پیروی از سبک زندگی غلط و مسائل مبتلابه شهرنشینی رتبه نخست بیماری های قلبی را در منطقه به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۷:۱۸    
رئیس سازمان امور اجتماعی کشور از ایجاد دفترهای غربالگری و مراقبت سلامت روان در محلات استان های سراسر کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: نظام جامع مراقبت های روانی و اجتماعی برای نخستین بار در کشور اجرا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان امور اجتماعی کشور : نظام جامع مراقبت های روانی اجتماعی نخستین بار در کشور اجرا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۴:۴۸    
سمنان- ایرنا- معاون وزیر کشور و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: ایجاد دفترهای غربالگری و مراقبت سلامت روان محلات در تهران آغاز شده و به تدریج در استان های دیگر اجرا می شود.
بازار نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۳:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
خانم نرگس جلیلی گفت: با توجه به اهمیت امر عفاف و حجاب، سازمان امور اجتماعی کشور در سال 1394، دستورالعمل ده گانه ای را در این زمینه به دستگاه ها ابلاغ کرد که بر اساس آن فعالیت های خود را طراحی، پیگیری و اجرا کنند، ازاین رو هرساله در دوره زمانی از پیش تعیین شده، هیئت نظارتی سازمان اجتماعی کشور ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: بدپوششی 8 تا 10 درصد بانوان در جامعه ترویجی و نمایشی است. دکتر تقی رستم وندی: * (با بیان اینکه این مطالعات که مبتنی بر پیمایش های روش مند و از سوی بخش های مختلف و با تکنیک های علمی و استاندارد اجرا شده ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رستم وندی ، معاون وزیرکشور و رییس سازمان اموراجتماعی کشور در زنجان : 170 هزار میلیارد تومان معادل 11 درصد تولید ناخالص ملی کشور صرف خسارت اعتیاد درکشور می شود.
الف   ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۰۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون مشارکت های اجتماعی وزارت کشور از رونمایی از سامانه جدید سازمان های مردم نهاد که به منظور تسهیل امور مربوط به صدور و تمدید مجوز سمن ها در نظر گرفته شده است، خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور گفت: وزارت کشور نه تنها مشکلی با صدور مجوز مجمع ملی خیرین ازدواج ندارد بلکه به دنبال تسهیل آن نیز است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مشاور رئیس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: پدیده آسیب های اجتماعی در ابعاد مختلف و پیچیده نظام اجتماعی ما را تهدید می کند و در بعد اقتصادی نیز با راهبرد اقتصاد مقاومتی در کشور مواجه هستیم، بنابراین، سازمان های مردم نهاد پیشران توسعه در این ابعاد محسوب می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور با بیان این که طی دو سال اخیر بیش ترین طرح های اجتماعی با حضور سازمان های مردم نهاد انجام شده است، گفت ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۷:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور با بیان این که طی دو سال اخیر بیش ترین طرح های اجتماعی با حضور سازمان های مردم نهاد انجام شده است، گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور با اشاره به ممنوعیت ورود سازمان های مردم نهاد در فعالیت های سیاسی، گفت: حتی یک ریال اعتبار دولتی به سمن ها داده نمی شود.
یزد آوا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور با بیان اینکه نظام رتبه بندی سازمان های مردم نهاد در کشور اجرا می شود، از فعالیت 20 هزار سمن در حوزه های اجتماعی کشور خبر داد.