سه شنبه ۲۸ آبانساعت ۰۴:۴۹Nov 2019 19

جدیدترین‌های «امام جمعه اهل سنت»

حوزه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۱:۵۰    
حوزه/ امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: مردم ایران در دفاع مقدس بدون در نظر گرفتن مسئله قومیت در کنار هم قرار گرفته و از ایران دفاع کردند.
مولوی حقانی امام جمعه اهل سنت شهرستان سراوان با تاکید بر ضرورت گسترش بیمه اجتماعی در روستاها گفت: بسیاری از مردم، از مشکلات اقتصادی و فقر رنج میبرند؛ این در حالی است که از حق و حقوق قانونی خود و بهره مندی از مزایای بیمه اجتماعی در جهت بهبود وضعیت معیشتی و رشد اقتصاد خانواده اطلاع چندانی ندارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: آنچه که امروز بیش از هر چیز دیگری دشمنان را برای ایجاد ناامنی در جامعه به وحشت انداخته، اقتدار و هیمنه نیروی انتظامی است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه اهل سنت کرمانشاه یکی از سنت های پیامبر (ص) را توصیه به انفاق و احسان دانست و گفت: باید در این شرایط سخت اقتصادی چه ملت و چه مسئولان به سایر اقشار کم درآمد و ضعیف مالی بشتابند و نباید راحت خوابید وقتی در خانه همسایه گرسنه ای وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۴:۲۰    
امام جمعه اهل سنت بندرعباس گفت: وحدت سیره نبوی و کلید ماندگاری مسلمانان در دوران فتنه و دشمنی ها است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۳:۵۱    
امام جمعه اهل سنت کیش در خطبه های نماز جمعه گفت: صمیمیت و همدلی مردم کیش قابل تحسین است و توطئه های دشمنان نتوانسته روی وحدت و همدلی مردم کیش تاثیر بگذارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۴    
زاهدان- ایرنا- امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: مهمترین محور وحدت بین مسلمانان قرآن کریم است و باید همگان حول محور این کتاب الهی گرد هم جمع شوند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- امام جمعه اهل سنت شهر زاهدان گفت: علمای شیعه و سنی که دارای اندیشه درست و بلند هستند هیچ وقت محدود به فرقه خاصی نمی شوند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۶:۴۶    
ایرنا- کرمانشاه- ماموستا مُلا محمد محمدی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه روز پنجشنبه به مناسبت هفته وحدت با حضور در دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز کرمانشاه با کارکنان این مرکز دیدار و گفت و گو کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۳:۱۹    
امام جمعه اهل سنت بندرترکمن وحدت شیعه و سنی را یکی از دلایل پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: در گام دوم انقلاب اسلامی وحدت مذاهب اسلامی در کشورمان باید راهبردی تر و مستحکم تر شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۲:۵۱    
مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی در اولین همایش شورای عالی تشکل های اجتماعی فعال در سیستان و بلوچستان(هاسب) گفت :به فکر یکدیگر بودن و برای هم تلاش کردن هم اجر دنیوی و هم اجر اخروی دارد و تا ابد به عنوان یک عمل صالح در پرونده اعمال افراد ماندگار خواهد بود. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۱:۴۳    
کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، این استان را مهد و الگوی وحدت و انسجام میان اقوام و مذاهب دانست و گفت: باوجود تلاش های زیاد دشمنان برای ایجاد اختلاف و تفرقه میان مردم مسلمان، خوشبختانه بادرایت و بصیرت مردم و همراهی مسئولان استان وحدت آن بی نظیر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۱:۴۰    
امام جمعه اهل سنت شهرستان قروه گفت: خوشبختانه مسلمانان شیعه و سنی با وحدت در کنار هم زندگی کرده و هیچ گونه اختلاف قومی و مذهبی در کردستان وجود ندارد و کردستان به عنوان مظهر وحدت تسنن و تشیع ایران اسلامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۲    
امام جمعه اهل سنت تالش وحدت را یک اصل مهم می داند و معتقد است همان طور که در استان و کشور یک الگو می باشد، باید به جهانیان معرفی شود تا سایه شوم تفرقه از سر امت اسلام دور شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۰۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- امام جمعه اهل سنت شهرستان خواف گفت: نباید به هفته وحدت به عنوان یک شعار سیاسی نگاه کنیم بلکه به عنوان شعور دینی و ضرورت شرعی باید آن را در نظر بگیریم.
جام نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۲۱:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
بوسه امام جمعه اهل سنت مسجد جامع سورو بندرعباس، بر پیشانی آیت الله رئیسی، موجب خشم وهابی ها شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت کنگان گفت: در استان بوشهر از قدیم الایام وحدت و انسجام میان شیعه و سنی وجود داشته است و روزبه روز این اتحاد تقویت و بیشتر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۱:۰۴    
امام جمعه اهل سنت گله دار گفت: وحدت یکی از ضرورت های اصلی است که مسلمانان به آن نیاز دارند تا از تیررس دشمنان در امان بمانند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۰:۵۶    
امام جمعه اهل سنت تایباد گفت: در شرایط فعلی و با وجود تحریم ها و فشارها، وحدت میان شیعه و اهل سنت ضرورتی دوچندان دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- همایش وحدت؛ تمدن نوین اسلامی با حضور حجت لاسلام عبادی زاده نماینده ولی فقیه در هرمزگان و شیخ خطیبی امام جمعه اهل سنت قشم در بندرعباس.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۸:۵۳    
حضرت آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه از ماموستا غفوری امام جمعه اهل سنت شهرستان روانسر عیادت و برای ایشان آرزوی بهبودی کرد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۶:۰۹    
حوزه/ امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: جمهوری اسلامی متعلق به همه مردم است و همه مردم باید با تمسک به قرآن کریم و با وحدت اسلامی در مقابل دشمنان اسلامی بایستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۵:۱۷    
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: انقلاب اسلامی متعلق به همه مردم ایران است و همه وظیفه دارند از آن دفاع کنند و امت اسلامی با تمسک به قرآن کریم با وحدت خود توطئه های دشمنان اسلام را بی اثر می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: پیروزی و عزت مسلمانان در گرو وحدت و انسجام است بنابراین همه ی مسلمانان باید در این زمینه تلاش کنند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۰۹:۲۹    
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: وحدت رمز بقای نظام اسلامی و عامل پیشرفت جهان اسلام است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- امام جمعه اهل سنت تایباد هفته وحدت را نمادی برای همه ایام و یک یادآوری عمومی دانست و گفت: آحاد ملت ایران نشان داده اند در سایه وحدت در تمام عرصه ها استوار و متحد در کنار یکدیگر هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- امام جمعه اهل سنت تربت جام گفت: با کسانی که تفرقه افکنی می کنند ابتدا باید با زبان ارشاد و نصیحت گفت و گو نمود و اگر قابل اصلاح نباشند باید آن ها را طرد کرد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۰۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
محمدصادق معتمدیان روز دوشنبه به مناسبت هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم (ص) ضمن دیدار با امام جمعه اهل سنت بیرجند، در جمع نمازگزاران مسجد النبی حضور یافت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت قشم عالی ترین جلوه دین اسلام را شرم و حیا دانست و تصریح کرد که اجازه گردشگری همراه با بی حیایی و بی اخلاقی در جزیره قشم داده نخواهد شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مولوی سید محمد حسینی در نشست مشترک علما و نخبگان شیعه و اهل سنت خراسان جنوبی گفت: کفار با تمام اختلافات سیاسی، اقتصادی و نظامی که دارند برای نابودی کشورهای اسلامی و مسلمانان با هم هستند و به شیعه و سنی هم رحم نمی کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۶:۰۹    
امام جمعه اهل سنت طبس مسینا با بیان اینکه نگذاریم دشمنان داخلی و خارجی به مقدسات اهل سنت و تشیع توهین کنند گفت: مسلمانان اعضای یک پیکر هستند و باید به مقدسات هم احترام بگذارند و هوشیار باشند تا فریب دسیسه های دشمن را نخورند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب گفت: وحدت ریشه مودت و دوستی بین مسلمانان را محکم و استوار می کند و نمی گذارد در برابر حربه های دشمنان لغزندگی پیش آید و به نظام و انقلاب ما لطمه ای وارد شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت طبس مسینا اسلام را غنی ترین مکتب در دنیا دانست و گفت: اهل سنت هیچ گاه برای نظام تهدیدی ایجاد نخواهد کرد و هیچ گاه فریب دسیسه های دشمن را نخواهند خورد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۳:۰۰    
امام جمعه اهل سنت بندرعباس ضمن تجلیل از حضرت امام خمینی (ره) به مناسبت ابتکار ایشان در تعیین هفته وحدت، جمهوری اسلامی ایران را منادی و تقویت کننده وحدت در جهان دانست.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - شیراز - مراسم گرامیداشت هفته وحدت در فارس با حضور نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز، تولیت آستان مقدس شاهچراغ (ع)، امام جمعه اهل سنت و جمعی از مقامات در مسجد اهل سنت شیراز برگزار شد./عکس:رضا قادری
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- امام جمعه اهل سنت شیراز و نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت در استان فارس با بیان اینکه وحدت امت اسلامی رویا و خیال نیست، عنوان کرد: این وحدت حاصل باور و اعتقاد راسخ است که ریشه آن برگرفته از آموزه های قرآن کریم و سنت رسول الله (ص) است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۰۷:۰۶    
بندرعباس - ایرنا - امام جمعه اهل سنت بندرچارک از توابع بندرلنگه گفت: پیام اصلی هفته وحدت ، برادری، انسجام اتحاد و مهربانی برای همه جهان اسلام است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۸:۴۶    
گنبدکاووس - ایرنا - امام جمعه اهل سنت "نگین شهر" از توابع شهرستان آزادشهر درشرق استان گلستان می گوید که حمایت همه جانبه جمهوری اسلامی از آرمان ملت فلسطین و بیت المقدس مایه عزت و افتخار امت اسلام است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
تایباد - امام جمعه اهل سنت تایباد گفت: امروز پس از چهل سال ازانقلاب اسلامی، مردم ما، شیعه و سنی با مشت های گره کرده در کنار هم هستند و در مقابل ملت های کفر و توطئه های دشمن ایستادگی می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۸:۱۱    
ایسنا/هرمزگان نماینده ولی فقیه در استان با علمای اهل سنت به مناسبت هفته وحدت دیدار کرد. در حاشیه این مراسم به مناسبت شروع هفته وحدت توسط امام جمعه اهل سنت بندرعباس و نماینده ولی فقیه چند نهال کاشته شد و پس از آن به مزار شهدای گمنام رفته و غبارروبس صورت گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت کیش گفت: دشمن راه تضعیف ما را در ایجاد تفرقه و اختلاف افکنی میان مذاهب یافته است و از هر ابزاری برای پیشبرد اهداف خود استفاده می کند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت سرخس گفت: امروز عوامل تفرقه در امت اسلامی باید شناسایی و ریشه این عوامل خشکانده شود.
زاهدانه   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۲:۲۷    
امام جمعه اهل سنت مهرستان گفت: اولین و مهمترین آثار وحدت، همین امنیت کشور ایران است وهرگاه شکافی در این وحدت ایجاد شود، کشور ما همانند عراق و سوریه خواهد شد
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - امام جمعه اهل سنت خاش سیستان و بلوچستان گفت: استحکام امت اسلامی در پرهیز از اختلاف و چند دستگی و تقویت عناصر وحدت، همگرائی و همبستگی، اخوت و برادری است.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/مولوی فاروقی شهادت مسلمانان در زندان های رژیم صهیونیستی تاسف بار دانست و گفت: امروز بسیاری از مسلمانان در زندان های رژیم صهیونیستی و زیر شکنجه دشمنان به شهادت می رسند و این نشان از ضعف و ناتوانی مسلمانان است، که با یکدیگر وحدت یکپارچه ندارند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۰:۳۰    
ماموستا محمدی، در پیامی فرارسیدن سالروز میلاد بابرکت پیامبراعظم(ص) و آغاز هفته وحدت را تبریک گفت.
بسیج   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت قشم گفت: مواضع قاطع، شفاف و مکرر مقام معظم رهبری در اوج قدرت جمهوری اسلامی ایران بیانگر وحدت گرایی نظام به عنوان یک سیاست کلی است.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ بزرگان جامعه اسلامی باید برای ایجاد همبستگی و وحدت مسلمانان تلاش بسیار کنند. خوشبختانه در جامعه اسلامی ایران وحدت و انسجام خوبی بین شیعه و سنی برقرار است و این مهم را مدیون زحمات امام راحل(ره) هستیم.