دوشنبه ۲۲ مهرساعت ۱۴:۵۷Oct 2019 14

جدیدترین‌های «جرائم راهنمایی و رانندگی»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۹:۵۴    
دماوند- فرماندار دماوند گفت: احداث تقاطع غیرهمسطح مهرآباد رودهن و کمربندی جنوبی دماوند 2 طرحی است که از محل جرائم راهنمایی و رانندگی در این شهرستان به تصویب رسیده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم گفت: محور راهجرد یکی از نقاط حادثه خیز استان بوده و می توان از محل جرائم راهنمایی و رانندگی و اعتبارات مربوط به نقاط حادثه خیز اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای برای آن تأمین اعتبار کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سرهنگ مرادی از تقسیم بندی و اقساطی شدن یک ساله جرایم ثبت شده در حوزه راهنمایی و رانندگی خبر داد. تاریخ انتشار: 13:34 - 28 مرداد 1398 - کد خبر: 542859
روزنامه ندای هرمزگان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
در اولین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی استان هرمزگان بر اختصاص اعتبار به دستگاههای اجرایی مشمول طرح شهید رجایی و اختصاص بخشی از سه درصد درآمد نفت و گاز و ماده 23 جرائم راهنمایی و رانندگی به مناسب سازی اماکن ،معابر و مبلمان شهری تاکید شد .
راه پرداخت   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۰:۲۵    
پرداخت جرائم راهنمایی و رانندگی و همچنین پرداخت خلافی خودرو از آن مواردی است که هر روز تعداد زیادی از مردم با آن سروکار دارند. یکی از راه های استعلام و پرداخت خلافی خودرو از طریق اپلیکیشن 724 هست. در این مطلب نحوه استعلام و پرداخت خلافی خودرو از طریق این اپلیکیشن را نشان می دهیم. ...
خبر خودرو   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۴:۴۲    
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات اذعان داشت: برای کمیسیون برنامه و بودجه بطور واضح مشخص نشده است که وجوه حاصل از جرائم راهنمایی و رانندگی در کجا صرف شده اند چرا که سازمان برنامه بودجه توضیح مفصل و شفافی در این ارتباط ندارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۱    
در این مجموعه خبری به افزایش اعتبارات راهسازی استان، آغاز طرح پرداخت اقساطی جرائم راهنمایی و رانندگی و همایش بزرگ پیاده روی همگانی با شعار حمایت از کالای ایرانی پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۷:۰۷    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل از آغاز طرح پرداخت اقساطی جرائم راهنمایی و رانندگی در استان اردبیل خبر داد.
صما   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کاربران با ورود به سامانه تهران من جهت ثبت نام ابتدا باید تمامی عوارض نوسازی و پسماند را به حساب شهرداری واریز کنند. علاوه بر این باید تمامی جرائم راهنمایی و رانندگی خودروی خود را بپردازند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۰:۲۶    
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری همدان با بیان اینکه پارکبان ها بر اساس ماده 15 جرائم راهنمایی و رانندگی ابلاغیه مجلس فعالیت می کنند گفت: با بخشنامه معاون اول رئیس جمهور تکلیف شده این طرح برای توزیع عادلانه فضای پارک اجرا شود.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۶:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، پیروز حناچی شهردار تهران طی نامه ای و در پاسخ به تذکر مجید فراهانی؛ رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی در خصوص "لزوم پرداخت سهم شهرداری تهران از محل جرائم راهنمایی و رانندگی" گفته است ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۸:۳۱   + ۴۰ سایت دیگر  
پورسیدآقایی خاطرنشان کرد: آن دسته از شهروندانی که عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک و زوج یا فرد به حساب شهروندی شان منظور شده، می توانند از طریق سامانه تهران من به مانند جرائم راهنمایی و رانندگی به صورت انتخابی و اقساطی عوارض خود را پرداخت کنند.
الف   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۴:۱۷    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه دولت سهم دستگاههای مختلف از جرائم راهنمایی و رانندگی را پرداخت نمی کند، گفت: نمایندگان مجلس با ورود به این موضوع خواستار شفاف سازی و رسیدگی به تخلفات دولت هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۹:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران در جریان صد و بیستمین جلسه علنی شورای شهر با اشاره به عدم پرداخت سهم شهرداری از محل جرائم راهنمایی و رانندگی بر لزوم پیگیری این مطالبه از سوی شهردار و همکاری دولت در این زمینه تاکید کرد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه طبق روال، دولت باید هر سه سال یک بار میزان نرخ جرائم راهنمایی و رانندگی را افزایش دهد، گفت: قطعا در افزایش نرخ جریمه های تخلفات راهنمایی و رانندگی به سایر مولفه های اجتماعی و شرایطی که در جامعه وجود دارد و همچنین مشکلات اقتصادی مردم توجه داریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۱:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور روستایی فارس گفت: 57 میلیارد ریال از محل جرائم رانندگی به دهیاری های فارس اختصاص یافت.
یافته   ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۲۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمرانی وزیر کشور در سفر به لرستان مطرح کرد: شهرداران برای اداره شهر از شیوه های نوین استفاده کنند چاپ ایمیل معاون عمرانی و توسعه شهری وزارت کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: شهرداران برای اداره شهرها باید دکترین جدید ارائه داده و از شیوه های نوین استفاده کنند. ...
خبر خودرو   ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۲:۴۵    
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بیان می کند با توجه به شرایط اقتصادی مردم و نیز وجود انحرافاتی در محل مصرف وجوه جرائم راهنمایی و رانندگی در سالهای گذشته، بعید است که نمایندگان مجلس شورای اسلامی با افزایش نرخ جرائم راهنمایی و رانندگی در لایحه بودجه سال 98 موافقت نمایند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۱:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
در لایحه بودجه سال 98 پیش بینی دولت از محل درآمد جرائم راهنمایی و رانندگی 4000 میلیارد تومان است و این یعنی طبق پیش بینی های دولت در سال 98 درآمدها از محل جرائم رانندگی 1000 میلیارد تومان در مقایسه با رقم سال 97 افزایش خواهد داشت.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۰:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
آناهیتا یاوری عصراقتصاد : در سراسر جهان جرائم راهنمایی و رانندگی یکی از عوامل بازدارنده از تخلفات رانندگی است، ولی در ایران به نظر می رسد که جرائم به منبع درآمدزایی دولت تبدیل شده تا اینکه سلاحی برای کاهش تخلفات رانندگی باشد. ...
آنا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۱:۱۷   + ۶۷ سایت دیگر  
فرمانده ناجا گفت: درآمد حاصل از جرائم راهنمایی و رانندگی به خزانه دولت واریز می شود و هیچ مبلغی از این موضوع به حساب نیروی انتظامی واریز نخواهد شد.
موج   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۲۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان گیلان از آخرین مهلت بخشودگی جرائم راهنمایی و رانندگی خبر داد. به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سرهنگ محمدرضا محمدی با بیان اینکه 30 آذر ماه آخرین مهلت بخشودگی جرائم راهنمایی و رانندگی است گفت ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
آرمان: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اعلام این خبر که افزایش نرخ جرائم راهنمایی و رانندگی در بودجه 98 در کمیسیون متبوعش بررسی می شود، تاکید کرد که درآمد حاصل از این بخش باید برای آموزش احترام به قانون و حقوق شهروندی هزینه شود ...
تابناک: جرایم راهنمایی و رانندگی که به تازگی و در آغاز سال جاری تا حدودی به روز شده و افزایش یافته، به زودی دستخوش تغییراتی وسیع تر خواهد شد؛ این را سخنان اخیر دو مقام مسئول نشان می دهد. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۳۳   + ۷۰ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از احتمال افزایش نرخ جرائم راهنمایی و رانندگی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر روستایی استانداری قزوین گفت: از ابتدای امسال 15 میلیارد ریال از محل جرائم راهنمایی و رانندگی به دهیاری های استان تخصیص یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۹:۳۲    
آخرین مهلت بخشودگی جرایم راهنمایی و رانندگی در استان کهگیلویه و بویراحمد پایان آذر ماه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
آخرین مهلت بخشودگی جرایم راهنمایی و رانندگی در استان کهگیلویه و بویراحمد پایان آذر ماه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار گلستان گفت: متاسفانه در سال گذشته سازمان برنامه و بودجه 16 درصد از این محل را به استان گلستان تخصیص داده و امسال از ابتدای سال تاکنون هیچ تخصیصی به استان گلستان داده نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۲    
شهردار سراب گفت: شهرداری سراب در دو سال گذشته ریالی از درآمد دولت از جریمه های راهنمایی و رانندگی دریافت نکرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت هفته نیروی انتظامی دیرکرد جرایم راهنمایی و رانندگی که تاکنون برای رانندگان متخلف دو برابر شده است مورد بخشودگی قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ با اعلام اینکه 30 درصد جرایم راهنمایی و رانندگی در تهران رخ می دهد از برنامه ریزی برای اعمال قانون هدفمند در این حوزه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: هنگامی که شهروندان جریمه های خود را به موقع پرداخت نمی کنند و تلنبار می شود پس از پرداخت جریمه ها بعد از یک سال نیروی انتظامی سهم شهرداری را از این جرائم پرداخت نمی کند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی کردستان گفت: امسال وقوع جرائم راهنمایی و رانندگی در این استان نسبت به سال های گذشته 50 درصد کمتر شده که نشان از ارتقای فرهنگ ترافیک در میان شهروندان دارد.
پلیس   ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
گروه استان ها - تهران بزرگ - رئیس پلیس پایتخت از تشکیل واحد رسیدگی به اعتراضات به ویژه برای خودروها و موتورسیکلت های با جرایم بالا خبر داد و گفت: در دهه ولایت با اخذ یکسری تعهدات و تقسیط جرایم، موتورها و خودروهای توقیفی آزاد خواهند شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۰:۴۳    
رئیس پلیس راهور استان اردبیل، از بخشودگی دیرکرد جرایم راهنمایی و رانندگی خبر داد و گفت این بخشودگی شامل جرایم سال 96 و سالهای قبل از آن است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۰:۰۹    
شهردار اهر گفت: از سال گذشته تاکنون ریالی از درآمد دولت از جریمه های راهنمایی و رانندگی به شهرداری اهر تخصیص نیافته است.
راه پرداخت   ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
پرداخت الکترونیکی قبوض جرائم راهنمایی و رانندگی ناجا توسط درگاه های الکترونیک موسسه اعتباری توسعه امکان پذیر شد. به گزارش اداره روابط عمومی موسسه توسعه ، در راستای تکمیل سبد ارائه خدمات الکترونیک خود باهدف افزایش رضایت مشتریان، امکان پرداخت قبوض از طریق دستگاه های خودپرداز، تلفن بانک ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- معاون عمرانی استانداری خوزستان گفت: برگشت جرایم راهنمایی و رانندگی به استان حق مردم است و باید برای بهسازی راه ها و رفاه مردم هزینه شود.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۳:۵۰    
توصیه پلیس راهور: شهروند عزیز با خلاف کردن به موقع در آبادانی کشور سهیم شوید شهروندان بدون خلافی به عنوان اخلالگر اقتصادی معرفی خواهند شد! طرح ویژه: به خلافکاران عزیزی که بیشترین خلافی را داشته باشند به قید قرعه پراید اهدا می شود! عکس العمل جدید پلیس راهور به سرعت غیرمجاز: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای شهر قم گفت: طبق قانون سهم شهرداری از جرائم رانندگی 42 درصد بوده که باید پس از طی کردن فرایندهای قانونی به شهرداری بازگردد، متأسفانه صرفاً سهم محدودی از این جرائم به شهرداری اختصاص داده می شود.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۲۱:۰۸    
دبیر انجمن بتن آماده و قطعات بتنی ایران با اشاره به زیان هنگفت فعالان این صنعت به دلیل ممانعت پلیس راهور از تردد تراک میکسرهای بتن (کامیون های حمل بتن) اظهار کرد: جرایم راهنمایی و رانندگی فعالیت صنعت بتن را تعطیل کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۶:۰۵    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مبلغ 104 میلیارد تومان از محل ارتقا شاخص ها به استان اختصاص یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
در سال 1395 درآمد راهنمایی و رانندگی از محل جریمه ها 689 میلیارد و 800 میلیون تومان بود که از این میزان فقط 10 میلیارد تومان به شهرداری تهران پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۶/۰۹/۳۰ - ۱۶:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اجتماعی پلیس راهور اعلام کرد: مهلت اعلام شده برای بخشودگی جرائم سال گذشته قابل تمدید نیست چرا که براساس قانون پرداخت دیرکرد جرائم تا پایان آذرماه قابل پرداخت است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
شیراز – فرمانده انتظامی فارس گفت: بیشترین جرائم راهنمایی و رانندگی کشور در 9 ماهه نخست امسال مربوط به رانندگان استان فارس است.
شفا آنلاین   ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۷:۳۲   + ۴۰ سایت دیگر  
برابر مصوبه مجلس شورای اسلامی، افرادی که تا پایان سال 95 جریمه های رانندگی خود را که جریمه دوبرابری دیرکرد دارند، پرداخت نکرده و جرائمشان دو برابر شده فرصت دارند تا پایان آذر آن را پرداخت کنند
ایرنا   ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی نیروی انتظامی در نشستی خبری، هرگونه افزایش نرخ جرائم راهنمایی و رانندگی در کشور را تکذیب کرد.
ایران جیب   ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی پلیس راهوار ضمن اشاره به اینکه هیچ افزایش نرخ جرائم رانندگی در دستور کار نیست، گفت:اخبار و شایعات منتشر شده ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
انتشار خبری مبنی بر اینکه جرائم راهنمایی و رانندگی افزایش داشته از سوی معاون اجتماعی پلیس راهور رد شد.