دوشنبه ۱۸ آذرساعت ۱۰:۳۵Dec 2019 9

جدیدترین‌های «عضو فراکسیون»

ایسنا   ۴۱ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون نمایندگان ولایی گفت که دولت سلبریتی های پولدار و سوپر میلیاردر را از پرداخت مالیات معاف کرده و می خواهند از کارگر و کارمند مالیات بگیرند.
پانا   ۴۱ دقیقه پیش    
تهران (پانا) - لایحه صیانت، کرامت و تامین امنیت بانوان که در سال 1390 در قالب پیش نویس 92 ماده ای تهیه و پس از طی نشیب و فرازهای فراوان هم اکنون در قالب 77 ماده در قوه قضاییه مصوب شده و آماده تحویل به مجلس است به گفته فاطمه ذوالقدر ...
خبرگزاری مهر   ۴۶ دقیقه پیش    
عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه هر سبد انتخاباتی را مردم تعیین می کنند، گفت: مردم هم حق انتقاد و هم حق انتخاب دارند و ما تسلیم رای مردم هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران در کنار مقام معظم رهبری انقلاب اسلامی را پیش می برند.
جماران   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش جماران؛ پروانه مافی، عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، در حساب توییتری خود نوشت: افزایش حدود 30 درصدی داوطلبین نمایندگی مجلس نسبت به دوره قبل را به فال نیک گرفته و امیدواریم نویدی بر حضور حداکثری و گسترده مردم در انتخابات 98 باشد.چرا که مجلس قوی از دل مشارکت قوی بیرون می آید. ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه وقتی یک سلبریتی گاهی اوقات در ایام سال چندین میلیارد تومان دستمزد می گیرد چرا باید معاف از مالیات باشد، گفت: ای کاش می شد این موضوع را به همه پرسی گذاشت که مشخص شود چند درصد مردم با معافیت مالیاتی سلبریتی ها موافق هستند. ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۸:۴۲    
عضو فراکسیون روحانیت پارلمان از نحوه توزیع یارانه بنزین از سوی دولت به شدت انتقاد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان با اشاره به قریب الوقوع بودن تولد دولت جدید این کشور، درباره اینکه تل آویو مرتکب حماقت حمله به لبنان شود، هشدار داد.
مثلث   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امید مجلس گفت: هیچ کسی در بین اصلاح طلبان به تحریم انتخابات اعتقادی ندارند و کسی موافق این موضوع نیست.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۶:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: یک نماینده اصلاح طلب مجلس گفت: آقای رئیسی در موقعیتی هستند که به راحتی برخی حرف ها را می گویند ولی ایشان باید پاسخ دهد که چرا دانشجویان ما الان در زندان هستند؟ ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: آقای رئیس جمهور! قانون گریزی از صفات عجین شده شما است؛ هرقانونی با سلیقه شما سازگار باشد اجرا می کنید و هر قانون که خلاف آن باشد، اجرا نمی کنید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به فتنه اخیر دشمنان علیه جمهوری اسلامی گفت: فتنه ای که یک ضلع آن تحریم و فشار اقتصادی و عدم فروش نفت و جلوگیری از درآمدهای ارزی بود و ضلع دیگر آن بحران های اجتماعی و تشدید التهابات و شورش های خیابانی تعریف شده بود که راه به جایی نبردند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون ولایی مجلس از زبان مردم نسبت به عملکرد دولت در کنترل وضعیت معیشتی و گرانی ها انتقاد کرد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه تعداد رد صلاحیت ها در انتخابات مجلس یازدهم بیشتر خواهد شد، اظهار کرد: با توجه به اینکه برای انتخابات آینده به غیر از مراجعی که قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی مشخص کرده، نهادهای دیگری هم در بررسی صلاحیت کاندیداها اظهار نظر خواهندکرد ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون امید مجلس گفت: طبیعی است که احزاب اصلاح طلب الان برای خودشان برنامه ای دارند و تصمیماتی برای خود گرفته و می گیرند که چه افرادی و چگونه وارد انتخابات شوند. اما نهایتا همه احزابی که عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان هستند باید با هم هماهنگ شوند.
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: شرکت های دولتی پس از افزایش قیمت بنزین در گران کردن کالا ها و خدمات نسبت به جا های دیگر سبقت گرفته اند.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۰۱    
به گزارش کردپرس، عادل عبدالمهدی نخست وزیر مستعفی عراق هفته گذشته استعفای خود را تقدیم مجلس این کشور کرده و بنا به قوانین عراق، احزاب و جریان های این کشور پس از قبول این استعفا دو هفته برای انتخاب نخست وزیر جدید فرصت دارند و در حال حاضر گفتگوها و تلاش های بسیاری برای این مهم در جریان است. ...
مازنی نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه شانس موفقیت اصولگرایان برای انتخابات مجلس و ریاست جمهوری بیشتر از اصلاح طلبان است، اظهار کرد: نارضایتی از اصلاح طلبان الزاما به مفهوم رضایت از اصولگرایان نیست ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امید مجلس ضمن انتقاد از سازوکار اصلاح طلبان در انتخابات مجلس، گفت: این طرح سازوکار لازم برای اجرا در کشور را ندارد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۸:۰۰    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: سرمایه گذاری روی رسانه ها در کشور باید به یک فرهنگ تبدیل شود چراکه بسیاری از کشورها در حال حاضر روی رسانه های خود سرمایه گذاری بزرگی انجام می دهند.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۲۲:۵۶   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امید ضمن ثبت نام مجدد برای انتخابات مجلس می گوید: آمدم اما با عرق شرم.
برترین ها / خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
برترین ها: پروانه سلحشوری دیروز بیانیه ای داد و اعلام کرد که برای انتخابات مجلس ثبت نام نمی کند. او در بخشی از بیانیه اش آورده: با توجه به ساختارهای محدودکننده اقتدار مجلس، نادیده گرفتن نظر و خواست مردم، رویه نامناسب نظارت استصوابی و اتفاقات پاییز نود و هشت ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان مجلس و مدافع طرح کودک همسری از دیدار با علی لاریجانی و درخواست تعجیل در تعیین تکلیف موارد مربوط به حوزه زنان و کودکان خبر داد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۲    
عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد انتخابات کشور جهت کاندیداتوری در انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری از حوزه خراسان شمالی ثبت نام کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: رسانه می تواند گستردگی زیادی داشته و پاسخگوی مطالبات اجتماعی مردم باشد و ما باید بتوانیم افراد همکار و هم عقیده خود را پیدا و در اشتراکات، خود را تقویت کنیم و یک موضوع را به صورت گسترده رسانه ای کنیم؛ چراکه وقتی یک خبر همه گیر شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امید مجلس پس از ثبت نام در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس در پاسخ به این سوال که آیا حاضر است هزینه انتخاباتی خود را اعلام کند یا خیر؟ گفت: هزینه انتخاباتی ام را به صورت شفاف و ریز اعلام خواهم کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون امید با بیان اینکه پیدا کردن سرلیست کار سختی نیست، گفت: نشنیده ام که خاتمی برای ثبت نام در انتخابات ریاست فراخوان داده باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امید گفت: مردم زیر بار مشکلات هستند که محصول کار دولت و مجلس فعلی نیست بلکه محصول عملکرد همه دولت ها و مجالس است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امید گفت: شنیده ام عارف نامزد انتخابات مجلس نمی شود. به گزارش ایسنا، محمدعلی وکیلی عضو هیات مجلس که برای ثبت نام در وزات کشور حاضر شده بود ، در پاسخ به این پرسش که آیا عارف نامزد انتخابات مجلس می شود، اظهار کرد: از دوستان شنیدم عارف نامزد انتخابات نمی شود ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون امید مجلس دهم درباره رویکرد اصلاح طلبان در انتخابات پیش رو گفت: همچنان سهم زنان از لیست های انتخاباتی اصلاح طلبان محفوظ است و احتمالاً نیز افزایش یابد. تاکید شورای عالی سیاستگذاری داوطلبان حضور همه اقشار اعم از زنان و جوانان است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس صحبت های غیر رسمی که در داخل محافل اصلاح طلبان مطرح می شود، سهم زنان از لیست های اصلاح طلبان برای انتخابات مجلس یازدهم حدود یک سوم خواهد بود.
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، در آخرین روز از ثبت نام کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم پنج عضو فراکسیون امید نامشان را در لیست کاندیداها به ثبت رساندند. فاطمه ذوالقدر، سهیلا جلودارزاده، فریده اولاد قباد ...
روز پلاس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
محمود صادقی نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون امید در پی حاشیه ها پس از تغییر قیمت بنزین و مخالفت برخی نمایندگان با این موضوع، قرار بود استعفای خود را تقدیم هیئت رئیسه مجلس کند اما دوباره داوطلب انتخابات مجلس یازدهم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۲:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان در مجلس دهم گفت: عملکرد نمایندگان زن در مجلس دهم نشان داد که مردم می توانند به آنها در خانه ملت اعتماد کنند؛ امیدوارم در مجلس یازدهم، تعداد زنان بیشتر از 17 نفر باشد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که دانشجویان همواره دغدغه پیشرفت و توسعه کشور را داشته و قطعا برقراری پل ارتباطی بین جامعه دانشگاهی با عرصه های مختلف جامعه و اعتمادسازی در این قشر تاثیر موثری در حل مسائل برجای خواهد گذاشت.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
محمد ایمانی تحلیلگر مسائل سیاسی و فعال رسانه ای در کانال شخصی خود در تلگرام نوشت: محمود صادقی عضو فراکسیون امید، امروز برای انتخابات مجلس ثبت نام کرد. او در عین حال گفت "تقاضای استعفای خود را نوشتم و در سیستم اتوماسیون برای هیات رئیسه ارسال شد، ولی در حالت استندبای مانده است". ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۲:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس آینده نباید افراطی باشد؛ معتقد هستیم عصر ترامپیسم می گذرد و یک عصر مقطعی است و ما نباید وارد فضای افراطی شویم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
تعدادی از زنان عضو فراکسیون زنان مجلس دهم با حضور در فرمانداری تهران برای انتخابات دوره بعدی مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امید مجلس گفت: در این دو ماهه باقی مانده تا انتخابات فرآیندهای اجرایی دولت و قوانین تنظیمی مجلس بسیار می تواند در جذب مشارکت حداکثری موثر باشد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
چهار عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی برای ثبت نام در انتخابات یازدهمین دوره خانه ملت در فرمانداری تهران حاضر شدند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۶    
یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی برای کاندیداتوری در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.
بانک ورزش   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
بانک ورزش - عضو فراکسیون ورزش مجلس گفت: متن اصلی قرارداد ویلموتس را منتشر خواهیم کرد. به گزارش بانک ورزش، قاضی زاده هاشمی که با برنامه سلام صبح بخیر گفت و گو می کرد، در پاسخ به اینکه چه نظری درباره گفته مهدی تاج مبنی بر اینکه نباید به مجلس پاسخ بدهد دارد ...
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۰:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، ابوالفضل موسوی، عضو فراکسیون امید مجلسدرباره کلید خوردن استیضاح برخی وزرا بعد از گران شدن قیمت بنزین گفت: به دلیل اتفاقات اخیر، استیضاح چند وزیر در مجلس کلید خورده است و استیضاح کنندگان هم قسم شده اند تا آخر پای این استیضاح ها بمانند. ...
نواندیش   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۹:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امید گفت: شنیده ام عارف نامزد انتخابات مجلس نمی شود. به گزارش ایسنا، محمدعلی وکیلی عضو هیات مجلس که پیش از ظهر جمعه برای ثبت نام در وزات کشور حاضر شد، در پاسخ به این پرسش که آیا عارف نامزد انتخابات مجلس می شود، اظهار کرد: از دوستان شنیدم عارف نامزد انتخابات نمی شود.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۸:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی خواستار شفاف سازی قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- سید احسان قاضی زاده هاشمی عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال برای مطرح کردن مطالبات بعدی فسخ نشده است. تاریخ انتشار: 08:47 - 16 آذر 1398 - کد خبر: 574446
جنوب نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۱:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون امید مجلس و داوطلب انتخابات مجلس یازدهم گفت: در انتخابات مجلس همراه با اصلاح طلبان هستم و اگر در لیست نباشم کنار میکشم و مستقل شرکت نمی کنم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۲۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امید گفت:اگر اکثریت مجلس در اختیار ما باشد، هر وعده ای دهیم باید حتماً به آن عمل کنیم.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۲۳:۰۰    
به گزارش جماران؛ پروانه مافی، عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، در صفحه توییتر خود نوشت: سالهای پر فراز و نشیب پشت سر را که خوب نگاه کنیم میبینیم لازم است به خاطر مطالبه گری بحق و شایسته نسل اندر نسل دانشجویان این سرزمین و جنبشهای عدالتخواهانه این قشر ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۲۱:۵۲    
عضو فراکسیون امید گفت: شورای عالی هماهنگی اصلاحات در انتخابات مجلس یازدهم لیست مشترک می دهد و قرار نیست 30 حزب اصلاح طلب هر کدام لیست جدا بدهند.