یکشنبه ۲۲ تیرساعت ۲۲:۰۲Jul 2020 12

جدیدترین‌های «دبیر ستاد حقوق بشر»

 
میزان   ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دبیر ستاد حقوق بشر با بیان اینکه هیچ نمایشگاهی نمی تواند عمق و ابعاد ضد انسانی رفتار رژیم امریکا را در قبال ملت ها به نمایش بگذارد، گفت: در حقوق بشر آمریکایی، زندگی معنا ندارد، انسان ها باید یا برده باشند یا مرده! تاریخ انتشار: 13:07 - 22 تیر 1399 ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۵:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه گفت: آتش زدن پرچم آمریکا توسط شهروندان آمریکایی، عملاً روز استقلال این کشور را به روز شرم حاکمان و حاکمیت آمریکا تبدیل کرد. تاریخ انتشار: 15:48 - 16 تیر 1399 - کد خبر: 635228
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۲۳:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دبیرستاد حقوق بشر در دیدار با خانواده شهید ابومهدی المهندس با بیان اینکه حقوق بشر آمریکایی یعنی ترور فرمانده ارشد مبارزه با تروریست ها، گفت: حقوق بشر آمریکایی تخصص ویژه ای در تبدیل شادی به عزا دارد و ملت عراق با همه وجود عمق ضد انسانی بودن آن را درک کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۹:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر گفت: نگاه ما به موضوع حقوق بشر از منظر حق، عدالت و انسانیت است؛ ولی قطب نمای حقوق بشری آمریکا بر اساس منافع اقلیت حاکم بر این کشور تنظیم می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه گفت: جمهوری اسلامی ایران اجازه نمی دهد که حقوق بشر به سیاست آلوده شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۰۰:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا: دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه گفت: جمهوری اسلامی ایران اجازه نمی دهد که حقوق بشر به ویروس سیاست آلوده شود. علی باقری کنی با حضور در برنامه "کنکاش" که شامگاه شنبه (هفتم تیر) از شبکه جام جم سیما پخش شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۷:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر با بیان اینکه جانبازان و ایثارگران با نقش آفرینی در عرصه های مختلف جامعه، عطر حیات بخش امام و شهدا را در گستره کشور می پراکنند، گفت: امروز بیش از آن که جانبازان و ایثارگران نیازمند توجه مسؤولان باشند، جامعه و مسؤولان محتاج حضور و مشارکت آنها هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۲۰:۱۱    
دبیر ستاد حقوق بشر در نشست با سفرا و نماینگان کشورهای خارجی، گفت: حقوق بشر در این سرزمین نه تنها یک "محصول وارداتی" نیست، بلکه اغراق نیست چنانچه گفته شود که "حق مالکیت معنوی" مفهوم حقوق بشر به ملت ایران تعلق دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۵:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر در نشست با سفرا و نماینگان کشورهای خارجی، گفت: حقوق بشر در این سرزمین نه تنها یک "محصول وارداتی" نیست، بلکه اغراق نیست چنانچه گفته شود که "حق مالکیت معنوی" مفهوم حقوق بشر به ملت ایران تعلق دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
نشست دبیر ستاد حقوق بشر با سفرا و نمایندگان سیاسی کشورهای خارجی و همچنین هماهنگ کننده دفتر سازمان ملل در تهران، برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
"حقوق بشر برای ما تا حقوق بشر برای غربی ها" در برنامه گفت وگوی ویژه خبری با حضور دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه بررسی شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه با حضور در گفت وگوی ویژه خبری شبکه دو سیما گفت که حقوق بشر در ایران قابل قیاس با غربی ها نیست. تاریخ انتشار: 23:41 - 03 تیر 1399 - کد خبر: 631655
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر گفت: نگاه دوگانه غربی ها به حقوق افراد و ملت بیانگر این است که در بحث حقوق بشر موضوع را جدی دنبال نمی کنند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی: وقتی متهمی در مرحله استرداد است شما باید به گونه ای از او حفاظت کنید که اتفاقی برای او رخ ندهد و این مسئولیت متوجه رومانی است و ما پیگیر این قضیه هستیم که علت این فوت چیست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۰:۱۹   + ۹۰ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر با بیان اینکه علت مرگ قاضی منصوری برای دستگاه قضایی کشورمان مبهم است،گفت: در این پرونده گمانه زنی های زیادی وجود دارد اما دستگاه قضایی بر اساس مستندات موضع می گیرد.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۲۱:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
علی باقری کنی معاون امور بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر درباره مرگ قاضی منصوری، اظهار کرد: پلیس اینترپل درحال حاضر پیگیر موضوع است، زیرا به کسی که تحت تعقیب است نباید صدمه ای وارد شود ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۲۱:۲۲   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل رئیس قوه قضاییه در واکنش به مرگ غلامرضا منصوری گفت: احتمالا ایشان خودکشی کرده است اما اینترپل ما پیگیر این موضوع است که کسی که تحت تعقیب دستگاه قضایی جمهوری اسلامی بوده باید به گونه ای تحت نظر باشد که صدمه ای به او وارد نشود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۲۰:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر ستاد حقوق بشر گفت: اعتراضات گسترده مردمی در آمریکا و امتداد آن به کشورهای اروپایی، بیانگر بیداری توده های مردم و ناتوانی امپراطوری رسانه ای غرب در اغوای مردم است.
سلام نو / میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۱:۱۶   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: ستاد حقوق بشر قوه قضاییه اعلام کرد: در این نشست که در دفتر ستاد حقوق بشر برگزار شد، عسگری با انتقاد از رویکرد دوگانه نهادهای حقوق بشری که در زمینه ی حمایت از اساتید و پژوهشگران فعالیت می کنند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۵:۴۸   + ۲۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه گفت: برخی از کشورهای اروپایی نه تنها برای دستگیری و استرداد مجرمان امنیتی و اقتصادی با جمهوری اسلامی ایران همکاری نمی کنند، بلکه به آنها امان می دهند، پناهندگی می دهند، تابعیت می دهند
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۴:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر ضمن استقبال از دکتر عسگری در فرودگاه امام خمینی (ره)، گفت: رژیم آمریکا باید خسارت ناشی از سه سال اسارت بدون دلیل یک استاد و اندیشمند ایرانی در زندان های آمریکا را بپردازد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۱:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه: یکی از معجزات امام این بود که انقلاب را در بستر دین تعریف کرد و بر همین مبنا صدور انقلاب یک پدیده فیزیکی نبود بلکه تشعشع نور انقلاب اسلامی بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر قتل شهروند سیاه پوست آمریکایی توسط پلیس این کشور را نقض فاحش حقوق بشر دانست و گفت: تبعیض نژادی و خودبرتربینی دولت آمریکا تهدیدی جدی برای همه ملت های دنیا است .
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دبیر ستاد حقوق بشر کشورمان گفت: نهاد های حقوق بشری در دنیا باید نسبت به قتل شهروند سیاه پوست آمریکایی حساس باشند و نسبت به آن واکنش نشان دهند. تاریخ انتشار: 23:58 - 10 خرداد 1399 - کد خبر: 625066
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
علی باقری دبیر ستاد حقوق بشر گفت: حاج قاسم این همه بهونه داشت که بتونه نره تهران پشت میز بشینه! چرا می رفت؟
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
علی باقری دبیر ستاد حقوق بشر درباره نقش حاج قاسم سلیمانی در منطقه میگوید: ملت های مظلوم منطقه مثل یمن، عراق، سوریه و ... تمامیت ارضی خود را مرهون حاج قاسم اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر با اشاره به این مطلب که صیانت از حقوق ایرانیان در خارج کشور، چه زندانی و چه غیرزندانی، وظیفه ستاد حقوق بشر است گفت: مجموع ایرانی های گرفتار در زندان های جهان، 3600 نفر هستند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۷    
برنامه دست خط در ادامه پخش خود فردا به گفتگو با دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه می نشیند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر در ارتباط با بخشنامه عدم صدور دستور محرومیت از خدمات کنسولی به منظور دستیابی به اشخاص تحت تعقیب در خارج از کشور توضیحاتی ارائه کرد.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۱۸:۰۰    
علی باقری دبیر ستاد حقوق بشر از پیگیری قوه قضائیه برای احقاق حقوق خانواده شهدای تشییع سپهبد سلیمانی در کرمان خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دبیر ستاد حقوق بشر گفت: اگر امر به معروف و نهی از منکر در جامعه دینی جا بیفتد و همه مسئول باشند و آن را ترویج کنند، دیگر به من چه و به تو چه نخواهیم داشت و حقوق مردم به نحو احسن رعایت می شود. تاریخ انتشار: 10:50 - 16 اردیبهشت 1399 - کد خبر: 618185
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۲۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر گفت: اگر امر به معروف و نهی از منکر در جامعه دینی جا بیفتد و همه مسئول باشند و آن را ترویج کنند ما "به من چه و به تو چه" نخواهیم داشت چون حقوق مردم به نحو احسن رعایت می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۲۰:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه گفت: غربی ها وقتی منافعشان اقتضا کند از دو حربه تروریست شویی و تروریست زایی استفاده می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۱۸:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر ایران از پیگیری وضعیت 100 هزار مجروح شیمیایی خبر داد و گفت: باید حق مردم را به مسأله جهانی تبدیل کنیم.
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۱۲ - ۱۲:۵۷    
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : دبیر ستاد حقوق بشر درباره آخرین وضعیت دکتر عسگری، گفت: ما نسبت به سلامتی همه ایرانیان دربند در زندان های آمریکا نگرانیم؛ فقط آزادی هرچه سریع تر دکتر عسگری است که می تواند به نگرانی ها درباره سلامتی این استاد دانشگاه پایان دهد. ...
مجله بوبینا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- دبیر ستاد حقوق بشر درباره آخرین وضعیت دکتر عسگری، گفت: ما نسبت به سلامتی همه ایرانیان دربند در زندان های آمریکا نگرانیم؛ فقط آزادی هرچه سریعتر است که می تواند به نگرانی ها درباره سلامتی این استاد دانشگاه پایان دهد. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۲/۱۲ - ۱۰:۱۰   + ۵۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دبیر ستاد حقوق بشر درباره ی آخرین وضعیت دکتر عسگری، گفت: ما نسبت به سلامتی همه ی ایرانیان دربند در زندان های امریکا نگرانیم؛ فقط آزادی هرچه سریعتر دکتر عسگری است که می تواند به نگرانی ها درباره ی سلامتی این استاد دانشگاه پایان دهد. تاریخ انتشار: 10:08 - 12 اردیبهشت 1399 ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۵:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران، گفت: تمام راهبردهای کشورمان از جمله راهبردهای امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران بر اساس شاخص های حقوق بشری تنظیم می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۲۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر گفت: جریان غربگرا، علّت ناکامی ها در توسعه را تحریم ها، و علّت تحریم ها را پیگیری آرمان های انقلاب اسلامی مانند استکبارستیزی و مقابله با رژیم نامشروع صهیونیستی می داند، در حالی که پیگیری همین آرمان ها توانسته حزب الله، انصارالله ...
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۱:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دبیر ستاد حقوق بشر شب گذشته در برنامه فرمول یک علی ضیا حضور یافت. تاریخ انتشار: 11:25 - 29 اسفند 1398 - کد خبر: 607345
فانوس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۱:۲۱    
دبیر ستاد حقوق بشر ایران گفت: کشورهایی که با ایران در بحث کرونا همکاری نمی کنند بدانند عامل تولید آن خواهند بود و جامعه جهانی نباید نسبت به آن ساکت بماند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۰۰:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر ایران گفت: کشورهایی که با ایران در بحث کرونا همکاری نمی کنند بدانند عامل تولید آن خواهند بود و جامعه جهانی باید نسبت به آن ساکت نماند.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۲۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در نامه ای به معاون امور بین الملل و دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه از او خواست تا به وظیفه شرعی و قانونی خود در حمایت از مسلمانان مظلوم هند که با حمایت رژیم اشغالگر صهیونیستی قتل و عام می شوند، عمل کند.
قم فردا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۰:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور در واکنش به قتل عام مسلمانان هند در نامه هایی خطاب به مجتبی ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ...
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۶:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دبیر ستاد حقوق بشر با انتقاد از اقدامات قهری یکجانبه علیه ملت ها، گفت: خطرات ناشی از توسعه رژیم های تحریم برای حقوق ملت ها و حقوق بشر نگران کننده است. تاریخ انتشار: 16:11 - 10 اسفند 1398 - کد خبر: 601414
روز نو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
طومار راهپیمایان ایرانی در محکومیت ترور سردار سپهبد قاسم سلیمانی به دست کمیسر حقوق بشر سازمان ملل رسید. به گزارش روز نو ، دکتر باقری کنی دبیر ستاد حقوق بشر که برای شرکت در نشست شورای حقوق بشر در ژنو به سر می برد در دیدار با میشل باچله کمیسر عالی شورای حقوق بشر سازمان ملل ...
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : هزاران تن از مردم تهران در حاشیه برگزاری مراسم 22 بهمن 98 در خصوص محکومیت جنایت آمریکا در ترور سردار شهید سلیمانی طوماری را امضا کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۲۳:۰۱   + ۳۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- علی باقری کنی معاون رییس قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران گفت: مخالفت آمریکایی ها با پیشرفت ملت ایران موجب شد به محض پیروزی انقلاب اسلامی، جلوی دسترسی ملت ایران به فناوری های حساس را بگیرند و عملاً "حق پیشرفت" را از ملت ایران سلب نمایند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۲۱:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر کشورمان: ساختار های حقوق بشری دنیا باید در ردیف نخستین مدعیان خون شهید سلیمانی باشند و آمریکایی ها را به علت این جنایت رها نکنند.
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : دبیر ستاد حقوق بشر گفت: بانیان قطعنامه حقوق بشری علیه ایران، عاملان اصلی قتل کودکان مبتلا به بیماری پروانه ای و نقض حقوق صدها هزار ایرانی هستند. ...