جمعه ۰۳ خردادساعت ۱۳:۲۷May 2019 24

جدیدترین‌های «رئیس سازمان مدیریت بحران»

ایلنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۵   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: تاکنون بیشترین مبارزه علیه آفت ملخ صحرایی در استان های سیستان و بلوچستان، هرمزگان و جنوب کرمان بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مسئولان 9 کمیته ستادی برگزاری بزرگداشت سی اُمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در خرداد 98 با حکم رئیس سازمان مدیریت بحران کشور منصوب شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۴۹   + ۳۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بخش اعظم ارزیابی ها و کارشناسی واحدهای آسیب دیده از سیل به انجام رسیده که تاکنون 169 هزار و 377 واحد آسیب دیده اعم از احداثی و تعمیری در سکونتگاه های شهری و روستایی کارشناسی شده و مراحل تامین اعتبار را طی می کنند.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: اعمال تحریم های یکجانبه و غیر قانونی باعث بروز اثرات منفی بر پاسخگویی مناسب به بلایای طبیعی داشته و لازم است جامعه جهانی بدان عکس العمل نشان دهد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۸:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از جامعه جهانی خواست که مقامات آمریکایی را به دلیل اقدامات غیر قانونی در مسیر همکاری های بین المللی در رسیدن کمک های بشردوستانه به سیل زدگان ایرانی پاسخگو کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
نجار گفت: ایجاد ساختار های مناسب پیشگیری و مدیریت بحران در وزارتخانه ها و شهرداری ها به عنوان جوامع محلی و دستگاه های ذینفع برای کاهش اثرات بلایای طبیعی تأکید کرد. ...
به گزارش اقتصادآنلاین ، اسماعیل نجار جانشین قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در اجرای مصوبه هیئت وزیران، دستور العمل اجرایی نحوه و چگونگی پرداخت کمک بلاعوض و تسهیلات ارزان قیمت به کشاورزان استانهای خسارت دیده از سیل فروردین ماه 1398 به استانداران و روسای ...
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۴:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری سی امین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) اندیشیده شده است و استانداران وظیفه دارند تمامی برنامه های بزرگداشت را با جدیت پیگیری کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان مدیریت بحران کشور، از برگزاری مجمع جهانی بلایا برای کاهش خطرات بلایای طبیعی از امروز تا 27 اردیبهشت ماه به مدت 6 روز در سوئیس خبر داد و گفت: یک هیات ایرانی به سرپرستی رئیس سازمان مدیریت بحران در این اجلاس شرکت می کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۶:۳۵    
اقتصاد ایران: تهران- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: اماکن تجاری، شهری، روستایی 21 استان درگیر با سیل شناسایی و خسارات آن ارزیابی شده که بر اساس آن، 169هزار و 377 واحد نیاز به تعمیر و نوسازی دارند.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۹    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از خسارات سیل بیش از 169 هزار واحد مسکونی در 21 استان کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از خسارات سیل بیش از 169 هزار واحد مسکونی در 21 استان کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: 70 هزار پک لوازم خانگی تهیه و در بین استان های مناطق مختلف کشور که درگیر سیل بودند توزیع شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: 169 هزار و 377 واحد در مناطق سیلزده نیاز به تعمیر و نوسازی دارد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
بهنام سعیدی درباره آخرین اقدامات در مناطق سیل زده و آسیب دیده از سیل، گفت: حسب فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر رسیدگی به مناطق سیل زده و فرماندهی یکپارچه در این مناطق، وزیر کشور ریاست قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده را برعهده گرفت و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور نیز جانشین قرارگاه شد. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
محمدرضا امیرحسنخانی عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به نشست عصر امروز این کمیسیون، گفت: در این جلسه عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۵:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور برخی اقدامات دبیرخانه قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده در خصوص پیگیری تخصیص اعتبارات جبران خسارات مناطق تحت تأثیر سیل را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۲۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه این سازمان تنها یکصد نفر نیرو در کل کشور دارد، گفت: مگر می شود با این تعداد نیرو، از سیلی که شمالی ترین تا جنوبی ترین استان کشور را در بر گرفت، جلوگیری کرد؟
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور اقدامات دو هفته ای دبیرخانه قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده را تشریح کرد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۲:۲۸    
شهروند| رئیس سازمان مدیریت بحران کشور درباره تعداد جان باختگان سیل اخیر در کشور گفت: در کل سیلاب در کشور 76 جان باخته داشتیم که 21 نفر مربوط به حادثه تلخ شیراز بودند و علت این حادثه نیز درحال آسیب شناسی است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۴:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مراسم گزارش بازدید دفاتر سازمان ملل در مناطق سیل زده با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و با حضور تعدادی از سفرای خارجی مقیم تهران، مسئولان قرارگاه بازسازی و نوسازی هماهنگ کننده مقیم سازمان ملل متحد در ایران و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، دوشنبه 9 اردیبهشت 1398 در وزارت کشور برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از آغاز ساخت و تعمیر مسکن های خسارت دیده از سیل در شهرستان های آق قلا و گمیشان استان گلستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۱:۴۰   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور به تعداد جان باختگان سیل اخیر در کشور اشاره کرد و گفت: در سیل اخیر در کشور 76 نفر جان باخته داشتیم که 21 نفر مربوط به حادثه تلخ شیراز، 6 نفر هنگام امداد رسانی،10 نفر بر اثر صاعقه، تعدادی بر اثر ریزش کوه و تنها چندین نفر بر اثر سیلاب مستقیم جان خود را از دست دادند.
ایران خبر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۱:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در استان های درگیر با سیلاب 76 نفر فوت کردند که هیچکدام از آنها بر اثر مستقیم سیلاب جان خود را از دست ندادند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به فروکش کردن آب در خوزستان اعلام کرد: نزدیک به 174هزار واحد مسکونی برآورد خسارت شده اند و حدود 100 هزار واحد مسکونی ارزیابی خسارت انجام شده و مقرر شده برای انتقال اسکان موقت و انتقال کامل ان ها انجام شده است
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: آب در خوزستان تقریبا فروکش کرده و در شادگان و خرمشهر و آبادان تا چند روز آینده با کاهش آب مواجه خواهیم بود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۳:۱۲    
اقتصاد ایران: رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: برای انتقال اسکان موقت اعتباری را اختصاص داده ایم تا بتوانند ساکنان اسکان موقت خانه هایی را برای خود اجاره کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۲:۴۸    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: برای انتقال اسکان موقت اعتباری را اختصاص داده ایم تا بتوانند ساکنان اسکان موقت خانه هایی را برای خود اجاره کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ - ۱۳:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: 98 هزار پرونده در مناطق سیل زده در خصوص آسیب های ایجاد شده به منازل مسکونی تشکیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: ملخ ها به 300 هزار هکتار از خاک کشور در 6 استان هجوم آورده اند که تاکنون 60 هزار هکتار سم پاشی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: تاکنون حدود 70 هزار هکتار از اراضی و باغات کشور در 6 استان متاثر از هجوم ملخ های صحرایی با استفاده از هواپیما سمپاشی هوایی و از طریق نیروی انسانی سمپاشی زمینی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۲۰:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: مقام معظم رهبری در مراحل مختلف تاکید بسیار زیادی بر بازسازی مناطق سیل زده داشتند و دیروز هم در جلسه ای که در دفتر ایشان برگزار شد، تاکید شد که به سرعت این کار را انجام دهیم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از آغاز اقدامات برای جبران خسارات و بازسازی و ایمن سازی مناطق سیل زده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۳:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بازسازی ها و نوسازی ها در مناطق سیل زده زیر نظر قرارگاه با فرماندهی وزیر کشور انجام می شود و همه دستگاه ها، وزارتخانه ها، نیروهای مسلح و نیروهای مردمی دست به دست هم داده و در این راستا کمک خواهند کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۲۲:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
بعد از نزدیک به یک ماه حالت فوق العاده سرانجام ایستادگی خوزستان همیشه سرفراز بر ویرانگری سیلاب غلبه کرد. حالا رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از خروج خوزستان از شرایط اضطراری خبر می دهد ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۰:۵۷   + ۴۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس جهت تأمین نظر شورای نگهبان مصوب کردند تا انتصاب رئیس سازمان مدیریت بحران کشور برعهده رئیس جمهور قرار گیرد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۰:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس جهت تأمین نظر شورای نگهبان مصوب کردند تا انتصاب رئیس سازمان مدیریت بحران کشور برعهده رئیس جمهور قرار گیرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۲۰:۴۶   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، اسماعیل نجار اظهار کرد: در کنار سیلاب های مخربی که برخی از استان های کشور را در بر گرفته است، سازمان مدیریت بحران به دیگر حوادث و وقایع نیز توجه دارد که یکی از این مسائل پدیده هجوم ملخ ها به کشور است که گرچه مسئولیت اصلی مبارزه با آفات گیاهی و جانوری با وزارت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۰:۱۴    
رئیس سازمان مدیریت بحران تهران: شهروندان از توقف در حاشیه و بستر رود ها و روددره ها جدا خودداری کنند
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، از آغاز رسمی فعالیت قرارگاه بازسازی و مدیریت جامع بحران سیل خبر داد و گفت: احکام برخی اعضای این قرارگاه شامل رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و معاون اقتصادی وزیر کشور صادر شده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۹:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفته مسئولان از سفر به مناطق سیل زده به شدت خودداری کنند تا در روند خدمت رسانی اختلال ایجاد نشود. این موضوع سوژه کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد. 6060
دولت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۹:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
وزیر کشور: کلیه دستگاههای اجرایی، نیروهای مسلح و سازمان ها و نهادهای قضایی، عمومی و غیردولتی موظف به اجرای دقیق برنامه ها و هماهنگی ابلاغی از سوی قرارگاه هستند. ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۳:۵۷    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا حضور مسئولانی که در مناطق سیل زده مسئولیتی برعهده ندارند، موضوعیت دارد، به ایلنا گفت: خواهش ما از مسئولان این است که این سفرها را انجام ندهند، چراکه مسائل مختلفی را در پی دارد ...
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۱:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ایران آنلاین: اسماعیل نجار (رییس سازمان مدیریت بحران کشور) در خصوص تخلیه شهرها و روستاهای در معرض خطر استان خوزستان گفت: سدهای این استان پایداری لازم را دارند و هیچ تصوری درباره شکست احتمالی این سدها متصور نیست و آب هایی که وارد سد می شود از طریق خروجی سدها کنترل می شوند. ...
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
وضع استان های سیل زده با حضور 4 وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران ، رئیس سازمان هواشناسی و رئیس جمعیت هلال احمر در نشست مجلس بررسی شد.
مرور نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی و وزرای نیرو، کشور، راه و شهرسازی و جهادکشاورزی به همراه معاونانشان و رئیس جمعیت هلال احمر، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از نمایشگاه عکس خسارات وارد شده به استان لرستان و شهرستان الیگودرز در پی وقوع حادثه سیل بازدید کردند.
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
وضع استان های سیل زده با حضور 4 وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران ، رئیس سازمان هواشناسی و رئیس جمعیت هلال احمر در نشست مجلس بررسی شد.
برترین ها / ساعت24   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری صدا و سیما: اسماعیل نجار در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا در حادثه سیلاب در استان های مختلف گزارشی از افراد مفقود شده اعلام شده است، گفت: تاکنون هیچ گونه مفقودی نداشته ایم و معمولا فردی که مفقود می شود ...
برترین ها / راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۴:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: تاکنون هیچ گونه مورد مفقودی افراد در استان های سیل زده نداشته ایم و 71 نفر در حوادث سیلاب جان خود را از دست دادند. ...