جمعه ۲۶ مهرساعت ۱۹:۳۵Oct 2019 18

جدیدترین‌های «اداره کل اوقاف»

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان گفت: مراسم عزاداری اربعین شهادت امام حسین (ع) در 17 بقعه متبرکه استان برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۸:۱۰    
هم زمان با اربعین حسینی، پویش نذر حفظ سوره فجر آغاز می شود.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۲:۳۶    
حوزه/ معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین از خدمت رسانی این موکب تا روز بعد از اربعین خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد از برگزاری مراسم روضه خوانی از محل نیات موقوفه محمدعلی زرگران به نیت 72 تن از شهدای کربلا در 72 امامزاده، مسجد و حسینیه یزد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۶    
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه فارس گفت: هشت موکب در ایام اربعین از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس برپا شده است.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۴    
حوزه/ معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس با تاکید بر این که موکب شهدای مدافع حرم اوقاف استان فارس از تاریخ 15 مهرماه در منذریه عراق مستقر شده است، گفت: تا کنون بیش از 12 هزار پرس غذای گرم در میان زائران توزیع شده که این خدمات تا 2 روز پس از اربعین حسینی ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۲    
حجت الاسلام سید مهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور از موکب حضرت سیدالشهدا (ع) که توسط اداره کل اوقاف قزوین برپا شده است، بازدید کرد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۰    
حوزه/ استاندار قم در جریان بازدید از موکب امامزاده شاه جمال(ع) از اداره کل اوقاف قم به دلیل برپایی موکب های اربعین تقدیر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون پشتیبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از برپایی 10 روزه 11 موکب امامزادگان استان اصفهان برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۴    
قزوین- موکب حضرت سید الشهدا توسط اداره کل اوقاف قزوین در نجف اشرف بر پا شده و به زائران اربعین خدمات متنوعی ارائه می کند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: پویش ملی نذر حفظ سوره فجر (سوره منتسب به امام حسین(ع)) طی روزهای منتهی به اربعین حسینی اجرایی می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه ستادپیگیری و هماهنگی مناسب سازی کشور در آئین انعقاد تفاهمنامه همکاری با اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران، گفت: از مجموع بیش از 300 بقعه متبرکه استان تهران 150 مکان نیاز به بررسی و مناسب سازی دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کرمان گفت: همزمان با اربعین حسینی مراسم پیاده روی حرم تا حرم با عنوان جاماندگان اربعین حسینی در امامزادگان کرمان برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان از اطعام بیش از 40 هزار نفر از زائرین اربعین حسینی در 3 موکب متعلق به اداره کل اوقاف و امور خیریه این استان طی چند روز اخیر خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۵    
مسئول امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: در مرحله کشوری چهل ودومین دوره مسابقات قرآن کریم 10 نماینده در بخش آقایان و شش نماینده در بخش بانوان از خراسان رضوی حائز رتبه های برتر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- معاون فرهنگی اداره کل اوقاف لرستان از توزیع 8 هزار پرس غذا در موکب این نهاد در شهر سامرا در پنجمین روز از فعالیت این موکب خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۳    
وکیل پوربا اشاره به خدمات موکب اداره اوقاف استان تهران درپیاده روی اربعین گفت: این موکب روزانه پذیرای بیش از 1500زائر است و اسکان،پذیرایی و ارائه برنامه های فرهنگی از جمله خدمات این موکب است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- معاون اداره کل اوقاف و امور خیریه لرستان از توزیع پنج هزار پرس غذا بین زائران اربعین در موکب الحسین(ع) این اداره کل در سامرا به صورت روزانه خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۵    
گروه مسابقات رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به کسب رتبه ممتاز چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، در رشته حفظ کل از سوی فاطمه نظری، گفت: بر همین اساس این حافظ کل قرآن به عنوان نماینده ایران در مسابقات بین المللی قرآن کشور اردن معرفی شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۰    
شیراز- ایرنا- بنیاد نخبگان استان فارس، اداره کل اوقاف و امورخیریه استان فارس و مجمع خیرین نخبه پرور فارس توافق کردند جایزه نخبگانی امام محمدباقر(ع) از محل نیات خیر واقفان و نیک اندیشان به نخبگان و مستعدان برتر استان با هدف حمایت مادی از این افراد تعلق گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران از خدمت رسانی موکب امامزادگان استان به صورت شبانه روزی به زائران در سامرا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
استقرار تیم رسانه ای اوقاف سمنان در موکب آستان امامزادگان در مرز مهران، اعزام چهار اکیپ اداره کل راهداری سمنان به مرز مهران و کرمانشاه و رشد دو برابری حضور مددجویان سمنانی در پیاده روی اربعین از مهم ترین اخبار اربعین صبح امروز از استان سمنان است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۵    
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام با اشاره به ارائه خدمات فرهنگی در موکب بزرگ بقاع متبرکه استان های معین ایلام مستقر در مرز مهران، گفت: پیاده روی عاشقان حسینی هم زمان با روز اربعین حسینی در بقاع متبرکه شاخص این استان برگزار می شود.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۱    
حوزه/ سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان نسبت به برگزاری طرح تربیتی چهره به چهره در بقاع متبرکه و اماکن مذهبی شاخص استان سمنان اقدام می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۱    
معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان در تحلیلی از سفر رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه به ابعاد مختلف این سفر و حواشی آن پرداخته است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۷    
شیراز- گورستان تاریخی دارالسلام در خیابان سیبویه شیراز از جمله مکان هایی است که از نظر شهری در حوزه مسئولیت شهرداری و از نظر تاریخی در حوزه مسئولیت سازمان میراث فرهنگی قرار دارد اما جالب است بدانید که مالکیت آن با اداره کل اوقاف است لذا همین آشفتگی به عنوان یکی از موانع اصلی بازسازی و نگهداری از ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۲۱:۰۲    
موکب حضرت علی اصغر (ع) اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران جهت خدمات دهی به زائرین اربعین در سامرا برپا شده است.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۷:۴۰    
گیتی آنلاین - کرمانشاه - حجت السلام و المسلمین مهدی توسلی معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه از پخش مواد غذایی توسط موکب این اداره کل در بین زوار حسینی در مرز خسروی خبر داد
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۲۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
موکب اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران با مشارکت اوقاف استان قم در شهر مقدس سامرا برپا و خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی را از صبح امروز آغاز کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۴۹    
معاون بهره وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان، از پیبشرفت بالغ بر 80 درصدی اجرای پروژه مرمت و بازسازی آستان مقدس امامزادگان سه تن(ع) الیگودرز خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان با همکاری متولیان موقوفات سه موکب را در سنندج، بیجار و مرز خسروی برای پذیرایی از زائرین اربعین راه اندازی کرده است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۳۰    
کانون خبرنگاران نبأ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه طرقبه شاندیز گفت: از یک میلیارد و 600 میلیون تومان کمک های نقدی به مساجد، هیئت های مذهبی و برگزاری مراسم های عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در شهرستان طرقبه ...
گلستان ما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
منابع موثق خبر دادند یک رانتخواری بزرگ 14 میلیارد تومانی در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان در حال رخ دادن است .
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس گفت: خیمه خدمت رسانی و موکب اداره کل اوقاف فارس برای خدمت به زائران اربعین در منطقه مرزی خسروی مستقر شده است.
سلام نو / جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
یک سنگ مزار 198 ساله متعلق به یک شاهزاده قجری در شهر آب بر طارم شناسایی شد. به گزارش سلام نو، سنگ مزار نوه فتحعلی شاه قاجار و پسر عبدالله میرزا دارا، حاکم زنجان از جنس مرمر سفید است که به دلیل مرمت آرامگاه امامزاده عوف و هاشم آب بر در اختیار اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قرار گرفت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان گفت: ویژه برنامه های عزاداری دهه آخر صفر با مشارکت اداره کل اوقاف و سازمان تبلیغات اسلامی در 40 مسجد شهر کرمان برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس اداره امور اوقافی، حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: 192 موقوفه در نیمه نخست سال جاری سند دار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۸    
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از اجرای طرح بدرقه رهروان منتظر در بقاع متبرکه استان خبر داد و گفت: 2300 زائر که قصد تشرف به کربلای معلی را دارند در روز پنجشنبه بدرقه خواهند شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۲۴    
معاون بهره وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان گفت: عملیات ساخت، انتقال و نصب ضریح جدید امامزادگان دوخواهران ع شهرستان بروجرد به پایان رسیده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل تدینی روز دوشنبه در نشست با مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان در سالن جلسات این اداره کل بیان کرد: موقوفات زیادی در استان سمنان وجود دارد که ثبت میراثی شده است و باید برای بهسازی، بازسازی و سرمایه گذاری در آن ها اقدام هایی انجام شود. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۸    
نماینده اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی مستقر در موکب، از استقرار موکب امامزادگان و بقاع متبرکه در مرز مهران خبر داد و گفت: این موکب با همکاری ادارات اوقاف استان های ایلام، گلستان، سمنان، گیلان و آذربایجان غربی فعالیت خود را آغاز کرد.
شرکت بازآفرینی شهری ایران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۲:۰۵    
نشست اول از دفتر بیستم سلسله نشست های تخصصی موضوعی با محور "واقفین و خیرین" با عنوان "ابعاد اراضی وقفی در بافت های ناکارآمد شهری" امروز در ساختمان وارطان برگزار می شود. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۹:۳۶    
معاون بهره وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان گفت: طرح بازسازی و مرمت بقعه متبرکه امامزادگان احمد و محمود(ع) در استان لرستان لرستان است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۰:۱۶    
با موافقت کمیته سرمایه انسانی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور، حکم رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف استان کهگیلویه و بویراحمد تمدید شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۲:۵۶    
اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد با انتشار پیامی، کسب رتبه سوم مسابقات کشوری قرآن کریم اصفهان را به خانم زینب امیله تبریک گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۳:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان - مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از پخش مسابقات قرآن بانوان از طریق رادیو قرآن برای نخستین بار در کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مسؤولان اداره کل اوقاف و امور خیریه و دادگستری کل استان سمنان تأکید کردند: با تضییع کنندگان حقوق موقوفات به شدت برخورد می شود و در این راه، کوتاه نمی آییم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
سرویس ایران جوان آنلاین: بانی خیر با حضور در اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی بیمارستان تخصصی 640 تختخوابی کودکان در حال ساخت را وقف کرد. روزپنج شنبه ...
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۰۲    
فرهنگ سرای رضوان نخستین اجرای ویژه برنامه با این ستاره ها را پنجشنبه 11 مهر ماه با روایتگری دفاع مقدس در قطعه 40 گلزار شهدای بهشت زهرا(س) برگزار کرد. سازمان بهشت زهرا(س)، اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران، هیئت شهدای گمنام، قرارگاه مرکزی راهیان نور ...