چهارشنبه ۲۵ تیرساعت ۱۵:۴۶Jul 2020 15

جدیدترین‌های «امر به معروف»

 
شبستان   ۲ ساعت پیش    
فریضه امر به معروف و نهی از منکر دستورالعمل اجرایی موثر برای حفظ سلامت خود و دیگران در روزهای شیوع ویروس کرونا است و باید به این فریضه دینی بیش از گذشته توجه کنیم.
برنامه تهران 20 امشب (چهارشنبه 25 تیرماه) با حضور حجه الاسلام والمسلمین دکتر جلیل محبی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر به روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
بسیج   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جلسه شورای امر به معروف در سپاه شهرستان جاجرم برگزار شد.
روزنامه بیرجند امروز   ۴ ساعت پیش    
به مناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب، با حضور حجت الاسلام صادقی، عزیزی مدیرکل، هزاری سرپرست معاونت توسعه منابع و پشتیبانی، اسلامی معاون توسعه ورزش بانوان و غلامی دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر، از همکاران فعال در حوزه امور فرهنگی و نماز اداره کل تجلیل به عمل آمد.
برترین ها: فعال رسانه ای اصولگرا به مجوز صادر شده برای علی اکبر رائفی پور توسط ستاد امر به معروف و نهی از منکر واکنش نشان داد. محمد مهاجری، فعال رسانه ای اصولگرا در واکنش به مجوز صادر شده برای علی اکبر رائفی پور توسط ستاد امر به معروف و نهی از منکر در اینستاگرام نوشت:
هر آن چه که باید در مورد گروه های جهادی امر به معروف ونهی از منکر بدانید را در این ویدئو ببینید.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۲۳:۵۵    
به همت ستاد مردمی عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر و با حضور امام جمعه و فرمانده سپاه شاهرود و معاونت های ستاد فریضتین و اتاق اصناف از اصناف و بازاریان مروج حجاب و عفاف تجلیل شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۲۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مجوزی به بنده داده اند اجازه می دهد به صورت تخصصی به موضع امر به معروف و نهی از منکر مسئولان بپردازم. 15 مرداد 1398 بود که آیین رونمایی اعطاء مجوز به گروه های جهادی امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۲۰:۳۳    
عکس: خبرگزاری فارس تحریریه پارسینه- حامد کشاورز : به خیل عظیم مدارک و مجوزها، این روز ها جوازی عجیب اضافه شده که انتقادات زیادی را به همراه داشته است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۲۰:۰۷    
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: ترویج امر به معروف و نهی از منکر در سلامت یکی از دغدغه های حوزه سلامت در خوزستان است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۷:۴۰    
محمدتقی حسینی، عرصه فعالیت امر به معروف را ستادی دانست و فعالیت صفی را از وظایف نیروهای مردمی برشمرد و گفت: هرکس در این عرصه وارد میدان شود، ما از آن حمایت می کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۶:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
رشت- معاون اجتماعی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر گیلان از برگزاری جشنواره تولیدات چند رسانه ای طهورا با محوریت پوشش بانوان و آقایان خبر داد.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
وقتی پای مجوز به میان می آید باید درباره مساله ای حرف بزنیم که از لحاظ قانونی و... برای عموم مردم دارای محدودیت هایی باشد که در این مورد خاص در ادامه می نویسیم که نه تنها محدودیت هایی وجود ندارد بلکه کاملا همگانی همه مردم می توانند اقدام به امربه معروف و نهی ازمنکر کنند.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۴:۴۲    
نسیم آنلاین ؛ حسین رضایی: امر به معروف و نهی از منکر از فروعات دینی ما مسلمانان است و در منظومه دینی اسلام جایگاه ویژه و رفیعی دارد. تا جائیکه حضرت علی علیه السلام ارزش و قدر آن را از جهاد در راه خدا بالاتر می دانند و می فرمایند ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۴:۱۶    
ایستگاه صلواتی شابلون زنی با موضوع عفاف و حجاب به همت امر به معروف و نهی از منکر حوزه شهید ورزنده ناحیه امام حسین (ع) برپا گردید.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۲۲:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: اخیراً علی اکبر رائفی پور در حساب توئیتری خود در پیامی شادمانه! تصویر مجوزی را منتشر کرده و به دوستانش بشارت داده است که او مجوز امر به معروف گرفته است! رائفی پور در پیام توئیتری نوشت: مهدی یاوران عزیز پاشنه ها را بکشید! معروف مخفف مردم علیه رانت و فساد است ...
موج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۵۹    
رییس بسیج ورزشکاران شهرستان خمینی شهرگفت: امر به ورزش امر به معروف است و باید تلاش خود را جهت احیای این معروف به کار بست.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۳۱    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین یزدی سرپرست معاونت پیشگیری از جرم دادگستری استان قم ضمن برشمردن صفات حیا و حجاب در دین مبین اسلام بر اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در حوزه حجاب و عفاف تاکید کرد. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی ناحیه بسیج امام حسن مجتبی (ع) از برگزاری کارگاه آموزشی امربه معروف در ناحیه خبرداد.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۲۵    
اقدامات فراقانونی، افراط و تفریط، سیاست زدگی، دچار هیجانات، التهابات و احساسات زودگذر شدن، قطعا هیچ کمکی به اصلاح وضع موجود و تقویت پایه های اصل بنیادین امربه معروف و نهی ازمنکر نخواهد کرد بلکه به عنوان یک آفت بزرگ محسوب می شود.
برترین ها / روز نو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
برترین ها: ماجرای رائفی پور و طیف های مختلف اصولگرا ماجرای غامضی ست، خیلی دور و خیلی نزدیک، او حالا به مدد محبی به ستاد امر به معروف هم رسیده و دیگر محدود به میکروفون نیست! روزنامه اعتماد ماجرا را با نگاهی اصلاح طلبانه روایت کرده: ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۷:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
گفتگوی روزنامه اعتماد با دبیر ستاد امر به معروف درباره مجوز اعطا شده به علی اکبر رائفی پور را بخوانید. آقای محبی اخیرا مجوزی به یکی از فعالان سیاسی برای امر به معروف مسوولان اعطا شده که انتقادهای بسیاری به همراه داشت؛ حال آنکه شرعا امر به معروف و نهی از منکر نیازمند اعطای مجوز نیست ...
سلام نو / فرارو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
سلام نو – سرویس سیاسی: درست در میانه دعوا بر سر قرارداد ایران و چین و رشد هر روز کشته های کرونا و قیمت دلار و بازار ملتهب مسکن یک خبر عجیب و غریب توجه بسیاری در فضای مجازی را به خود جلب کرد. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: علی اکبر رائفی پور تئوریسین اصولگرا در توئیتر خود در واکنش به حکم امر به معروف مسئولان نوشت. بنده در تمام این سالها مشغول امر بمعروف و نهی از منکر مسئولان بوده ام. اتفاق جدید ایجاد چتر حمایتی حقوقی برای صیانت از افشاگران فساد و آمران و ناهیان است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۷:۵۶    
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری گفت: متاسفانه در سال های اخیرشاهد رها شدن وضعیت حجاب در جامعه بوده ایم و توجه خاص خصوصا از سمت دستگاه های متولی برای اصلاح این وضعیت صورت نگرفته است .
نمایشگاه پوستر عفاف وحجاب تحت عنوان "جواهرانه" به مناسبت هفته عفاف و حجاب و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای امر به معروف و نهی از منکر به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آشتیان دایر شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۱۱    
گردان امر به معروف و نهی از منکر شهیده ولایت خواهران تیپ مستقل 83 رزمی تبلیغی امام جعفر صادق (ع) به مناسبت هفته عفاف و حجاب بیانیه ای صادر کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام توسلی با اشاره به پروتکل های بهداشتی در مقابله با کرونا، گفت: این به نوعی تمرین تقوا است، برای زمینه سازی ظهور هم باید فاصله گذاری اجتماعی از گناه انجام شود و بهترین پروتکل در این باره امر به معروف و نهی از منکر است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۱:۱۰    
معاونت رسانه و آموزش ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیتان و بلوچستان با همیاری سازمان فضای مجازی بسیج دوره آموزشی امر به معروف و نهی از منکر را برگزار می کند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۱:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
برترین ها: علی اکبر رائفی پور، تئوریسین اصولگرا در توئیتر خود نوشت: مهدی یاوران عزیز پاشنه ها را بکشید! معروف مخفف مردم علیه رانت و فساد است. مجوزی که به بنده اجازه می دهد بصورت تخصصی به موضع امر به معروف و نهی از منکر مسئولان بپردازم. حتما به یاری همه شما بزرگواران نیاز خواهیم داشت. ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف کاشان گفت: دستگاه های اجرایی و خدماتی شهرستان زیرساخت های لازم را به منظور فراهم آوردن زمینه ورزش و تفریحات لازم برای بانوان فراهم کنند.
موج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۲:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
یکی از مراجع تقلید خواستار همگانی شدن امر به معروف و نهی از منکر در جامعه شد وگفت: تذکر لسانی از سوی کسانی که دلسوزانه امر و نهی کنند، حتما بر فرد خاطی اثرگذار خواهد بود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۱:۱۲    
مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: فرهنگ سازی رسالت اصلی دستگاه تعلیم و تربیت در زمینه امر به معروف و نهی از منکر است. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ...
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور بانوان مجمع امر به معروف اصفهان گفت: اجرای مصوبات عفاف و حجاب و نظارت بر این دستگاه ها به عهده استانداری است، علاوه بر این که نظارتی بر دستگاه ها به اندازه کافی نیست، نهادهایی به بی بند و باری و بی حیایی در جامعه دامن می زنند و برای این اقدامات از بیت المال هزینه می کنند.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
گیلان|استاندار گیلان رکن موثر در پیشگیری از ابتلا به بیماری و استفاده از ماسک را در مرحله اول، خود مردم و سپس دستگاه های نظارتی عنوان و خاطرنشان کرد: از مردم انتظار داریم به سبب وظیفه شرعی ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۴۸    
حجت الاسلام عباس زاده با بیان اینکه فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه نهادینه شود گفت: حضرت زهرا(س) بهترین الگو برای زنان و خانواده ها است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۹:۳۶    
مدرس و کارشناس کارگاه آموزشی ویژه استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی کازرون گفت: یکی از نگرانی های بزرگ پیامبر گرامی اسلام(ص) در زمان رحلت ترک امر به معروف و نهی از منکر در جامعه بود.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام روح الله میرزایی گفت: تفکر غلط حاکم درجامعه میخواهد امربه معروف و نهی از منکر محدود باشد،زیرا این مهم، نظارت عمومی مردم را بالا می برد و موجب می شود عرصه برای فساد های آنها کم شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۷:۵۴    
سنندج - دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان ضمن اشاره به وضعیت بدحجابی در این استان، افزود: متاسفانه لباس کردی به عنوان یک پوشش مناسب و با حجاب در مظلومیت به سر می برد.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه پارس آباد با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باید مردمی و فراگیر شود، از حمایت و پشتیبانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر، شورای فرهنگ عمومی، دستگاه قضائی، نیروی انتظامی و سپاه شهرستان پارس آباد از آمرین به معروف و ناهیان از منکر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون مطالبه گری و اجتماعی ستاد امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان گفت: عفاف و حجاب منطبق بر فرهنگ اصیل ایرانی است اما دشمن می خواهد با حیازدایی از جامعه ما، زمینه نفوذ فرهنگ غربی را در کشورمان فراهم کند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
بسیج جامعه زنان استان کرمان در بیانیه ای عفاف و حجاب را ودیعه الهی و مایه شخصیت و آزادی زن دانست و بر صیانت از حریم اخلاقی و سرلوحه قرار دادن امر به معروف و نهی از منکر برای رشد باورهای مذهبی تاکید کرد
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۵:۱۴    
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی گفت: برای حفظ و ارتقای عفاف و حجاب به عنوان یکی از برجسته ترین و مهم ترین اصول انقلاب اسلامی نیاز به تشکیل جبهه مردمی و همکاری تشکل های مختلف در این زمینه است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۴:۳۶    
صورت بندی جزء و کل ماجرا چنین می نماید که ما در مساله "مسئولیت اجتماعی"، با مفهومی مواجهیم که در ادبیات دینی با تعابیری، چون امر به معروف و نهی از منکر، جهاد و... متناظر است؛ دو جزء اصلی جهاد را مساله امر به معروف و نهی از منکر تشکیل می دهد؛ و افضل این جهاد، اقدام در مقابل ظلم سیاسی و اجتماعی است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ماموستا محمدی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر دهگلان در نشست تذکر لسانی درجمع دهیاران بخش مرکزی گفت: مسئولان به جای سیاسی کاری و جناح بازی وقتشان را صرف خدمت به مردم کنند زیرا جناح بازی باعث توقف خدمتگزاری در جامعه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون رسانه و آموزش ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان و بلوچستان گفت: اولین دوره آموزشی آنلاین امر به معروف و نهی از منکر استان تابستان امسال برگزار می شود.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۶:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
طراح: هادی زیبایی یادداشت از: احمد دستاران ممقانی 21 تیر 1314 مردم مشهد در اعتراض به قانون متحدالشکل شدن لباس های مردان که مقدمه ای برای کشف حجاب زنان بود، در مسجد گوهرشاد حرم رضوی گردآمده بودند ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۶:۳۸    
با حضور مدیرکل، معاونین و سایر اعضا، جلسه کمیته اقامه نماز و شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۶:۰۵    
نماینده مردم تهران گفت: نمی توان در بحث عفاف و حجاب مستقل عمل کرد و آن را یک حوزه مستقل دانست.