جمعه ۰۲ اسفندساعت ۱۵:۲۴Feb 2020 21

جدیدترین‌های «مدیرکل اوقاف و امور خیریه»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۲۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
قم - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم از استقرار صندوق رأی برای انتخابات دوم اسفند در پنج بقعه شاخص استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: هم زمان با سراسر کشور در روز 9 اسفند ماه حافظان قرآن زیر 10 سال در اردبیل به رقابت می پردازند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
سمنان - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان با بیان اینکه اوقاف برای کاروان سرای شاه عباسی میامی سند مالکیت دریافت کرد، گفت: این بنا برای سرمایه گذاری و اشتغال موقعیت عالی دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۶    
ایسنا/هرمزگان مدیرکل اوقاف و امور خیریه هرمزگان گفت: در یک هفته گذشته 8 سند مالکیت موقوفات به ارزش 30 میلیارد ریال در بندرعباس اخذ شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۸:۰۱    
ایسنا/اصفهان مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: در کنار اینکه شرکت در انتخابات یک وظیفه ملی و انقلابی است، باید به آن از دید یک تکلیف شرعی نگاه کرد، زیرا حضور مردم نماد شناخت و آگاهی آنان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۹:۰۱    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد از وقف یک واحد تجاری به ارزش تقریبی پنج میلیارد ریال برای مداوا و درمان بیماران کلیوی مستمند و مستضعف یزدی شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۸    
حجت الاسلام بلک گفت: باید ظرفیت های فی مابین دفتر تبلیغات اسلامی و اداره اوقاف جهت انجام کارهای مشترک با محوریت مسائل دینی و معرفتی تبیین و اجرا شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۷    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان لرستان با اشاره به طرح تهیه اطلس بقاع متبرکه استان، افزود: اطلاعات جغرافیایی سایر بقاع و اماکن متبرکه شهرستان های تابعه استان تهیه و تایید شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۳۱    
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه، از معرفی 13 اثر برگزیده در جشنواره هنری وقف احسان ماندگار خبر داد و برتلاش بیشتر برای معرفی موقوفات کرمانشاه تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه هرمزگان گفت: از ابتدای امسال 40 وقف جدید در شهرستان های مختلف هرمزگان ثبت شده است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از آماده باش مساجد و بقاع متبرکه استان اصفهان برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران، مجتبی عبدالهی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران در این آئین با اشاره به امکانات این مرکز درمانی گفت: این درمانگاه در زمینی با مساحت 1400 متر مربع و 7200 متر بنا ساخته شده است که از دو بخش درمانگاه و دی کلینیک تشکیل شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان گفت: محموله کمک های اوقاف و امورخیریه استان های کشور به ارزش 700 میلیون تومان از زمان بروز سیلاب تاکنون به این استان ارسال شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان گفت: 230 بقعه متبرکه این استان میزبان جشن های ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: 9 باب آپارتمان وقفی در شهر بیرجند با شرایط ویژه به زوجین جوان اجاره داده می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان گفت: در برف اخیر در این استان، یک هزار و 241 مسافر گرفتار در برف در امام زادگان و بقاع متبرکه اسکان داده شدند.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۱:۰۱    
حوزه/ گردهمایی رویش های قرآنی نسل سلیمانی با سخنرانی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم برگزار شد.
قم فردا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
گردهمایی رویش های قرآنی نسل سلیمانی با سخنرانی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم برگزار شد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان فارس، کتابخانه مشارکتی قدمگاه شیراز پس از انجام تعمیرات به سازی و تعمیر و تجهیز در نشستی با حضور روح الله منوچهری مدیرکل کتابخانه های عمومی و حجت الاسلام سید عباس موسوی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس بازگشایی شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۰۶:۳۰    
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان آذربایجان شرقی گفت: شهادت حاج قاسم سلیمانی باعث افول آمریکا و اسرائیل خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد گفت: حضور حماسی مردم انقلابی ایران در راهپیمایی 22 بهمن نقشه های دشمنان را نقش بر آب کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۲:۴۶    
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی با بیان این که مردم همواره پشتیبان نظام و ولایت هستند، گفت: مردم، در عرصه انتخابات نیز همچون راهپیمایی امروز با حضور گرم و پرشور خود، تیری بر قلب دشمنان خواهند زد.
فرمانداری فریدن   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۷    
مقام فرماندار ابتدا ضمن اظهار خرسندی از حضور حجت الاسلام و المسلمین بلک در شهرستان و تبریک ایام الله مبارک دهه فجر اظهار داشت همواره توصیه ما به مدیران شهرستان این است که با مدیران و دستگاههای استانی مربوطه تعامل و ارتباط کاری تنگاتنگی داشته باشند و فراتر از روابط اداری تعامل دوستانه ایی با مدیران ...
نافع   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۲۲:۳۷    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان از ویزیت رایگان بیماران نیازمند به مناسبت چهلم سردار سلیمانی و شهدای مقاومت در شهرستان تویسرکان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی از برگزاری محفل انس با قرآن کریم در بجنورد خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان از برگزاری سوگواره یاس نبوی به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در استان خبر داد و گفت: امسال هشت امامزاده و بقعه متبرکه شاخص استان میزبان این سوگواره هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۶:۲۱    
محمود مهدوی فرد با حجت الاسلام علی جلالی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان دیدار و گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: بیش از 30 عنوان برنامه فرهنگی با هدف تبیین دستاوردهای نظام اسلامی، هم زمان با دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در بقاع متبرکه و امامزادگان این این استان اجرا شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۹:۱۱    
استاندار و مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان شب گذشته در قالب طرح نشست مردمی شوق تکریم در مسجد امام حسن مجتبی (ع) اسلام آباد با مردم دیدار کردند.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا در این بازدید استاندار همدان و مدیرعامل بانک ملی، فرهاد دژپسند را همراهی و مسوولان استانی جزییات پرونده را تشریح می کردند. پیشتر مدیرکل اوقاف و امور خیریه همدان از نهایی شدن فرایند الحاق بخشی از ساختمان مرکزی بانک ملی به بقعه شاهزاده حسین(ع) خبر داده و اعلام کرده بود که برای ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۱:۵۲    
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با بیان اینکه طرح افق در 50 بقعه متبرکه استان اجرا خواهد شد، گفت: طرح افق به معنای اجرای فعالیت های اجتماعی، فرهنگی و قرآنی در بقاع متبرکه به منظور کاهش آسیب های اجتماعی است.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام پرویز بخشی پور صبح پنج شنبه در نشست خبری اظهار کرد: اوقاف نیت های واقفان در حوزه اجتماعی را نیز در بقاع متبرکه پیگیری می کند. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی با تاکید بر اینکه ارزش آفرینی فرهنگی از دستاورهای انقلاب اسلامی ایران است، از تربیت 6 هزار حافظ قرآنی در این استان به عنوان دستاورد ویژه خبر داد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۰۹:۳۷    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: خدمت رسانی به خانواده های شهدا وظیفه مسئولان است و باید در این راستا وظایف خود را بدرستی انجام دهند و کوتاهی نکنند.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۰۹:۲۳    
همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان و رئیس بنیاد شهرستان بوئین زهرا با حضور در گلزار شهدای سگزآباد به مقام والای این شهدا ادای احترام کردند.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۶:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان گفت: سوگواره یاس نبوی جهت ترویج فضائل حضرت زهرا(ع) در 420 بقعه متبرکه استان گیلان برگزار می شود.
نسیم کرمانشاه   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه گفت: همزمان با ایام الله دهه مبارکه فجر، طرح مهر تندرستی ( درمان رایگان بیماران) در مناطق محروم کرمانشاه اجرا می شود. به گزارش نسیم کرمانشاه، حجت الاسلام و المسلمین محمد صالحی...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از افتتاح و کلنگ زنی 8 پروژه عمرانی موقوفات و بقاع متبرکه اوقاف استان به ارزش 18 میلیارد تومان در ایام دهه مبارک فجر خبر داد.
فرمانداری خمینی شهر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۱:۴۸    
همایش اصحاب وقف با حضور مهندس مسلم زاده فرماندار خمینی شهر،حجت الاسلام بلک مدیرکل اوقاف وامورخیریه استان اصفهان،معاونین اداره کل اوقاف ،معاونین دانشگاه صنعتی اصفهان،مسئولین ادارات اوقاف استان ومسئولین شهرستان در امامزاده سید محمد(ع) شهرستان خمینی شهر برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۱:۲۲    
برنامه زنده افق روشن با حضور حجت الاسلام حیدری مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با موضوع وقف و انقلاب امشب 16 بهمن ماه از سیمای مازندران پخش خواهد شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم گفت: دهه فجر دهه یادآوری انسجام و اتحاد ملت ایران مقابل طاغوت، دهه شکوه و عظمت و غرور ملی، دهه شهدای عزیز انقلاب، دهه روزهای آتش و دود و دهه سرنگونی حکومت طاغوت توسط جوانان است که باید به درستی برای نسل جوان انقلاب تبیین شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۰۱:۰۲    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: 75 درصد موقوفات استان پس از انقلاب اسلامی به وقفیت خود بازگشتند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۷:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
عباس آباد - مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: با مشارکت خیران و نذورات مردم 174 پروژه عمرانی دربقاع متبرکه استان در دست اجرا است.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۶:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه قم گفت:با شرکت در انتخابات و حمایت از انقلاب، ولایت مداری فاطمی را ادامه دهیم.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: هم زمان با فرارسیدن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی ایران، ویژه برنامه های گرامیداشت این ایام در بقاع شاخص سطح استان سمنان در حال برگزاری است.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۶:۳۴    
با حکم مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، حجت الاسلام رضا حاج حسینی به عنوان رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهرود منصوب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: 52 هزار مترمربع عملیات عمرانی در موقوفات و بقاع متبرکه و آستان مقدس امامزادگان این استان اجرا شده است.
اتحاد خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: 36 هکتار اراضی وقفی متصرفی استان بوشهر با کاربری آموزشی است.حجت الاسلام محمدرضا اسماعیل پور در نشست مدیرکل آموزش وپرورش استان بوشهر اظهار داشت: واقفین در سطح کشور خدمات زیادی در عرصه آموزشی کرده اند که استان بوشهر در این امر مستثنی نیست ...
رسا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۰۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: دهه مبارک فجر بهترین فرصت برای تبیین اهداف انقلاب و دستاورد های والای آن برای اقشار مختلف مردم است.