جمعه ۱۵ آذرساعت ۱۸:۴۰Dec 2019 6

جدیدترین‌های «سازمان مدیریت بحران کشور»

آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۸:۰۶    
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: برای کمک به سازمان مدیریت بحران کشور و بنیاد مسکن پیشنهاد دادیم در طرح مسکن روستایی به جای 200 هزار واحد، 500 هزار واحد روستایی در کشور ساخته شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- معاون امور آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور گفت: مدیریت مناسب جنگل زمینه ساز کاهش خشکیدگی درختان بلوط است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۴:۳۷    
با توجه به ورود سامانه بارشی از تاریخ یکشنبه شب تاریخ 98/9/9لغایت پایان روز سه شنبه 98/9/11 لزوم هوشیاری کامل مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق استان لرستان ضروریست . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۰۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازسازی و بازتوانی سازمان مدیریت بحران کشور درباره جزئیات بازسازی مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی توضیحاتی داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۸    
تهران- ایرنا- معاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور گفت: رویکرد جدید این مانور آشنا کردن مردم محل با محیط مدرسه و تحقق نگاه جامعه تاب آور در مدارس است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور گفت: کمتر از 10 درصد مدارس کشور در برابر زلزله مقاوم هستند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۳:۰۱    
کریمی: ما باید بتوانیم مدرسه ایمن داشته باشیم و جامعه ای که تاب آوری لازم را کسب کند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۰:۲۶    
معاون امور آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در 10 هزار و 310 مدرسه سراسر کشور، مانور سراسری زلزله و ایمنی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور گفت: مانور سراسری زلزله و ایمنی در مدارس با شعار مدرسه ایمن، جامعه تاب آور 6 آذر برگزار می شود.
ایانا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۰۸:۵۶    
مهندس اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با ارسال نامه ای از مهندس اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان تقدیر کرد.
باشگاه خبرنگاران جوان: امیر قادری معاون بازسازی و بازتوانی سازمان مدیریت بحران کشور، در رابطه با هجوم ملخ ها به شهر های جنوبی کشور و اقدامات دستگاه ها برای مبارزه با این موضوع گفت: متولی رسیدگی به هجوم ملخ ها سازمان حفظ نباتات کشور است و سازمان مدیریت بحران در صورت نیاز وارد عمل می شود. ...
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۱    
روابط عمومی سازمان مدیریت بحران کشور در مورد مطلب "ضعف دستگاه ها در مدیریت و مهار بحران" با کد خبر 275589 در روز یکشنبه مورخ 19 آبان 1398توضیحاتی ارائه کرد.
برترین ها / میزان   ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۲۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ایلنا: براساس قانون مدیریت بحران کشور، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور به پیشنهاد وزیر کشور از میان افراد با تحصیلات دانشگاهی مرتبط و حداقل 7 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مدیریت بحران، برای یک دوره پنج ساله با تصویب هیات وزیران و با حکم رئیس جمهوری منصوب می شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری مصوبه تعیین اسماعیل نجار به عنوان رئیس سازمان مدیریت بحران کشور را به وزارت کشور ابلاغ کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
با حکم رئیس جمهور؛ اسماعیل نجار برای مدت پنج سال به عنوان رئیس سازمان مدیریت بحران کشور ابقا شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ساری – ایرنا - معاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور گفت که سالانه بیش از سه هزار نفر در ایران بر اثر بلایای طبیعی جان خود را از دست می دهند که نشان می دهد هنوز مدیریت ما در بحران ها مطلوب نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ساری - معاون سازمان مدیریت بحران کشور گفت: سالانه سه هزار نفر براثر مخاطرات طبیعی در کشور کشته می شوند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۰:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
با تصویب دولت، اسماعیل نجار برای مدت پنج سال به عنوان رئیس سازمان مدیریت بحران کشور منصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۵:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: روزانه در برخی از نقاط جنوب تهران تا 1.4 دهم میلیمتر فرونشست زمین داریم این در حالی است که تاسیساتی مانند مترو و فرودگاه در آن مناطق فعال هستند، در واقع فرونشست یک زلزله خاموش است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۱   + ۲۸ سایت دیگر  
با تصویب دولت، اسماعیل نجار برای مدت پنج سال به عنوان رئیس سازمان مدیریت بحران کشور منصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: از سازمان هواشناسی تقاضا داریم که دقیق تر و با جزئیات بیشتر، پیش بینی ها را به دستگاه های مربوطه اعلام کند تا دستگاه ها بتوانند تمهیدات لازم را با توجه به شرایط پیش رو فراهم کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۲    
معاون سازمان مدیریت بحران کشور گفت: وضعیت استان تهران به خاطر بارش برف بحرانی نیست و شهرداری می تواند وضعیت را مدیریت کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور طی نامه ای به 11 استاندار استان های کشور تاکید کرد: مانع استقرار تاسیسات مهم در مناطق دچار فرونشست شوید.
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۲۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
اداره کل مدیریت بحران خوزستان در خصوص تقویت سامانه بارشی اخطاریه ای صادر کرد. در اخطاریه آنی امروز (24 آبان ماه) اداره کل مدیریت بحران خوزستان آمده است ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، اسماعیل نجار با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی دستگاه های مختلف در روزهای پس از وقوع زلزله در آذربایجان شرقی، اظهارکرد: هماهنگی خوبی میان دستگاه های مختلف وجود داشت و اقدامات در مناطق زلزله زده همچنان ادامه دارد ...
بهارستانه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۰۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: براساس قانون جدید وزیر کشور در مواقع بحران در پایتخت بعنوان رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران انتخاب شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۲۳:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: هر گونه تعدی و تعرض به حریم رودخانه ها بر اساس قانون جدید سازمان مدیریت بحران کشور از 6 ماه تا سه سال حبس دارد
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۰۴:۱۵    
اسماعیل نجار معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور زلزله شامگاه 21 آبان 96 با بزرگای 3/ 7 در مقیاس امواج درونی زمین در استان کرمانشاه به لحاظ زمان وقوع، گستره جغرافیایی (هشت شهرستان و 1620 روستا)، بزرگای حادثه و جمعیت تحت تاثیر تجربه جدیدی برای مدیریت بحران کشور بود ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۰۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: 5 هزار واحد مسکونی آسیب دیده در مناطق زلزله زده شهرستان های میانه و سراب در آذربایجان شرقی نوسازی و تعمیر می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مدیریت بحران کشور: برای نوسازی و تعمیر 5 هزار واحد مسکونی آسیب دیده در مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی تسهیلات بانکی اعطا می شود.
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۶:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
اسماعیل نجار اظهار داشت: باید مشکلات مردم زلزله زده اولویت بندی شود و برحل عمده ترین مشکلات مردم متمرکز شده تا با برنامه ریزی دقیق و مناسب مرتفع شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بازگشت زلزله زدگان به زندگی عادی با توجه به نزدکی به فصل سرما اولویت اصلی است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۴:۳۰    
هلال احمر خراسان رضوی طی اطلاعیه ای ضمن تقدیر از مراتب هم دردی مردم و نیز اعلام آمادگی اقشار مختلف برای اعزام و ارسال کمک به مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی ...
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۱:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
اسماعیل نجار با حضور در روستاهای زلزله زده تیرشاب، اسب فروشان، هروان و دونیق از توابع بخش مرکزی شهرستان سراب، از روند کمک رسانی و ارائه خدمات به آسیب دیدگان بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: تجربه در زلزله های گذشته نشان می دهد که استفاده از کانکس در مناطق زلزله زده مشکلات مختلفی دارد و اکنون به صلاح نیست.
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: با توجه به نزدیکی فصل سرما و سردسیر بودن مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی باید زندگی عادی در سریع ترین زمان به مردم زلزله زده بازگردد.
خبرگزاری مهر: مدیرکل بحران آذربایجان شرقی گفت کانکس جهت اسکان موقت زلزله زدگان واگذار نمی شود، در عوض وام 10 میلیون تومانی بلاعوض جهت اسکان موقت به زلزله زدگانی که خانه شان تخریب شده پرداخت خواهدشد. ...
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۰:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: با اعتباری بالغ بر 75 میلیون تومان برای هر واحد مسکونی هر فرد در مناطق زلزله زده قادر است، خانه اش را بسازد. ...
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۲۱:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، اسماعیل نجار در جلسه ستاد مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی در تشریح این خبر اظهار کرد: پرداخت کمک هزینه تامین خانه استیجاری برای اسکان موقت زلزله زدگان یکی از راه های جایگزین و پیشنهادی به جای اسکان در کانکس است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: اسکان زلزله زدگان باید هرچه سریع تر عملیاتی شود اما موافق اسکان با کانکس همچون گذشته نیستیم.
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
اسماعیل نجار امروز شنبه به منظور پیگیری وضعیت مناطق زلزله زده و ارزیابی منطقه آسیب دیده پس از زلزله اخیر عازم استان آذربایجان شرقی شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جی پلاس، علیرضا صفا ایسینی ضمن اعلام این خبر افزود: با ورود این سامانه در روزهای شنبه و یکشنبه، آبگرفتگی معابر و اختلال در تردد جاده ها، سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل های فصلی در پاره ای نقاط استان پیش بینی می شود به همین دلیل از فرمانداران، بخشداران، شهرداران ...
وزارت کشور   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور به نقل از سازمان مدیریت بحران کشور ، اسماعیل نجار معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در باره زلزله شمال غرب کشور گفت:رئیس جمهور در تماس تلفنی با استاندار آذربایجان شرقی در جریان ابعاد زلزله، میزان خسارات وارده و وضعیت مصدومان قرار گرفت. ...
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه امکانات شهری و روستایی منطقه (آب، برق و گاز)برقرار و شرایط رو به پایداری است، گفت: کمتر از 30 درصد از مصدومین زلزله در بیمارستان ها بستری هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۷:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - با توجه به اخطاریه سازمان مدیریت بحران کشور و اداره کل هواشناسی هرمزگان مبنی بر گذر امواج ناپایدار برروی استان احتمال وزش باد گاهی شدید همراه رگبار، رعد و برق، پاره ای نقاط تگرگ وجود دارد.
سلام نو / الف   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۲:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، اسماعیل نجار، رییس سازمان مدیریت بحران کشور درباره آخرین وضعیت در مناطق زلزله زده گفت: آقای روحانی پس از اخذ گزارش استاندار، دستور بسیج تمامی امکانات برای امداد رسانی موثر و سریع به مناطق زلزله زده و رفع نیازهای فوری و ضروری زلزله زدگان را صادر کرده است. ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور درباره آخرین اقدامات صورت گرفته در زلزله شمال غرب کشور اظهار داشت: در ساعت 2 و 17 دقیقه و 30 ثانیه زلزله ای با قدرت 5 ...
برترین ها / مهرصبا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۵:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: اسماعیل نجار، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به اینکه پس از زلزله ساعت 2 بامداد امروز تا ساعت 10 صبح، بیش از 82 پس لرزه در شهرستان میانه ثبت شده است، اظهار داشت: وقوع پس لرزه ها انرژی زلزله را تخلیه می کند و نگرانی از زلزله بزرگتر را به شدت کاهش می دهد. ...
موج   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۲۳:۲۴    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: با توجه به اخطاریه سازمان مدیریت بحران کشور و اداره کل هواشناسی استان مردم حتی المقدور از تردد غیر ضروری و استقرار در مناطقی که احتمال آبگرفتگی دارند خودداری کنند.
تیک   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۲۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
اسماعیل نجار ضمن اعلام این خبر افزود: در اولین فرصت ممکن بر اساس ارزیابی های دقیق، میزان خسارت ها برآورد و به دولت اعلام خواهد شد. وی گفت: ما این حادثه را حادثه ای محلی و منطقه ای می دانیم که در دست رسیدگی همه جانبه است. ...