چهارشنبه ۰۴ مهرساعت ۱۶:۲۶Sep 2018 26

جدیدترین خبرهای «متخصص تغذیه»

روزنامه اصفهان زیبا   ۶ ساعت پیش    
لیلا کهلانی با شنیدن کلمه رژیم برای لاغری خیلی ها نگران هستند از اینکه باید از خیلی خوراکی ها محروم شوند، اما بسیاری از کارشناسان بر این عقیده اند که باید از تمام غذاها استفاده کرد، اما در حد لازم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۷:۰۱    
سوالاتی که کاربران باشگاه خبرنگاران جوان در قسمت کلینیک آنلاین مطرح کرده اند، یک متخصص تغذیه پاسخ داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۹:۲۶    
یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: ظروف پلاستیکی از مواد اولیه ای به نام مونومر که مواد سمی و شیمیایی است تهیه می شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۸    
یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: وجود کپک در روغن و مواد غذایی یکی از عوامل ایجاد سرطان کبد است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۰    
شیراز - ایرنا - متخصص تغذیه و رژیم درمانی برخی پندارها درباره خواص مصرف روغن حیوانی و دنبه گوسفند را غلط و نادرست دانست و گفت: روغن حیوانی و دنبه گوسفند کلسترول خون را بالا می برد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۲۲:۰۲    
یک متخصص تغذیه درباره علت ایجاد پوکی استخوان و راه های مقابله با این بیماری توضیح داد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- با آغاز سال جدید تحصیلی و شروع فصل درس و مدرسه، والدین باید توجه بیشتری نسبت به تغذیه فرزندان خود داشته باشند؛ به این منظور، گنجاندن یک تا دو میان وعده مغذی متشکل از انواع میوه ها می تواند بهترین مکمل برای تکمیل وعده های غذایی دانش آموزان باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۳۷    
متخصص تغذیه و رژیم درمانی استان قزوین گفت: زغال اخته میوه خوشمزه اما ناشناخته ای است که فواید بسیاری دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۲۲    
متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: با وجود کاهش وزنی که با رژیم های غلط لاغری بدست می آید، عمدتاً میزان چربی کاهشی ناچیز یافته و بیشتر آب و عضلات بدن از بین می رود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۶:۰۵    
متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: با وجود کاهش وزنی که با رژیم های غلط لاغری بدست می آید، عمدتاً میزان چربی کاهشی ناچیز یافته و بیشتر آب و عضلات بدن از بین می رود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۲    
یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: تغذیه صحیح دانش آموزان بسیار مهم است و نقش والدین در تنظیم برنامه غذایی کودکان اهمیت زیادی دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۰۶:۰۲    
متخصص تغذیه درباره مواد غذایی مفید در تقویت سیستم ایمنی بدن و راهکارهای پیشگیری از ابتلا به بیمار ی ها در فصل پاییز توضیح داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۰    
یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی در مورد تغذیه افرادی که در باشگاه برای افزایش یا کاهش وزن، حرفه ای ورزش می کنند به بیان توضیحاتی پرداخت.
فانوس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۸:۴۵    
یک متخصص تغذیه گفت: بسیاری از ناراحتی هایی کلیوی که به خصوص در سالمندان بروز می کند قطعا ریشه در کم خوردن مایعات دارد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۸    
اگر می خواهید هزینه هفتگی خریدهای مربوط به خوراک خود را کاهش دهید، فریز کردن غذا یکی از بهترین روش ها برای انجام این کار است. بر اساس تحقیقات یک متخصص تغذیه استرالیایی به نام دکتر جوانا مک میلان، غذاهای زیادی وجود دارند که می توان آن ها را فریز کرده و بدین ترتیب از اسراف در این زمینه خودداری کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۸    
یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: روغن دارای ترانس خطرناک و سرطان زا است و منجر به سکته های قلبی می شود.
پانا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۸    
تهران (پانا) - سعید حسینی ، متخصص تغذیه می گوید نوع تغذیه دانش آموزان در سلامت آنها بسیار اهمیت داردبنابراین والدین و مسئولان مدارس باید در انتخاب تغذیه مناسب برای دانش آموزان توجه لازم را داشته باشند. ...
آنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۳:۲۴    
یک متخصص تغذیه و رژیم غذایی بیان کرد: راه اندازی سامانه توزیع نذورات، مانع از اسراف و هدر رفت مواد غذایی می شود.
سلامانه   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۷    
احتمال زیادی وجود دارد که افراد افسرده، بدخلق و کسانی که از نظر روانی دچار اختلال هستند و دریافت غذایی مناسب ندارند و از بی اشتهایی رنج می برند، دچار کمبود ویتامین B6 باشند. دکتر لیلا آزادبخت، متخصص تغذیه و رژیم درمانی و استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۷    
یک متخصص تغذیه با بیان اینکه کاهش وزن سریع ممکن است عوارضی را برای بدن فرد در پی داشته باشد گفت: بدن در کاهش وزن سریع ممکن است وقت هایی که حس گرسنگی می کند به جای چربی آب و عضله بسوزاند و به همین دلیل کارشناسان کاهش وزن تدریجی را توصیه می کنند.
کرج رسا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۲۱:۱۰    
متخصص تغذیه با بیان اینکه افرادی که آسم دارند از پرخوری پرهیز کنند، گفت: مصرف قهوه به دلیل اینکه اثر مثبتی بر روی ماهیچه های تنفسی فرد می گذارد، برای افراد مبتلا به آسم مفید است.
آنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۰۳:۲۴    
یک متخصص تغذیه و رژیم غذایی بیان کرد: رعایت نکات بهداشتی در تهیه و توزیع نذورات، موجب پیشگیری از بروز مسمومیت غذایی و ناراحتی های گوارشی درمصرف کنندگان می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۰    
متخصص تغذیه گفت: از آنجا که مواد سمی زیر پوست ماهی ها جمع می شود پرهیز از مصرف آنها توصیه شده است همچنین پوست پرندگان نیز از چربی زیادی برخوردار است که باعث بالا رفتن کلسترول خون خواهد شد.
سلامانه   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۴:۴۵    
دکترسید ضیاءالدین مظهری متخصص تغذیه حذف وعده صبحانه باعث کم شدن میزان گلیکوژن ذخیره بدن کودکان و تضعیف یادگیری آن ها می شود. سلامانه به نقل از گزارش تندرست نیوز : وعده های غذایی در سلامت فرد جایگاه ویژه ای دارد، زمان وعده غذایی و این که چه چیزی باید در زمان مشخصی مصرف شود، بسیار حائز اهمیت است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۰:۲۳    
متخصص تغذیه گفت: افرادی که هفته ای دو وعده مصرف ماهی را در سبد غذایی خود قرار داده اند تا 50 درصد در قبال حملات قلبی و مغزی مصونیت پیدا می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۲۲:۰۲    
یک متخصص تغذیه گفت: کودکی یکی از مهم ترین دوره های زندگی است که در ساخت اسکلت بدن نقش بسزایی دارد، به همین منظور والدین برای تناسب اندام فرزندشان باید اقداماتی انجام دهند.
سلامت نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۱:۱۲    
سلامت نیوز : این روزها خبری از کودکانی که با شادمانی در کوچه ها بازی می کنند و با دوچرخه ها مسافت اطراف خانه را طی می کنند، نیست و کالری هایی که باید با بازی و همراه با ترشح هورمون های آدرنالین وشادی آور سوخت شوند، به صورت چربی هایی مزاحم در بدن انباشته می شود ...
کیاپرس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۵:۴۵    
: پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):کیاپرس _ یک متخصص تغذیه گفت: مسافران تابستانی برای پیشگیری از مسمومیت در سفر، از رستوران های معتبر که نکات بهداشتی و غذایی را رعایت می کنند، استفاده کنند ...
پول نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۴:۴۵    
پول نیوز - ذائقه کودکان ایرانی از سنین کم به مصرف خوراکی های شیرین آشنا می شود لذا در بزرگسالی تمایل زیادی به مصرف شیرینی جات پیدا می کنند بنابراین شیوه زندگی مردم علت اصلی افزایش آمار ابتلا به دیابت است. ...