چهارشنبه ۱۳ فروردینساعت ۲۱:۴۶Apr 2020 1

جدیدترین‌های «ارکستر ملی»

 
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
برنامه نغمه های بهاری رادیو فرهنگ 10فروردین به پخش موسیقی بهاری سینا سرلک اختصاص دارد. به گزارش رسیده، برنامه نغمه های بهاری امشب ضمن گفت وگو با سینا سرلک، به پخش موسیقی بهاری وی اختصاص دارد. سینا سرلک(زاده 6 آبان 1361 در الیگودرز)، خواننده موسیقی سنتی ایرانی است ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۰۸:۵۰    
تهران- ایرنا- فرهاد فخرالدینی از جمله چهره های ماندگار تاریخ موسیقی ایران به شمار می آید که نامش گویی با ارکستر ملی ایران عجین است، از این رو از وی به عنوان معمار ارکستر ملی ایران نیز یاد می شود. او به مدت 11 سال رهبر ارکستر ملی ایران بود و هم اکنون یکی از اعضای شورای عالی خانه موسیقی ایران است.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۶:۱۶    
در هفتمین شب سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر، کنسرت سالار عقیلی به همراهی ارکستر ملی به رهبری سهراب کاشف با حضور محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور و علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در تالار وحدت برگزار شد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۵:۱۹    
ارکستر ملی ایران به خوانندگی سالار عقیلی در آخریش شب جشنواره موسیقی فجر روی صحنه رفت .
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رییس دفتر رییس جمهوری در حاشیه اجرای ارکستر ملی در شب پایانی جشنواره سی و پنجم موسیقی فجر در جمع خبرنگاران گفت: هنر به ویژه موسیقی ابزار خوبی برای معرفی فرهنگ واقعی ایرانی به دیگر ملل دنیا و افزایش تعاملات فرهنگی با جهان است.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
هفتمین شب سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر با اجرای ارکستر ملی ایران به رهبری سهراب کاشف و خوانندگی سالار عقیلی در تالار وحدت تهران برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
تازه ترین کنسرت ارکستر ملی ایران به رهبری سهراب کاشف و خوانندگی سالار عقیلی در چارچوب برگزاری سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر پیش روی مخاطبان قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شب گذشته و در آخرین شب اجراهای رسمی جشنواره موسیقی فجر، ارکستر ملی با نواختن قطعه ای به یاد سپهبد شهید قاسم سلیمانی برنامه ها را آغاز و گروه مستان نو به سرپرستی پرواز همای اجراهای رسمی جشنواره فجر را به پایان رساندند.
موسیقی ایرانیان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس دفتر رییس جمهور در حاشیه دیدار از تازه ترین کنسرت ارکستر ملی در جشنواره موسیقی فجر به پرسش تعدادی از خبرنگاران مبنی بر نکات ضعف و قوت دولت در حوزه دیپلماسی هنری پاسخ داد. ...
بیتوته   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اجرای ارکستر ملی ایران به خوانندگی سالار عقیلی شامگاه چهارشنبه در هشتمین شب جشنواره موسیقی فجر در تالار وحدت تهران برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۳:۲۶    
ایرنا - تهران - اجرای اجرای ارکستر ملی ایران به خوانندگی سالار عقیلی شامگاه چهارشنبه در هشتمین شب جشنواره موسیقی فجر در تالار وحدت تهران برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
هفتمین و آخرین شب اجراهای سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر، چهارشنبه شب (30 بهمن) در شش سالن مختلف پیگیری شد. در سانس 18:30 تالار وحدت، ارکستر ملی ایران به رهبری سهراب کاشف و با خوانندگی سالار عقیلی چند قطعه را اجرا کردند. در این ویدئو، بخش هایی از این اجرا را ببینید و بشنوید.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اجرای ارکستر ملی به رهبری سهراب کاشف و همراهی سالار عقیلی در آخرین شب از جشنواره موسیقی فجر در تالار وحدت برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۱:۲۱    
مسئول دفتر رئیس جمهور با حضور در کنسرت ارکستر ملی ایران درباره ابزار جنگ نرم صحبت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۰:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در آخرین شب از اجراهای رسمی تالار وحدت ارکستر ملی ایران به رهبری سهراب کاشف و خوانندگی سالار عقیلی به روی صحنه رفت و در نخستین گام قطعه بیکلام در محاصره اثر بهزاد عبدی را به یاد شهید سپهبد قاسم سلیمانی اجرا کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: در کنسرت سالار عقیلی به همراه ارکستر ملی آثاری از بزرگان موسیقی، قطعه ای به یاد سردار سلیمانی و پنج قطعه برای کشور اجرا شد. اجرای ارکستر ملی به رهبری سهراب کاشف و همراهی سالار عقیلی در آخرین شب از جشنواره موسیقی فجر در سانس اول تالار وحدت برگزار شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۰:۲۰    
جدیدترین کنسرت ارکستر ملی ایران در جشنواره موسیقی فجر با حضور مسئولین دولتی و جشنواره برگزار شد.
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
امشب چهارشنبه تالار وحدت در سانس نخست، اجرای ارکستر ملی ایران به سرپرستی سهراب کاشفی و خوانندگی سالار عقیلی را میزبانی می کند و در سانس دوم گروه مستان نو به رهبری پرواز همای اجرا خواهد داشت.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
در شب پایانی جشنواره موسیقی فجر، سالار عقیلی با ارکستر ملی می خواند و ظافر یوسف به اجرا می رود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
احمد مقدسی زاده درباره کم و کیف فعالیت ارکسترهای دولتی می گوید: ارکسترهای دولتی با تمام امکاناتی که دارند، نتوانسته اند مسیر درستی را پیش گیرند. به عنوان مثال ارکستر سمفونیک تهران می تواند در هر کنسرت دو اثر از آهنگسازان جوان ایرانی را اجرا کند، اما این کار را نمی کند ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۰۹:۴۴    
تهران- ایرنا- علیرضا قربانی از جمله خوانندگان اصیل و سنتی پس از انقلاب به شمار می آید که توانست در کنار جلب نظر مخاطبان داخلی به شهرت جهانی نیز برسد. وی در کنار انتشار آلبوم در ارکستر ملی نیز فعال است و الگوی خوانندگی خود را غلامحسین بنان می داند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۰۰:۲۷    
ارکستر ملی ایران به رهبری سهراب کاشف و خوانندگی سالار عقیلی در آخرین روز از سی و پنجمین دوره جشنواره موسیقی فجر چهارشنبه (30 بهمن ماه) ساعت 18:30 در تالار وحدت اجرا می کند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۵:۳۰    
مدیر کل دفتر موسیقی با بیان اینکه تلاش ما بر این است که جشنواره موسیقی فجر به یک اتفاق جریان ساز تبدیل شود،گفت: به مناسبت شهادت سردار سلیمانی و جانباختگان هواپیمای اوکراینی، دوقطعه را برای ارکستر ملی و سمفونیک به بهزاد عبدی سفارش دادیم.
سلام نو / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۳:۴۷   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، ارکستر ملی ایران به رهبری سهراب کاشف و خوانندگی سالار عقیلی در آخرین روز جشنواره چهارشنبه 30 بهمن ماه ساعت 18:30 در تالار وحدت اجرا می کند. ارکستر سمفونیک تهران نیز در این دوره جشنواره به رهبری نصیر حیدریان در روز شنبه 26 بهمن ماه ساعت 18:30 در تالار وحدت روی صحنه می رود. ...
سلام نو   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، بعد از حواشی مربوط به اجرای پنجشنبه شب ارکستر سمفونیک تهران، شهرداد روحانی با موافقت مدیران بنیاد رودکی بردیا کیارس را به عنوان رهبر مهمان ارکستر سمفونیک معرفی کرد و ارکستر سمفونیک با رهبری او شامگاه کذشته یکشنبه 6 بهمن در تالار وحدت به روی صحنه رفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
تازه ترین اجرای ارکستر ملی ایران با عنوان شب موسیقی ایرانی-آذری در تالار وحدت برگزار شد.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۰۰:۲۴    
"شب موسیقی ایرانی- آذری" ارکستر ملی ایران به رهبری آقاوردی پاشایف رهبر ارکستر ملی کشور آذربایجان، شامگاه روز پنج شنبه، 26 دی ماه 1398 در تالار وحدت برگزار شد. گیتی آنلاین/ عکاس: مجید نیک نفس
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
تازه ترین کنسرت ارکستر ملی ایران به رهبری مهمان آقاوردی پاشایف رهبر ارکستر ملی کشور آذربایجان پنجشنبه شب 26 دی ماه در تالار وحدت تهران برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۶    
تهران- ایرنا- ارکستر ملی ایران در تازه ترین اجرای خود تحت عنوان "شب موسیقی ایرانی- آذری" آثار آهنگسازان آذربایجان، ایران و ایتالیا را در تالار وحدت اجرا کرد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۲۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ارکستر ملی ایران در اولین اجرای زمستانه خود شب موسیقی ایرانی- آذری را به رهبری میهمان آقاوردی پاشایف 26 دی ماه در تالار وحدت روی صحنه می برد. در این اجرا سه هنرمند از کشور آذربایجان به عنوان میهمان حضور دارند و قطعاتی از موسیقی آذری را به اجرا می گذارند ...
بیتوته   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۹:۲۲    
ارکستر ملی امروز دوشنبه به رهبری آقاوردی یاشایف از کشور جمهوری آذربایجان و با حضور اصحاب رسانه در تالار رودکی تمرین کرد. این تمرین برای اجرای کنسرت شب موسیقی ایرانی - آذری در پنجشنبه26 دیماه انجام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رهبر ارکستر ملی کشور جمهوری آذربایجان در آستانه برگزاری تازه ترین کنسرت ارکستر ملی ایران از تجربه حضور دوباره خود در این مجموعه ایرانی سخن گفت.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۶:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
تمرین ارکستر ملی ایران به رهبری مهمان آقاوردی پاشایف برای کنسرت "شب موسیقی ایرانی_آذری" در تالار رودکی برگزار شد.
روز پلاس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۶:۴۰    
تمرین ارکستر ملی به رهبری آقاوردی یاشایف
موسیقی ایرانیان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
شب موسیقی ایرانی-آذری کنسرت شب موسیقی ایرانی-آذری، با حضور رهبر ارکستر ملی آذربایجان آقاوردی پاشایف و خواننده آذری فخری کاظم نجات در هفته آخر از دی ماه 1398 در تالار وحدت برگزار می شود. ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۹:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
ارکسترهای دولتی تحت پوشش بنیاد فرهنگی هنری رودکی روزهای پنجشنبه 26 دی و پنجشنبه 3 بهمن تازه ترین کنسرت های خود را در تالار وحدت تهران برگزار می کنند.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۲۳:۲۸    
یکی از آهنگسازان و موزیسین های کشور به مدیران برگزاری جشنواره موسیقی فجر پیشنهاد داد تا جایزه ویژه ای به نام شهید حاج قاسم سلیمانی در این دوره طراحی شود ...
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۴:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
تازه ترین اجرای گروه کر شهر تهران به رهبری مهدی قاسمی روزهای 23 و 24 دی ماه در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت. به گزارش رسیده، این نخستین اجرای مهدی قاسمی پس از هم کاری با دومین جشنواره ی صبا و رهبری ارکستر ملی در شب یادبودِ پرویز مشکاتیان است. ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۴:۰۶    
علیرضا قربانی فعالیت حرفه ای خود را به عنوان خواننده موسیقی ایرانی از اواسط دهه 70 آغاز کرد و در سال 1377 پس از شروع فعالیت رسمی ارکستر موسیقی ملی ایران به رهبری استاد فرهاد فخرالدینی و خوانندگی استاد محمدرضا شجریان و با معرفی حسین عمومی و علی تجویدی ...
موج   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۹:۰۹    
ارکستر ملی ایران به رهبری سهراب کاشف اجرای ویژه ای با عنوان بچه های امید در تالار وحدت روی صحنه برد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۴:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ارکستر ملی ایران اجرای ویژه خود با عنوان بچه های امید را در حضور کودکان قربانی آسیب های اجتماعی در تالار وحدت روی صحنه برد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۰۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست ارکسترملی نغمه باران در تشریح تازه ترین فعالیت های این مجموعه موسیقایی از برگزاری یک کنسرت ویژه با اجرای آثار بزرگان موسیقی ایران در تالار وحدت تهران خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، تصمیم گیری بنیاد برای رهبر ارکستر ملی و چگونگی فعالیت آن را تشریح کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۱۲:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
ارکستر ملی ایران در اولین اجرای زمستانه خود شب موسیقی ایرانی_آذری را در تالار وحدت روی صحنه می برد
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ارکستر ملی ایران شب گذشته آثاری از آهنگسازان برجسته موسیقی ارمنستان را طی دو سانس به صحنه برد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ - ۱۱:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تازه ترین کنسرت ارکستر ملی ایران روز بیست و هشتم آذر با اجرای پروژه شب موسیقی ارمنی به رهبری مهمان رازمیک اوحانیان در تالار وحدت تهران برگزار شد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
تابناک: رازمیک اوحانیان با تشریح برنامه های شب موسیقی ارمنی ، از اشتراک های موسیقی ایرانی و ارمنی می گوید و اظهار می کند که در این کنسرت موسیقی ایرانی و ارمنی را تلفیق می کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ارکستر ملی ایران به رهبری رازمیک اوحانیان در تالار وحدت کنسرت شب موسیقی ارمنی را با اجرای آهنگسازان ارمنی در حالی اجرا کرد که در این کنسرت قطعه دیدار از لوریس چکناواریان برای اولین بار اجرا شد.