سه شنبه ۱۹ فروردینساعت ۱۰:۳۶Apr 2020 7

جدیدترین‌های «عضو فراکسیون»

 
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این که کرونا اشتغال جامعه و رکود اقتصادی را هدف قرار داده است، گفت: حاشیه نشین ها و کسانی که درآمد ثابت نداشتند، در حال نابودی هستند؛ باید فکری به حال آنها کرد.
خانه ملت   ۱۷ دقیقه پیش    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد نیازی نیست اروپایی ها خواستار لغو تحریم های دارویی ایران شوند زیرا تحریم های آمریکا قابل استناد نیست.
خبرگزاری مهر   ۲۸ دقیقه پیش    
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی از اعتراض نمایندگان به اظهارات سیاسی الیاس حضرتی عضو فراکسیون امید خبر داد.
ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون امید مجلس گفت: قانون اساسی می گوید نماینده می تواند در تمام شئونات مملکت اظهارنظر کند و هیچ کسی نمی تواند به خاطر اظهارنظرش او را تحت تعقیب قرار دهد و این ویژگی فقط برای نماینده است و حتی برای رئیس جمهور هم نیست.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: آمریکا اواسط دی ماه گفته بود که مراکز فرهنگی و باستانی ما را مورد حمله قرار می دهد. ما نباید منتظر تعلیق یا لغو تحریم های آمریکا باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو فراکسیون الوفاء للمقاومة وابسته به جنبش حزب الله تأکید کرد که آمریکا با صرف هزینه های در 30 سال گذشته شمار زیادی از ملت ها را به قتل رسانده و اکنون نیز ملت خود را می کشد.
فانوس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۶:۱۶    
سعد شاکر ، عضو فراکسیون صادقون در پارلمان عراق امروز (دوشنبه) هشدار داد که واشنگتن از برگ فشار جدیدی علیه برخی جناح های سیاسی عراق استفاده می کند، زیرا جناح های مقاومت تسلیم سیاست های خبیث واشنگتن نشدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا – سعد شاکر ، عضو فراکسیون صادقون در پارلمان عراق امروز (دوشنبه) هشدار داد که واشنگتن از برگ فشار جدیدی علیه برخی جناح های سیاسی عراق استفاده می کند، زیرا جناح های مقاومت تسلیم سیاست های خبیث واشنگتن نشدند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۵:۱۹    
عضو فراکسیون حقوق شهروندی مجلس گفت: اگر برای حمایت از کسبه آسیب دیده از کرونا تا آخر فروردین ماه منابع مالی لازم تامین شود به احتمال زیاد طرح قرنطینه کامل کل کشور در مجلس رای خواهد آورد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد درخواست اتحادیه اروپا برای اعمال معافیت بشردوستانه و لغو تحریم های دارویی ایران فریبکاری در قالب دیپلماسی است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امید مجلس اعتقاد دارد اعتقاد دارد تراکنش 500 هزار یورویی اینستکس می تواند آغازی مجددی برای اروپایی در راستای جبران کاستی ها و بدعهدی های برجامی باشد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون روحانیت قوه مقننه یورش جنگنده های رژیم صهیونیستی به شمال نوار غزه را اقدامی برای تحت فشضار قرار دادن گروه های مقاومت دانست.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امید مجلس تاکید کرد: ترامپ می خواهد نشان دهد دولت ایران به دنبال رفع تحریم ها و دریافت کمک های پزشکی نیست، در واقع می خواهد افکار عمومی را به انحراف بکشد و توپ را به زمین ایران بیاندازد، چرا که برداشتن تحریم ها نیازی به در خواست دادن ندارد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۰:۱۵    
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه کرونا وضعیت بد اقتصادی مردم را بدتر کرد، افزود: دولت علاوه برنگرفتن هزینه های آب، برق، گاز، ماهانه بین یک تا 2 میلیون به اقشار آسیب پذیر حقوق بدهد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس اعتقاد دارد اروپایی ها در روزهای آینده مجبور به افزایش تراکنش های اینستکس شوند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۰:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
برخی منابع در عراق مدعی شدند که احزاب سیاسی شیعه این کشور به دنبال معرفی نامزد خود برای نخست وزیری هستند. پیشتر حسن سالم نماینده عضو فراکسیون الصادقون در پارلمان عراق گفته بود گروه های سیاسی شیعی بر رد نخست وزیری عدنان الزرفی و یافتن جایگزین او، توافق دارند.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۹:۲۱    
احمد مازنی، عضو فراکسیون امید در گفتگو با خبرنگار وارش نیوز، درباره احتمالات مطرح شده پیرامون اینکه ممکن است بخاطر ردصلاحیت ها اصلاح طلبان مجبور شوند که لیستی ارائه ندهند، گفت: اگر در یک حوزه انتخابیه ای کاندیدا اصلاح طلب نداشته باشیم ممکن است در آن حوزه انتخابیه کاندیدایی معرفی نکنیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون الفتح در پارلمان عراق تأکید کرد که مأمور شدن عدنان الزرفی برای نخست وزیری غیرقانونی و باطل است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۷:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
حسن سالم نماینده عضو فراکسیون الصادقون در پارلمان عراق اعلام کرد که گروه های سیاسی شیعی بر رد نخست وزیری عدنان الزرفی و یافتن جایگزین او، توافق دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۷:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
اظهارات عضو فراکسیون امید مجلس مبنی بر عدم نظارت اعضای مجلس خبرگان بر رهبری در حالی مطرح می شود که آنان معتقدند این مجلس دم به دم در جریان عملکرد رهبری است و با ساز و کار مشخصی، نظارت را دنبال می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۴:۳۲    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: ما در بحث جهش تولید حتماً به حضور جوانان نیاز داریم، چراکه افراد باید ریسک پذیر باشند و بی محابا دل به دریای کار بزنند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون کُرد ضمن اعلام اینکه مأمور تشکیل کابینه در این کشور در حال رایزنی با گروه های کُرد است، گفت که این گروه ها اعتراضی به الزرفی ندارند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ بهرام پارسایی، عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، در صفحه توییتر خود نوشت: آقای روحانی امروز از عدم اختلاف قوای سه گانه در مبارزه با کرونا سخن گفته. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد اولین تراکنش مالی اینستکس اندک بوده و در راستای کاهش فشار افکار عمومی دنیا انجام شده است.
نجف آباد نگار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ابوترابی: اگر به فرهنگ دفاع مقدس نپردازیم متحمل خسارت های فراوانی می شویم به گزارش نجف اباد نگار از دفاع پرس، ابوالفضل ابوترابی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی رمز موفقیت و پیشرفت کشور در تمام عرصه های نظامی، اقتصادی، فرهنگی و .. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است اولویت مجلس یازدهم باید اصلاخ قوانین موجود درحوزه تولید و کسب و کار باشد.
تحلیل بازار / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
سیدمحمد جواد ابطحی، عضو فراکسیون ولایی مجلس معتقد است تنها با رونق و جهش تولید می توان پیامدهای دوران کرونا و پساکرونا را پشت سر گذاشت.
نواندیش   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۷:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
نواندیش: طیبه سیاوشی، عضو فراکسیون امید و نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی دریک رشته توئیت در حساب شخصی اش از ارائه طرح سه فوریتی تعطیلی یک ماه کشور به علت شیوع کرونا در جلسه علنی روز سه شنبه 19 فروردین مجلس خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون الوفاء للمقاومة وابسته به حزب الله در پارلمان لبنان تلاش سفیر آمریکا برای تحمیل نظرات خود در عزل و نصب مسئولان بانک مرکزی این کشور را نقض آشکار حاکمیت لبنان و کرامت ملی آن خواند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده اصفهان در مجلس با اشاره به اظهارات پارسایی نماینده اصلاح طلب شیراز درباره عدم قرنطینه قم گفت: حمله این عضو فراکسیون امید برای جبران شکست اصلاح طلبان در انتخابات است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه در موضوع کنترل کرونا بی شک یک کشور به تنهایی نمی تواند مردمانش را ایزوله کند، گفت: در بخش کنترل ویروس چینی کشورها به تنهایی می توانند تاثیرات و میزان گستردگی شیوع کرونا را کاهش دهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کرونا به ما یاد داد که زندگی یک فرد در اروپا بر روی زندگی یک فرد در آسیا یا آفریقا تاثیرگذار است و همه ما به یکدیگر وابسته هستیم.
تحلیل بازار / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی گفت: وعده همسان سازی حقوق بازنشستگان از چند روز قبل به بازنشستگان لشکری و کشوری داده شده است که همسان سازی به طور کامل اجرا می شود اما بازنشستگان تأمین اجتماعی جزء این طرح نیستند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس تاکید کرد که ایران نباید به درون چاه مذاکرات با آمریکا بیافتد و فرصت ها را از دست بدهد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که مردم ایران در حال تجربه مظلومیتی چند جانبه بوده که به نظر می رسد مذاکره با رهبران کشورها برای کنار رفتن تحریم های یکجانبه آمریکا می تواند در این شرایط موثر باشد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آمریکایی ها از یک سو شعار بشردوستی سرداده و از سوی دیگر مانع کمک به ایران برای مقابله با کرونا می شوند. این رفتار به خوبی گویای سیاست های ضدحقوق بشری آنان است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: نظارت نمایندگان مجلس بسیار ضعیف است و تا زمانی که این موضوع حل نشود مشکلات پابرجا خواهد ماند.
جهش تولید بدون اصلاح بنیادی ساختارهای اداری امکان پذیر نیست و بروکراسی اداری اجازه جهش در تولید را نمی دهد.
تحلیل بازار / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امید مجلس تاکید دارد ثبات اقتصادی، عدم پراکندگی تصمیم گیری و تنقیح قوانین در مجلس کمک فراوانی به جهش تولید می کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس درباره ادعاهای مطرح شده مبنی بر درخواست و پیگیری اعضای کنگره هم در مجلس نمایندگان و هم سنا در طرفداری از لغو تحریم های یکجانبه علیه ایران در شرایط مبارزه با کرونا ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۸:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: راه نجات و پیشرفت کشور جهش تولید است و دولت باید از تصدی گری در بخش اقتصادی دست بردارد و صرفا به حمایت از تولیدکنندگان بپردازد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امید مجلس معتقد است بودجه سال 99 به قدری شکننده و ضعیف است که تاب ارائه حمایت های مالی برای جبران خسارت های ناشی از ویروس کرونا را ندارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: شفافیت آرا موجب از بین رفتن بی اعتمادی مردم به تصمیم گیری ها، آرای مسئولان و نمایندگان می شود.
افق نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۷:۲۴    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس گفت:آقای رئیس جمهور مشکل اساسی و اصلی در یارانه ها عدم توزیع عادلانه است، یعنی برخورداری یارانه ها بر اساس نیاز نیست، آنهایی که درآمد کمتری دارند اتفاقا از یارانه کمتری نیز استفاه می کنند ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین نوشت: محمود صادقی گفت: اگر اداره ها و کارخانجات تعطیل نکنند، کارمندان و کارگران مجبورند به سر کارشان بروند و این تردد در مترو و اتوبوس های شهری احتمال ابتلا به ویروس کرونا را بالا می برد. ...
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین: محمود صادقی، عضو فراکسیون امید مجلس دهم، اظهار داشت: مردم روز های پرفشاری را تحمل می کنند و به همین دلیل لازم است تدبیری اندیشیده شود تا دغدغه ها حتی المقدور کم شوند؛ به عنوان مثال با اینکه دولت به لحاظ مالی در تنگنا قرار دارد ...
نماینده   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: از طریق ارتباط با کشورهای همسو و همسایه می توان بسیاری از مشکلات اقتصادی را مرتفع کرد که دولت در سال آینده باید به این ظرفیت توجه بیشتری کند.
نماینده   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: لازمه تحقق شعار سال جهش تولید این است که همه بخش ها در خدمت تولید باشند و موانع از سر راه این بخش برداشته شود.
نماینده   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: هر روز شاهد صدور بخشنامه ای جدید هستیم که این قوانین دست و پاگیر، مانع بهبود فضای کسب و کار است.