چهارشنبه ۳۰ مردادساعت ۰۵:۲۴Aug 2019 21

جدیدترین‌های «پیام نور»

ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حقوقی دانشگاه پیام نور در بازدید از دانشگاه پیام نور استان کردستان و مرکز سنندج بر نقش آفرینی هدفمند دانشگاه در تحولات اجتماعی تاکید کرد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۶:۲۶    
دکتر بهمن سعیدی پور رییس دانشگاه پیام نور کرمانشاه در نشست خبری که امروز 28 مرداد با اصحاب رسانه برگزار شد اظهار داشت: ساختمان و تجهیزات مرکز تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور واقع در بزرگراه امام خمینی (ره) آماده بهره برداری است و در هفته دولت افتتاح خواهد شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۶:۰۶    
رئیس دانشگاه پیام نور کرمانشاه گفت: دانشکده تحصیلات تکمیلی این دانشگاه در هفته دولت افتتاح خواهد شد. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، بهمن سعیدی پور در نشستی خبری که امروز(28 مرداد) برگزار شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۳۳    
رئیس دانشگاه پیام نور کرمانشاه گفت: دانشکده تحصیلات تکمیلی پیام نور استان در مرکز پیام نور واقع در بزرگراه امام خمینی(ره) از مهر امسال دانشجو می پذیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه گفت: دانشکده تحصیلات تکمیلی پیام نور کرمانشاه هفته دولت افتتاح می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه با اشاره به زمان انتخاب رشته دانشگاه ها از خانواده ها خواست مراقبت تبلیغات برخی از موسسات و شرکت ها باشند و گفت: هیچ شرکت و موسسه ای وابسته به دانشگاه پیام نور نیست.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا حجت الاسلام محمود ترابی روز دوشنبه در همایش غدیر محور اتحاد امت اسلامی در دانشگاه پیام نور گنبدکاووس، با تبریک عید غدیر به ملت ایران بویژه سادات اظهار داشت: اخیرا نشست های مختلفی پیرو فرمایش رهبر معظم انقلاب برای ایجاد مجمع سادات در استان برگزار شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۲:۴۱    
رییس دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه گفت: در هفته دولت دانشکده تحصیلات تکمیلی پیام نور در کرمانشاه افتتاح خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۴۳    
تبریز- رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی با تاکید بر کیفیت خوب آموزشی در دانشگاه پیام نور گفت: 30 درصد پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشجویان پیام نور هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۴۵    
تهران- ایرنا- معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور از راه اندازی میز خدمت الکترونیک در این مرکز علمی همزمان با هفته دولت خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور از راه اندازی میز خدمت الکترونیک این دانشگاه همزمان با هفته دولت خبر داد
مکران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۷:۵۵    
به گزارش مکران؛آئین اختتامیه بیست و سومین دوره مسابقات جشنواره قرآن و عترت هرمزگان در دانشگاه پیام نور مرکز بندرعباس برگزار شد. در این مراسم دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد بندرخمیر در بخش قرائت ترتیل و حفظ جز حائز رتبه های برتر بشرح ذیل شدند. اسامه موذن ...
پانا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۲۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری98 از سوی سازمان سنجش گفت: دانشگاه پیام نور، امسال نیز در تمامی گروه های آزمایشی؛ علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی ، علوم انسانی و هنر پذیرای داوطلبان علاقه مند به تحصیل در این دانشگاه است. ...
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۹:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری98 از سوی سازمان سنجش گفت: دانشگاه پیام نور، امسال نیز در تمامی گروه های آزمایشی؛ علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی ، علوم انسانی و هنر پذیرای داوطلبان علاقه مند به تحصیل در این دانشگاه است. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۸:۲۴    
معصومی با بیان این که حدود 85 رشته در مقطع کارشناسی و 30 رشته در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور استان به دانشجویان ارائه می شود، گفت: هم اکنون حدود 19 هزار دانشجو در دانشگاه پیام نور استان تحصیل می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۷:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی گفت: تعداد دانشجویان ورودی این دانشگاه به تبع سایر دانشگاه ها نسبت به سال تحصیلی 91 - 92 حدود 30 تا 40 درصد کاهش یافته است.
آنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۶:۴۷    
مدیر اداره کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور گفت: مسابقات فوتسال دانشجویان دختر این دانشگاه از 25 تا 31 شهریورماه سال جاری با حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان و هیئت رئیسه ورزش های دانشگاهی برگزار می شود.
نصر نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۶:۳۵    
نصر: رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی گفت: دانشگاه پیام نور به نسبت دانشگاه های دیگر ارزانترین دانشگاه می باشد.
نصر نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۶:۳۰    
نصر: نشست خبری بخشعلی معصومی، رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی در تبریز برگزار شد. محمد حسین عبدالله زاده؛ سرویس عکس نصر
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۶:۲۸    
رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی با تاکید بر این که پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور استان بدون کنکور میسر نیست، گفت: پذیرش دانشجو در دانشگاه پیام نور فقط از طریق آزمون کنکور سراسری و دور ه های فراگیر انجام می شود. ...
تبریزمن   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۶:۰۵    
معصومی: مرکز بین المللی ارس شاید تا مهرماه امسال به بهره برداری برسد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه پیام نور گفت: در پذیرش دانشجو در رشته کشاورزی محدودیت داریم چراکه 2 وزارتخانه کشاورزی و علوم بر اساس قانون مجلس در راستای افزایش بهره وری بخش کشاورزی سخت گیری می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۴:۵۱    
رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه کاهش دانشجو در تمامی دانشگاه هاست، گفت: این کاهش در پیام نور و مخصوصا در شعبه های شهرستانی وجود دارد که در حدود 40 درصد کاهش نسبت به سال 91 بود.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۴:۲۰    
دانشجویان شرکت کننده در بخش شفاهی مسابقات قرآن و عترت دانشگاه پیام نور استان هرمزگان به رقابت پرداختند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی با بیان اینکه حدود 30 تا 40 درصد تعداد دانشجویان پیام نور استان نسبت به دوران اوج پذیرش در سال 92 کاهش داریم گفت: در رشته های مقطع ارشد و دکتری صندلی خالی نداریم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
یک استاد دانشگاه با اشاره به اینکه یکی از راهکارهای موجود برای کاهش قیمت مسکن، برقراری مالیات برای خانه های خالی است؛ گفت: این نوع مالیات از سفته بازی در بازار مسکن جلوگیری کرده و مانع احتکار مسکن و در پی آن گران فروشی خانه ها توسط مالکین می شود. ...
اقتصاد آنلاین / صدای ایران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۵:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، حسین سالار آملی درباره راه اندازی شعبه از دانشگاه های داخل در خارج از کشور به صورت دوره های مشترک گفت: درحال حاضر به صورت مشترک شعباتی از دانشگاه های سراسری، پیام نور و دانشگاه آزاد در خارج از کشور راه اندازی شده و برخی از آنها در حال فعالیت هستند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم گفت: تکلیف پرونده اساتید پیام نور که سال 94 پذیرفته شده اند، پس از ساماندهی های دانشگاه، مشخص خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه پیام نور در پیامی فرارسیدن سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را تبریک گفت.
دانا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه پیام نور اعلام کرد: براساس تفاهم نامه با معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، تخصص لازم برای اشتغال زایی به فارغ التحصیلان ارائه می شود.
کتاب روش تدریس علوم اجتماعی در دوره ابتدایی تالیف دکتر اکبر سلیمان نژاد عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور توسط شورای تخصصی تحول و ارتقاء علوم انسانی منتشر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۱:۲۵    
مسابقات قرآن دانشگاه های پیام نور فارس در استهبان برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
عامری سیاهویی از آغاز ثبت نام بدون آزمون در دانشگاه پیام نور ابوموسی خبرداد و گفت: تحصیل گنندگان در این واحد آموزشی از تردد هوایی، دریایی و خوابگاه مجهز و رایگان برخوردارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۶:۰۰    
مرحله نیمه نهایی مسابقات قرآن دانشگاه های پیام نور فارس در استهبان برگزار شد
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه پیام نور استان کرمان گفت: راه اندازی مرکز رشد دانشگاه پیام نور استان از دیگر اقدامات دانشگاه است که هم اکنون به صورت آزمایشی شرکت ها در این مرکز مستقر و کار آغاز شده است که در هفته های آتی به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
پیگیری هسته مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور همدان به نتیجه رسید و شهردار منطقه سه از محله زمین شهری بازدید کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۷:۰۶    
نصف جهان: دانشگاه پیام نور کشور، بزرگ ترین دانشگاه دولتی با 430 هزار دانشجوی فعال در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در رشته های مختلف است که در 500 واحد و مرکز با 4000 هیئت علمی و 10 هزار کارمند که به این مجموعه کمک می کنند، تحصیل می کنند. ...
اخبار پیام نور   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۴:۴۰    
پیام نورنا : کارت ورود به جلسه امتحانات ترم تابستان 98 پیام نور فعال شد / به همراه داشتن کارت آزمون ( گزارش 428) و کارت دانشجویی الزامی می باشد / گزارش 428 سیستم گستان پیام نور
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رقابت های لیگ برتر اسکیت رولبال بانوان کشور از دیروز در سالن غدیر دانشگاه پیام نور کرمان آغاز شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور گفت: بیست و نهمین دوره آزمون زبان دکتری تخصصی (ETPNU) دانشگاه پیام نور روز یکشنبه 10 شهریورماه 98 برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۱:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه پیام نور در دیدار با نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی خواستار حمایت آنان از طرح تبدیل وضعیت نیرو های قراردادی این دانشگاه شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۰:۳۰    
محسنی با یادآوری اینکه سهم دانشگاه پیام نور از کنکور در هر سال 15 درصد متقاضیان ورود به دانشگاه است، گفت: این دانشگاه با اقتصاد مقاومتی سازگار است و هزینه بسیار پایینی نسبت به سایر دانشگاه ها برای دولت دارد.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۰۸:۲۰    
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایکنا از خراسان جنوبی، روز گذشته 23 مردادماه، 25 نفر از دانشجویان مراکز و واحدهای تابعه دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی در مرحله آوایی جشنواره سراسری قرآن و عترت با یکدیگر به رقابت پرداختند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۲۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور گفت: ویژگی مهم دانشگاه پیام نور انعطاف پذیری نظام آموزشی آن است که با اقتضائات زندگی مردم هماهنگی دارد.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۲۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه پیام نور کشور گفت: در حال حاضر برخی از رشته های پیام نور اشباع شده است و تربیت دانشجو در این حوزه ها نیاز امروز جامعه نیست و از سوی دیگر نیاز به جایگزینی رشته های داریم که کارآفرینی و فضا برای اشتغالزایی در آن هست و این در حالی است که هنوز اقدام به نیاز سنجی برای انتخاب رشته های مورد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس دانشگاه پیام نور کشور گفت : ساماندهی مراکز و واحدها و تجمیع گروه های علمی بین استان های همجوار در دستور کار این دانشگاه قرار گرفته است.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از تسنیم، دکترمحمدرضا زمانی رئیس دانشگاه پیام نور کشور ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به عملکرد دانشگاه پیام نور و برنامه های در نظر گرفته شده اظهار داشت ...
ندای اصفهان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۹:۳۳    
رئیس دانشگاه پیام نور با اشاره به اینکه مهارت افزایی در دانشگاه ها مورد تاکید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است، گفت: در این راستا دانشگاه پیام نور برنامه هایی را تدارک دیده است.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۹:۲۴    
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایکنا اصفهان، محمدرضا زمانی، رئیس دانشگاه پیام نور کشور، امروز چهارشنبه 23 مرداد ماه 98 در نشست خبری این دانشگاه، گفت: دانشگاه پیام نور بزرگ ترین دانشگاه دولتی کشور با حدود 430 هزار دانشجوی فعال در مقاطع کارشناسی ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خوانسار- معاون آموزشی دانشگاه پیام نور کشور با بیان اینکه هفت درصد وکلای دادگستری فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور هستند، گفت: دانشگاه پیام نور در یک سیاست کلی در راستای اقتصاد مقاومتی سازگار بوده است و هزینه ای که به دولت تحمیل می کند به نسبت سایر دانشگاه ها یک دهم است.