دوشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۵:۲۶Jun 2019 17

جدیدترین‌های «امر به معروف»

انصاف نیوز   ۹ ساعت پیش    
حجت الاسلام جلیل محبی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر با انتشار تصویر نامه ی خود به رییس ستاد اجرایی فرمان امام نوشت: ساختمان ستاد امر به معروف در یکی از گران قیمت ترین نقاط تهران است که امانت ستاد اجرایی است، درخواست کرده ایم به همین متراژ در مرکز شهر ساختمانی به ستاد اختصاص دهند ...
حوزه   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۶:۳۷    
حوزه/ جانشین دبیر ستاد امر به معروف استان قم با بیان اینکه فعالیت های مورد نیاز در راستای حمایت از آمران به معروف همچنان در استان قم دنبال می شود، گفت: با وجود استمرار این حمایت ها، برای رفع ناهنجاری ها نیازمند فراگیری امر به معروف در سطوح عموم مردم هستیم.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۵:۱۴    
حوزه/ دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم از تشکیل هیأت اندیشه ورز و شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در استان خبر داد و گفت: گروه هایی نیز در همین زمینه در مساجد استان در حال شکل گیری است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
کانون خبرنگاران نبأ سردار محمدتقی شاهچراغی بر لزوم گسترش حرکت های منسجم با تکیه بر ظرفیت های مردمی تاکید کرد و گفت: فراگیری فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر نیازمند اهتمام دستگاه های فرهنگی و تاثیرگذار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه گفت: مساجد مرکز آموزش مسائل دینی هستند و کانون های بسیج و ائمه جماعات باید زمینه سازی کرده تا جامعه با ابعاد امر به معروف و نهی از منکر به خوبی آشنا شوند.
دهاقان قرآن   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه قرآنی شهرستان دهاقان به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان دومین جشنواره تولیدات رسانه ای در 120 ثانیه با موضوع امربه معروف و نهی از منکر از امروز در استان اصفهان به صورت رسمی کار خود را آغار کرد. ...
بیتوته   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
امر به معروف و نهی از منکر از اصول تاکید شده در آموزه های دینی و راهکارهای ارائه شده برای ساختن جامعه ای بهتر است اما باید در نظر داشت امر به معروف و نهی از منکر از مسیر ساده نمی گذرد و باید پیش از اجرای آن به فراهم کردن زمینه هایش در جامعه پرداخت ...
حوزه   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۱:۱۵    
حوزه/ رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی قم گفت: امربه معروف و نهی از منکر باید به یک مطالبه عمومی تبدیل شود.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس با بانوی گیلانی آمر به معروف که چندی پیش توسط هنجارشکنان مورد ضرب وشتم قرار گرفته بود گفتگو کرده است. بخشی از گفتگو با وی را بخوانید: ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله اراکی گفت: ما در دار الکفر تکلیف به اجرای حدود نداریم و مکلف به اجرای حدود نیستیم. جای اجرای حدود دار الاسلام و آن وقتی است که حکومت مقتدری سرکار باشد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۰:۳۴    
حوزه/ دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر قم با اشاره به اهمیت فریضه ی امربه معروف و نهی از منکر نزد خداوند، گفت: امربه معروف و نهی از منکر باید به یک فرهنگ در جامعه تبدیل شود.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده دادستان قم در جلسه ای ستاد امربه معروف و نهی از منکر قم بیان داشت: اجازه نمی دهیم عده ای قداست شهر قم را زیر پا بگذارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۰۸:۱۸    
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مرکزی در جلسه ویدئو کنفرانس گفت: باید سواد رسانه ای در جامعه تقویت شود.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۲۱:۲۸    
امام علی(ع) در وصیت نامه خود: بر شما باد به پیوستن به یکدیگر و بخشش به همدیگر، مبادا از هم روی گردانید و پیوند دوستی و ارتباط با یکدیگر را از بین ببرید. امر به معروف و نهی از منکر را ترک نکنید که بدهای شما بر شما مسلط می گردند. آنگاه هرچه خدا را بخوانید جواب ندهد. نهج البلاغه- نامه 47
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۲۰:۳۰    
رئیس انجمن بانوان خبرنگار و روزنامه نگار گیلان گفت: طی مراسمی، خبرنگاران این استان از بانوی امربه معروف خمامی تجلیل می کنند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۲۰:۲۷    
گروه فعالیت های قرآنی صفحات معارفی رسانه ها علاوه بر رویدادهای معارفی بیش از هر موضوع دیگری به امر به معروف و نهی از منکر و توصیه های بزرگان دین در این زمینه پرداخته اند.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۶:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، نماینده ولی فقیه در گیلان فضا برای اجرای امر به معروف و نهی از منکر در گیلان را آماده عنوان کرد و گفت: بگذارید همه بفهمند می خواهیم واجب الهی را عملی کنیم و تمام افراد بتوانند به همدیگر تذکر دهند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: امروز دستگاه های دولتی در یک اقدام نانوشته اما مؤکد از پیگیری و حتی همکاری در ارتباط با این موضوع منع شدند و شواهد متعدد در این زمینه وجود دارد.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
این بانو هنگامی که از کنار عده ای از زنان مسافر که در سطح شهر خمام در انظار عمومی با وضعیت پوششی نامناسب مشغول آواز خوانی و رقص بودند در حال گذشتن بود،با حالت محترمانه و محبت آمیز اقدام به امر به معروف زبانی میکند که با برخورد وحشیانه ای از سوی ضاربان مواجه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
موضوع امر به معروف و نهی از منکر یکی از بحث های داغ این روز های جامعه است که در این گزارش به تبیین جایگاه آمران به معروف نزد خدا و قاتلان آنها می پردازیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۶    
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: در کنار تمامی خدمات عمرانی، خدمات شهری و زیباسازی شهرداری، شاید مهم ترین اقدام شهرداری را می توان در پرداخت به موقع حقوق کارگران بخصوص پاکبانان زحمت کش دانست.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۰۹:۱۳    
علاقه مندان به شرکت در اولین جشنواره سراسری ایده پردازی نماز و امر به معروف و نهی از منکر به میزبانی استان آذربایجان غربی تاپایان یکم شهریور ماه سال جاری می توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
شیرازه   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۰۸:۳۲    
این شاعر انقلابی معتقد است: راه مقابله با کسانی که می خواهند دین زدایی را در شعر خود بیاورند جدال های لفظی به بهانه امربه معروف و نهی از منکر نیست. حقیقت همیشه نمایان است بنابراین با ارائه یک اثر هنری قوی می توان بسیاری را به ارزش های دینی علاقه مند کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۰۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان ورامین گفت: برای اجرای درست امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باید همه وارد صحنه شوند.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۲۱:۵۸    
شما بهترین امتی هستید که برای انسان ها ظاهر (و نمونه) شده اید، (چه اینکه) امر به معروف و نهی از منکر می کنید، و به خدا ایمان دارید. و اگر اهل کتاب (به چنین برنامه و آیین درخشانی) ایمان آورند، برای آنها بهتر است (ولی تنها) عده کمی از آنها با ایمانند، و بیشتر آنها فاسقند (و خارج از اطاعت پروردگار) ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۲۱:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
از بانوی آمر به معروف خمامی به علت اجرای فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر قدردانی شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۲۱:۱۱    
حوزه/ آیه 111 سوره آل عمران بشارت و تسلّی برای مسلمانان است که شما در سایه ی ایمان، وحدت و امر به معروف بیمه می شوید. از تهدیدات دشمن نترسید که پیروزی با شماست و دشمن خوار و زبون است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تقدیر از افراد صالح و آمران به معروف و ناهیان از منکر از برنامه های ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان از برگزاری رزمایش رسانه ای امربه معروف و نهی از منکر در این استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۶:۵۰    
دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر گیلان گفت: شورای امر به معروف و نهی از منکر در 62 اداره دولتی استان گیلان تشکیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۶:۳۴    
رشت - ایرنا - دبیر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر گیلان با تأکید بر اینکه باید در برگزاری جشن ها حریم قانونی رعایت شود، گفت: دعوایی با بدحجابان نداریم بلکه برای موضوع حجاب و عفاف، برنامه هایی متنوع داریم.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۶:۳۳    
حجت الاسلام حسینی رکاوندی گفت: امر به معروف و نهی از منکر، اصل مهم اسلامی است که باید اجرایی شود و نبادی به فراموشی سپرده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد احیای امربه معروف و نهی از منکر با بیان اینکه برخی از مشکلات به دلیل وجود مدلینگ ها در استان گیلان است گفت: باید فضای امن برای هنجارشکنی هنجارشکنان در گیلان از بین برود تا دیگر شاهد اتفاقاتی ازاین دست نباشیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - امام جمعه بروجرد گفت: آمران به معروف در خصوص نهی از منکر باید برخوردی دلسوزانه، قاطع و منطقی داشته باشند.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۴:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، دومین جشنواره تولیدات رسانه ای 120 ثانیه ای با موضوع امر به معروف و نهی از منکر و با هدف معرفی درست همه معروفات و منکرات به همت مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان آبانماه برگزار می شود. ...
حوزه   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۳:۴۵    
حوزه/ مسئول دفتر سیاسی و اجتماعی حوزه های علمیه گفت: دشمن به دنبال غفلت است، زمانی که غافل شویم شبیخون می زند، متاسفانه برخی دولتمردان ما دچار غفلت شدند و فریضه امر به معروف و نهی از منکر در چند دهه اخیر در کشور کم رنگ شده است و با کمال تأسف مواردی دیدیم که آمران امر به معروف و نهی از منکر مورد ضرب ...
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۳:۱۵    
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور از درخواست انتقال ساختمان این ستاد از منطقه پاسداران تهران به یکی از مناطق عادی در مرکز شهر و در دسترس عموم مردم خبر داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۳:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
یک فعال دانشجویی گفت: ما در مبارزه با فساد رشد کردیم و البته که فساد کمتر شده و اصلاً قابل مقایسه نیست با فساد قبل از انقلاب و حتی در مبارزه با فساد نیز در همین چند سال اخیر رشد کردیم.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۳:۰۰    
عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی با اشاره به پیام صریح رهبر انقلاب برای آمریکا گفت: من، شما و تمامی امت انقلابی باید صدای رهبرمان که فرمودند مذاکره نمی کنیم را با ادله محکم و قاطع به تک تک افراد جامعه برسانیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۲:۵۰    
ستاد نماز جمعه تهران امروز از سعید عابد (راننده تاکسی اینترنتی) به خاطر امر به معروف و نهی از منکر تقدیر کرد
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: برنامه های امر به معروف و نهی از منکر در حوزه های مختلف اجتماعی توسعه می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - استاندار قزوین گفت: احزاب، رسانه ها و سازمان های مردم نهاد به عنوان نمایندگان افکار عمومی می توانند عاملان امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باشند.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
پلیس های سوت زن انگلیسی سوژه ای شدند برای آمریکایی ها که بتوانند جلوی فساد را در سازمان ها و مملکتشان بگیرند. و مثل همیشه آن جا بود که سوت زن ها متولد شدند ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۲    
قزوین - ایرنا - نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: بررسی ها نشان می دهد هیچکدام از دستگاه های متولی در حوزه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر به وظایف خودشان به درستی عمل نمی کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: برای احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر رعایت عفاف و حجاب در محیط های دانشگاهی قزوین ضابطه مند می شود.
عصر امروز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۰۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز تولیت حوزه علمیه باقرالعلوم(ع) گفت: تا زمانی که فرهنگ سازی درباره روش های صحیح امر به معروف و نهی از منکر از سوی رسانه ها و دستگاه های مربوطه انجام نگرفته است اجرای این فریضه الهی با حواشی زیادی همراه می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۰۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
یکی از ارکان مهم اخلاقی اجتماعی در دین مبین اسلام ارزشی به نام امر به معروف و نهی از منکر است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۲۲:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه با بیان اینکه توصیه من به استمرار و تداوم دستاوردهای ماه رمضان به ویژه در حوزه عفاف و حجاب است، گفت: یک نماد عینی در امر به معروف و نهی از منکر توسط یکی از شهروندان که مشغول رانندگی بود را شاهد بودیم و برادر عزیزی که در برابر عمل ناهنجار امر به معروف و نهی از منکر کرد و دیدیم که ...