سه شنبه ۱۹ فروردینساعت ۰۱:۳۷Apr 2020 7

جدیدترین‌های «شعب اخذ رای»

 
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
با گذشت یک هفته از برگزاری دور اول انتخابات شهرداری ها در فرانسه، برخی از مسئولان حاضر در شعب اخذ رای به بیماری کرونا مبتلا شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۵:۴۲    
همدان- ایرنا- معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: همراهی مردم، اعضای شعب اخذ رای و عوامل اجرایی در برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، انتخابات خوبی را در این شهرستان رقم زد.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۰۸:۵۱    
نتایج نظرسنجی های انجام شده در شعب اخذ رای در انتخابات فلسطین اشغالی از احتمال کسب بیشترین کرسی ها توسط حزب لیکود به ریاست بنیامین نتانیاهو حکایت دارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۰۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
نتایج نظرسنجی های انجام شده در شعب اخذ رای در انتخابات فلسطین اشغالی از احتمال کسب بیشترین کرسی ها توسط حزب لیکود به ریاست بنیامین نتانیاهو حکایت دارد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدارس شهرستان ها، مناطق و نواحی آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری برای پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کرونا ضدعفونی و پاک سازی شدند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۷:۲۵    
مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: مدارسی که از آن ها به عنوان شعب اخذ رای استفاده شده ضد عفونی میشود.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۰    
به گزارش رابط کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان تهران در قرچک، حمیدرضا خدایی راد رئیس ستاد اجرایی انتخابات شهرستان قرچک با کارشناسان پایش شعب اخذ رای و کارشناسان IT دیدار و از تلاش های آنان تقدیر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۲۰:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
ساری - سخنگوی آموزش و پرورش مازندران گفت: مدارس شعب اخذ رای انتخابات در استان برای پیشگیری از سرایت ویروس کرونا به دانش آموزان ضدعفونی می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
سالار قاسمی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: طرح ضدعفونی و پاکسازی مدارس نواحی و مناطق هشتگانه آموزش و پرورش البرز برای پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کرونا عملیاتی شده است. ...
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۷:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
استاندار زنجان اعلام کرد: با توجه به تمدید زمان انتخابات و فعالیت تعداد زیادی از مدارس و فرهنگیان در شعب اخذ رای تمامی مدارس استان روز شنبه تعطیل است.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۴:۰۶    
به گزارش رابط اطلاع رسانی و تبلیغات انتخابات شهرستان ری، آراء ماخوذه شعب اخذ رای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در بخش مرکزی شهرستان ری توسط بیش از 30 کاربر تجمیع می شود.
عصر همدان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۳    
به گزارش عصر همدان ؛ با توجه به نزدیک شدن به ساعات پایانی رای گیری مردم ولایتمدار نهاوند همچنان در شعب اخذ رای حضوری پرشور دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۱    
بیرجند- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از آمادگی مدارس استان برای مقابله با کرونا خبر داد و گفت: 500 مدرسه استان که شعب اخذ رای بوده اند ضدعفونی شده است.
شیرازه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۹    
به گزارش سایت خبری شیرازه به نقل از مرودشت نا ، مردم مرودشت در شعب اخذ رای حاضر و در فرآیند رای گیری شرکت کردند. اشتراک گذاری
تهران پرس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری تهران پرس به نقل از خبرگزاری پلیس؛ سردار حسین رحیمی “رئیس پلیس پایتخت” در حاشیه بازدید از شعب اخذ رای با اشاره به حضور گسترده و پرشور و شعور مردم برای شرکت در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین میان دوره ای خبرگان رهبری ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش دریافتی ایرنا ،محمد جواد فدائی در پیام خود آورده است :مردم شریف استان کرمان همواره در روز های حساس و مهم، نقش آفرین بوده اند و در دوم اسفند نیز حضور مردم دیار کریمان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، تابلویی دیگر از عزت و سربلندی را خلق کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: آخرین صندوق از شعبات اخذ رأی به هیأت اجرایی و نظارت انتخابات شهرستان ری تحویل داده شد و فرایند شمارش آراء در مجموعه حوزه فرعی شهرستان ری پایان یافت.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۸:۱۲    
شمارش آرا در شعب اخذ رای تهران انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اخذ آرای مردم در شعب اخذ رای گرگان و گنبد تا ساعت 24 امشب به درخواست فرمانداران این شهر ها و با توجه به استقبال مردم ادامه دارد.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان شهریار در حاشیه بازدید از شعب اخذ رای گفت: با حضور گسترده مردم در انتخابات امروز، صفوف بهم پیوسته اتحاد و همدلی و لبیک گفتن به فرمان رهبری، دشمنان را مایوس و انتقام سخت گرفته شد
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۵:۴۱    
حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران، فرماندار ویژه و رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان ری با حضور در شعب اخذ رای شهرری، رای خود را به صندوق انداخت.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۱    
سیاوش شهریور فرماندار و رئیس حوزه فرعی انتخابیه شهرستان شمیرانات از شعب اخذ رای در شهر تجریش بازدید کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۱    
استاندار تهران در حاشیه بازدید از یکی از شعب انتخاباتی شهرستان شهریار گفت: قرار بر این است که آمار مشارکت مردم فقط توسط وزیر کشور و به صورت کشوری اعلام شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
عصر امروز انوشیروان محسنی بند پی استاندار تهران به همراه نوراله طاهری فرماندار شهرستان شهریار، از شعب اخذ رای بازدید کردند
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران، فرماندار ویژه و رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان ری بهمراه دادستان و رئیس دادگستری شهرستان ری، بخشدار فشافویه و سایر مسئولین از شعب اخذ رای بخش فشافویه بازدید کردند.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۱    
سرکشی و نظارت حسین کاغذلو فرماندار و رئیس هیات اجرایی مرکز حوزه انتخابیه ورامین ،پیشوا و قرچک از شعب اخذ رای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری بخش جواد آباد انجام شد .
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش کمیته اطلاع رسانی شورای انتخابات کاشان، براساس توافق ستاد انتخابات کشور و شورای نگهبان، الزام درج اثرانگشت با استامپ در شعب اخذ رای برداشته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
در جزیره کیش ده هزار و دویست و هجده نفر با مراجعه به شعب اخذ رای ، در انتخابات شرکت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- با پایان رای گیری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در همدان، شمارش آرا در شعب اخذ رای این استان آغاز شد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
بهروز اکرمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: با پایان کار شمارش آرا در شعب اخذ رای و بازبینی نهایی عوامل اجرایی انتخابات، علی اکبر کریمی با مجموع 76 هزار و 266 رای و محمدحسن آصفری با 54 هزار و 921 رای به عنوان 2 منتخب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اراک ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
زینب فلک دوست روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا، افزود: آثار تبلیغات انتخاباتی نامزدهای یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی از معابر، میادین، اطراف شعب اخذ رای و دیوارها از صبح امروز "شنبه" آغاز شده است. ...
انقلاب نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۶    
تصاویری از شعب اخذ رای تهران و نمایندگان حاضر در شعبه ها که در حال شمارش آرای ماخوذه هستند را مشاهده می کنید.
الف   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
با پایان یافتن مهلت اخذ رای، شمارش آرا در شعب اخذ رای آغاز شد./ منبع: تسنیم
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا- از وقتی خبر اعلام دو نفر فوت شده در شهر قم به دلیل ابتلا به کرونا منتشر شد و وزیر بهداشت در خبر رسمی ورود شوم کرونا به کشور را تایید کرد و نگرانی و هراسی وجود همه را گرفت، بسیاریها تصور می کردند که دیگر کسی در شعب اخذ رای حضور نیابد.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حضور پرشور مردم غیور و شهید پرور شهرستان بهارستان پای صندوق های اخذ رای.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مردم شهرستان ورامین از صبح روز گذشته با حضور در شعب اخذ رای این شهرستان، به کاندیدای موردنظرشان رای دادند.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۶    
همزمان با آغاز برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، صندوق ها و اقلام مورد نیاز شعب اخذ رای شهرستان پیشوا با حضور رئیس ستاد اجرایی و اعضای هیئت های اجرایی، نظارت و بازرسی به نمایندگان فرماندار تحویل داده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در جشن ملی وسیاسی 2 اسفند کرمان، برای والدین معظم برخی شهدا که امکان حضور در شعب اخذ رای را ندشتند؛ یک شعبه سیار اخذ رای اختصاص یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار آبادان با تاکید بر این که شهروندان آمار نهایی انتخابات را از منابع رسمی و موثق دریافت کنند گفت: اعلام و انتشار نتایجی از شمارش آرا از شعب اخذ رای در شبکه های اجتماعی به هیچ عنوان مورد تایید هیئت اجرایی نیست.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی جمعه 2 اسفند 1398 با رای گیری در 55 هزار شعبه اخذ رای در سراسر ایران برگزار شد که امروز نتایج شمارش آرا در شعب اخذ رای به مرور از سوی ستاد انتخابات کشور اعلام می شود.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا: سرهنگ "سید محمد موسوی" فرمانده انتظامی شهرستان گچساران در واکنش به انتشار کلیپ سنگ پرانی تعدادی افراد مغرض به یکی از شعب اخذ رای در یکی از مدارس شهر گچساران گفت: پس از اعلام نیروهای انتظامی مستقر در این شعبه، بلافاصله عوامل گشتی به محل مورد نظر اعزام شدند. ...
اقتصاد آنلاین / بدر پرس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۲۳:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: تعطیلی مدارس در روز شنبه (سوم اسفندماه) ارتباطی با شیوع ویروس کرونا ندارد و این تصمیم به دلیل طولانی شدن شمارش آرای انتخابات اتخاذ شده است.
بصیر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
عباسعلی کدخدایی عضو و سخنگوی شورای نگهبان در توییتی از تحقق جشن ملی در روز انتخابات خبر داد. به گزارش بصیرآنلاین ، کدخدایی در این توییت دلیل حضور مردم در پای صندوق های رای را تعیین سرنوشت خود و ساختن ایران قوی دانست و مشارکت بی نظیر مردم با عزم و همت راسخ در شعب اخذ رای را تحسین کرد. ...
کاشان نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
کاشان نیوز: استاندار اصفهان علت تعطیلی مدارس در کاشان و آران و بیدگل را وجود شعب اخذ رای دانست. استاندار اصفهان گفت: علاوه بر شهرستان اصفهان، مدارس کاشان و آران و بیدگل نیز به دلیل وجود شعب اخذ رأی تعطیل است. ...
به دلیل برگزاری انتخابات در اکثر مدارس تهران و حضور تعدادی از فرهنگیان در امر برپایی انتخابات، تمام مدارس استان تهران فردا تعطیل است.
خبرگزاری مهر: اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی طی اطلاعیه ای اعلام کرد؛ تمامی مدارس شهری و روستایی، آموزشگاه های علمی آزاد و زبان های خارجی این استان روز شنبه سوم اسفندماه جاری تعطیل است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۷:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
با پایان مهلت قانونی اخذ رای در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، عملیات فک پلمپ و شمارش آراء در شعب اخذ رای حوزه های انتخابیه استان گلستان آغاز شد.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۷:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
خبرآنلاین: چند تصویر از شمارش آرا در شعب اخذ رای تهران را می بینید که بر روی یکی از برگه های رأی نام قالیباف و آقاتهرانی درج شده است.
کازرون نما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۷:۱۶    
به گزارش کازرون نما، اخبار رسمی حکایت از آن دارد که بر اساس شمارش آرای صندوق های شعب اخذ رای در حوزه انتخابیه شهرستان های کازرون و کوه چنار، دکتر فریدون عباسی دوانی موفق شده است با کسب 27705 رای از مجموع 97139 رای پیروز این انتخابات گردد.