جمعه ۲۲ آذرساعت ۱۳:۴۱Dec 2019 13

جدیدترین‌های «امر به معروف»

اعظم السادات الحسینی گفت: برادرم در دوران دفاع مقدس در کمیته انقلاب اسلامی و در بخش امر به معروف و نهی از منکر فعالیت و خیلی از مردم را ارشاد می کرد و نکته جالب این است که هنگام شهادتش، چلچراغ حجله اش را همان کسانی روشن کردند که توسط وی امر به معروف شده بودند.
پایان تیتر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۰۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
زنی که در ابیانه آواز خواند قبل از فرا رسیدن زمان دادگاهش به ترکیه رفت. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان اصفهان گفت: در زمینه گردشگری 26 مورد نمونه گردشگری داریم که در ایران و اصفهان فعال است که یکی از آن ها کوچ سرفینگ است که [...]
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۷:۰۶    
دبیر ستاد امر به معروف گفت: گردشگر غیرمسلمان وقتی می خواهد به ایران مسافرت کند مشروبات الکلی لازم دارد که شخص میزبان فراهم کردن آن را قبول می کند و فیلم و عکس پذیرایی و گردشگران را در سایت بارگذاری می کند تا امتیاز بیشتری کسب کند ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۵:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: حجت الاسلام احمد عبدالهی نژاد پیش از ظهر امروز در مراسم گردهمایی ائمه جمعه و جماعات بخش کوهپایه اظهار کرد: اگر جایی بدعتی اتفاق افتاد اولین وظیفه بر عهده طلبه ها و کسانی که مکنتی دارند، خواهد بود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۰:۰۲    
جلیل محبی دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر، با انتشار پستی در صفحه شخصی اش ویدئوی جدید ساخته شده توسط این ستاد را منتشر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده، ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: یکی از رموز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران همان مبارزه با زبان در راه خدا بود که مصداق امر به معروف و نهی از منکر است.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
علی یوسف پور مدیر مسوول روزنامه سیاست روز در نشست اصفهان در مسیر توسعه، با بیان اینکه اینکه خمینی می فرمایند معلمی شغل انبیا است، اظهار داشت: کار دیگر انبیا خبررسانی است که این وظیفه و رسالت رسانه ها است، امروز امر به معروف و نهی از منکر واقعی کاری است که رسانه ها انجام می دهند. ...
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۰:۳۱    
شرکت فرماندار در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان؛ در جلسه ستاد امربه معروف و نهی از منکر شهرستان که به ریاست امام جمعه شاهین شهر در محل فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج تشکیل شدفرماندار شهرستان در توضیحاتی با اشاره به جایگاه قانونی و انتظار از ستاد ...
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ قاضی دادگستری با بیان این که آمرین به معروف در چار چوب قانون حمایت می شوند گفت: مسئله امر به معروف و نهی از منکر امری همگانی است و باید برای همگانی شدن آن تلاش کرد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۸:۲۴    
حوزه/مردم باید در مسئله امر به معروف و نهی از منکر مطالبه گر باشند، وارد میدان شوند، به بدحجاب و بی حجاب تذکر کردند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۷:۴۹    
آل هاشم، اظهار کرد: قوام و دوام حکومت اسلامی با عمل به امر به معروف و نهی از منکر ممکن است و در جنگ و تهاجم فرهنگی دشمنان و برای مقابله با آن ها باید با نشاط و شادابی بیشتر به این فریضه عمل کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۳۵    
در همایشی نقش فریضه امر به معروف و نهی از منکر در حفظ نظام اسلامی تبیین و بررسی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۴:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بر ضرورت توجه همگانی به اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تاکید کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۰۵    
درویشی گفت: اهداف جمعیت هلال احمر برگرفته از اصول و آموزه های دین مبین اسلام است و ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در این جمعیت بدون شک به تقویت فعالیت های بشردوستانه آن منجر خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۵    
آیت الله صدیقی با بیان اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در جامعه، آن را عامل پیروزی و ثبات و استقلال جامعه اسلامی برشمرد و گفت: در مسئله برجام رهبر معظم انقلاب، مخالفتی نکردند تا همه را متوجه این نکته کنند که نمی توان به دنیای کفر اعتماد کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۵    
مهدوی گفت: ما در ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان فارس تلاش داریم رویکرد اقناعی به این فریضتین را جایگزین نگرش سلبی کنیم.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۸:۳۸    
حجت الاسلام میرزایی گفت: 70 درصد سهام اسنپ در ایران نیست، 10 درصد آن مربوط به یک شیخ خلیج نشین وهابی و 60 درصد آن متعلق به شرکتی آلمانی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۰:۰۵    
برخی وزار با وجود پرونده های سنگین در دولت هستند، سکوت در مقابل گران فروشی حرام است، انتقاد دبیر ستاد امر به معروف از سهامداری خارجی ها در شرکت های داخلی، جشن تولدی برای یک شهید، آغاز ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در اصفهان از 23 آذرماه؛ پربازدیدترین خبرهای روز گذشته خبرگزاری فارس اصفهان بودند.
قم نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۲۱:۵۱    
قم نیوز: رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: فعالان عرصه امر به معروف و نهی از منکر در زمینه های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی باید از افراط و تفریط پرهیز کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۲۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: 70 درصد سهام اسنپ در ایران نیست و 30 درصد برای شرکت های داخلی است اما چون به آن نیاز داریم، با ما هرطور بخواهد بازی می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۲۰:۴۸    
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: سلاح مردم ایران، امر به معروف و نهی از منکر بود و یکی از دلایل اصلی و عوامل مهم انقلاب اسلامی ایران را می توان امر به معروف و نهی از منکر دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۲۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: باید از طریق همه رسانه ها، معروف ها و منکر ها را مشخص کنیم، در انتخابات مجلس حواسمان را جمع کنیم که چه افرادی به مجلس می روند، برخی وزرا با وجود پرونده های سنگین در دولت هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کشورگفت:راه مقابله با فساد و تبعیض و نظارت بر مسئولان احیای امر به معروف و جریان سازی به وسیله آن است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۸:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر گفت: به عنوان یک مسلمان اگر با گران فروشی مواجه می شویم شرعاً موظفیم که هم تذکر بدهیم و هم گزارش، از آنجا که نهی از منکر یک واجب الهی مانند نماز و روزه است، در چنین مواقعی سکوت کردن به معنی ترک نهی از منکر و حرام است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۷:۳۷    
نشست ستاد هم اندیشی امر به معروف و نهی از منکر در ایلام با محوریت بررسی راهکار های ترویج این فریضه در جامعه برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حق شناس با بیان اینکه جاری شدن فضائل دینی آسیب های اجتماعی را در جامعه کاهش می دهد، گفت: زکات، نماز و امر به معروف و نهی از منکر به معنی واقعی در جامعه جاری و ساری شود بسیاری از آسیب های اجتماعی کاهش پیدا خواهد کرد.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۵:۳۱    
آقای باقریان مربی ستاد امر به معروف و نهی از منکر، شباهت را رمز بقا و دوام زندگی خانوادگی دانست و افزود: در ازدواج 92 درصد شباهت و هشت درصد تفاوت وجود دارد، همانگونه که خداوند متعال به داشتن همانندی و شباهت در بین زوجین تاکید کرده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سردار شاکرمی بابیان اینکه نهادینه کردن امربه معروف و نهی از منکر تضمین کننده سلامت جامعه است، گفت: ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان از پایان نامه و تألیفات دانشجویان و اساتید دانشگاه های استان با محوریت امربه معروف و نهی از منکر حمایت خواهد کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی ستاد امربه معروف و نهی از منکر ویژه اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی استان با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام و فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان در محل دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد.
صراط نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
جلیل محبی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر درباره حواشی گرانی بنزین و حوادث آبان ماه اظهارنظر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر مهریز بر تجلی پیوست فرهنگی در تمام برنامه ها، جشنواره ها و فعالیت های فرهنگی تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۰۲    
ایسنا/ایلام نماینده ولی فقیه در استان ایلام بر برنامه ریزی و آموزش دیدن مهارت های لازم برای امر به معروف و نهی از منکر تاکید کرد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۱:۴۰    
حجت الاسلام میرزایی تقویت فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر را نیاز جامعه امروز خواند و گفت: در این راستا باید عزم جهادی داشته باشیم.
رسا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۱:۳۷    
نماینده ولی فقیه در لرستان بر ضرورت تبیین و ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر تأکید کرد و گفت: این مهم یک نظارت ملی است و باید تقویت شود.
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۱:۳۵    
برترین ها: جلیل محبی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر درباره حواشی گرانی بنزین و حوادث آبان ماه اظهارنظر کرد.
جامعه الزهرا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۷    
نشست علمی پژوهشی بازخوانی امر به معروف و نهی از منکر در علوم انسانی با رویکرد روانشناسی اجتماعی با حضور اعضای پژوهشکده امر به معروف و نهی از منکر در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مشاور خاتمی و عضو شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان می گوید در تهران، انتخابات را 30 بر هیچ می بازیم.
میزان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۳:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- نجف نیا از اجرای طرح نور هدایت در استان البرز خبر داد و گفت: در حال حاضر یکی از موضوعات مبتلابه جامعه ما، کم توجهی به فریضه امر به معروف و نهی از منکر است. تاریخ انتشار: 03:00 - 19 آذر 1398 - کد خبر: 575425
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۰:۵۱    
حجت الاسلام والمسسلمین شاهرخی، بر ضرورت احیای فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تأکید کرد و گفت: تقویت و تبیین این فرهنگ سبب برجای ماندن آثار مثبتی در جامعه می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۰:۵۱    
حجت الاسلام میرزایی، رسانه را ظرفیتی عظیم برای نهادینه سازی و احیای فرهنگ امربه معروف ونهی از منکر در جامعه خواند و گفت: در این راستا باید از ظرفیت رسانه ها بهره مند شد.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۰:۴۶    
اولین جلسه درس خارج فقه آیت الله ناصر مکارم شیرازی در سال تحصیلی 98-99 با موضوع کتاب امر به معروف و نهی از منکر با حضور برخی از فضلا در بیت ایشان برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۰:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس دستورات دینی زن و شوهر در مسئله نماز به اندازه امر به معروف و نهی از منکر وظیفه دارند که یکدیگر را به انجام کارهای درست تشویق کنند، و نه بیشتر.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۲:۴۲    
حجت الاسلام جواد افشار، نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ، برنامه ریزی، توجه به خداوند و شناخت از آینده و در اولویت قرار دادن بسیاری از امور را لازم و ضروری دانست و خاطر نشان کرد: در ترجمه فارسی امر به معروف و نهی از منکر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۲:۳۰    
نشست روسای دانشکده ها، بیمارستان ها و شبکه ها در خصوص اجرای شیوه نامه رفتار و پوشش حرفه ای، رعایت مصادیق امر به معروف و نهی از منکر و صیانت از حقوق شهروندی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۱:۳۸   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: آگاهی دینی و بصیرت اجتماعی و سیاسی لازمه موفقیت در زمینه امربه معروف و نهی از منکر است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - طی حکمی از سوی آیت الله کاظم صدیقی رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر لرستان شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - قائم مقام دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: امر به معروف و نهی از منکر وظیفه عمومی است و عزم جهادی می طلبد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: امر به معروف و نهی از منکر یک اقدام همگانی بوده و مربوط به همه اقشار جامعه است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله عبادی با بیان اینکه بسیاری از ماموریت های نیروی انتظامی جزو مصادیق بارز امر به معروف و نهی از منکر است، گفت: از عملکرد زیبای نیروهای انتظامی و امنیتی در فتنه اخیر قدردانی می کنم.