پنجشنبه ۰۶ تیرساعت ۱۵:۱۷Jun 2019 27

جدیدترین‌های «رئیس فدراسیون فوتبال»

وانا   ۴۰ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
مجمع عمومی و سالیانه هیات فوتبال استان قزوین با حضور رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد.
دانا   ۳ ساعت پیش    
رئیس فدراسیون فوتبال کشور گفت: شرایط برای موافقت با واگذاری دو تیم پرسپولیس و استقلال سخت است و مستلزم دارا بودن منابع درآمدی پایدار و به رسمیت شناختن حقوق فوتبال است، اما به هرحال واگذاری آن باید صورت گیرد.
ایلنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: ملت ایران همواره برای حفظ استقلال خود، کوچکترین تردیدی از خود بروز نمی دهد و ما باید قدردان شهدا و این مردم باشیم.
به گزارش العاجل، جیانی اینفانتینو که در بحرین به سر می برد خبرهای خوبی برای مردم فلسطین داشت. به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، او در نشستی که با الرجوب، رئیس فدراسیون فوتبال فلسطین داشت قول داد که ورزشگاه های بیشتری برای مردم فلسطین بسازد. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۸:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
استاندار قزوین با بیان اینکه حمایت از رشته های ورزشی استان در آینده نزدیک بهتر می شود، گفت: با توجه به جذب سرمایه گذاران بزرگ در استان، گام های ارزنده ای برای حمایت از رشته های ورزشی برداشته می شود. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۸:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: 20 میلیارد ریال اعتبار به آکادمی فوتبال استان قزوین تخصیص یافته و به زودی برای افتتاح آن اقدام خواهد شد. به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۷:۵۵    
رئیس فدراسیون فوتبال کشور گفت: امروز فوتبال محلات یک ظرفیت بوده چرا که در گذشته پرورش ملی پوشان در زمین های خاکی صورت گرفته و فوتبالیست های قوی تری توسط آموزش و پرورش و محلات قبل راهی تیم ملی می شدند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: دو هفته تا 20 روز دیگر برای نخستین بار، مسابقه دوستانه فوتبال بین تیم ملی بزرگسال با تیم ملی امید برگزار می شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۷:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اقدامات مطلوب صورت گرفته برای توسعه زیرساخت های مورد نیاز فوتبال گفت: از فوتبال آموزش و پرورش و محلات که کارخانه بازیکن سازی هستند، نباید غافل شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون فوتبال به مشکلاتی که برانکو ایوانکوویچ و وینفرد شفر با پرسپولیس و استقلال برای قراردادهای شان دارند، واکنش نشان داد. به گزارش تابناک ورزشی، مهدی تاج گفت: به هر حال در مورد برانکو و شفر مدیران باشگاه های شان باید حرف بزنند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۶:۲۶    
رئیس فدراسیون فوتبال کشور گفت: برگزاری مسابقات در وزرشگاه های استان های همسایه و بدون تماشاچی نتیحه عدم استاندارد سازی وزرشگاه ها در استان های دارای لیگ بوده و در این صورت مجبور به کاهش تیم ها از 16 به 14 تیم هستیم.
دانا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۵:۳۳    
رئیس فدراسیون فوتبال کشور ضمن شرکت در مجمع عمومی و سالیانه هیئت فوتبال استان قزوین گفت: تهیه بلیط الکترونیکی به کاهش چالش های فوتبال کمک قابل توجهی می کند و لازم است تمام افراد از آن استفاده کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۵:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
قزوین- رئیس فدراسیون فوتبال گفت: با تیم داری عاریه ای استان ها مخالفیم و برای رعایت نکات AFC در ورزشگاه ها ممکن است لیگ برتر فوتبال با تاخیر برگزار شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – رئیس فدراسیون فوتبال گفت: برگزاری لیگ برتر در سال جاری بسته به اجرای الزامات کنفدراسیون فوتبال از قبیل بلیت الکترونیکی و نصب دوربین های مداربسته در ورزشگاه ها است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون فوتبال با بیان این فدراسیون حدود 5 تا 6 میلیون دلار و چندبرابر استقلال و پرسپولیس از فیفا طلبکار است، گفت: تاکنون سه بار برای پرونده پروپئیچ به فیفا نامه زدیم و امیدواریم بزودی این مسئله حل شود و مشکل کسر امتیاز و محرومیت برای استقلال ایجاد نکند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۲:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: با دستور شورای عالی امنیت ملی لیگ برتر فوتبال تا تجهیز ورزشگاه ها به سامانه فروش بلیط اینترنتی برگزار نخواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال گفت، به دستور شورای عالی امنیت ملی لیگ برتر تنها به شرط فروش اینترنتی بلیط و آمادگی ورزشگاه ها برگزار خواهد و در صورت آماده نشدن ورزشگاه برای این شرط، تمهیدات دیگری اندیشیده می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: قزوین- مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان با استاندار قزوین دیدار و گفتگو کرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال، شورای امنیت ملی و سازمان لیگ فوتبال ایران برگزاری لیگ برتر نوزدهم را به تهیه الزامات آن از قبیل الکترونیکی کردن بلیط ها و نصب دوربین های مداربسته که الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیاست منوط کرده اند و اگر این الزامات فراهم نشود لیگ ها برگزار نخواهند شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس فدراسیون فوتبال گفت:الکترونیکی کردن بلیت های بازی تنها راهکار حل حاشیه های ایجاد شده به دلیل تمام شدن بلیط است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۰۰:۱۵    
رئیس فدراسیون فوتبال خواستار همکاری بیشتر استانداری ها، ادارات کل و باشگاه ها برای برگزاری مطلوب مسابقات در فصل جدید شد.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۲۱:۱۳   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور در فصل جدید از آمادگی کامل ورزشگاه آزادی خبر داد. ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۹:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تهران پرس، اسماعیل حسن زاده در گفت وگو با بخش خبری شبکه 3 سیما در مورد جلسه ارکان قضایی با رئیس فدراسیون فوتبال گفت: این جلسه روز گذشته برگزار شد و در مورد مسائل انضباطی و اخلاقی و تعیین سیاست های بازدارنده تر مطالبی بیان شد ...
روزنامه ایران ورزشی   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
حمیدرضا عرب/تهدید مهدی تاج به ممانعت با حضور تیم های بدهکار در لیگ نوزدهم، ژست تازه ومتفاوتی نیست. رئیس فدراسیون فوتبال در سال های اخیر بارها با همین شدت و حرارت علیه تیم های بدهکار مصاحبه و آن ها را تهدید به حذف از شرکت در رقابت های فصل آتی کرده است ...
روزنامه ایران ورزشی   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
کمیته آموزش جای ای ف اسی مدرک می دهد مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال به همراه حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ و هدایت ممبینی امروز(سه شنبه) در کلاس حرفه ای مربیگری حاضر شدند . تاج بعد از حضور در جمع مربیان گفت: از حضور مدرس خارجی در این دوره بهترین تجربه و استفاده را ببرید ...
ورزش 3   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون فوتبال می گوید روال گذشته در مورد باشگاه ها تغییر می کند و اگر آنها بدهی داشته باشند، اجازه بازی پیدا نمی کنند.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۵:۳۲   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون فوتبال گفت:اینکه فدراسیون به شرایطی رسیده که می تواند مدرک برای مربیانش صادر کند، نشان دهنده روند رشد است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۵:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی برگزاری لیگ برتر فوتبال در فصل جدید با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۵:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون فوتبال در دوره مربیگری حرفه ای حضور یافت و دقایقی را با مربیان به گفتگو پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در دوره حرفه ای مربیگری فوتبال شرکت کرد و با مربیان حاضر در این دوره دیدار و گفت وگویی داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۴:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون فوتبال در دوره مربیگری حرفه ای حضور یافت و دقایقی را با مربیان به گفتگو پرداخت.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون فوتبال در دوره مربیگری حرفه ای حضور یافت و دقایقی را با مربیان به گفتگو پرداخت.
میزان   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۴:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- نشست رئیس فدراسیون فوتبال با مسئولان ارکان قضایی این فدراسیون برگزار شد. تاریخ انتشار: 14:17 - 04 تیر 1398
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مهدی بیات رئیس فدراسیون فوتبال بلژیک شم اقتصادی فوق العاده ای دارد و همواره آرزو داشته روزی به فوتبال ایران خدمت کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مجمع عمومی و سالیانه هیات فوتبال استان قزوین با حضور رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان؛مدیرکل ورزش و جوانان استان و اعضاء مجمع؛فردا چهارشنبه 5 تیرماه در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار خواهد شد.
آی اسپورت   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۰:۲۲    
آی اسپورت – میان هیاهوی اخبار و شایعات فوتبال داخلی، یک اتفاق خاص و منحصربه فرد در آن سوی مرزها و در قاره سبز رخ داد. مهدی بیات، مدیرعامل ایرانی-فرانسوی باشگاه شارلروای بلژیک به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال بلژیک انتخاب شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
اخبار ورزشی فوتبال، بدنسازی، شطرنج، والیبال و دو و میدانی را در روز سه شنبه 4 تیر، در بسته ورزشی قزوین مشاهده کنید.
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه، چندی پیش رئیس فدراسیون فوتبال فیفا از فدراسیون فوتبال ایران خواست شرایط ورود زنان به ورزشگاه ها در انتخابی جام جهانی را فراهم کند. ...
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۵:۴۹    
جمعی از دهیاران و اعضای شوراهای روستایی همچنین مردم شهرستان بستان با ارسال نامه ای به رئیس فدراسیون فوتبال از تلاش های موکب شهدای ورزشکار جامعه فوتبال در سیل اخیر قدردانی کردند.
طرفداری   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۴:۳۸   + ۳۳ سایت دیگر  
مجیدی از توجهات فدراسیون فوتبال قدردانی کرد. طرفداری - مجیدی می گوید اردوی تیم امید در بهترین شرایط ممکن برپا شد. به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، فرهاد مجیدی، سرمربی تیم امید ایران پس از جلسه امروز با مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال عنوان کرد: ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۰۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
تسنیم : مهدی بیات، رئیس ایرانی باشگاه شارلوای بلژیک با آرای عمومی به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال بلژیک انتخاب شد. بیات با 40 سال سن، جوان ترین رئیس فدراسیون فوتبال این کشور است ...
پارس فوتبال   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۰:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
حالا یک ایرانی، یعنی مهدی بیات رئیس فدراسیون فوتبال بلژیک شده و یک بلژیکی یعنی مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران است.
منجیل خبر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
به همین دلیل باشگاه استقلال برای دریافت بدهی های خود از فیفا دست به دامن وزارت امور خارجه شده و با نامه نگاری با این وزارت خانه در تلاش است تا از این طریق مبلغی که در فیفا دارد را زنده کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون فوتبال گفت : ورزشگاهها اگر مجهز و ایمن نشوند ، لیگ برتر فوتبال کشور برگزار نخواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال گفت: لیگ امسال برگزار نمی شود مگر اینکه بلیط بصورت الکترونیکی فروخته شود و در ورزشگاه ها دوربین نصب شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در بخش بانوان باید در فوتسال و فوتبال ساحلی توجه جدی شود که هم به نفع استان و هم به نفع کشور است. به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، مهدی تاج در سفر به زاهدان و در مجمع انتخاباتی هیأت فوتبال سیستان و بلوچستان اظهار کرد: از سراوان تا سرعین ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۵:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: لیگ فوتبال امسال با توجه به مصوبه شورای عالی امنیت ملی و نیروی انتطامی تا فراهم نشدن شرایط برگزار نخواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سید سعید سید الحسینی با حضور رئیس فدراسیون فوتبال ایران با کسب 23 رای به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات فوتبال سیستان و بلوچستان انتخاب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۵:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت: مسابقات بین المللی چندجانبه فوتسال با حضور تیم های مطرح جهان به میزبانی سیستان و بلوچستان در آینده نزدیک برگزار می شود.