شنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۳:۵۸Jan 2020 25

جدیدترین‌های «حمایت از مصرف کنندگان»

استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۵:۳۳    
مدیرکل امور هماهنگی اقتصادی استانداری تهران با اشاره به لزوم حمایت از مصرف کنندگان از معرفی دستگاه های برتر استان تهران در حوزه حمایت از مصرف کنندگان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۷:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: ایفای حقوق مصرف کنندگان باید به عنوان یک اولویت در دستورکار صنعت خودرو سازی کشور قرار گیرد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۶   + ۴۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمایت از مصرف کنندگان گفت: سایپا توانسته تولید خود را افزایش دهد که این امر موجب تسریع در تحویل خودروهای مشتریان خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت استان گلستان گفت: بیشترین آمار تشکیل پرونده تخلف صنفی مربوط به شهرستان گنبدکاووس و بیشترین آمار ارزش ریالی پرونده های تخلفات مکشوفه مربوط به گرگان است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۲۱:۵۷    
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان پیرو درج گزارشی در تاریخ 24 آذرماه با عنوان داغ کردن قیمت در کارخانه ها مقابل نهضت فریز دولتی ها جوابیه ای را ارسال کرده است که در ادامه می آید: ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۷:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان از تلاش برای حمایت از مصرف کنندگان از طریق برپایی نمایشگاه های عرضه کالا در این استان خبر داد.
روزنامه باختر   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۲:۴۸    
از سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده و تولید کننده پنهان نیست از شما چه پنهان، در همه جای دنیا انجمن های صنفی یا سازمان حقوق حمایت از مصرف کننده یک نهاد مستقل هستند که به حقوق تولید کننده کاری ندارد و فقط در راستای حمایت از مصرف کنندگان ...
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۲:۱۳   + ۴۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه خط تولید پراید و پژو 405 بعد از اجرای تعهدات شان متوقف خواهد شد ، گفت: یکی از برنامه های ما تولید خودروهای یورو 4 و یورو 5 است. ...
قم فردا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۱:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، سیده فاطمه حسینی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه شنبه 3 دی) از پاسخ های رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت به صورت مشروط قانع شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی معاون نظارت، بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت آذربایجان غربی گفت: 884 فقره پرونده تخلف از واحدهای صنفی طی یک ماه گذشته در استان تشکیل شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پیروز حناچی شهردار تهران با اشاره به جمع آوری دوچرخه های اشتراکی پایتخت تاکید کرد که شرکت دوچرخه های اشتراکی بیدود پاسخگوی تعهداتش به شهروندان خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۰۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت سیستان و بلوچستان گفت: طرح نظارتی شب یلدا از 25 لغایت پایان آذر در راستای احقاق حقوق مصرف کنندگان،در این استان درحال اجرا است.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: با توجه به دریافت گزارشات مردمی از طریق سامانه خبری 124 در مرکز استان و تمامی شهرستان ها، از ابتدای سالجاری 5 هزار و 303 گزارش مردمی از طریق این سامانه دریافت و مورد بررسی و رسیدگی قرار گرفته است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: طرح نظارتی ویژه شب یلدا از چهارشنبه 27 آذر ماه بمدت 5 روز در استان اجرا خواهد شد. ** مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: 99 درصد اعتبارات 3 هزار و 750 میلیارد ریالی اشتغال روستایی گلستان جذب شد. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مرتضی ممیزی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: با توجه به وجود 42 هزار واحد صنفی در استان زنجان، نظارت و بازرسی بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف، انجمن حمایت از مصرف کنندگان و گشت های مشترک، کافی نیست و لازم است مردم نیز در این زمینه حساس شوند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: طرح ویژه نظارت شب یلدا از فردا (دوشنبه) اجرا و با توجه به افزایش تقاضا برای برخی گروه های کالایی از قبیل میوه های مرسوم، آجیل و انواع شیرینی، نظارت و بازرسی ها به صورت ویژه انجام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: طرح ویژه نظارت شب یلدا از فردا (دوشنبه) اجرا و با توجه به افزایش تقاضا برای برخی گروه های کالایی از قبیل میوه های مرسوم، آجیل و انواع شیرینی، نظارت و بازرسی ها به صورت ویژه انجام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۲:۴۴    
بیرجند- معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از دریافت 53 هزار گزارش مردمی از طریق سامانه 124 از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: براساس دستورالعمل سازمان حمایت که به انجمن های تولیدکننده کشور صادر شده افزایش قیمت هر نوع کالا متاثر از افزایش قیمت بنزین ممنوع اعلام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت خراسان جنوبی از طرح تشدید نظارت بر توزیع و خدمات کالا شب یلدا خبر داد و گفت: طرح پویش مردمی کشوری بدون درج قیمت نمی خریم در استان هم زمان با کشور اجرا می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت خراسان جنوبی گفت: طرح نظارتی یلدا از فردا در خراسان جنوبی آغاز شد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۲۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از انجام 725 بازرسی طی آبان ماه سالجاری و تشکیل 27 پرونده تخلف به ارزش بالغ بر 28 میلیون در بخش آرد و نان این استان خبر داد.
بازار نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۶:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل نظارت بر سامانه های الکترونیکی و هوشمند ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در اظهاراتی ضمن ابراز نارضایتی از روند تکمیل و پیاده سازی سامانه جامع گارانتی ، انگشت اتهام کم کاری در اجرای این سامانه را متوجه سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان کرد که این پاسخ سازمان حمایت را در پی داشت
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند-معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از تشکیل هزار و 13 پرونده برای واحدهای صنفی و غیرصنفی مختلف استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت گلستان گفت: ماه گذشته حدود 4 هزار مورد بازرسی از واحد های صنفی، تولیدی و خدماتی سراسر استان انجام شد.
موج   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۰:۲۳    
رئیس انجمن حمایت از مصرف کنندگان گفت:80 نفر از نماینده های مجلس طرحی با عنوان اصلاح نظام صنفی کشور ارائه کرده اند که نه تنها 5 عضو نظارتی بر بخش اصناف را حذف کرده اند برای فرایند اخذ پروانه کسب را نیز پیشنهادهایی ارائه کرده اند که به جای ساماندهی بروکراسی اداری را بیشتر می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از آغاز توزیع گسترده برنج پاکستانی در 70 مرکز توزیع شهر بیرجند خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۴:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس از کشف بیش از 13 تن شکر احتکار شده در شیراز خبر داد.
رئیس انجمن صنفی صنعت تایر گفت: تایر ایرانی در واحدهای توزیع کننده کشور به وفور وجود دارد و با نرخ مصوب سازمان حمایت از مصرف کنندگان و فروشندگان به فروش می رسد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۷:۱۷   + ۵۶ سایت دیگر  
در مجموع طی دو سال حدود 162 هزار میلیارد تومان یارانه برای پایین نگه داشتن قیمت کالا های اساسی از ناحیه توزیع ارز 4200 تومانی پرداخت شد، اما همان گونه که گزارش مرکز پژوهش ها اعلام کرد، این طرح به هدف خود نرسید و رسماً قیمت کالا های اساسی افزایش یافت.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، عباس تابش شامگاه پنجشنبه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که با حضور وزیر صنعت ، معدن تجارت در مرکز استان مازندران برگزار شد ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۰:۳۴    
سخنان معاون بازرسی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان را برای افزایش قیمت ها ببینید.
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۶    
قیمت حامل های انرژی در تمامی کشورهای جهان تنها با معیار برابری با قیمت صادراتی تعیین نمی شود. در بسیاری از کشورها، قیمت خرده فروشی حامل های انرژی به دلیل پیگیری سیاست های رونق حمل و نقل عمومی و کاهش انتشار آلاینده ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: معاون وزیر صمت: افزایش 4 درصدی تورم بر اساس افزایش نرخ بنزین مطالعه شده و منطقی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۰۰:۲۱    
وعده تنظیم بازار بعد از افزایش قیمت بنزین با حضور معاون وزیر صمت و رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان بررسی شد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۶   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرکل نظارت بر کالاهای فلزی و معدنی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با اشاره به تسریع در روند تحویل خودروها و ایفای تعهدات معوق خودروسازان از کاهش تعداد خودروهای کف پارکینگ خبر داد. *** ماده 4 آیین نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۲۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون امور بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده در روزهای آینده قیمت گوجه فرنگی کاهش چشمگیری خواهد یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت خراسان جنوبی از افزایش 10 برابری گزارش های مردمی از طریق سامانه تلفنی 124 این سازمان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / سایپا نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۱   + ۵۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، نظام الدین وفا با اشاره به رویکرد سایپایدک در حمایت از تولید داخل و بومی سازی قطعات یدکی، افزود: سازمان خدمات پس از فروش سایپا با در نظر گرفتن سیاست های ابلاغی مدیریت ارشد گروه سایپا و پس از بررسی های کارشناسی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از دریافت هزار و 62 مورد گزارش مردمی از طریق سامانه 124 طی هفته گذشته خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۰۸:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل نظارت بر شبکه های توزیع اقتصادی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: صادرات و عدم تامین کالا دلایل اصلی کمبود گاز LPG و بخصوص گاز مایع مصرفی خانگی است.
میرملاس نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۰۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
محمدرضا صفی خانی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با تصویب و ابلاغ دستگاه های نظارتی کشور و استان بعد از افزایش قیمت بنزین با هر نوع افزایش قیمت کالا و خدمات به شدت برخورد خواهد شد ...
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۲:۲۶   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، عباس تابش معاون وزیر در ابلاغیه ای به منظور تحقق دستور مقام عالی وزارت مبنی بر اینکه در راستای اصلاح نرخ بنزین، هرگونه افزایش قیمت کالا و خدمات تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد ، دستورالعملی برای اجرا به همه انجمن ها، اتحادیه ها ...
سرپرست معاونت بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: اصلاح قیمت بنزین تاثیر چندانی در قیمت انواع کالا و خدمات در کشور ندارد.
سلام نو / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۱:۱۴   + ۳۳ سایت دیگر  
پیرو ابلاغیه ها و بخشنامه های مکرر قبلی به لحاظ شرایط فعلی متاثر از اصلاح قیمت بنزین و احتمال سوءاستفاده برخی عوامل سودجو در این برهه زمانی، مجدداً نسبت به ضرورت ثبت اطلاعات انبارها و مراکز نگهداری کالا در قالب سامانه جامع انبارها و سامانه اعلام موجودی تاکید می شود. ...
خیبرآنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۱:۵۳   + ۳۳ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه جلسه کارگروه تنظیم بازار، هرگونه افزایش قیمت کالا و خدمات به بهانه افزایش نرخ بنزین ممنوع خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت خراسان جنوبی از ثبت اطلاعات پنج هزار و 366 انبار استان در سامانه جامع انبارها خبر داد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه هیچ گونه مشکلی در ارتباط باذخیره تمامی کالاها در استان وحتی کشور وجود ندارد، گفت: هرگونه افزایش قیمت با مجوز وبدون مجوز تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از اجرای طرح تشدید کنترل بازار و خدمات برای جلوگیری از افزایش قیمت های احتمالی خبر داد.