چهارشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۸:۰۳Jun 2020 3

جدیدترین‌های «حزب ندای ایرانیان»

 
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۲:۲۲    
معاون سیاسی حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه استانی سرشار از منابع آبی، استانی با رودهای پرآبی مانند کارون و دز، تنها با وجود مسئولانی ناکارآمد می تواند درگیر بی آبی باشد، گفت: وزارت نیرو، وزارت نفت و استاندار خوزستان باید پاسخگوی این اتفاق باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شورای سیاست گذاری حزب ندای ایرانیان خواستار برخورد قاطع قوه قضاییه و برگزاری سریع و دقیق دادگاه عاملین قتل دلخراش رومینا اشرفی دختر 13 ساله تالشی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی حزب ندای ایرانیان گفت:با وجود گردنکشی و قلدری آمریکایی ها ما با پرچم خودمان به سواحل ونزوئلا رسیدیم و این نشان می دهد که هژمونی امریکا در منطقه و جهان شکسته شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۰۷:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
دبیرکل حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه فروپاشی اسرائیل به تدریج شروع شده است، گفت: اگر شور و شعور ملت های اسلامی بیشتر باشد، قطعا این فروپاشی زودتر محقق خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۶:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
حزب ندای ایرانیان به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس در بیانیه خاطرنشان کرد: امسال نخستین سالی است که روز قدس بدون نفَس مسیحایی نفس مطمئنه فرمانده جبهه مقاومت، شهید حاج قاسم سلیمانی، فرا می رسد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مردم نیوز : عیسی چمبر عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در ارزیابی عملکرد مجلس دهم گفت: این مجلس خیلی متفاوت از مجالس دیگر نبوده و مثل همه آن ها برخی نقاط منفی و مثبت داشته است. ...
روز نو   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
قانون منع بکارگیری بازنشستگان تصویب شد تا امیدی باشد برای ایجاد فضای بیشتر کار و پیشرفت برای جوانان و باز شدن بستر اجرای طرح هایی با فکرهای نوین در کنار تجربه بازنشستگان در مسیر پیشرفت کشور و آرامش اجتماعی جامعه ولی هیچ کدام از این اهداف بعد از تصویب این قانون اجرایی نشد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- اعضای شورای سیاست گذاری حزب ندای ایرانیان ضمن ابراز تأسف از حادثه پیش آمده در مرز مشترک ایران و افغانستان و جان باختن تعدادی از اتباع افغانستان خواستار تشکیل کمیته ای برای بررسی ابعاد حادثه رخ داده در مرز ایران و افغانستان شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل حزب ندای ایرانیان طی حکمی فرید محسنی را به عنوان مشاور دبیرکل حزب ندای ایرانیان منصوب کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان انتخاب رییس مجلس را نخستین ایستگاه اختلافی اصولگرایان عنوان کرد و گفت: برای اقلیت اصلاح طلب مجلس یازدهم عنصر ریاست فراکسیون نقش موتور محرکه را ایفا می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی حزب ندای ایرانیان طی مطلبی در صفحه شخصی توییتر خود به مصوبه دیروز مجلس برای تغییر واحد پول ملی کشور واکنش نشان داد.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۱۰:۱۳    
ساعت 24-سخنگوی حزب ندای ایرانیان چند روز پیش تعبیر جالبی برای رئیس دولت اصلاحات به کار برد. او گفت که خاتمی چاه نفت جریان اصلاحات شده است. شهاب طباطبایی این تعبیر را بدین معنی به کار برد که گروه های اصلاح طلب در برهه های مختلف از این چاه نفت به شکل بی حساب و کتاب برداشت کرده اند ...
مجله بوبینا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۰۷:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
در جلسه مجازی شورای سیاست گذاری حزب ندای ایرانیان مطرح شد؛ از امروز به فکر مدیریت رکود اقتصادی و آسیب های اجتماعی پساکرونا باشیم در جلسه مجازی شورای سیاست گذاری حزب ندای ایرانیان مدیریت رکود اقتصادی و آسیب های اجتماعی پساکرونا بررسی شد. ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۲۱:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سیدشهاب طباطبایی سخنگوی حزب ندای ایرانیان در واکنش به استعفای موسوی لاری از شورای سیاست گذاری گفت: اینکه آقای موسوی لاری به چه دلیل استعفا داده است به خودشان ارتباط دارد اما به طور کلی اکثر دوستانی که در این رابطه اظهارنظر کرده اند این را فراموش کرده اند که شورای سیاست گذاری اصلاح ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی حزب ندای ایرانیان گفت: استعفای موسوی لاری دربردارنده این پیام بود سازوکار حاکم بر شورای سیاست گذاری نیاز به تحولاتی به نفع جوان ترها دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۱۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
جلسه شورای سیاست گذاری حزب ندای ایرانیان به صورت مجازی و با حضور اعضای این شورا برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۱۱:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
حزب ندای ایرانیان تاکید کرد: دولت فردا را مبهم می بیند، اما ما به جهش تولید به صورت یک پروسه نگاه می کنیم و نه یک پروژه، به عبارتی هر آنچه که امروز برداشت می کنیم را در گذشته کاشته ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ - ۱۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ارتباط مجازی صادق خرازی دبیرکل و مجید فراهانی رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با روسای استانی حزب به صورت مجازی برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۰۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
حزب ندای ایرانیان می گوید؛ دولت باید از بی تصمیمی و بدتصمیمی در حوزه اقتصادی که قبل از پدیده کرونا به آن مبتلا بود، فاصله بگیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
در جلسه شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان بر تامین معیشت گروه ها و دهک های محروم جامعه تاکید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
اعضای شورای سیاست گذاری حزب ندای ایرانیان تأکید کردند که پرداخت وام یک میلیونی با بهره سود 12 درصد در عمل نمی تواند دردی از دردهای مردم را دوا کند و انتظار می رفت حمایت قوی تری از دهک های ضعیف جامعه صورت گیرد.
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : اولین جلسه شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در سال 99 به صورت مجازی و آنلاین برگزارشد. به گزارش ایسنا، حزب ندای ایرانیان در راستای مبارزه با ویروس کرونا اولین حلسه شورای مرکزی خود در سال جدید را به صورت مجلزی برگزار کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
اولین جلسه شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در سال جدید به صورت مجازی برگزار شد.
ساعت24   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
سایت دیپلماسی ایرانی وابسته به صادق خرازی از دیپلمات های سابق ایران و دبیرکل حزب ندای ایرانیان که به چهره ای اصولگرا نیز نزدیک است با تصریح براینکه "انتشار این مطلب به معنای تایید آن از سوی دیپلماسی ایرانی نیست و صرفا جهت آگاهی خوانندگان دیپلماسی ایرانی منتشر شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
حزب ندای ایرانیان تاکید کرد: ساختار مدیریت بحران در کشور ما درگیر ناکارآمدی فراوانی است و سازمان مدیریت بحران کشور و دیگر دستگاه های مرتبط، توان مدیریت و رسیدگی به بحران ها را ندارند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۰۹:۵۲    
عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: ترکیب مجلس فعلی متشکل شده از افراد جدید که اکثرا سوابق مشخصی در امور اجرایی ندارند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۰۸:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه مجلس یازدهم هم می تواند مخرب و هم شگفتی ساز شود، گفت: اگر اصولگرایان "کشتیبان را سیاستی دگر آید"، طبیعتا اقلیت اصلاح طلب می تواند به آنها کمک کرده و برای حفظ همدلی داخلی با آنها همکاری کنند.
نامه نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۷:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
با تصمیم هیات اجرایی حزب ندای ایرانیان تمامی جلسات حزب به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۶:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
با تصمیم هیات اجرایی حزب ندای ایرانیان تمامی جلسات حزب به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون سیاسی حزب ندای ایرانیان گفت: تلاش می کنیم با همراهی کارشناسان و متخصصان حزب، نامزدهای اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی و جامعه دانشگاهی در قالب مجلس در سایه فعالیت های مجلس یازدهم را رصد کنیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۶    
سخنگوی حزب ندای ایرانیان گفت: اگر فردی در انتخابات حاضر نشود، خود تحریمی انجام داده است. با حضور مردم در پای صندوق های رای، پیام همبستگی برای حفظ نظام و جمهوریت به دنیا مخابره می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه انتخابات مجلس یازدهم، حزب ندای ایرانیان طی بیانیه ای دلایل و برنامه های خود برای شرکت در انتخابات را تشریح کرد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۱    
کسب و کار نیوز :دبیر کل حزب ندای ایرانیان معتقد است: بر اساس تحلیل های نادرست آمریکایی ها دچار توهم سیاسی شدند؛ در این شرایط نباید صندوق رای را رها کرد و علارغم همه بی مهری هایی که به اصلاحات شده، باید در انتخابات شرکت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کل حزب ندای ایرانیان گفت: شرکت در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی لازم است و امیدواریم مشارکت خوبی در انتخابات داشته باشیم.
روزنامه عطر یاس   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۷    
خرازی، دبیرکل حزب ندای ایرانیان: نماینده اگر صدای اعتراض ملت نباشند، نماینده واقعی نخواهند بود مردم معترض هستند که چرا مسئولین به آنها دروغ می گویند شعار معترضیم نشان دهنده بلوغ اراکی ها است ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۳:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
دبیر کل حزب ندای ایرانیان معتقد است: بر اساس تحلیل های نادرست آمریکایی ها دچار توهم سیاسی شدند؛ در این شرایط نباید صندوق رای را رها کرد و علارغم همه بی مهری هایی که به اصلاحات شده، باید در انتخابات شرکت کرد.
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش رکنا، حسین مرعشی، سخنگوی حزب کارگزاران، در نشست خبری که پیش از ظهر امروز (سه شنبه) در خبرگزاری فارس برگزار شد، گفت: ما در لیست مان افراد مختلفی از احزاب اصلاح طلب داریم به طوری که از خانه کارگر 2 نفر، از حزب اسلامی کار 2 نفر، از مجمع فرهنگیان 2 نفر ...
شاخص نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شاخص : رئیس حزب ندای ایرانیان قزوین گفت: این انتخابات می تواند فضای بین المللی را به نفع جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش تغییر دهد و حضور گسترده مردم آخرین تیر دشمنان اسلام و ایران را خنثی خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرکل حزب ندای ایرانیان گفت: اگر شورای نگهبان را به اصلاح طلب ها هم بدهید و بخواهند سازوکاری با قوانینی که بر آن حاکم است تعریف کنند، بهتر از این نمی توانند عمل کنند و همین انتقادات وجود دارد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۰:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
حزب ندای ایرانیان و اراده ملت از احزاب اصلاح طلب استان فارس، روز بیست و هشتم بهمن 98 در حالی که تنها 2 روز تا زمان اتمام مهلت قانونی تبلیغات باقی مانده است، لیست چهار نفره برای انتخابات پیش رو (دوم اسفند) در شیراز ارایه کردند. ...
گیل خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
گیل خبر/ در شروع چهل و دومین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و پس از حضور معنادار ملت شریف در راهپیمایی 22 بهمن و در حالیکه مردم بسیاری از نقاط استان گیلان همچنان به دلیل بحران مدیریتی و فقد وجود افراد کارآمد ودلسوز در راس کار، در مصائب برف اخیر دست و پنجه نرم میکنند ...
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۰:۱۰    
حزب ندای ایرانیان عصر امروز در طی نشستی خبری کاندیدای مجلس یازدهم شورای اسلامی خود را معرفی کرد.
تیک   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
دعوت سران اصلاحات برای ثبت نام چهره های اصلاح طلب در انتخابات مجلس یازدهم با اقبال روبرو نشد و از میان چهره های اصلاح تعداد کمی راهی وزارت کشور و ستادهای انتخاباتی شدند ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۶:۲۵    
محمدصادق خرازی، دبیر کل حزب ندای ایرانیان و تحلیلگر مسائل سیاسی با حضور در برنامه بدون توقف، از رد صلاحیت شدن وزیر اطلاعات در کاندیداتوری مجلس و استعفا نکردن مسئولین در جریان اتفاقات کشور صحبت کرد.
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۰۹    
دبیرکل حزب ندای ایرانیان گفت: انتخابات چه بدخواهان بخواهند و چه نخواهند برگزار می شود، دغدغه راجع به چگونگی و کیفیت آن است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی ندای ایرانیان با بیان اینکه لیست جدید انتخاباتی اصلاح طلب مشکلی را حل نمی کند، گفت: حزب ندای ایرانیان در شهر تهران لیست جدید اصلاح طلب ارائه نمی کند.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۹:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیرکل حزب ندای ایرانیان با حضور در برنامه بدون توقف شبکه سه سیما، با اشاره به اینکه هر که انتخابات را تحریم کند می خواهد این کشور به سمت نابودی برود، گفت: تحریم کنندگان انقلاب در اتاق فکر غرب و شرق نشستند.
یافته   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۸:۳۳    
ماجرای بیانیه امام خمینی (ره) درباره بمباران مدرسه ابتدایی بروجرد + فیلم چاپ ایمیل محمدصادق خرازی دبیر کل حزب ندای ایرانیان و تحلیلگر مسائل سیاسی، با حضور در برنامه بدون توقف شبکه سه سیما، درباره ماجرای بیانیه حضرت امام خمینی (ره) پیرامون بمباران مدرسه ابتدایی بروجرد توسط صدام، صحبت کرد. ...