سه شنبه ۰۶ فروردینساعت ۰۹:۱۴Mar 2019 26
 

جدیدترین‌های «امام جمعه اهل سنت»

خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: رونق تولید در کشور نیازمند یک عزم ملی است و اولویت این است تمام دولتمردان در راس همه امور به فرمایشات رهبری در این زمینه توجه ویژه داشته باشند.
گلستان ما   ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۴:۰۳    
امام جمعه اهل سنت آق قلا با انتقاد شدید از عملکرد دولتی ها در گلستان گفت: با وجود هشدارهای هواشناسی از 10 روز قبل برای بارش های سیل آسا اما مسئولان کاری نکردند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۵:۰۴    
امام جمعه اهل سنت خواجه نفس شهرستان گمیشان از روند امدادرسانی به سیل زدگان و بی توجهی مسئولان در گذشته به لایروبی گرگانرود انتقاد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۵:۰۲    
گنبدکاووس - ایرنا - امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس با یادآوری وقوع سیل و بحران پیش آمده ناشی از آن در این شهرستان گفت: مردم سیلزده منطقه از عملکرد صدا و سیما و مسئولان سد گلایه مند هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۴:۳۰    
کرمانشاه - ایرنا- امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با اشاره به نامگذاری سال 98 از سوی رهبر معظم انقلاب به نام سال 'رونق تولید' از مردم خواست تا از تولید داخلی حمایت کنند و با حمایت از تولید به رونق آن در کشور کمک نمایند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۳:۵۹    
امام جمعه اهل سنت تکاب گفت: مجامع بین المللی که ادعای حقوق بشری دارند، در مقابل اقدام تروریستی نیوزیلند بی تفاوت بوده و سکوت اختیار کردند که جای تاسف دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۳:۴۸    
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: امید است که ملت ایران امسال نیز همانند سالیان گذشته با یکدیگر متحد و متفق بوده و در مقابل دشمنان تسلیم نشده و در برابر آنان ایستادگی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۲:۵۸    
امانگلدی آخوند حنفی امام جمعه اهل سنت خواجه نفس نسبت به روند امدادرسانی سیل و بی توجهی مسوولان در گذشته به لایروبی گرگانرود در بخش خبری زنده رادیویی گلستان انتقادات تندی را ارائه کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۰:۰۴    
کرمانشاه - ایرنا- امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با قدردانی از بانیان تامین امنیت کشور، تاکید کرد که همه ما باید حافظ و پاسدار این امنیت باشیم و برای ارتقای آن تلاش کنیم.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۶    
گروه سیاست و اقتصاد امام جمعه اهل سنت زاهدان گفت: تقسیم استان هم برای مردم و هم برای دولت هزینه دارد؛ دولت به جای ساخت استانداری ها و ادارات جدید، این بودجه را برای اشتغال هزینه کند، در صورت تقسیم استان دولت باید هزینه کند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۳:۱۱    
کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، مسئولیت را در نظام جمهوری اسلامی امانت الهی و فرصتی برای خدمت رسانی به مردم دانست و گفت: ارزش خدمتگزاری در رضایتمندی مردم و تلاش برای رسیدگی به مسائل و دغدغه آنان است.
شفقنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۵:۴۲    
شفقنا – مولوی عبدالحمید، در جمع مردم منطقۀ سیستان با اشاره به گلایه های تحصیلگردگان اهل سنت این منطقه از عدم بکارگیری شایستگان اهل سنت، اظهار امیدواری کرد که تبعیض در استخدام ها برداشته شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۵:۳۴    
کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه اهل سنت کرمانشاه از مردم و مسئولان خواست در آستانه سال نو به فکر خانوارهای بی بضاعت باشند و کمک به آنها را فراموش نکنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۱    
امام جمعه اهل سنت تکاب گفت: در شرایط کنونی بزرگترین وظیفه مسلمانان شناخت دشمن به ویژه اسرائیل و حامیان آنان است و نباید اسرائیلیات وارد حلقه فکری جوانان شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۲:۳۹    
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: بی تردید دولتمردان جمهوری اسلامی ایران باید فکر و تدبیری برای مقابله با فشارهای اقتصادی و بهبود اوضاع معیشتی مردم داشته باشند تا ملت بیش از این فشار و تورم را متحمل نشوند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۰۷:۵۷    
گروه سیاست و اقتصاد مولوی عبدالحمید با بیان اینکه پیشرفت جامعه در گرو همدلی و پرهیز از تفرقه است، تأکید کرد: نگاه های قومی و قبیله ای مانع بزرگی بر سر راه توسعه و امنیت است و دیر یا زود به بن بست می رسد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۰۹:۵۰    
گروه اجتماعی امام جمعه اهل سنت سراوان گفت: منشأ فقر و بیکاری، سوء مدیریت مسئولان است، و الا استانی که از نعمت مرز دریایی و خشکی بهره مند است، معدن دارد، صنایع دستی بی نظیر دارد و نیروی جوان آن فعال و بانشاط است، نباید به فقر و بیکاری مبتلا باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۱:۳۸    
امام جمعه اهل سنت جرگلان خراسان شمالی با بیان این که آمریکا و انگلیس به دنبال اختلاف افکنی بین مسلمانان هستند گفت: در کجای تاریخ آمریکا و انگلیس به فکر مسلمانان بوده اند؟
منجیل خبر   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۸:۰۳    
شیخ سید عبدالباعث قتالی امام جمعه اهل سنت بندرعباس در بازی والیبال همراه با جوانان روستای حسن آباد منبع: خبرگزاری فارس ‘); d.write(‘ این مطلب در 24 ساعت اخیر 14 بار بازدید شده
ایثار   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۰۰:۵۷    
امام جمعه اهل سنت تایباد گفت: تجلیل و تکریم خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است تا بتوانیم راهشان را ادامه دهیم.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۴:۲۳    
کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، با بیان اینکه بار گرانی بر دوش مردم سنگینی می کند، گفت: مسئولان باید برای مهار گرانی تلاش کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۲:۴۱    
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: هم اینک اختلافاتی که در دنیای اسلام و در بین مسلمانان ایجاد شده به علت حضور اجنبی ها در خاک جهان اسلام است و اینکه مسلمانان زیرسلطه استکبار جهانی رفته اند.
گلستان ما   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۲:۱۱    
امام جمعه اهل سنت قره تپه گفت: امروز حاملان و قاریان قرآن کریم، صدای وحدت در کشور شده اند و با تلاوت آن راه پیامبر اعظم(ص) را ادامه می دهند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۱:۳۲    
گروه معارف امام جمعه اهل سنت زاهدان گفت: کسانی که حجیت احادیث را انکار می کنند، در واقع با حدیث ممارست ندارند. اگر آنان با حدیث ممارست داشتند، متوجه می شدند که احادیث دلایل نبوت و معجزه هستند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۰    
گروه معارف امام جمعه اهل سنت درمیان گفت: در گام دوم انقلاب جوانان باید با موقعیت شناسی و بصیرت تمام توطئه های دشمنان را خنثی کنند و فریب توطئه های دشمنان را نخورند.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۰:۰۳    
حوزه/ امام جمعه اهل سنت درمیان گفت: شیعه و سنی به حکم قرآن با هم برادر هستند و اگر اختلاف های جزئی هم وجود داشته باشد با برگزاری نشست های همفکری می توان سوءتفاهمات را برطرف کرد .
پلیس   ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۶:۰۳    
گروه ناجا - امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه گفت: جامعه اهل سنت برای از دست دادن شهدای عزیز مرزبانی داغدار هستند.
گلستان ما   ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۵    
امام جمعه اهل سنت قازانقایه گفت: قرآن کتابی است که تمام انسانها باید آن را فرا بگیرند این کتاب لازمه هر انسانی است و تنها راه نجات بشر قرآن کریم است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۰:۱۱    
گروه مسابقات امام جمعه اهل سنت استان گلستان در مراسم افتتاحیه ششمین دوره مسابقات قرآن طلاب و روحانیون اهل سنت گفت: استان گلستان زیرمجموعه ای از اقوام گرجستانی، مغول، تاجیک و افغانستانی است و به برکت نماینده ولی فقیه در استان ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۹:۰۵    
گروه اجتماعی امام جمعه اهل سنت زاهدان گفت: علما بزرگترین مانع نفوذ گروه های افراطی و تکفیری به منطقه هستند، به طوری که همیشه در مقابل نفوذ این گرو ه ها ایستادگی و مقاومت کرده و آنان را در رسیدن به اهدافشان ناکام گذاشته اند.
انصاف نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۹:۴۸    
مولوی عبدالحمید در مراسم نماز جمعه اهل سنت زاهدان (10 اسفند 1397)، به نکوهش بعضی از گناهان از قبیل: بدزبانی ، بدگمانی ، غیبت و تهمت پرداخت و بر لزوم اتباع از سیرت پیامبران الهی برای رسیدن به زندگی سالم تاکید کرد. ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۲    
گروه اجتماعی امام جمعه اهل سنت درمیان گفت: یکی از دلایل افزایش آسیب های اجتماعی و طلاق در خانواده ها این است که بسیاری از خانواده ها در الگوگیری از زندگی حضرت زهرا(س) موفق نبوده اند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۲:۴۲    
گروه سیاست و اقتصاد امام جمعه اهل سنت زاهدان گفت: مسئولان باید از ظرفیت های بندر چابهار جهت رفع محرومیت و برطرف کردن مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم محروم سیستان وبلوچستان استفاده کنند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۰:۱۱    
امام جمعه اهل سنت زاهدان با بیان اینکه اگر به مردم منطقه شغل و مهارت بدهیم امنیت در منطقه را ایجاد کرده ایم، گفت: سرمایه گذاران خیال نکنند که در این منطقه امنیت وجود ندارد ما از تمام اختلافات قومی و مذهبی عبور کرده ایم و امروز امنیت کامل در این منطقه حاکم است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۷    
امام جمعه اهل سنت زاهدان با اشاره به برقراری کامل امنیت در سیستان و بلوچستان، خواستار توسعه زیرساخت های ریلی در چابهار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۷    
امام جمعه اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان این که هم اراده حاکمیت و هم ملت این است که منطقه چابهار امن باشد گفت: دعوت می کنیم از سرمایه گذاران خارجی و داخلی که به چابهار بیایند و 100 درصد مطمئن باشند که به سود کلان و بالا می رسند.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۹    
حوزه/امام جمعه اهل سنت درمیان با بیان اینکه فاطمه (س) الگویی برای همه جوامع انسانی است، گفت: حضرت زهرا (س) می تواند الگویی برای همه جوامع انسانی بویژه جامعه زنان باشد و زنان ما می توانند سبک و سیره زندگی خود را براساس خط و سیره اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و همچنین حضرت زهرا(س) شکل دهند.
ثلاث   ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۱۵:۱۱    
ثلاث – امام جمعه اهل سنت کنگان در مسجد جامع خلفای راشدین به مشکلات فراروی جوانان در بحث ازدواج اشاره کرد و با تاکید بر لزوم شناسایی راهکارهای رفع موانع ازدواج، توجه به فرهنگ دینی و سبک زندگی اسلامی را بهترین راهکار دانست.
جماران   ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۲    
به گزارش ایرنا امام جمعه اهل سنت ایرانشهر گفت: پیامبر اسلام(ص) منادی وحدت میان امت اسلامی بود و همواره بر این نکته تاکید داشتند. مولوی عبدالصمد کریم زایی در خطبه های این هفته نماز جمعه ایرانشهر اظهار داشت: مسلمانان باید سیره رسول اکرم(ص) در زمینه وحدت و همدلی را بیش از پیش دنبال کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۶    
امام جمعه اهل سنت تکاب گفت: دین مبین اسلام مبارزه ای سخت بر علیه تروریست داشته و هدف تروریست ها در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان، ایجاد اختلافات مذهبی میان شیعه و سنی بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۵    
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: کشورهای اسلامی با الهام از انقلاب اسلامی باید در برابر ظالمان و ستمگران ایستادگی کرده و مقابله کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۰۶:۱۵    
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس با اشاره به اینکه ایجاد شعبه وحدت در بانک انصار موجب گره گشایی کار جوانان اهل تسنن شد، گفت: سایر بانک ها نیز با الگوگیری از بانک انصار این اقدام را انجام دهند.
ایثار   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۷    
امام جمعه اهل سنت تایباد گفت: حضرت ام البنین(س) الگوی برجسته صبوری، استقامت، اخلاق و معنویت برای مادران و همسران شهدا است.
روزنامه ندای هرمزگان   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۶    
سید عبدالباعث قتالی امام جمعه اهل سنت بندرعباس و هیات همراه از ورزشگاه اختصاصی البدر بندر کنگ بازدید کرد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۸    
امام جمعه اهل سنت استان کرمانشاه از عملکرد موثر مجموعه درمان تامین اجتماعی در این استان تقدیر کرد.
دانا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۵    
عبدالحی آخوند میرزاعلی امام جمعه اهل سنت شهرستان آق قلا حادثه تروریستی در سیستان و بلوچستان را محکوم کرد.
گلستان ما   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۸    
امام جمعه اهل سنت کلاله درشرق استان گلستان حادثه تروریستی انفجار اتوبوس حامل پرسنل مرزدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درسیستان و بلوچستان را محکوم و تصریح کرد: جنایات دشمنان، اتحاد و همدلی مردم ایران رامستحکم ترمی کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۳    
امام جمعه اهل سنت سراوان در واکنش به جنایت تروریستی علیه اتوبوس رزمندگان سپاه گفت: شهدا و مجروحین حادثه تروریستی محور زاهدان- خاش مرزدارانی هستند که در راستای حفظ امنیت ملت ایران و به ویژه مردم سیستان و بلوچستان تلاش های زیادی داشته اند.
گلستان 24   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۸    
امام جمعه اهل سنت شهر فراغی شهرستان کلاله گفت: شهادت فرزندان غیور کشور ما در چنین عمل های تروریستی سبب انسجام و همبستگی بیشتر مردم ایران می شود.
گلستان 24   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۸    
امام جمعه اهل سنت پیشکمر شهرستان کلاله گفت: دشمنان ایران اسلامی عاجز از استقامت و وفاداری مردم به نظام جمهوری اسلامی دست به اعمال سبوعانه نابخردانه مانند به شهادت رساندن نیروهای سپاه پاسداران می زنند.