جمعه ۳۰ شهریورساعت ۱۶:۲۰Sep 2018 21

جدیدترین خبرهای «روز ملی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۹:۴۱    
مدیرعامل سازمان اتش نشانی اراک برنامه های روز ملی آتش نشانی در استان مرکزی را اعلام کرد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۵۱    
گروه چندرسانه ای آیین بزرگداشت سیدمحمدحسین بهجت تبریزی متخلص به شهریار و روز ملی شعر وادب فارسی با حضور مسئولان استانی، شاعران و مداحان اهل بیت(ع) و با نوای سیدحسام الدین سراج، صبح امروز 27 شهریورماه در مقبره الشعرا تبریز برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۴    
مدیرعامل بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان در آیین گرامیداشت روز ملی شعر و ادب، گفت: استاد شهریار در هر دو زبان فارسی و ترکی شاهکارآفرین بود.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۰    
همزمان با روز ملی شعر و ادب و آئین آئین بزرگداشت استاد شهریار، از کتاب فرهنگ اعلام دیوان فارسی و ترکی استاد شهریار در تبریز رونمایی شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۴    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی در آیین گرامیداشت روز ملی شعر و ادب و بزرگداشت مقام ادبی استاد شهریار در تبریز گفت: روز ملی شعر و ادب در تقویم فرهنگی جمهوری اسلامی ایران به نام استاد شهریار ماندگار خواهد بود و هرگز حذف نخواهد شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۹    
همزمان با روز ملی شعر و ادب و با حضور استاندار آذربایجان شرقی مقبره الشعرای تبریز گلباران شد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۱    
آیین بزرگداشت سیدمحمدحسین بهجت تبریزی متخلص به شهریار و روز ملی شعر وادب فارسی با حضور مسئولان استانی، شاعران و مداحان اهل بیت (ع) و با نوای سیدحسام الدین سراج، صبح امروز 27 شهریورماه در مقبره الشعرا تبریز برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- روز 27 شهریور ماه، سالروز مرگ سید محمدحسین بهجت تبریزی ملقب به شهریار شاعر ایرانی، با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی روز ملی شعر و ادب ایران نامیده شده است.
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۷    
به گزارش ایرنا، محمد محمدپور روز سه شنبه در آیین بزرگداشت استاد شهریار و روز ملی شعر و ادب فارسی در مقبره الشعرای تبریز افزود: به علت عظمت وجودی شهریار 27 شهریور به عنوان روز ملی شعر و ادب فارسی نام گذاری شده است. ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۱    
اکبر آزادی روز سه شنبه به مناسبت روز ملی اورژانس در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در ایام اربعین خدمات این کانکس ها 24 ساعته خواهد بود ضمن اینکه درمانگاه خسروی نیز تجهیز شده است و تمام پایگاه های فوریت های پزشکی نیز در سطح استان به حالت آماده باش خواهند بود. ...
نصر نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۷:۵۴    
نصر: برنامه با موضوع استاد شهریار و با مجری گری سعید بیابانکی و حضور علی اصغر شعردست ، حسین آهی و اصغر دادبه در تاریخ 1394/12/7 به صورت زنده بر روی آنتن شبکه چهار رفت و در آن دکتر شعردوست از تصویب روزملی شعر و ادب پارسی دفاع کرده و بخشهایی از منظومه سهندیه استاد شهریار را قرائت می کند.
قم پرس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۴:۲۴    
پیامتبریکوزیربهداشتبهمناسبتروزملی فوریت هایپزشکیواورژانس وزیربهداشت،درمانوآموزشپزشکیدرپیامیبیستوششمشهریورماه؛روزملی فوریت هایپزشکیواورژانس رابههمکارانسختکوشاینحوزتبریکگفت ...
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۹:۵۸    
در برنامه برداشت این هفته به روز ملی سینما خواهیم پرداخت. در برنامه برداشت این هفته به روز ملی سینما خواهیم پرداخت.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۰    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی بیست و ششم شهریور ماه؛ روز ملی فوریت های پزشکی و اورژانس را تبریک گفت.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۵    
رژه روز ملی مکزیک در مکزیکوسیتی توسط ارتش این کشور اجرا شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۶:۴۰    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان حسین اسحاقی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان ضمن تسلیت فرارسیدن ایام عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) و یارانش وگرامیداشت روز ملی سینما گفت:در دولت تدبیر و امید سالن شهید مداحی پور جیرفت و باز گشایی سینما شوباد کهنوج ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۶:۰۴    
در آستانه روز ملی شعر و ادب فارسی، نشان بین المللی استاد شهریار عصر امروز طی مراسمی در دانشگاه تبریز به 5 نفر از محققان و پژوهشگران و اساتید کشورهای ترکیه، جمهوری های آذربایجان، ارمنستان و ایران اهدا شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۳    
اقتصاد ایران: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از برگزاری آیین گرامیداشت روز ملی شعر و ادب در تبریز خبر داد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۱    
به گزارش ایرنا، رضا لایق روز یکشنبه در نشست مجمع عمومی سالانه هیات کشتی استان قزوین که در اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد افزود: امروزه کشتی با رشته های ورزشی دیگر فرق دارد چون به عنوان رشته ملی کشور یاد می شود. ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۳:۳۵    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از برگزاری آیین گرامیداشت روز ملی شعر و ادب در تبریز خبر داد. به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، محمد محمدپوردر گفت وگو با خبرنگاران، گفت: همزمان با ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین و روز ملی شعر و ادب ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۹    
بیروت، لبنان- پناهندگان سوری از پنجره اتوبوسی که درحال ترک پایتخت لبنان به سمت سوریه است، به بیرون نگاه می کنند. Getty Images لندن، انگلیس- غذا خوردن پلیکان ها در پارک سن جیمز در لندن. Getty Images ...
ایثار   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۹:۲۲    
به مناسبت روز ملی صنعت چاپ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با چاپخانه داران دیدار کرد.
رسا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۲۳:۳۵    
برگزاری دهمین سوگواره ادبی بغض واژه در تبریز، یادواره 72 عاشورایی منطقه شنب غازان و برگزاری روز ملی شعر و ادب 27 شهریور در مقبره الشعرای تبریز از مهم ترین اخبار کوتاه آذربایجان شرقی است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۵    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از برگزاری آیین گرامیداشت روز ملی شعر و ادب در تبریز خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۵    
چهارشنبه بیست و یکم شهریور ماه و همزمان با روز ملی سینما در تقویم ایرانی، خانه هنرمندان ایران میزبان نشستی با عنوان ابتذال در سینمای ایران بود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۸    
همزمان با روز ملی سینما پردیس سینمایی شهرستان فیروزه نیشابور میزبان جمع کثیری از مردم، فیلمسازان، هنرمندان و مسئولین بود که فیلم مستند فدیشه اثر ابوالفضل تاجیک هنرمند فیلمساز نیشابوری رونمایی و اکران گردید.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۰۹:۰۲    
دستور العمل درجه بندی گروه سنی فیلم های سینمایی همزمان با روز ملی سینما، ابلاغ شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۰۸:۴۱    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تفت گفت:بمناسبت روز ملی سینما، نشست درس هایی از قرآن، ویژه مدیران ادارات و نهادهای شهرستان تفت در محل سینما دیدار تفت برگزار شد.
منجیل خبر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۰۶:۲۱    
به مناسبت بیست و یکم شهریورماه، روز ملی سینما، محمد لقمانیان دابسمشی را به همراه عروسک خود، لقمه، از سکانس های معروف سینمای ایران اجرا و کلیپ آن را در اینستاگرام خود منتشر کرد. ستاره | سرویس چهره ها – در ادامه، پست اینستاگرام محمد لقمانیان را خواهیم دید. محمد لقمانیان نوشته: ...