دوشنبه ۳۰ دیساعت ۱۳:۴۹Jan 2020 20

جدیدترین‌های «سازمان شهرداری»

ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: زیرساخت های گردشگری بر اساس نیازهای هر منطقه فراهم شود.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: پس از 23 سال، با تلاش و مطالعات کارشناسان و در نهایت پس از صرف شش ماه زمان و برگزاری بیش از 12 جلسه کمیته فنی به صورت مستمر، آیین نامه راه های کشور تهیه شده که کار بسیار ارزشمندی است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از آمادگی وزارت کشور و خانواده بزرگ مدیریت شهری و روستایی شامل شوراهای اسلامی شهرها و شهرداریها برای همکاری، همفکری و تعامل با شوراهای آموزش و پرورش در سطوح مختلف خبر داد.
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
درخواست وزارت کشور درخصوص واگذاری پنج ساله حق استفاده از 204 مدرسه بی استفاده واقع در 20 شهرستان کمتر توسعه یافته به سازمان شهرداری ها و دهیاری ها در کمیسیون لوایح هیئت دولت بررسی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۸:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور، از اعزام کاروان های تجهیزات و امکانات برای انجام فعالیت های امدادی و عمرانی به مناطق سیل زده استان سیستان وبلوچستان خبر داد.
وزارت کشور   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستای وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از اصلاح دستورالعمل نحوه درجه بندی دهیاری ها به استناد اصلاحیه "ماده 48 مکرر آیین نامه اجرایی تشکیلات، انتخابات داخلی و امور مالی شوراهای اسلامی روستا و نحوه انتخاب دهیار" ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۲    
زنجان - ایرنا - مدیرکل دفتر امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: جذب نکردن سرمایه گذار برای اجرای پروژه های شهری، جفا به شهر و شهروندان است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۸    
مدیرکل امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از ابلاغ اصلاحیه شیوه نامه سرمایه گذاری شهرداری ها در آینده نزدیک خبر داد.
موج رسا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: استان زنجان در خصوص دریافت تسهیلات از سوی دفتر امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور سهم ناچیزی داشته و از میانگین کشوری پایین است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با بیان اینکه بافت فرسوده پاشنه آشیل مدیریت بحران است، گفت: براساس سیاست های کلی نظام در حوزه پیشگیری و کاهش اثرات حوادث و بلایای طبیعی باید در سال 94 ...
وزارت کشور   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۹:۴۰    
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و جمعی از مدیران استان البرز از پروژه های مهم حمل و نقل استان البرز و کلانشهر کرج بازدید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۰:۰۵    
ایسنا/گیلان ششمین آزمون مکاتبه ای غیرحضوری دهیاران امروز به همت سازمان شهرداری ها و دهیاری های استانداری و با همکاری سازمان جهاددانشگاهی گیلان به صورت همزمان در چهار شهرستان رشت، لنگرود، رودسر و تالش برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با اشاره به لزوم توسعه پایدار روستاها گفت: دهه فجر امسال نزدیک به هفت هزار طرح در نقاط مختلف روستایی به بهره برداری خواهد رسید.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از تعیین تکلیف شناسه های ملی سازمان های وابسته به شهرداری ها و ابلاغ آن به استانداران و شهرداران برخی کلانشهرها خبر داد.
ماین نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه صنایع معدنی - ذوب آهن اصفهان برای تامین ریل قطارهای شهری به معاونت عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور کمک می کند. در تفاهم نامه ای که بین ذوب آهن اصفهان در زمینه تولید و تامین ریل مورد نیاز قطارهای شهری با حضور مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری سمنان گفت: پنج میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز برای احداث جاده سلامت شهمیرزاد در معاونت امور عمرانی استانداری سمنان تایید و به سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ابلاغ شد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۳    
رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: بدون تردید عموم جوانان ایران اسلامی و افسران جوان کشورمان با پیروی از تفکر سپهبد قاسم سلیمانی راه دفاع از کیان اسلامی و آرمان های انقلاب اسلامی را ادامه خواهند داد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۶:۵۳    
جانشین رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از برنامه ریزی های انجام شده توسط این سازمان برای راه اندازی سامانه های هوشمند حوزه حمل و نقل شهری خبر داد.
وزارت کشور   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بازسازی 2 هزار دستگاه اتوبوس فرسوده با استفاده از اعتبارات تبصره 18 قانون بودجه و تسهیلات صندوق کارآفرین امید به منظور به کارگیی در چرخه حمل و نقل عمومی کشور تصویب شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی را تبریک و تسلیت گفت.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۰:۴۸    
مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از تهیه و ارسال چک لیست نیازهای توان یابان و معلولان به استانداری ها و شهرداری های کشور با هدف ارتقاء کیفیت خدمات به آنان خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ناصرحقیقی روز چهارشنبه در این باره اظهارداشت:این مجموعه با بهره برداری شهرداری صومعه سرا با 300 صندلی و با اعتبار یک میلیارد و 200 میلیون تومان از اعتبارات ملی احداث خواهد شد ...
وزارت کشور   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با اشاره به جاذبه های منحصربفرد استان مازندران در بخش گردشگری تصریح کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: یکی از مهمترین مشکلات استان بحث پسماند است که اگر این مشکل حل نشود تمام زحمات در جهت توسعه شهرها از بین می رود.
وزارت کشور   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۵:۵۸    
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ضمن اشاره به تاثیر تقویت بوم گردی و توسعه زیرساختهای گردشگری بر رونق اقتصاد شهر و روستا و اشتغالزایی گفت ...
وزارت کشور   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از روند پیشرفت ساخت نیروگاه زباله سوز ساری بازدید و تاکید نمود: عزم وزارت کشور برای مدیریت اصولی و علمی پسماندهای استان های ساحلی شمالی کشور جدی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
براساس تفاهم نامه بین ذوب آهن اصفهان و سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، ریل مورد نیاز قطار شهری کشور را ذوب آهن اصفهان تامین می کند.
وزارت کشور   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۰۸:۲۸    
بنابر اعلام سازمان امور شهرداریها و دهیاریهای کشور اکثر اتوبوس های شهری دارای عمر 12 ساله هستند و نمی توان بر روی این اتوبوسها فیلتر دوده نصب کرد، بنابر این ناگزیریم ناوگان عمومی شهری را نوسازی کنیم.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان با سازمان شهرداری تفاهمنامه امضا کردند.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۹:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، وزارت کشور در واکنش به انتشار خبری در این خبرگزاری با عنوان سردرگمی وانت بارها در دریافت مابه التفاوت ریالی بنزین اعلام کرد: بر اساس مصوبه کارگروه سه نفره موضوع بند 8 مصوبه مورخ 98.8 ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته طی مراسمی عملیات اجرایی ساخت بزرگ ترین لندفیل (فضای ایزوله برای دفن پسماند به مدت طولانی)مهندسی بهداشتی دفن پسماند کشور با حضور معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، شهردار مشهد، فرماندار شهرستان مشهد، رئیس و برخی اعضای شورای شهر در مشهد آغاز شد ...
وزارت کشور   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۶:۵۸   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از امضای تفاهم نامه همکاری مشترک این سازمان و کارخانه ذوب آهن در زمینه تولید و تأمین ریل موردنیاز مجموعه های قطار شهری کشور خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شهردار اراک گفت: تامین و آموزش نیروی انسانی متخصص نیاز مبرم شهرداری است که لازم است همکاری سازنده و مطلوبی با سازمان شهرداری های کشور در این خصوص داشته باشیم.
ریواس جنوب   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ریواس جنوب ، فرماندار کهگیلویه در این جلسه با اهمیت خواندن جلسه شورای ترافیک گفت: خیلی از مسائل شهر به این جلسه مرتبط است و حتی فعالیت یک تاکسی نیز باید از فیلتر این جلسه بگذرد لذا مدیران باید حساسیت این جلسه را بدانند و با اطلاعات پر به این جلسه بیایند. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: سرانه تولید زباله هر نفر درشهر 800 گرم و در روستا 500 گرم است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: 150 میلیون دلار برای حل مشکلات حاد پسماند کشور در بودجه سال 1399 پیش بینی شده است.
نشست هم اندیشی اعضای شبکه شهرهای دوستدارکتاب ایران باحضور معاون امور فرهنگی وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ درمحل سازمان شهرداری ودهیاری های کشور برگزارشد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۰۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر کل دفتر امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با گلایه از ناشناخته ماندن ابرکوه به عنوان نقطه عطف گردشگری کشور، از استاندار یزد خواست تا برای معرفی این مجموعه برای این که بتواند محور توسعه استان باشد، تلاش کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- فرماندار تفت از موافقت معاون وزیر و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با تامین اعتبار برای ساخت جاده سلامت در محدوده این شهرستان در مسیر یزد به تفت خبر داد و گفت: 10 میلیارد ریال برای این منظور، تامین و دستور پرداخت آن صادر شده است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۱۲:۵۷    
معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: از ابتدای فروردین تا پایان آذر سال جاری پس از بررسی مدارک شهرداری های متقاضی، با ارتقا درجه 73 شهرداری موافقت شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: از ابتدای فروردین تا پایان آذر سال جاری پس از بررسی مدارک شهرداری های متقاضی، با ارتقا درجه 73 شهرداری موافقت شد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ - ۲۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
سیدحسین بی نیاز روز جمعه به خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس ارزیابی انجام شده توسط سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در رابطه با عملکرد دفاتر امور روستایی و شوراهای استانداری های سراسر کشور در دی ماه سال جاری، دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین موفق به کسب رتبه اول در بین 31 استان کشور شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: شهرداری با ایجاد اشتغال و جذب سرمایه گذار می تواند مایه تحول شگرف در توسعه شهری شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مدیرکل دفتر امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور گفت: ابرکوه به عنوان یکی از شهرهای تاریخی و نمونه گردشگری ایران در این حوزه از جذابیت خاصی در صنعت گردشگری برخوردار است .
وزارت کشور   ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ - ۰۴:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از کتاب های آموزش شهروندی با حضور وزیر آموزش و پرورش، معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی، استاندار آذربایجان شرقی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ - ۲۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: بدون هیچ گزافه گویی، اولویت ابرکوه توسعه گردشگری تاریخی و طبیعی است که می تواند نقطه عطفی برای کل کشور باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ - ۲۲:۲۱    
مدیرکل دفتر امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: دهکده گردشگری تیجرد ابرکوه بنای مدرن با مهندسی معکوس است که می تواند به عنوان الگویی برای همه کشور مطرح شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
محسن کوشش تبار مدیرکل دفتر امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در سفر خود به ابرکوه از سایت میدان میوه و تره بار، دهکده گردشگری تیجرد و مجموعه پردیسان بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ - ۱۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: 485 نفر طی 6 سال گذشته جذب پایگاه های آتش نشانی روستایی شدند.