جمعه ۰۶ اردیبهشتساعت ۱۹:۱۸Apr 2019 26

جدیدترین‌های «میعانات گازی»

روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۰۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
اطلاعیه نخستین عرضه نفت خام سنگین شرکت ملی نفت ایران در رینگ بین الملل بورس انرژی برای تاریخ سه شنبه، 10 اردیبهشت 1398 منتشر شد. به گزارش ایسنا، پس از آنکه وزارت نفت با هدف تنوع در روش های فروش نفت اقدام به عرضه نفت خام سبک و پس از آن میعانات گازی در رینگ بین المللی بورس انرژی کرد ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس نخستین پالایشگاه طراحی شده بر اساس خوراک میعانات گازی است که چندی پیش فاز سوم آن افتتاح شد و تا یک هفته آینده با تولید روزانه 20 هزار بشکه نفتای شیرین مقدار بنزین تولیدی آن به روزانه 47 میلیون لیتر می رسد.
سازمان زندانها کشور   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های هرمزگان با مدیرعامل پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس به عنوان بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان دیدار و گفتگو کرد. علی استادی از خدمات پالایشگاه ستاره خلیج فارس در تولید 50 درصد بنزین مورد نیاز کشور قدردانی کرد و گفت: با تکیه بر توان داخلی و متخصصان جوان کشور ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
در بودجه سال 97 میزان صادرات نفت، گاز و میعانات گازی حدود 96 هزار میلیارد تومان پیش بینی شده بود، یعنی به ازای هر ایرانی ماهانه حدود 100 هزار تومان.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
با انتشار گزارش تجارت خارجی کشور در سال 97 از سوی گمرک کشورمان، مشخص شد که تراز تجاری کشور با ثبت رقم مثبت 1.7 میلیارد دلار، بهترین رقم تراز تجاری کشور در طول 50 سال اخیر را ثبت کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۶:۲۷    
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح مشترکی کمیسیون انرژی با وزارت نفت درباره فروش نفت دارد که بسیار محرمانه و طبقه بندی شده است.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس تازه ترین آمار تجارت خارجی کشور، صادرات ایران در سال 97 با افت 5 درصدی مواجه شده که در این بین صادرات میعانات گازی 30 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
براساس گزارش تفریغ بودجه 96، میزان متوسط صادرات میعانات گازی کشور در آن سال بالغ بر 430 هزار بشکه در روز و میزان متوسط میعانات گازی تحویلی به پالایشگاه ها، پتروشیمی ها و شرکت های داخلی 251 هزار بشکه در روز بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۱:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس آخرین آمارهای ارائه شده، میزان صادرات میعانات گازی کشور طی 12 ماه سال 97، کاهشی 30 درصدی را به نسبت مدت مشابه سال 96 نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
براساس آمارهای منتشر شده در گزارش تفریغ بودجه سال 96 به طور میانگین روزانه 657 هزار و 309 بشکه میعانات گازی در این سال توسط 4 شرکت تولید کننده میعانات گازی ایران تولید شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۲۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
با وجود وعده وزیر نفت برای افزایش تولید نفت و میعانات گازی به رقم 5/7 میلیون بشکه در پایان سال 96 و تمدید آن به سال 1400 به نظر می رسد مهم ترین برنامه وزارت نفت از سال 92 تا پایان دولت دوازدهم با شکست بزرگی رو به رو خواهد شد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
صندوق توسعه ملی ایران یک سازمان دولتی است که در سال 1389 جایگزین حساب ذخیره ارزی (بعدا صندوق ذخیره ارزی) ایران شد. تهران – اقتصادبرتر – 1 اردیبهشت 98 ...
خودرو بانک   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۰۸:۰۵    
مسعود کمالی اردکانی مدیرکل دفتر توسعه صادرات محصولات صنعتی و معدنی سازمان توسعه تجارت اظهار داشت: صادرات کالاهای صنعتی و معدنی بدون احتساب میعانات گازی در 11 ماه سال گذشته به 28.2 میلیارد دلار رسید. این میزان صادرات در مقایسه با مدت مشابه سال 96 رشد 6 درصدی را تجربه کرده است ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
دامنه به فروش نرفتن نفت خام و میعانات گازی در بورس انرژی به سال جدید هم کشیده شد و نفت خام و میعانات گازی در نخستین عرضه در سال جدید بی مشتری ماندند. اتفاقی که بخش خصوصی علت آن را این می داند که انرژی در ایران در انحصار دولت است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۰:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
طبق اعلام بورس انرژی، امروز شنبه 31 فروردین 1300 تن گاز پروپان، گاز مایع و هگزان در بورس انرژی عرضه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
کارنامه تجارت خارجی در سال 97 منتشر شد که براساس آن مازاد تجارت خارجی به یک میلیارد و 698 میلیون دلار رسید.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۶    
ایجاد صندوق توسعه ملی، با هدف تغییر نگاه به درآمدهای نفتی، در خرداد 1387 در مجمع تشخیص مصلحت تصویب و به تایید مجلس رسید. این صندوق با هدف تبدیل بخشی از عواید ناشی از فروش نفت و گاز و میعانات گازی و فراورده های نفتی به ثروتهای ماندگار ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تولید گاز و میعانات گازی کشورمان به زودی به عدد 5/6 میلیون بشکه می رسد و بنابراین ایران را دیگر نباید کشوری نفت محور تلقی کرد زیرا می توان گفت در آینده نزدیک ایران کشوری"گاز محور" است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
کره ای ها با کاهش شدید واردات میعانات گازی از ایران به دلیل تحریم های نفتی، شرایط لازم برای صادرات پارازایلن ایران به چین را فراهم کردند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، هفته گذشته برای نخستین بار در سال 98 نفت خام سبک شرکت ملی نفت ایران با قیمت پایه 63 دلار و 36 سنت در هر بشکه در رینگ بین المللی بورس انرژی عرضه شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۵:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده شرکت ملی نفت ایران در بورس انرژی گفت: عرضه میعانات گازی امروز در رینگ بین المللی بورس انرژی فروش نرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل اتاق مشترک بازرگانی ایران و کره جنوبی با اشاره به اقدام کره برای تمدید معافیت از تحریم ها آمریکا در برقراری روابط تجاری با ایران گفت: براساس اخبار غیر رسمی این کشور موفق به تمدید معافیت برای خرید میعانات گازی از ایران شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۹:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام بورس انرژی، امروز یک میلیون بشکه میعانات گازی مجتمع پارس جنوبی در بخش بین الملل بورس انرژی ایران عرضه می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۲۲:۱۳    
فردا یک میلیون بشکه میعانات گازی پارس جنوبی در رینگ بین الملل بورس انرژی با قیمت پایه 67 دلار و 85 سنت برای هر بشکه عرضه می شود که در این عرضه محدودیتی در مقصد ارسالی محموله وجود ندارد.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهراز صادرات 29میلیون و 749هزار تن کالا به ارزش 18میلیارد و721میلیون دلار با احتساب میعانات گازی از طریق گمرکات استان بوشهر طی سال 97 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۹:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
یک میلیون بشکه میعانات گازی پارس جنوبی در رینگ بین الملل بورس انرژی با قیمت پایه 67 دلار و 85 سنت برای هر بشکه عرضه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از صادرات 29 میلیون و 749 هزار تن کالا به ارزش 18 میلیارد و 721 میلیون دلار با احتساب میعانات گازی از طریق گمرکات استان بوشهر در سال 97 خبر داد.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهراز صادرات 29میلیون و 749هزار تن کالا به ارزش 18میلیارد و 721میلیون دلار با احتساب میعانات گازی از طریق گمرکات استان بوشهر طی سال 97 خبر داد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، حسین تنهایی با اشاره به تجارت کشور کره جنوبی و ایران در زمینه های مختلف از جمله نفت و میعانات گازی که جزو صادرات ایران به کشور کره جنوبی است اظهار کرد: پس از اعمال تحریم های یک جانبه آمریکا علیه ایران ...
می متالز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۲۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - سیستم گرمایش با بخار (Steam Trace)، در منطقه عملیاتی تنگ بیجار به منظور بهینه سازی سیستم و گرمایش لوله های حامل گاز و میعانات گازی راه اندازی شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۹:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت که 98 درصد منابع حاصل از فروش نفت و میعانات گازی در بودجه 97 محقق شده است.
اقتصادآنلاین -مریم علیزاده؛ مطابق با اطلاعیه جدید شرکت ملی نفت در خصوص ادامه روند عرضه میعانات گازی پارس جنوبی، سه شنبه 27 فروردین، اولین مرحله از این عرضه ها در سال جدید کلید می خورد ...
ساعت24   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ساعت24 -اطلاعیه نخستین عرضه سال 1398 میعانات گازی پارس جنوبی در رینگ بین الملل بورس انرژی برای تاریخ 27 فروردین منتشر شد.
3بن   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۴    
اطلاعیه نخستین عرضه سال 1398 میعانات گازی پارس جنوبی در رینگ بین الملل بورس انرژی برای تاریخ 27 فروردین منتشر شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۶   + ۵۱ سایت دیگر  
اطلاعیه نخستین عرضه سال 1398 میعانات گازی پارس جنوبی در رینگ بین الملل بورس انرژی برای تاریخ 27 فروردین منتشر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
نخستین محموله میعانات گازی پارس جنوبی سال 98 در رینگ بین الملل بورس انرژی 27 فروردین عرضه می شود
بازتاب   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۴   + ۳۰ سایت دیگر  
نماینده شرکت ملی نفت در بورس با تاکید بر این که فرآیند عرضه نفت خام در بورس ادامه دار خواهد بود، گفت: در فرآیند فروش نرفتن نفت در بورس، ایراد تکنیکی وجود ندارد و بورس هم تحت تأثیر شرایط است. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده شرکت ملی نفت ایران در بورس انرژی گفت: در قانون بودجه سال 98 تکلیفی بر عهده وزارت نفت گذاشته شده که ماهانه حداقل 6 میلیون بشکه نفت خام سبک و سنگین و میعانات گازی در رینگ صادراتی عرضه شود و اگر تقاضای بیش از این هم داشته باشیم عرضه را افزایش می دهیم.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
میعانات گازی (s-500) پالایش گاز خانگیران و نفتای سبک پالایش نفت کرمانشاه در رینگ داخلی و برش سنگین شرکت نفت ستاره خلیج فارس در رینگ بین الملل عرضه می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۲۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : آمار صادرات روزانه نفت خام و میعانات گازی ایران در سومین ماه سال جاری از سمت اس اند پی گلوبال پلتس 7/ 1 میلیون بشکه در روز تخمین زده شد. افزایش میزان خرید چین و کره جنوبی علت اصلی بیشترین میزان صادرات روزانه نفت ایران در دوران تحریم بوده است.
صدای ایران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۸:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
کلاویا گوپته در اس اند پی گلوبال نوشت: اطلاعات منابع کشتیرانی و رصد فعالیت تانکرها نشان می دهد صادرات نفت ایران که تحت فشار تحریم های آمریکا کاهش شدیدی یافته بود، در نتیجه افزایش تقاضا از ناحیه چین و کره جنوبی به میزان پیش از تحریم ها نزدیک شده است ...
جهان نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۶:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
در ماه مارس صادرات نفت و میعانات گازی ایران 12 درصد افزایش یافت که بیشترین میزان از ماه نوامبر سال گذشته و زمان اعمال تحریم ها تاکنون محسوب می شود.
برترین ها / جهان نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۰۱:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرآنلاین: سعید جلیلی نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی با حضور در برنامه گفت وگوی ویژه خبری به بررسی اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرداخت. ...
می متالز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - مدیر کل گمرک منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از افزایش 15درصدی صدور میعانات گازی از این گمرک خبر داد.
اتاق نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر ، به نقل از ایسنا، هادی هاشم زاده فرهنگ با بیان اینکه در سال 97 شاهد رشد تولید تمام محصولات مجتمع بودیم، گفت: یکی از مهمترین محصولات تولیدی پالایشگاه های گاز پارس جنوبی میعانات گازی است. ...
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۵   + ۳۷ سایت دیگر  
شفقنا- محموله های نفت خام و میعانات گازی از ایران در ماه مارس 12 درصد رشد کرده است و به 1٫70 میلیون بشکه در روز رسیده است که بالاترین میزان از ماه اکتبر به شمار می رود زیرا خریداران اصلی تلاش می کنند تا حجم های بیشتری از نفت ایران را پیش از پایان یافتن معافیت ها در اوایل ماه می، خریداری کنند. ...
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی خبر داد: مجتمع گاز پارس جنوبی در سال 97 نسبت به سال 96 بیش از 9 میلیون بشکه افزایش تولید داشته است. مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی خبر داد: مجتمع گاز پارس جنوبی در سال 97 نسبت به سال 96 بیش از 9 میلیون بشکه افزایش تولید داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی خبر داد: مجتمع گاز پارس جنوبی در سال 97 نسبت به سال 96 بیش از 9 میلیون بشکه افزایش تولید داشته است.
ارانیکو   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۱:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
ریزنمرات تجارت خارجی 97 از سوی گمرک ایران منتشر شد. ارزیابی ها نشان می دهد با وجود اینکه میعانات گازی بیشتر تحت تاثیر تحریم ها بود، اما روند رشد صادرات این بخش از دی ماه به بعد تداوم یافته و در ماه اسفند رکورد صادراتی یک میلیارد دلار را ثبت کرده است.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۰:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
پیش بینی افزایش صادرات روزانه نفت ایران در فوریه (دومین ماه میلادی) بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی نشریه میس، محقق شد و ایران در فوریه (بهمن-اسفند97) روزانه 37/ 1 میلیون بشکه در روز نفت خام و میعانات گازی صادر کرده است ...