جمعه ۰۲ فروردینساعت ۰۸:۴۳Mar 2019 22
 

جدیدترین‌های «مرکزی اطلاعات آمریکا»

ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۰۷:۰۰    
تحلیلگر و مقام پیشین سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا (سیا) با یادآوری اینکه قصد آمریکا از برگزاری کنفرانس ورشو پیوستن اروپایی ها به آمریکا در فشار علیه ایران بود، افزود: این کنفرانس در عوض به نمایش شکاف میان واشنگتن و اروپا در رویکرد دو طرف در قبال تهران تبدیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۲:۵۱    
رئیس سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا با بیان اینکه عدم بهره مندی ایران از عواید اقتصادی برجام باعث بروز مجادلاتی در داخل این کشور شده اما تایید کرد که تهران هنوز هم به توافق هسته ای پایبند است.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۲۰    
جاسوس سیا که در جریان تسخیر لانه جاسوسی، موفق به فراری دادن 6 آمریکایی شد که به سفارت کانادا گریخته بودند؛ در سن 78 سالگی، فوت کرد. آنتونیو جوزف (تونی) مندز ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۰:۲۱    
خبرگزاری رویترز اعلام کرد که رئیس سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا (چهارشنبه) گزارشی در مورد عربستان سعودی به نمایندگان کنگره آمریکا ارائه خواهد کرد.
دانا   ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۲۱:۲۶    
فیلیپ ام.افسر سابق سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا با اشاره به مواضع اخیر ترامپ تصریح کرد: ترامپ هیچگاه کمکی به کاهش مناقشات و جنگ در منطقه نکرده و همواره او و مشاورانش به دنبال جنگ افروزی بوده اند.
ایمنا   ۱۳۹۵/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۷    
جان برنان، رئیس سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا (سیا) در مصاحبه ای با بی بی سی گفته است که اگر رئیس جمهوری منتخب تهدید خود در مورد پاره کردن توافق هسته ای با ایران را به اجرا بگذارد، این اقدام "نهایت بی خردی" خواهد بود.
اصفهان بیدار   ۱۳۹۵/۰۵/۰۹ - ۱۹:۴۲    
رئیس سازمان سیا با تمجید از رئیس جمهور “حسن روحانی” در مورد انتخابات ریاست جمهوری پیش روی ایران گفت: ما به دقت اوضاع را تحت نظر خواهیم داشت
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۵/۰۴/۰۸ - ۲۱:۴۵    
سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا ذخایر ارز و طلای ایران را 110میلیارد دلار برآورد و اعلام کرد ایران از 147 کشور جهان ذخیره ارز و طلای بیشتری دارد.
افکار نیوز   ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ - ۱۶:۰۷    
به گزارش افکارنیوز ، جان برنان مدیر جدید سازمان آژانس مرکزی اطلاعات آمریکا (سیا) گفت: گروه تروریستی داعش در افغانستان تلاش دارد تا اتحاد خود را به دلیل رقابت با طالبان حفظ کند و در صدد است تا خود را با آنها در یک سطح برساند. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۴    
به گزارش افکارنیوز ، دیوید پترائوس رئیس سابق سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا طی یادداشتی در روزنامه واشنگتن پست تحت عنوان تعصب ضد اسلامی به تروریست های تکفیری کمک می کنند به بررسی حمایت های اظهارات ضداسلامی و مواضع نژادپرستانه در آمریکا و اروپا پرداخت و آن را برای مبارزه با تروریست های تکفیری و خود ...
هدانا   ۱۳۹۴/۱۰/۰۴ - ۱۳:۵۴    
محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران فورا تریبون را در اختیار گرفت و با عصبانیت هشدار داد که اگر بحث در مورد تروریسم در سوریه به تلاش برای فشار آوردن به ایران بدل شود، او هم آماده است تا لیست خودش را رو کند. او گفت در صدر این لیست نام آژانس مرکزی اطلاعات آمریکا (سیا) خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۳/۱۱/۲۶ - ۰۸:۵۰    
تهران - ایرنا - پایگاه خبری 'اخبار الساعه' امارات اعلام کرد: 'سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا' (سیا) دفتر منطقه ای خود را از 'صنعا' پایتخت یمن به 'مسقط' مرکز عمان منتقل کرد.