سه شنبه ۳۰ مهرساعت ۱۲:۰۳Oct 2019 22

جدیدترین‌های «مدیرکل اوقاف و امور خیریه»

خبرگزاری تسنیم   ۵۷ دقیقه پیش    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: 17 هزار نفر از اهالی خراسان شمالی به صورت پیاده رهسپار به مرقد امام مهربانی ها می شوند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان از برگزاری همایش بزرگ قرآنیان استان در یکم آبان ماه امسال خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل_ایرنا_ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: بزرگترین مجموعه اقامتی، رفاهی ،گردشگری و خدماتی بین راهی جنوب استان در خلخال راه اندازی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: طی 7 روز به 142 هزار و 74 زائر اربعین حسینی در موکب امام رضا(ع) اوقاف خراسان رضوی در کربلا خدمت رسانی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۲    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان وبلوچستان گفت:یکی از رسانه ها به نقل از بنده خبر اسکان 70 هزار زائر تنها در موقوفه امام رضا (ع) را منتشر کرده است صحت ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی با بیان اینکه موکب هایی برای پذیرایی از زائران پیاده مشهدالرضا در استان برپا شده است گفت: مراسم عزاداری سالروز شهادت امام رضا(ع) نیز در 30 بقعه متبرکه استان برگزار خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۳    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از افزایش 30 درصدی برنامه های موکب اوقاف در سامرا خبر داد و گفت: تا پایان کار موکب 28 برنامه دیگر نیز اجرایی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان گفت: 70 هزار زائر پاکستانی مشتاق شرکت در مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) در کربلا از ابتدای محرم تاکنون در زائر سرای امام رضا(ع) زاهدان اسکان داده شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه_ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: خدمت رسانی موکب های اوقاف در مسیر تردد زوار تا فردا ادامه دارد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۵    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام ایلام با بیان اینکه فعالیت آشپزخانه دائمی اوقاف و امور خیریه تا 3 روز بعد از اربعین ادامه دارد، گفت: تا کنون 130 هزار پرس غذای گرم در این آشپزخانه طبخ و در بین زوار اربعین حسینی در مرز مهران توزیع شده است.
موج   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف وامور خیریه کردستان از پذیرایی واطعام بیش از 80 هزار نفر از زائران اربعین حسینی(ع) در موکب های موقوفات اهل سنت استان کردستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان از اطعام بیش از 80 هزار زائر اربعین حسینی در موکب های اوقاف استان از نخستین روز فعالیت تاکنون خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان گفت: 30 موکب در مسیر پیاده روی، به زائران خدمات ارائه می هند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: خدمت به زائرین توسط موکب الحسین(ع) اوقاف لرستان از مرز 100 هزار نفر گذشت.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۸    
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان گفت: براساس آخرین آمار تاکنون بیش از 25 هزار زائر اربعین حسینی از خدمات و امکانات موکب و ایستگاه های صلواتی شهرستان سقز که از سیزدهم مهرماه برپا شده اند، بهره مند گردیده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان با اهمیت به پاسداشت اربعین حسینی گفت: این حماسه بزرگ اتحاد و همدلی مسلمانان را به رخ دشمنان می کشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان با اشاره به خدمت رسانی موکب الحسین(ع) اوقاف لرستان به بیش از 100 هزار زائر گفت: خدمت به زوار در این موکب که در سامرا مستقر است تا 3 روز پس از اربعین ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان از برگزاری مراسم ویژه اربعین حسینی در قالب بصیرت عاشورایی در 500 بقعه متبرکه گیلان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی گفت: عزاداری روز اربعین حسینی فردا در 16 بقعه متبرکه استان برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۹:۰۵    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد گفت: دو مراسم پیاد ه روی جاماندگان اربعین حسینی در شهرستان بهمئی برگزار می شود.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس از مراجعه روزانه بیش از 3 هزار زائر به غرفه راهنمای زائر و گمشدگان موکب شهدای مدافع حرم اداره اوقاف و امور خیریه استان فارس خبرداد و گفت: در این غرفه افراد با استفاده از کمک خادمان و همچنین توزیع بروشور راهنمای زائر به راه خود ادامه می دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل از برگزاری همایش بزرگ جاماندگان اربعین حسینی در شهر اردبیل خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امورخیریه سیستان و بلوچستان گفت: از محل موقوفات مرتبط و با کمک ها و نذورات مردمی روزانه با 5000 پرس صبحانه، 4000 پرس غذای گرم برای نهار و 5000 پرس غذا برای شام از زائرین در زائرسرای زاهدان پذیرایی می شود.
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان از پخت روزانه بیش از 3 هزار قرص نان خبرداد و گفت: موکب آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه در مرز مهران روزانه هزاران غذای نذری در بین زائران پیاده اربعین حسینی(ع) توزیع می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه ایلام گفت: تاکنون 60 هزار وعده غذای گرم از محل موقوفات و بر اساس نیت واقفان بین زئران اربعین حسینی در مرز مهران توزیع شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت که ایستگاه های خدمات رسانی اوقاف این استان روزانه از 40 هزار زائر اربعین حسینی با توزیع غذای گرم، آب معدنی، اسکان و سایر خدمات رفاهی در مرز مهران پذیرایی می کند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل اوقاف و امور خیریه البرز از برگزاری راهپیمایی برای عاشقانی که موفق به حضور در مراسم پیاده روی اربعین نمی شوند، خبر داد. حجت الاسلام علی دشتکی اظهار کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه اعلام کرد که این اداره کل با کمک خیرین سه موکب در سطح استان برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی (ع) برپا کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
قم - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم گفت: فرهنگ اربعین حرکت مستضعفان برای فتح سنگرهای جهانی و زمینه ساز به وجود آمدن اردوگاه حق طلبانه در سطح بین المللی است.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۲    
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس گفت: اعزام 12 روحانی مبلغ جهت انجام فعالیت های تبلیغی و توزیع بیش از 30 هزار پرس غذای گرم از جمله خدمات و فعالیت های موکب اوقاف فارس و موکب شهدای مدافع حرم مستقر در منذریه عراق است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۲    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: موکب آستان امامزادگان و بقاع متبرکه روزانه 10 هزار وعده غذای گرم و سه هزار قرص نان پخت و بین زائران اربعین در مرز مهران توزیع می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت: سومین سال متوالی است که اوقاف البرز موکب حضرت علی ابن ابیطالب (ع) در صحن مطهر حضرت زهرا (س) را در نجف اشرف برپا کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۲    
کرمانشاه- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با اشاره به دایر بودن موکب های اوقاف پس از بازگشت زوار، از خدمت رسانی بزرگان اهل سنت به زائران در این موکب ها خبر داد.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت که با همت واقفان و خیرین و دستگاه قضایی این استان 11 زندانی جرایم غیرعمد که بدهی هر یک از آنها کمتر از 500 میلیون ریال بود در روزهای اخیر آزاد شده و به کانون خانواده خود بازگشتند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مشهد - مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی در جمع زائران اربعین حسینی در موکب امام رضا(ع) در کربلا گفت: مقاومت، درس بزرگ مکتب سید الشهدا(ع) است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۵    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه البرز از پذیرایی روزانه 11 هزار زائر اربعین در سه نوبت روزانه خبر داد و گفت: موکب امیرالمومنین(ع) اداره اوقاف و امورخیریه البرز برای سومین سال متوالی در صحن حضرت زهرا(س) نجف برپا شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: از زمان برپایی موکب ها تا روز یکشنبه هفته جاری 1200 نفر از زائران پاکستانی اطعام شده و بیش از 1500 نفر نیز اسکان داده شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه هرمزگان ازاسکان بیش از 100 زائر پاکستانی در موکب شهدای مدافع حرم خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت : روزانه 25 هزار پرس غذا بین زائران اربعین حسینی در قصرشیرین و خسروی توزیع می شود.
موج   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امورخیریه هرمزگان از بهره مندی بیش از 15 هزار زائر امام حسین (ع) با مشارکت ادارات کل اوقاف هرمزگان، کهگیلویه و بویر احمد و بوشهر، در موکب شهدای مدافع حرم مرز شلمچه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۲۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس از پذیرایی روزانه بیش از 10 هزار زائر در موکب شهدای مدافع حرم خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از ادامه خدمات رسانی روزانه به زائران اربعین در موکب اوقاف مازندران در سامرا خبر داد.
موج   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۸    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان از ارائه خدمات به حدود 40 هزار زائر اربعین حسینی توسط مواکب موقوفات در استان کردستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر با اشاره به استقرار موکب شهدای مدافع حرم این استان در مرز شلمچه گفت: در این موکب روزانه ضمن توزیع غذا در سه وعده و 2 میان وعده از 22 هزار زائر اربعین حسینی پذیرایی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان از اطعام بیش از 40 هزار نفر زائر در سه موکب اهل سنت و اوقاف استان کردستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان با اشاره به استقبال خیرین در خدمت رسانی به زائران اربعین گفت: مردم خیر و نیکوکار استان بیش از 160 میلیارد ریال به موکب اهل سنت این استان برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی کمک کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان از اطعام پنج هزار زائر اربعین در موکبهای اجرای نیت موقوفات اهل سنت کردستان خبرداد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: امسال پنج موکب در بقاع متبرکه این استان برای پذیرایی از زائران پاکستانی اربعین برپا شده و آماده خدمت رسانی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۷:۳۲    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: خدمات رسانی به زائران در موکب آستان امامزادگان و بقاع متبرکه 6 استان کشور ازجمله سمنان تا یک هفته پس از اربعین حسینی ادامه خواهد داشت.