یکشنبه ۱۱ خردادساعت ۰۷:۱۱May 2020 31

جدیدترین‌های «تولید ملی»

 
پارسینه   ۷ ساعت پیش    
رحیم زارع نماینده دور ه. های نهم، دهم و منتخب مجلس یازدهم در گفتگو با خبرنگار پارلمانی سایت خبری مدآرا گفت: در راستای حمایت از تولید ملی به زودی طرح تشکیل کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و فضای کسب و کار در مجلس یازدهم ارائه خواهد شد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۶    
نورالدین مهری رئیس اتحادیه فروشندگان پیچ و مهره تهران در گفتگو با بازار از عدم حمایت دولت از تولید ملی انتقاد کرد و گفت: توان تولید انواع پیچ و مهره را در داخل کشور داریم اما چون تولیدکنندگان با بی مهری و عدم حمایت دولت مواجه می شوند در حال حاضر فقط با 40 درصد توان داخلی به تولید ادامه می دهند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۴    
مدیرکل روابط عمومی سازمان ملی استاندارد ایران در شانزدهمین یادداشت خود در قالب هشتگ #زندگی_استاندارد به نقش استاندارد در رونق و جهش تولید پرداخته است .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۱    
مشهد- ایرنا- تولید ملی و حمایت از کسب و کار داخلی حدود یک دهه است که به صورت جدی و حتی در قالب شعار سال مورد تاکید است و از بنگاه های خرد اقتصادی به عنوان یکی از شاهراه های تحقق این مهم نباید غافل ماند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رحمان درکی روز پنجشنبه درگفت وگو با نصیرنیوز اظهارداشت: هدایت واحدهای مختلف سازمانی به سمت جهش تولید برای حمایت از تولید ملی را ازاهداف تشکیل این کارگروه ذکر کرد ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
گل محمدی یک گیاه دارویی به حساب می آید که در سال های اخیر توجه زیادی به آن شده است که با توسعه دادن کاشت گل های محمدی می توان دریچه ای را به سوی رونق تولید ملی باز کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۰۹:۰۲    
کارخانه تولید مواد ضدعفونی کننده و شوینده در روستای آبکان چابهار در روز های سخت مبارزه با کرونا، تمام توان خود را برای تولید به کار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۰۸:۴۶    
کارخانه تولید مواد ضدعفونی کننده و شوینده در روستای آبکان چابهار در روز های سخت مبارزه با کرونا، تمام توان خود را برای تولید به کار گرفته است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه تولید ملی محصولات تراریخته در ایران، رسانه معاند BBC دایه مهربانتر از مادر شده و برای سلامت مردم ایران ابراز نگرانی می کند!
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۰:۵۳    
نورالدین مهری رئیس اتحادیه فروشندگان پیچ و مهره تهران در گفتگو با بازار گفت: به فروش تولیدات داخلی پایبند هستیم و با تولیدکنندگان به توافقاتی هم رسیدیم اما عده ای از تولیدکنندگان سودجو هستند و محصول را به بازار عرضه نمی کنند و مستقیماً در اختیار کارخانجات قرار می دهند ...
بیوتکنولوژی ایران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۶:۴۸    
انیمیشن طنز در مورد ضرورت تولید ملی محصولات تراریخته یا اصلاح ژنتیکی شده نوین برای کاهش استفاده از سموم شیمیایی، تداوم کشاورزی، ممانعت از مهاجرت کشاورزان و تأمین امنیت غذایی
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس دهم می گوید شیوع ویروس کرونا آزمون خوبی برای ارزیابی ادعای مسئولان درباره نحوه اجرای دولت الکترونیک بود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۰:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس دهم می گوید هرچند عده ای فضای مجازی را دارای ظرفیتی مناسب برای خرید و فروش خودرو می دانند اما باید برای استفاده از این پتانسیل در وهله نخست باید زمینه قانونی و شروط لازم را مشخص کرد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فخری سادات مسچی ما تا به کار ایرانی و سرمایه ایرانی احترام نگذاریم، تولید ملی شکل نمی گیرد؛ و اگر تولید ملی شکل نگرفت، استقلال اقتصادی این کشور تحقق پیدا نمی کند و اگر استقلال اقتصادی جامعه ای تحقق پیدا نکرد؛ یعنی در مسئله اقتصاد نتوانست خودش تصمیم بگیرد و روی پای خود بایستد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۰۹:۱۰    
رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی با اشاره به نقش مساجد در اقتصاد گفت: کانون های فرهنگی و هنری مساجد ایده ها و نظرات افراد در رابطه با جهش تولید را شناسایی و معرفی کنند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۹:۰۶    
چرا کسی از خودرو ساز داخلی نمی پرسد که: اگر نمی صرفه و ضرر می کنی، چرا تولید می کنی؟تا کی یک شهروند ایرانی باید هزینه ارابه های مرگ غیر استاندارد یا غیرکیفی را به قیمت خودروی روز دنیا آن هم به بهانه تولید ملی بدهد. چرا کسی وارد رسوا کردن مافیای خودرو و قطعه و کثافت کاری های آن ها نمی شود ...
تحلیل بازار / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۰۹:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
فولادگر، رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس گفت: بعد از اصلاحات اصل 44 قانون اساسی، روش رد دیون اصلاح شد و بخش خصوصی حقیقی به میدان آمد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی در پیامی به مناسبت روز معدن بر لزوم توجه به نقش معدن در توسعه پایدار و تولید ملی تاکید و تصریح کرد: اکنون زمان آن است تا در کنار ارتقا سهم بخش معدن در تولید ناخالص ملی، این صنعت به جایگاه شایسته خود در اقتصاد کشور دست یابد.
فولادگر، رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در مجلس دهم، گفت: شیوع ویروس کرونا، فرصتی برای آسیب شناسی مشکلات دولت الکترونیک و اصلاح ساختارهای آن است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۵:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
نتایج یک پژوهش با در نظر گرفتن اثرات شیوع بیماری کووید-19 در ایران نشان می دهد که تولید با فرض ثبات سایر شرایط در بهترین سناریو دارای رشدی معادل 4.17- درصد خواهد بود. در بدترین سناریو رشد می تواند تا 17.5- درصد کاهش یابد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی گفت: هدایت نقدینگی به سمت امور مولد مهم ترین اقدامی است که می تواند جهش تولید را تضمین کند.
افق نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۱:۰۱   + ۵۷ سایت دیگر  
باید به سمت حمایت از تولید ملی پیش برویم و کیفیت و استاندارد، 2 شرطی است که می تواند فروش تولید داخلی را افزایش دهد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
بنا به اطلاع دبیرخانه هیئت مؤسس فراکسیون کارگران و تولید ملی، این فراکسیون تخصصی مجلس یازدهم با حضور و مشارکت جمعی از نمایندگان منتخب مردم اعلام موجودیت نمود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی در پیامی به مناسبت روز معدن بر لزوم توجه به نقش معدن در توسعه پایدار و تولید ملی تاکید و تصریح کرد: اکنون زمان آن است تا در کنار ارتقا سهم بخش معدن در تولید ناخالص ملی، این صنعت به جایگاه شایسته خود در اقتصاد کشور دست یابد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۴:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان استاندار کردستان گفت: در مسیر حمایت از جهش تولید ملی باید با قاچاق سازمان یافته به صورت قاطعانه برخورد شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۲۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: فیلمی که می بینید گزارشی است از هفت تپه در خبر 20:30 دقیقا سه هفته قبل، یعنی 9 اردیبهشت پخش شده است. ظاهرا تا سه هفته پیش اسدبیگی ها کارآفرین و پیش آهنگ رونق تولید ملی بودند! فردی که در کلیپ می بینید امیر، برادر امید اسدبیگی است.
ترنجی   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۷:۴۰    
دنا و مدل های مختلف و تیپ های متفاوتش نهایت تلاش ایران خودرو در راستای تولید خودرویی ملی است. فارغ از اینکه این تلاش تا چه حد به هدف نزدیک شده، تغییراتی که هربار ایران خودرو برای رفع معایب و نواقص تولید ملی اش بر آن اعمال کرده، جالب و مورد توجه است ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۲:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
دکتر علی لاریجانی در نشست علنی امروز (چهار شنبه، 31 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امروز آخرین جلسه مجلس دهم است، گفت: در مجلس دهم تقریبا 200 قانون به تصویب رسید که حدود دو سوم آن را لوایح تشکیل می دادند. ...
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۹   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از سامان رسانه، بانک سامان که در بازار بانکی به عنوان بانک تخصصی صنعت غذایی شناخته می شود و انتخاب اول فعالان صنعت غذایی ایران است توانست با شیوه تامین سرمایه از طریق صکوک اجاره اقدام به تامین مالی 2 هزار میلیارد ریال برای راه اندازی خطوط تولیدی جدید ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۵   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس در جلسه علنی دیروز (سه شنبه) در خصوص ارزیابی اثرات شیوع ویروس کرونا بر بخش های مختلف، تجربه کشورهای منتخب و سیاست های پیشنهادی قرائت شد که از نکات جالب توجه این گزارش ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۲۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اقدامات کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی در دوره دهم مجلس شورای اسلامی در گزارشی فشرده ارائه شد .
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۹:۴۷    
کتاب کلید اینجاست با موضوع نقش اصلاح نظام مالی و مالیاتی در جهش تولید منتشر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل (44) قانون اساسی در خصوص مفاهیم و الزامات جهش تولید، ظرفیت ها، آسیب شناسی و ارائه راهبردها و راهکارها در صحن علنی مجلس قرائت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی از ارزیابی اثرات شیوع ویروس کرونا بر بخش های مختلف، تجربه کشورهای منتخب، سیاست های پیشنهادی در صحن علنی قرائت شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس با اشاره به اینکه اجرای اصل 44 قانون اساسی بیشتر به سمت واگذاری ها سوق یافته است، گفت: این در حالی است که واگذاری ها به صورت رد دیون بوده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در گزارشی ضمن بررسی مفاهیم و الزامات جهش تولید، ظرفیت ها، آسیب شناسی و ارائه راهبردها و راهکارها پیشنهاد کرد وزارت صمت به جای مطالعات محدود و بخشی با همکاری سازمان برنامه و سایر دستگاه ها ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و اجرای سیاست های اصل 44 در گزارشی درباره تأثیرات منفی کرونا بر اقتصاد تأکید کرد: کاهش فروش محصولات پتروشیمی، درآمدهای ارزی کشور را کاهش داده و مشکلات شرکت های پتروشیمی را تشدید کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
در قرائت گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی درباره اجرای اصل 44 قانون اساسی عنوان شد که بانک های غیردولتی و موسسات مالی و اعتباری سقف سهامداری را رعایت نمی کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی ضمن قرائت گزارش کمیسیون متبوعش، موانع تحقق اهداف جهش تولید را تشریح کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
ارائه گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 در مورد مفاهیم و الزامات جهش تولید ظرفیت ها آسیب شناسی و ارایه راهبرد و راهکار و ارزیابی اثرات شیوع ویروس کرونا بر بخش های مختلف در دستور امروز مجلس قرار دارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نائب رییس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی گفت: امسال نسبت به سال گذشته با 70_50 درصد کاهش فروش مواجه بودیم زیرا به دلیل گرانی کالاها تقاضایی وجود ندارد.
تحلیل بازار / ایبنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۲:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
زارع، سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی بر ضرورت فراهم ساختن زیرساخت های لازم برای سرمایه گذاری مردم در بورس تاکید کرد و گفت: ارایه آموزش های لازم برای حضور در بازار سرمایه لازم است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۲۰:۵۲    
کامران پورعباس رهبر انقلاب سال هاست که مدام بر تولید ملی تأکید می نمایند. معظم له سال 91 را با عنوان تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی ، سال 96 را اقتصاد مقاومتی، تولید- اشتغال ، سال 97 را حمایت از کالای ایرانی ، سال 98 را رونق تولید و سال 99 را با عنوان ...
رشت - استاندار گیلان گفت: لازم است برای استفاده بهینه از ظرفیت خوب موقعیت جغرافیایی استان برای ورود تجار به مرز و بازار مناسب اتحادیه اقتصادی اوراسیا، برنامه ریزی شود.
سیتنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران، با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در منع جدی واردات بی رویه و حمایت از تولید بومی، تاکید کرد: بیانات اخیر رهبر انقلاب ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۲:۳۲    
عزت الله نوازنی رئیس اتحادیه ماشین ساز و فلز تراش در گفتگو بازار با انتقاد از دولت گفت: وقتی نمی توانیم جلوی تورم را بگیریم مجبور می شویم هزینه های تولید از قبیل دستمزد کارگران و هزینه مواد اولیه را افزایش دهیم و این موضوع عامل اصلی گران شدن تولیدات داخلی و عدم رقابت پذیری آنها در بحث قیمت با ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرسازمان بسیج کارگری و کارخانجات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: سازمان بسیج کارگری دو رسالت اعتماد سازی به محصولات داخلی و ترویج فرهنگ تولید داخل و ایجاد اطمینان برای سرمایه گذاران، کارفرمایان و کارآفرینان در عرصه کار و تولید را بر دوش دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۰:۱۳    
نایب رئیس اول کمیسیون حقوقی و قضایی خانه صمت ایران با بیان اینکه بحران کرونا میزان عیار تولید ملی را نشان داد گفت: واحدهای صنعتی نیازمند وضع مشوق های تولید هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۲۲:۳۲    
فیلم کوتاه قلّک ، تولید معاونت فرهنگی هنری سپاه قائم (عج) استان سمنان با موضوع حمایت از کالای ایرانی، روایتگر حمایتی کودکانه از تولید ملی است؛ آنجا که گره گشایی از مشکلات با احساسات پاک کودکان آسان می شود.