جمعه ۲۰ تیرساعت ۱۰:۰۰Jul 2020 10

جدیدترین‌های «روز ملی»

 
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - هم زمان با بزرگداشت مهدی آذریزدی نشستی مجازی در کانون پرورش فکری برگزار و به تفاوت میان بازنویسی و بازآفرینی و ضرورت وجود هر کدام برای بچه ها پرداخته شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان شاعر برجسته کودک و نوجوان، با تاکید بر لزوم افزایش سهم کودک در ادبیات، تصریح کرد: نکته ای که در روز ملی ادبیات کودک و نوجوان باید مورد توجه قرار گیرد این است که با وجود تمام دغدغه های صنفی نویسندگان در چنین روزهایی نویسنده کودک باید تلاش کند به مخاطب خودش نزدیک تر شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۵۵    
هم زمان با روز ملی ادبیات کودک ونوجوان و در سال گشت درگذشت زنده یاد مهدی آذریزدی اعضای انجمن ادبی کانون گیلان به بهانه ویژه برنامه ارمغان قلم گردهم آمدند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۰۳    
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل هم زمان با روز ملی ادبیات کودک و نوجوان طی گفتگوهایی جداگانه با شبکه سبلان، اظهار داشت: کتاب و کتاب خوانی محور اصلی فعالیت های کانون پرورش فکری است و کتاب خانه ها هم پایگاه اصلی انجام این فعالیت ها به حساب می آیند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۷    
18 تیر، روز ملی ادبیات کودک و نوجوان، در اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین با اجرای برنامه های متنوعی همراه بود.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
به دلیل محدودیت در برگزاری راهپیمایی روز ملی عفاف و حجاب، امسال راهپیمایان می توانند به صورت مجازی در راهپیمایی شرکت کنند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۰۳    
تهران (پانا) - محمد حسین لونی، مدیر آموزش و پرورش منطقه چهار در مراسم تجلیل از منتخبان نویسنده کوچک، توجه به ادبیات ملی و حفظ آن را از ضرورت ها برشمرد. ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۰۷    
کلر ژوبرت در روز ملی ادبیات کودک و نوجوان پاسخگوی نقدهای اعضای کانون پرورش فکری سیستان و بلوچستان درباره ی کتاب خداحافظ راکن پیر بود
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۴۷    
18 تیر به عنوان روز رسمی ادبیات کودک و نوجوان در کشور اعلام شده است. روزی که مقارن است با روز درگذشت مهدی آذریزدی نویسنده خوب کشورمان در سال 1388 و به همین مناسبت در مراکز کانون پرورش فکری استان اردبیل، ویژه برنامه هایی در فضای مجازی و حضوری برای اعضا اجرا شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
برگزیدگان جوایز شورای کتاب کودک در روز ملی ادبیات کودک و نوجوان معرفی شدند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : معاونت کسب وکار اتاق ایران اعلام کرد: پیرو درخواست صادرکنندگان و با تصمیم ستاد برگزاری روز ملی صادرات، مهلت ثبت نام صادرکنندگان متقاضی حضور در فرآیند انتخاب صادرکننده نمونه ملی تا پایان روز چهارشنبه آینده، 25 تیرماه 99 تمدید شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: هلال احمر مسابقه پوپک قصه گو را برای کودکان پنج تا هفت سال به مناسبت 18 تیر، روز ملی ادبیات کودکان و نوجوانان به صورت مجازی برگزار می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۱:۱۶    
انس کودکان و نوجوانان با کتاب، تضمینی بر استحکام تربیت و فرهیختگی نسل آینده یک جامعه است.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۰:۱۷    
به مناسبت روز ملی ادبیات کودک و نوجوان، اعضای انجمن ادبی شهریار تبریز، جهت آشنایی هرچه بیشتر خود با آثار این بزرگ مرد ادبیات کودک و نوجوان یکی از آثار ایشان را باز نویسی می کنند.
موج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۹:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
هدایت حاتمی در همایش روز ملی صنعت در کرمانشاه گفت: در زمان بحران کرونا واحدهای تولیدی کرمانشاه خوش درخشیدند و نهایت تلاش خود را در کنار فعال ماندن، فرصت آفرینی بود.
موج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
هوشنگ بازوند در همایش روز ملی صنعت در کرمانشاه گفت: باید به سطحی از توانمندی برسیم که چرخ اقتصاد حتی در شرایط بحرانی هم در گردش باشد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کودکان و نوجوانان به متن هایی نیاز دارند که پاسخگوی نیازها و دوره رشد نصیرن باشد و 18 تیرماه که به مناسبت درگذشت مهدی آذریزدی در تقویم به عنوان روز ملی ادبیات کودک و نوجوان شده است، بهانه ای برای بررسی ادبیات کودکانه و نیازهای این قشر به شمار می رود ...
بیوک ملکی ، شاعر، نویسنده و تصویرگر کودک و نوجوان که به مناسبت 18 تیر، روز ملی ادبیات کودک و نوجوان در نشستی مجازی با مربیان و کارشناسان کانون فارس سخن می گفت: با اشاره به اهمیت کانون در پرورش استعدادهای کودکان ونوجوانان گفت: کودک که بودم باید شانس می آوردم تا جایی برزای نشستن در کانون پیدا کنم.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۶:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
کانون پرورش فکری همزمان با روز ملی ادبیات کودک و نوجوان، 23 عنوان اثر جدید را روانه بازار نشر کرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: هوشنگ مرادی کرمانی نسبت به اهمیت شیرین نویسی داستان درباره کودک تاکید کرد. هوشنگ مرادی کرمانی به مناسبت روز ملی ادبیات کودک و نوجوان به تشریح شیرین نویسی داستان برای کودکان و نوجوانان اشاره کرد و با تشویق خانواده ها برای خواندن کتاب برای کودکان در ایام کرونا گفت ...
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان 18 تیر، روز ملی ادبیات کودک و نوجوان را به مولفان، تصویرگران، قصه گویان و فعالان حوزه ی کتاب کودک و نوجوان تبریک می گوید.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۱۶    
ششمین دورهمی مجازی انجمن های ادبی و دومین جلسه داستان کانون پرورش فکری گلستان همزمان با روز ملی ادبیات کودک و نوجوان با محوریت نقد و بررسی آثار اعضا با حضور مدیر کل کانون، کارشناسان، مربیان، اعضای انجمن های ادبی سراسر استان و فرزانه رحمانی به عنوان کارشناسِ مهمان ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۱۶    
مهدی جمالی مدیر کل کانون استان ایلام به مناسبت روز ملی ادبیات کودک ونوجوان ضمن مروری برکارنامه یکساله فعالیت های ادبی کانون استان، به تکریم شخصیت مهدی آذر یزدی چهره ماندگار ادبیات کودک ونوجوان پرداخت.
واحد آفرینش های ادبی کانون در استان البرز، به مناسبت گرامی داشت روز ملی ادبیات کودک و نوجوان مسابقه نوشتن داستان کوتاه را برگزار کرد.
به مناسبت 18 تیر ماه روز ملی ادبیات کودک و نوجوان، مراکز کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان لرستان، برنامه های مختلفی را متناسب با این روز به صورت مجازی و آنلاین (برخط) برگزارکردند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۱۲    
مدیرکل آموزش وپرورش مازندران به مناسبت 18 تیرماه روز ملی ادبیات کودک و نوجوان پیام تبریک صادر کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ متن پیام علیرضا سعدی پور به شرح زیر است: به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
اتاق بازرگانی ایران جزییات برگزاری مراسم روز ملی صادرات و انتخاب صادرکنندگان نمونه را اعلام کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مهدی آذر یزدی نویسنده کودک و نوجوان و خالق مجموعه کتاب های قصه های خوب برای بچه های خوب و قصه های کهن 18 تیر 1388 درگذشت و این روز به نام روز ملی ادبیات کودک و نوجوان نامگذاری شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۳۰    
مدیرکل کانون پرورش فکری استان اردبیل در پیامی با تبریک روز ملی ادبیات کودکان و نوجوانان، عنوان کرد: مهم ترین عامل مؤثر در ترویج فرهنگ کتاب خوانی و مطالعه کودکان و نوجوانان، والدین هستند.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سمیه رسولی ، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر می گوید: روز ملی ادبیات کودک و نوجوان یک فرصت است؛ فرصتی برای اینکه بتوانیم کتاب را به عنوان یار مهربان وارد زندگی کودکان و نوجوانان مان کنیم.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
به نام خدا فرارسیدن روز ملی مالیات و هفته فرهنگ مالیاتی را به هموطنان گرانقدر فعال در سازمان امور مالیاتی کشور به ویژه نیروهای زحمت کش اداره مالیات در جزیره زیبای کیش تبریک عرض می کنم. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رشت (پانا) - 18 تیر به عنوان روز رسمی ادبیات کودک و نوجوان در کشور اعلام شده است. روزی که مقارن است با روز درگذشت مهدی آذریزدی نویسنده و بازنویس خوب کشورمان . ...
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حالی به استقبال روز ملی ادبیات کودک و نوجوان رفته است که همکاران این مجموعه ی فرهنگی در یک سال گذشته نیز با خلق داستان، شعر، تصویر، قصه گویی، ترویج کتاب خوانی و پژوهش، رسالت خود را در معرفی ادبیات ملی به نحو شایسته ای به انجام رسانده اند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۳۰    
به مناسبت گرامیداشت روز ملی ادبیات کودکان و نوجوانان، با همکاری شهرداری، ویژه برنامه مسابقه انشاءنویسی با حضور50 عضو فعال کانون پرورش فکری شهر رضی، اولیا و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان از ویزه برنامه های هجدهم تیرماه، روز ملی ادبیات کودک و نوجوان می گوید.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۳۷    
مرتضی حاتمی، نویسنده ادبیات کودک و نوجوان، در یادداشتی به مناسبت روز ملی ادبیات کودک و نوجوان پرسش هایی در این باره مطرح کرده است.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایبنا در این گزارش به بهانه روز ملی ادبیات کودک و نوجوان به دغدغه های برخی نویسندگان و پدیدآورندگان این حوزه پرداخته است.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
18 تیرماه را به عنوان روز ملی ادبیات کودک و نوجوان نام گذاری کرده اند؛ هرچند هنوز خانواده ها و نهاد آموزش وپرورش اهمیتی کم برای ادبیات کودک و نوجوان تخیل ورز قائل هستند.
خوزنیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان گفت: سومین جشنواره مهارت آموختگان کارآفرین برتر فنی وحرفه خوزستان برگزار می شود. عبدالنبی سواعدی گفت: به مناسبت بزرگداشت روزملی کارآفرینی و آموزش فنی وحرفه ای و با هدف شناسایی و معرفی الگوهای کارآفرینی مهارت محور به جامعه ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۸:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
درمراسم روز ملی صنعت و معدن، با حضور معاون اول رئیس جمهور از شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان به عنوان واحدصنعتی و معدنی نمونه کشور تقدیر شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۷:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
18 تیر به عنوان روز رسمی ادبیات کودک و نوجوان در کشور اعلام شده است. روزی که مقارن است با روز درگذشت مهدی آذریزدی نویسنده و بازنویس خوب کشورمان در سال 1388. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۷:۰۰    
ادبیات حوزه کودک و نوجوان ایران هنوز جوان است و راه بسیاری برای پخته شدن در پیش دارد. متخصصان این حوزه به مناسبت روز ملی ادبیات کودک و نوجوان از راه ها و بیراهه های آن سخن می گویند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۰:۱۰    
دنیای اقتصاد : مهدی آذریزدی، نویسنده خاطره ساز، 11 سال پیش در چنین روزی در سن 87 سالگی چشم از جهان فروبست؛ شخصیتی که به دلیل تاثیر شایان توجهش بر ادبیات کودک روز درگذشتش به نام روز ملی ادبیات کودک و نوجوان نام گذاری شده است ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۱:۵۵    
چهاردهم تیر هر سال روز ملی قلم نام گذاری شده است تا جایگاه نگارش و پژوهش در بالندگی و شکوفایی زندگی آدمی ارج گزارده شود. زیرا از دیرباز انسان ها با نوشتن ، آرمان ها و آرزوهای خویش را بازگو کرده و با آشکار ساختن راز های مگو زمینه ساز پیشرفت و آبادانی شده اند.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مناسبت روز ملی ادبیات کودک و نوجوان و بزرگداشت مهدی آذریزدی نویسنده شهیر و نام آشنا، نشست تخصصی بررسی، نقد و آسیب شناسی بازآفرینی در ادبیات کودک و نوجوان را برگزار می کند.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۷:۳۶    
مهندس " محسن دارابی" رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه در ابتدای این جلسه اظهار داشت : تاکنون 16 جلسه ستاد تسهیل به ریاست استاندار کرمانشاه برگزار شده که حاصل آن احیای 193 واحد تولیدی، صنعتی، معدنی، کشاورزی، و خدماتی بوده است که55 مورد در حوزه صنعت و معدن ، 136 مورد حوزه کشاورزی ...
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
در مراسم بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن، با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور و حسین مدرس خیابانی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در مرکز نمایشگاه های بین المللی، از محمدمهدی مومن زاده، معاون اقتصادی بانک انصار به عنوان جوان نمونه کارآفرین سال 1398 تجلیل شد.
اقتصاد آنلاین / خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بازارهای سهام آمریکا پس از تعطیلات روز ملی این کشور معاملات را با جهشی قابل توجه آغاز کرد.