یکشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۲۱:۰۲May 2019 19

جدیدترین‌های «خرمشهر»

باشگاه خبرنگاران   ۴۲ دقیقه پیش    
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی خرمشهر از حریق دو دستگاه موتور سیکلت در راه روی آپارتمانی واقع در کوی سوم خرداد خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴۶ دقیقه پیش    
اعضای کمیته زیر ساختهای اربعین با حضور معاون عمرانی وزارت کشور در خرمشهر تشکیل جلسه داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
برنامه های گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر امسال با شعار محوری ما پیروزیم در اصفهان برگزار می شود.
اقتصاد ایران: نشست مشترک هماهنگی ایران و عراق که از امروز صبح به سرپرستی مدیرکل حقوقی بین المللی وزارت امور خارجه کشورمان و مشاور وزیر امور خارجه به منظور بررسی مسائل فنی لایروبی اروندرو در خرمشهر آغاز شده بود با با امضای صورتجلسه نشست بین طرفین، به کار خود پایان داد.
رسا   ۲ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس اصفهان گفت: در آزادسازی خرمشهر چیزی جز امداد الهی نمی توانست تسلیحات و تجهیزات دشمنان را شکست دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
در گرامیداشت سوم خرداد، 43 برنامه، ویژه سالروز آزاد سازی خرمشهر برگزار می شود.
هیاتهای ایران و عراق در خرمشهر توافق کردند کارگروه موقت فنی برای فراهم کردن مقدمات لایروبی اروندرود تشکیل شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۲ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: بیجار - فرماندار بیجار گفت: رویداد سوم خرداد یادآور استقامت و تجلی اراده ملت ایران در آزاد سازی خرمشهر است.
جماران   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان، میزان گردو غبار در این ساعت در حمیدیه 574 میکروگرم بر مترمکعب اعلام شده است. همچنین میزان گرد و غبار در این ساعت در آبادان 354، اهواز 393، بندر امام 391، رامشیر 349، ماشههر 337 بهبهان 291، رامهرمز 261 ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: یک محموله کالای قاچاق شامل 372 دستگاه قلیان الکترونیکی وارداتی در بندر خرمشهر کشف و ضبط شد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ساری - مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران با بیان اینکه خرمشهر نماد ایستادگی و مقاومت ملت ایران است گفت: برنامه های مختلفی برای سالروز آزادسازی خرمشهر طراحی شده است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مسئول ستاد گرامیداشت سوم خرداد سپاه پاسداران فاروج گفت: برای تبیین ارزش های فتح خرمشهر، این واقعه در سطح مدارس شهرستان از هفته جاری با حضور روایان و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس روایت می شود.
شوشان   ۳ ساعت پیش    
شوشان - حسین سعده : در میان مردم عرب خوزستان رسمی ماندگار وجود دارد که بعد از گذشت دهه ها و قرن ها هنوز هم در اغلب مناطق بخصوص در مناطق با بافت اصیل عربی خوزستان انجام می شود . این مراسم گرگیعان نام دارد و در شب های منتهی به ولادت امام حسن(ع) انجام می شود. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۳ ساعت پیش    
در آستانه ایام سالروز آزادسازی خرمشهر، کارکنان اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس کرمان با خانواده شهید مصطفی موحدی از فاتحان خرمشهر دیدار کردند.
جماران   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا ، حسن خیریانپور روز یکشنبه در جلسه شورای اداری مازندران با اشاره به نامگذاری سوم خرداد ، سالروز ازادسازی و فتح خرمشهر به نام روز مقاومت و پیروزی افزود: در این ایام که در تحریم ظالمانه قرار داریم ، مقاومت در مقابل این تحریم ها نقش بسیار مهم و حائز اهمیتی خواهد داشت. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان شمالی گفت: اگر امروز ملت ایران در برابر فشار های دشمن ایستاده است ریشه اش به فتح خرمشهر بر می گردد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بیجار - فرماندار بیجار گفت: رویداد سوم خرداد یادآور استقامت و تجلی اراده ملت ایران در آزاد سازی خرمشهر است.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- رئیس هیئت تیراندازی چهارمحال و بختیاری از برگزاری مسابقات آزاد تیراندازی با تفنگ و تپانچه بادی به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر در شهرکرد خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۴ ساعت پیش    
علیرضا رزم حسینی گفت: درس های حماسه آزادسازی خرمشهر برای جامعه امروز کاربرد دارد.
نصف جهان: معاون فرهنگی اداره کل ارشاد استان اصفهان جزییات برنامه های نهادهای مختلف استان اصفهان به منظور بزرگداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را اعلام کرد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۴ ساعت پیش    
سردار مجتبی شیروانیان با اشاره به اینکه فتح خرمشهر به تعبیر امام خمینی فتح خاک نبود بلکه فتح ارزش ها بود گفت: سوم خرداد روز گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان و جانفشانی ها و ایثار همه مردم این مرز و بوم است و برپایی این بزرگداشت وظیفه همه است.
سرهنگ محمدحسن سلامی گفت: عملیات بیت المقدس که منجر به فتح خرمشهر شد نقطه عطف و نماد پیروزی ما در تاریخ دفاع مقدس بود و این پیروزی بزرگ معادلات سیاسی و نظامی دشمنان انقلاب اسلامی را بر هم زد و همه دنیا ناباورانه به پیروزی ما نگاه می کردند.
موج   ۵ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس اصفهان از برگزاری مراسم بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در اصفهان با شعار محوری "ما پیروزیم" و همسو با بیانیه گام دوم انقلاب خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
مسئول حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: 250 ویژه برنامه به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در اردبیل اجرا می شود.
جماران   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت جان سپاران سالروز سوم خرداد، آزاد سازی خرمشهر، اشکان زارعی، دانشجوی دکترای تاریخ در نوشتاری از دیدگاهی نو به این بخش از تاریخ پرداخته است. به گزارش ایلنا از خوزستان، اشکان زارعی می گوید: ایران سرزمین قهرمانان هزار ساله ...
نشست هماهنگی ایران و عراق به منظور بررسی مسائل و جزییات فنی مربوط به لایروبی اروندرود در خرمشهر در حال برگزاری است. به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس ...
ایثار   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد گلستان گفت: آزادسازی خرمشهر تجلی فرهنگ مقاومت، ایثار و شهادت است و حماسه عظیم و مردمی سوم خرداد از جمله افتخارات ملی و دفاع مقدس کشور محسوب می شود.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس اصفهان گفت: گرامی داشت سوم خرداد یک وظیفه ملی و دینی و همه دستگاههاست.
ایثار   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد کرمانشاه با گرامی داشت سوم خرداد، بر برگزاری هرچه بهتر روز مقاومت، ایثار و پیروزی تأکید کرد و اظهار داشت: در این روز بزرگ باید از حماسه آفرینان این فتح بزرگ و خانواده های بزرگ شهدا، جانبازان و آزادگان تجلیل کرده و با این عزیزان دیدار کنیم.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - دبیر ستاد بزرگداشت حماسه سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: اجرای 43 ویژه برنامه فرهنگی، هنری و حماسی در آستانه سالروز فتح خرمشهر آغاز شده است.
ایثار   ۵ ساعت پیش    
رئیس بنیاد اراک گفت: سالروز آزادسازی خرمشهر یک روز ملی درکشور است.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس اصفهان گفت: شب آزادسازی خرمشهر با شب های احیا همزمان است وراویان دفاع مقدس این شبها را با یاد شهیدان حماسه خرمشهر در مساجد گرامی می دارند.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - مدیر کل ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد اروند گفت: عملیات تکمیل سکوهای تماشاگران و وی آی پی ورزشگاه پنج هزار نفری شهید جهان آرای خرمشهر با اعتبار 80 میلیارد ریال از امروز آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
اعضای ستاد گرامیداشت حماسه آزادسازی خرمشهر در استان اصفهان در نشست خبری با اصحاب رسانه به تشریح برنامه های این ستاد پرداختند.
ایثار   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهار محال و بختیاری به مناسبت گرامیداشت سالروز سوم خرداد، روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی برنامه های بنیاد را تشریح کرد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نمایشگاه عکس یاد یاران به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در نگارخانه فرهنگسرای سرو برپا شده است.
ایمنا   ۶ ساعت پیش    
مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اصفهان گفت: فتح خرمشهر فتح خاک نبود، فتح ارزش هایی بود که امروزه برای ما مانده است. باید در بزرگداشت این ایام کوشا باشیم.
صاحب نیوز   ۶ ساعت پیش    
دبیر ستاد سی و هفتمین بزرگداشت سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر استان اصفهان گفت: عملیات الی بیت المقدس یکی از عملیات های بزرگ دفاع مقدس بود که بسیج، سپاه، ارتش و جهاد دست به دست هم دادند تا این فتح الفتوح انجام شود.
ایکنا   ۶ ساعت پیش    
گروه اجتماعی رئیس اداره آموزش و پرورش خرم دره گفت: آزادسازی خرمشهر تجلی قدرت لایزال الهی بود که به دست توانای مردم خداجو و مؤمن، با اقتدا به مولای متقیان(ع) به وقوع پیوست.
آنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: یکی از درس هایی که از خرمشهر آموختیم، صداقت و شفافیت با مردم بود که امروز کم رنگ شده است.
نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه آزادی خرمشهر یک معجزه الهی بوده است افزود: اعجاز خداوند در آزادی خرمشهر به دست رزماندگان صورت گرفته است.
فانوس   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی خرمشهرگفت:حضور به موقع آتش نشانان از رخ دادن یک فاجعه در مسکن مهر خرمشهر جلوگیری کرد.
دیار آفتاب   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش شعار ما پیروزیم را شعار محوری مناسبت فتح خرمشهر امسال عنوان و گفت: در این هفته بیش از 55 عنوان برنامه در سطح شهرستان اجرا می شود.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرمشهر گفت: پس از پیگیری و رایزنی هیات تجاری اتاق بازرگانی خرمشهر زمینه صادرات آبزیان به کشور عراق از مرز شلمچه فراهم شد.
ایثار   ۷ ساعت پیش    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فریمان، ویژه برنامه های سی و هفتیمن سالگرد آزاد سازی خرمشهر را اعلام کرد.
معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: اداره ورزش و جوانان استان اصفهان رویدادهای ورزشی با محوریت آزاد سازی خرمشهر و بسیاری از برنامه های ورزشی متنوع را برگزار خواهد کرد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - نشست مشترک هماهنگی 2 کشور ایران و عراق به منظور بررسی مسائل و جزئیات فنی مربوط به لایروبی مشترک اروندرود روز یکشنبه در بندر خرمشهر برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
در این مجموعه به آغاز طرح ملی سنجش فشار خون در جنوب استان، بهره مندی خیابان های مناطق کم برخوردار از روکش آسفالت و لذت کسب روزی حلال و روزه داری در گرمای آبادان و خرمشهر پرداخته شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۷ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: تهران- ایرنا- نشست مشترک هماهنگی جمهوری اسلامی ایران و عراق به منظور بررسی مسائل و جزئیات فنی مربوط به لایروبی مشترک اروندرود امروز- یکشنبه- در بندر خرمشهر برگزار شد.
حیات   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
1398/02/29 به مناسبت سالروز فتح خرمشهر: حیات:اینفوگرافیک شامل اطلاعات آماری عملیات بیت المقدس و شهدای استان مرکزی توسط روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی طراحی و منتشر شد. ...