دوشنبه ۰۴ تیرساعت ۲۲:۲۵Jun 2018 25
 

جدیدترین خبرهای «حقوق بشر»

کیهان   ۴۴ دقیقه پیش    
سخنگوی وزارت خارجه با اشاره به مذاکرات موشکی، منطقه ای و حقوق بشر با طرف اروپایی گفت: اگر چنین صحبتی شده باشد غیرطبیعی نیست و می تواند چنین موضوعاتی مطرح باشد.
ایرنا   ۵۲ دقیقه پیش    
تهران- ایرنا- تارنمای المانیتور در گزارشی نوشت: ترامپ یک برنامه صلح منطقه ای برای اسرائیل و فلسطین در دست دارد که شامل برخی توافقات با اولویت قرار دادن منافع راهبردی و اقتصادی ایالات متحده است که با ارزش های انسانی، تلاش های جمعی دیپلماتیک و حقوق بشر فرسنگ ها فاصله دارد.
تیک   ۱ ساعت پیش    
دبیر ستاد حقوق بشر گفت: در این دور از گفت وگو ها بررسی می کنیم که اگر فردی نسبت به یک مثلا قاضی اعتراض دارد چگونه باید اعتراض کند، چون حق شهروندان است که اعتراضشان شنیده شود. ...
پرس شیعه   ۱ ساعت پیش    
معاون رئیس جمهور ونزوئلا و نیز 10 مقام دیگر این کشور توسط اتحادیه اروپا تحریم شدند. به گزارش پرس شیعه به نقل از رویترز، اتحادیه اروپا امروز دوشنبه تعداد دیگری از مقامات کشور ونزوئلا را تحریم کرد. ...
جماران   ۱ ساعت پیش    
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین مهدی اژه ای روز دوشنبه در نشست رسانه ای در اصفهان تحت عنوان برنامه های 'هفته قوه قضائیه' و هفته 'افشای حقوق بشر آمریکایی' گفت: شهید بهشتی از قبل از پیروزی انقلاب اسلامی بدنبال کادر سازی برای انقلاب و اسلام بود. ...
تهران پرس   ۱ ساعت پیش    
مرکز حقوق بشر بحرین اعلام کرد که آیت الله شیخ عیسی قاسم پس از وخامت اوضاع جسمانی به بیمارستان منتقل شده و پسر و دامادش نیز بازداشت شدند.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
گروهی از فعالان فلسطینی با انتقاد از سفر شاهزاده انگلیس به سرزمین های اشغالی اعلام کردند که این دیدار تقویت سیاست طولانی مدت لندن در نادیده گرفتن نقض گسترده حقوق بشر تل آویو است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۲ ساعت پیش    
سرهنگ احیاءمحمد امیری در ستاد هفته حقوق بشر آمریکایی گفت: حوادثی که در طول ایام ششم تا دوازدهم تیرماه اتفاق افتاد تنها گوشه ای از جنایت های آمریکا بوده است.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
اتحادیه اروپا روز دوشنبه با متهم کردن معاون رئیس جمهور ونزوئلا و ده مقام دیگر آن کشور به نقض حقوق بشر تحریم هایی را علیه آنها اعلام کرد.
ایلنا   ۲ ساعت پیش    
اتحادیه اروپا مقام های میانمار را به دلیل خشونت های علیه مسلمانان روهینگیایی و سران ونزوئلا را به بهانه نقض حقوق بشر تحریم کرد.
ستاره صبح   ۲ ساعت پیش    
ستاره صبح - دیده بان حقوق بشر، وابسته به مخالفان سوریه اعلام کرد که روسیه برای نخستین بار از زمان برقراری آتش بس در جنوب سوریه در یک سال پیش مواضع گروه های مسلح را در ریف شمالی درعا به شدت بمباران کرد. این دیده بان تأکید کرد که مواضع گروه های مسلح در چندین شهرک در شمال استان درعا بمباران شد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۳ ساعت پیش    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: بحث حقوق بشر و حفظ کرامت انسانی از مباحث و موضوعات مورد تامل در هر جامعه ای است و استکبار جهانی و آمریکای جنایتکار خود مدعیان دروغین حفظ حقوق بشر در جهان هستند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
لندن – ایرنا – اتحادیه اروپا روز دوشنبه هفت مقام نظامی، امنیتی و مرزی میانمار را به دلیل 'نقض جدی' قوانین حقوق بشر علیه مسلمانان روهینگیا در فهرست تحریم های خود قرارداد.
تهران پرس   ۴ ساعت پیش    
لندن – ایرنا – اتحادیه اروپا روز دوشنبه هفت مقام نظامی، امنیتی و مرزی میانمار را به دلیل `نقض جدی` قوانین حقوق بشر علیه مسلمانان روهینگیا در فهرست تحریم های خود قرارداد.
جماران   ۴ ساعت پیش    
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید جواد خاضع روز دوشنبه در نشست ستاد برگزاری هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی اظهار داشت: این جنایت ها و توطئه ها باید بیش از پیش برای قشرهای مختلف مردم به ویژه نسل جوان تشریح شود. ...
ابنا   ۴ ساعت پیش    
نبیل رجب رئیس مرکز حقوق بشر بحرین تأکید کرد که به دلیل برگزاری مراسم تکریم برای من در فرانسه، از سوی زندانبانان در فشار و مضیقه قرار دارم.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش    
کرمان - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان برنامه های هفته افشای حقوق بشر آمریکایی در این استان را تشریح کرد.
رسا   ۵ ساعت پیش    
حجت الاسلام سپهر با اشاره به سوءاستفاده آمریکا از مقوله حقوق بشر، گفت: آمریکا با استفاده از حقوق بشر به استعمار جهان می پردازد.
جماران   ۵ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران به نقل از خبرگزاری رویترز، برخی دیپلمات ها و مسئولان اتحادیه اروپا گفتند که اتحادیه اروپا 7 مسئول امنیتی میانمار را به دلیل دست داشتن آنها در نقض حقوق بشر علیه مسلمانان روهینگیا به شکل هدفمند، تحریم می کند. ...
آرمان پرس   ۵ ساعت پیش    
مرکز حقوق بشر بحرین از انتقال رهبر شیعیان این کشور به بیمارستان خبر داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت هفته بازخوانی حقوق بشر امریکایی ویژه برنامه هایی در خراسان رضوی برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
بر اساس گزارش دیپلمات ها و مقامات اتحادیه اروپا، این اتحادیه قصد دارد امروز (دوشنبه) علیه هفت مقام امنیتی میانمار به دلیل نقض حقوق بشر علیه مسلمانان روهینجا تحریم اعمال کند.
خانه ملت   ۶ ساعت پیش    
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه در دیدار با هیئت قضایی و حقوق بشری ایتالیا گفت: ایران درباره حقوق بشر گفتگو های متنوعی با دنیا دارد، مثلا با اتریش در قالب دینی گفتگو می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
دبیر ستاد حقوق بشر در حاشیه چهارمین دور از گفت وگو های قضایی و حقوق بشری جمهوری اسلامی ایران و ایتالیا، گفت: گفت وگو های حقوق بشری فرصت بسیاری مهمی برای معرفی سیستم قضایی جمهوری اسلامی ایران است.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - دستیار ارشد وزیر خارجه در امور ویژه سیاسی دردیدار سفیران چهارکشور اروپایی با انتقاد از ادامه فروش تسلیحات کشورهای غربی به متجاوزین یمن گفت: نمی توان از حل سیاسی، صلح و حقوق بشر سخن گفت اما همزمان توافق های میلیاردی با کشورهای مشارکت کننده در جنگ علیه یمن امضا کرد.
شیعه نیوز   ۶ ساعت پیش    
فعالان حقوق بشر در پی نبود هیچ اطلاعاتی درباره سرنوشت شیخ عیسی القفاص که به دلایل سیاسی در زندان مرکزی جو به سر می برد، مراتب نگرانی خود را از به خطر افتادن سلامتی وی اعلام کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
به مناسبت سالروز شهادت دکتر بهشتی و 72 تن از یاران امام و انقلاب برنامه یاد یاران روز پنجشنبه هفتم تیرماه بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد قائم(عج) کرمان برگزار می شود.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
مشهد- ایرنا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با اشاره به نامگذاری 6 تا 12 تیرماه به عنوان هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی گفت: در این هفته 250 نمایشگاه مرتبط با جنایات آمریکا در استان برگزار می شود.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- مراحل کارشناسی و داوری آثار رسیده به دبیرخانه سومین جشنواره علمی-هنری و همایش بین المللی حقوق بشر آمریکایی به اتمام رسید و نتایج به زودی اعلام خواهد شد.
جهان نیوز   ۷ ساعت پیش    
اتحادیه اروپا قصد دارد هفت مقام امنیتی میانمار را به خاطر نقض حقوق بشر علیه مسلمانان روهینگیا تحریم کند.