چهارشنبه ۲۰ آذرساعت ۲۲:۲۳Dec 2019 11

جدیدترین‌های «دانشگاه علامه طباطبایی»

ایرنا   ۳۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی تهران گفت: راه نجات اقتصاد ایران از توسعه عادلانه می گذرد و رکن اصلی این توسعه، ارتقای بنیه تولیدی کشور از راه گسترش تولید توسعه گراست.
جماران   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دکتر علی دلگشا عصر چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: نخستین دوره جشنواره کرسیهای آزاداندیشی با دریافت 600 اثر در دانشگاه علامه طباطبایی تهران برگزار شده بود. ...
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو هیات علمی گروه اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی گفت: 10 ساله اول بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با وجود فشارهای زیاد تقریبا یکی از درخشان ترین دوران های تاریخ اقتصاد 100 ساله اخیر ایران محسوب می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه علامه طباطبائی به مناسبت فرارسیدن هفته پژوهش کتاب های منتشرشده خود را با تخفیف 20درصدی ارائه می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
چهارمین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای پایان نامه 23 آذر ماه سال جاری در پردیس مرکزی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تفاهم نامه همکاری های مشترک دانشگاه علامه طباطبایی و دانشگاه مطالعات بین المللی پکن در نشست مشترک رؤسای دو دانشگاه به امضا رسید.
سینما جریان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۵۲    
سینما جریان | روز هفدهم آذر ماه جاری مستند میدان جوانان سابق ساخته مینا اکبری در سالن همت دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه با حضور دانشجویان و اساتید این رشته نمایش داده شد و در پایان نمایش فیلم جلسه نقد و بررسی این فیلم با حضور کارگردان و دکتر صادق پیوسته جامعه شناس و مدرس دانشگاه علامه ...
شارا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۲۱    
1) لیسانس ارتباطات از دانشگاه علامه طباطبایی 2) فوق لیسانس تحقیقات ارتباطات از دانشگاه آزاد اسلامی - تهران مرکزی 3) دکترای علوم ارتباطات از واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۱:۳۰    
مدیر مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه علامه طباطبایی از دریافت مجوز 3 عنوان نشریه دانشگاه علامه طباطبائی در موضوع ادبیات فارسی و نیز ویرایش جدید سامانه الکترونیکی نشریات دانشگاه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۲۷    
بیست و هفتمین جلسه ژورنال کلاب با موضوع "پیش داوری و تفاوت های فردی در دنیای امروز" توسط انجمن علمی دانشجویی روانشناسی دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ناتوانی در جذب دانشجویان خارجی، بدون تردید به شتاب رشد علمی در کشور آسیب می زند و رقابت پذیری دانشگاه ها، اعتماد به نفس و انگیزه های حرفه ای را کاهش می دهد و در مجموع قدرت مانور کمتری برای مراکز علمی ایجاد می کند ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۸:۴۲   + ۲۵ سایت دیگر  
کانون فیلم و عکس و کانون کتاب و کتاب خوانی دانشگاه علامه طباطبایی فیلم سینمایی "آن بیست وسه نفر" را اکران می کند.
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا: هادی خانیکی استاد ارتباطات عصر دوشنبه در همایش شب نلسون ماندلا و ایران گفت: ماندلا در همه دوران مبارزه و حتی در اوج قدرت، در جستجوی مبارزه آشتی جویانه بود و از نفرت پراکنی پرهیز می کرد چرا که نتیجه انباشت نفرت چیزی جز آشوب یا استبداد نیست. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، سعدالله زارعی کارشناس مسائل غرب آسیا و استاد علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی طی پیامی در صفحه توییتر خود درباره بی توجهی دولت به خواسته های مردم نوشت:
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی گفت: اینکه به دروغ بگوییم تراز مالی لایحه بودجه 99 صفر است و کسری بودجه نداریم، ضرر بیشتری به اقتصاد کشور وارد می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۶    
استاد علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی و کارشناس مسائل بین المللی گفت: بعید می دانم مسئولی در دولت وجود داشته باشد که متوجه شرایط سخت اقتصادی ناشی از نوع کنش ها و گزینش های ایام اخیر نباشد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کانون شعر و ادب دانشگاه علامه طباطبایی مسابقه شعر و عکس ویژه شب یلدا را برگزار می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۰:۱۷    
دنیای اقتصاد : بهروز نعمتی نماینده مردم تهران در مجلس روز گذشته در نطق میان دستورخود در جلسه علنی مجلس، با انتقاد از عملکرد صداوسیما اظهار کرد: خبرنگاری می گوید ما برای بی طرفی تصویر کسی را نشان نمی دهیم ولی از آن سو برنامه 100 درصد تبلیغاتی شهردار سابق را در دانشگاه علامه طباطبایی نشان می دهند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۶:۳۴    
تهران- ایرنا- عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: اساس ماجرای 16 آذر، عنصر زمان آگاهی، دورنگری و مسوولیت شناسی است و حرکت دانشجویی شایسته یک جامعه توسعه خواه باید تفسیرهای روز آمد از این سه عنصر را مد نظر قرار دهد.
روز پلاس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۱    
درگیری دانشجویان در حین سخنرانی محمدباقر قالیباف شهردار اسبق پایتخت در دانشگاه علامه طباطبایی تهران.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۵:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، فرشاد مومنی عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی در سخنانی در مراسم گرامیداشت 16 آذر که از سوی انجمن اسلامی دانشجویان آزادی خواه دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد گفت: اساس ماجرای 16 آذر و سه آذر اهورایی ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۵۴    
درگیری دانشجویان در حین سخنرانی محمدباقر قالیباف شهردار اسبق پایتخت در دانشگاه علامه طباطبایی تهران.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۲۵   + ۳۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد صداوسیما اظهار کرد: خبرنگاری می گوید ما برای بی طرفی تصویر کسی را نشان نمی دهیم ولی از آن سو برنامه 100 درصد تبلیغاتی شهردار سابق را در دانشگاه علامه طباطبایی نشان می دهند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۹:۱۳    
انجمن علمی روابط بین الملل دانشگاه علامه طباطبایی با همکاری انجمن علمی روزنامه نگاری "کارگاه روزنامه نگاری در روابط بین الملل" را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۸:۵۴    
انجمن علمی دانشجویی مدیریت دولتی دانشگاه علامه طباطبایی نشست تخصصی آینده منابع انسانی؛ چالش های امروز - رویکردهای فردا پیرامون منابع انسانی دیجیتال در سازمان ها، مزایا و معایب بکارگیری آن را برگزار می کند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۶:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
محمد باقر قالیباف ساعتی قبل از حضور در وزارت کشور برای ثبت نام در انتخابات مجلس و صدور بیانیه انتقادی درباره سیاست های دولت در دانشگاه علامه طباطبایی سخنرانی داشت ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۸:۱۵    
اقتصادنیوز؛ همایش دوباره لبخند به مناسبت روز 16 آذر در حالی با حضور محمدباقر قالیباف در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد، که در محل سخنرانی وی نازل های بنزین وجود داشت. شهردار اسبق تهران پس از این سخنرانی برای ثبت نام به وزارت کشور رفت.
روز نو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خطاب به دانشجویان گفت: به جای کلید قلابی باید به دنبال کلید واقعی بود، کلید واقعی حل مشکلات کشور دست شماست که همان روحیه کار و تلاش است، نه کلید قلابی آقای روحانی. ...
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
در مراسم روز دانشجو در دانشگاه علامه طباطبایی یکی از دانشجویان خطاب به قالیباف گفت: تکلیف تان را با خودتان مشخص کنید، نمی شود گفت هم خصوصی سازی خوب است و هم ژست حمایت از مستضعفان را گرفت، هپکو را ببینید، تکلیف تان را روشن کنید، اینجا میتینگ انتخاباتی شما است ...
بازار نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف در نشست روز دانشجو که در دانشگاه علامه طباطبایی تهران برگزار شد، گفت: دانشجویان همیشه به تحرکات ملت معنا می بخشند، زیرا تلاش و فکر آن ها با آزادی، استقلال و عدالت عجین شده است. این روز ها کلاس های درسم با دانشجویان تفاوت محسوسی با جلسات کسل کننده مدیران دارد ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش تهران پرس، محمد باقر قالیباف شهردار سابق تهران در مراسم بزرگداشت 16 آذر روز دانشجو که در دانشگاه علامه طباطبایی تهران برگزار شد با تسلیت روز شهادت حضرت فاطمه معصومه (س) ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
آقای محمد باقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم روز دانشجو در دانشگاه علامه طباطبایی حضور یافت.
بازار نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۹:۲۶    
عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی گفت : شرم آور است. مثلا هنوز در ایران مدارس کاهگلی داریم. ما این شرم را کجا باید ببریم که این همه سال گذشته ودرآمد های خیره کننده دهه 80 را داشتیم و در پسا برجام هم پول وارد کشور شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۲:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، عبدالله گنجی، مدیر مسئول روزنامه جوان و از مدرسین دانشگاه علامه طباطبایی در دانشکده علوم سیاسی است و در یادداشتی که در کانال شخصی خود در تلگرام دارد، به خبر استعفای محمود صادقی نماینده مجلس واکنش نشان داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: حسین علیمرادی یکی از دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی تهران و مدیرعامل موسسه دستِ یاری به دشتیاری شهید خدمت، جهادگر آسمانی و توسعه آموزشی است که توانست نگاه های ملی را برای رهایی از محرومیت این منطقه جلب کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مرکز مطالعات چین دانشگاه علامه طباطبایی نشستی را با هدف معرفی و نقد کتاب تفکر چین باستان و قدرت چین مدرن برگزار می کند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۹:۳۶    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی علاوه بر مدرک سطح 4 حوزه، دارای مدرک کارشناسی ارشد فلسفه از دانشگاه علامه طباطبایی در سال 1374 و دکترای کلام از دانشگاه قم در سال 1378 است.
میگنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۲۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیر انجمن علمی دانشجویان رشته روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: انجمن های علمی دانشجویی نقش پررنگی برای خلق ایده های نو دارند و بستری هستند، دانشجویان فعال و خلاق بتوانند ایده های خود را به مرحله عملیاتی برسانند.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۲۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نشست علمی نقش فرهنگ در ضریب نفوذ بیمه در بیست وششمین همایش ملی بیمه و توسعه با موضوع افزایش ضریب نفوذ بیمه؛ چالش ها و راهکارها در روز 12 آذرماه 1398 از ساعت 14 تا 16در سالن پروین اعتصامی مرکز همایش های بین المللی دانشگاه الزهرا (س) به ریاست دکتر رضا جعفری مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره بیمه سینا و ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۴:۳۷    
تهران-ایرنا- مدیر گروه جامعه شناسی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: برآورده نکردن مطالبات به احساس محرومیت دامن می زند و در نتیجه آن، سرخوردگی های ایجاد شده برای مردم، به خشونت در جامعه و در نهایت یک بحران اجتماعی و بیگانگی سیاسی منجر می شود.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری تهران پرس، به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی همایش دوباره لبخند به مناسبت روز دانشجو برگزار خواهد شد. این مراسم با حضور محمدباقر قالیباف شهردار اسبق تهران ایران و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با روز دانشجو محمد باقر قالیباف در دانشگاه علامه طباطبایی سخنرانی می کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۴    
انجمن علمی دانشجویی دانشکده ی بیمه ی اکو دانشگاه علامه طباطبایی کارگاهی با موضوع آموزش بیمه های مهندسی با رویکرد عملی برگزار می کند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
برنامه انعکاس سیزدهم آذر با بررسی موضوع اطلاع رسانی خبری یا پخش شایعات روی آنتن رادیو گفت وگو می رود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه انعکاس سیزدهم آذر با بررسی موضوع اطلاع رسانی خبری یا پخش شایعات با حضور کارشناسان تقدیم مخاطبان می شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی علی سرزعیم، عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی تهران و علی دینی ترکمانی عضو هیات علمی گروه اقتصاد موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی با موضوع افزایش قیمت بنزین و پیامدهای اقتصادی و اجتماعی آن مناظره کردند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۷    
گروه دانشگاه عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی معتقد است مؤلفه هایی همچون استاد، دانشجو، مواد درسی و محیط آموزشی در میزان موفقیت آموزش عالی نقش دارد ...
فرهیختگان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۶    
استاد تمام اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی گفت: اتومبیلی که قیمت آن بالای یک میلیارد تومان است، قیمت بنزین آن از نظر یک محاسبه ساده باید لیتری 100 هزار تومان باشد. این افراد شناخته شده هستند. اطلاعات مشخص است و می دانند که من پورشه دارم یا می دانند که من بنز دارم.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا| استاد دانشگاه علامه طباطبایی گفت: استیضاح باعث بروز اختلاف بین دو حزب اصلی در آمریکا شده و امکان اتخاذ تصمیمات بزرگ در مسائل راهبردی و کلان را سلب می کند ...
الف   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
استاد دانشگاه علامه طباطبایی گفت که از نظر شهید مطهری امتیاز بیمه اسلامی از بیمه های اروپایی بیشتر است. در حقیقت از نظر وی بیمه در اسلام از غنای بیشتری نسبت به بیمه اروپایی برخوردار است.