شنبه ۳۱ فروردینساعت ۱۵:۱۹Apr 2019 20

جدیدترین‌های «کنفرانس روابط عمومی»

روابط عمومی فارسی   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
20 فروردین 1398 - 23:56 مرتضی آقایی، مدیر ارتباطات شرکت ایران خودرو که به مناسبت در پیش بودن هشتمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: روابط عمومی به عنوان یکی از ابزارهایی که همواره موجب ترفیع فعالیت ها و جایگاه سازمان ها در جامعه می شود ...
دیدار نوروزی خانواده ارتباطات در محل دبیرخانه کنفرانس روابط عمومی الکترونیک و دفتر ماهنامه مدیریت ارتباطات برگزار شد در این مراسم استادان برجسته، فعالان ارتباطات و روابط عمومی و رسانه با گرامی داشت یاد و خاطره ی درگذشتگان سیل در نوروز 98، با یکدیگر تجدید دیدار کردند ...
راه پرداخت   ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
چهاردهمین همایش روابط عمومی الکترونیک با محوریت روابط عمومی و بلاکچین به عنوان ارتباط و خدمات بدون واسطه و هشتمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت با موضوع بهره گیری از دانش و تجارب مدیران موفق در شرایط مشابه اردیبهشت ماه 98 برگزار می شود. ...
کنفرانس آلرت   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۰:۴۸    
چهاردهمین همایش روابط عمومی الکترونیک و هشتمین دوره کنفرانس روابط عمومی و صنعت در تاریخ 7-8 اردیبهشت 1398 در شهر تهران و در هتل المپیک برگزار میگردد. این همایش توسط پایگاه اینترنتی کنفرانس الرت اطلاع رسانی می شود. موضوعات همایش: روابط عمومی بلاکچین، به عنوان: -محیط امن ...
شارا   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۴    
همزمان با برگزاری پانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران در تاریخ 30 مهر 1397، ویژه نامه این کنفرانس با موضوع "سناریونگاری" منتشر شد.
شارا   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری پانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران در تاریخ 30 مهر ماه 97، مراسم رونمایی از چهار کتاب "مجموعه مقالات کنفرانس"، " ارتباطات و روابط عمومی"، "روابط عمومی نوشتاری و فنون رسانه ای"و "تکریم ارباب رجوع" که توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد برگزار شد.
شارا   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
سناریوها، احتمال دستیابی به موفقیت تا سال 2020 را از طریق بررسی محتمل ترین تحولات (محتمل ترین سناریوها) مورد بررسی قرار دادند و بهترین و بدترین سناریوها نیز توسط هر گروه تدوین و ارایه شد.
شارا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مهدی باقریان با اعلام جرییات کنفرانس روابط عمومی، گفت: پانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران، صبح روز دوشنبه 30 مهر1397 در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی برگزار می شود.
شارا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۹    
همزمان با برگزاری پانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران در تاریخ 30 مهر ماه 97، مراسم رونمایی از چهار کتاب "مجموعه مقالات کنفرانس"، " ارتباطات و روابط عمومی"، "روابط عمومی نوشتاری و فنون رسانه ای"و "تکریم ارباب رجوع" برگزار می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: جایزه بین المللی پانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران امسال به یکی از اساتید دانشگاه امام صادق(ع) تعلق می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۱:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
جایزه بین المللی پانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران امسال به یکی از اساتید دانشگاه امام صادق(ع) تعلق می گیرد.
فارسی مچ   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش فارسی مچ ، با تجزیه و تحلیل تغییرات و پیچیدگیهای فوق العاده و عدم قطعیت های متعدد و درک عمیق پیامدهای احتمالی آنها، ذینفعان می توانند بهتر درک کنند که چگونه این نیروها به طور بالقوه بر مقیاس کلی توسعه در روابط عمومی و تثیت جایگاه حرفه ای آن در حوزه های مختلف سازمانی ...
شارا   ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
هفتمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت با مشارکت فعال مدیران و کارشناسان روابط عمومی در محل هتل المپیک تهران برگزار شد.
جامعه روابط عمومی   ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۲۱:۵۴    
نشست مطبوعاتی ششمین کنفرانس سالیانه آموزشی، تخصصی روابط عمومی های استان خوزستان برگزار شد. به گزارش جامعه مجازی روابط عمومی، دبیرکل ششمین کنفرانس سالیانه آموزشی ...
ملیت   ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۷:۱۳    
صبح امروز جلسه کمیته علمی سیزدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک و هفتمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت برگزار شد.
پایگاه خبری شهر تهران   ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۲۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
سیزدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک با موضوع اصلی روابط عمومی شبکه ای و هفتمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت با موضوع روابط عمومی و شهرت، 22 و 23 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار خواهند شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۲:۳۹    
ششمین کنفرانس روابط عمومی های خوزستان با همکاری روابط عمومی فولاد اکسین برگزار شد.
جامعه روابط عمومی   ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
نشست مطبوعاتی ششمین کنفرانس سالیانه آموزشی، تخصصی روابط عمومی های استان خوزستان برگزار شد. به گزارش جامعه مجازی روابط عمومی، دبیرکل ششمین کنفرانس سالیانه آموزشی ...
شارا   ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۰۸:۱۲    
کارکردهای روابط عمومی نه تنها در مقابل افکار عمومی بلکه به عنوان یک خرده سیستم در منظر سیستم بزرگ تر نیز نامطلوب به نظر می رسد.
شارا   ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۸:۰۹    
محمدرضا باقری- کارشناس روابط عمومی - یکی از مهمترین مسائل موثر در تصمیم گیری مدیران دسترسی سریع و آسان به خبرهای مرتبط با سازمان و یا یک رویداد مربوط به آن است، در حال حاضر به علت کثرت بنگاههای خبری و تنوع اخبار منتشره و همچنین وجود تفسیر و تحلیل های متفاوت در اخبار ...
شارا   ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
پیام چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی حل خلاقانه مسائل و لزوم تمایز روابط عمومی ها از دیگران است. ضمن اینکه می توان در حل مسئله و طرح سؤال هم تجدیدنظر کرد. همچنین سطح تجزیه و تحلیل خود را بالا برده و تفکر خود را در این راستا تغییر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
در مراسم افتتاحیه چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران با اعطاء کاپ خلاقیت از 10 روابط عمومی فعال تجلیل به عمل آمد.
شارا   ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۸:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- هیات داوران چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران، مقالات برتر این کنفرانس را معرفی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۷:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر کمیته علمی چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران اعلام کرد سخنرانان این کنفرانس که نوزدهم آذرماه برگزار می شود، مشخص شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۳:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران 19 آذر در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار خواهد شد.
شارا   ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۲۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
چهاردهمین کنفرانس روابط عمومی ایران روز سه شنبه اعلام کرد که این کنفرانس توسط مؤسسه کارگزار روابط عمومی (ICPR)، انجمن جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی (KPRI) و انجمن بین المللی روابط عمومی سازمان یافته 19 آذر در تهران برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران با مو ضوع خلاقیت، نوآوری و تمایز برگزار می شود.
شارا   ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری چهاردهمین کنفرانس روابط عمومی در تاریخ 19 آذر 1396، ویژه نامه این کنفرانس با موضوع "خلاقیت و نوآوری" منتشر و در بین شرکت کنندگان توزیع خواهد شد.
شارا   ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۲۱:۰۲    
همه کنفرانس های بین المللی روابط عمومی ناظر به تقویت و غنی سازی دیدگاههای نظری و اقدامات عملیاتی و به عبارت دیگر نظری- کاربردی- اجرایی حوزه روابط عمومی در سطح کشور است. در همه این کنفرانس ها این اهداف با تولید محتواهای مختلف از قبیل سخنرانی، مقاله، کتاب، کارگاه، جشنواره و غیره تحقق یافته است.
شارا   ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
با برگزاری چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی در سال جاری، ما شاهد یک جریان وسیع گفتمانی درباره روابط عمومی هستیم. این حرکت گفتمان سازی محصول کلیه زحماتی است که در این حوزه در سراسر کشور انجام می گیرد.
شارا   ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیرخانه چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران طی فراخوانی از واحدهای روابط عمومی سراسر کشور، مدیران و کارشناسان روابط عمومی بخش های دولتی و خصوصی برای شرکت گسترده و ارایه نظرات و پیشنهادها در راستای برگزاری باشکوه تر این کنفرانس دعوت به عمل آورد.
شارا   ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۰:۵۵    
شبکه روابط عمومی آسه آن و اتحادیه جهانی روابط عمومی و مدیریت ارتباطات مفتخر به میزبانی اولین کنفرانس منطقه ای روابط عمومی در بالی در تاریخ 20-23 سپتامبر 2017 می باشند.
سازمان آموزش فنی و حرفه ایی کشور   ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۴:۱۵    
این نشست که در روز همایش مورخ دهم اردیبهشت ماه جاری برگزار گردید ، آنوش صیاد نژاد مسئول روابط عمومی سازمان ضمن خیر مقدم به همکاران حوزه روابط عمومی ، براهمیت رسالت و اهداف روابط عمومی اشاره نمود و اظهار داشت : فناوری ارتباطات به عنوان ابزار توانمندسازی اندیشه انسان ها ، هر لحظه در حال تولید ...
سیتنا   ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران، گفت: بازار صنعت در گذشته، انحصاری، دارای مرزبندی، فروش با فرایند طولانی و دلخواه و به صورت عدم رقابتی بود، ولی در بازار امروز با ورود بخش خصوصی، انحصار از بین رفته و رقابت شدید و سنگین (تولید کنندگان کوچک- تبلیغات بیشتر) ...
کاوشگران روابط عمومی   ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۸:۵۷    
ششمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت با حضور اساتید، مدیران و کارشناسان روابط عمومی کشور و با موضوع روابط عمومی، صنعت و رهبری تغییر صبح روز یکشنبه دهم اردیبهشت ماه در محل هتل المپیک تهران آغاز بکار کرد.
کاوشگران روابط عمومی   ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۸:۵۸    
پس از برگزاری جلسات کمیته علمی ششمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت، ارایه پنج مقاله علمی و برگزاری یک پنل تخصصی به عنوان برنامه های این کنفرانس در نظر گرفته شد.
شارا   ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۷:۰۳    
سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران به ایستگاه آخر نزدیک می شود. ابتدا جا دارد از همه کسانی که کمک کردند که این کنفرانس بتواند در حد مطلوب برگزار بشود و همه کسانی که دغدغه روابط عمومی دارند و نتوانستند به ما کمک کنند از همه آن ها صمیمانه تشکر می کنم.
شارا   ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۱:۱۴    
مدیران گروه ها و کانال های تخصصی روابط عمومی و ارتباطات که حداقل سه ماه سابقه فعالیت در فضای شبکه های اجتماعی پیام رسان دارند، می توانند به طور رایگان (یک نفر) در سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران شرکت کنند.
کاوشگران روابط عمومی   ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۶:۱۶    
ششمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت با موضوع اصلی روابط عمومی، صنعت و رهبری تغییر اردیبهشت ماه سال آینده برگزار خواهد شد.
محورهای دوازدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک اعلام شد: روابط عمومی الکترونیک و تغییر در نهادها، مدل ها و روندهای مدیریتی دوازدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک با موضوع اصلی روابط عمومی الکترونیک و تغییر در نهادها، مدل ها و روندهای مدیریتی اردیبهشت ماه سال آینده برگزار خواهد شد. ...
شارا   ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مقاله تاثیر رسانه های نوین بر تولید محتوا و انتقال پیام روابط عمومی به عنوان مقاله برگزیده در سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران ارائه می شود ...
همشهری   ۱۳۹۵/۰۹/۱۰ - ۰۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
- همشهری آنلاین: مهلت ثبت نام در سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران تا سی ام آذرماه ماه سال جاری تمدید شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
طی حکمی "محمود نواصر" به عنوان نماینده رسمی سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران در استان خوزستان منصوب شد.
ایسنا   ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
پنجمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت در هتل المپیک تهران برگزار شد. به گزارش سرویس بازار ایسنا، در پنجمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت که هم زمان با چهارمین هفته روابط عمومی با حضور استادان و صاحب نظران این حوزه برپا شد، مدال زرین روابط عمومی سال 95 اهدا شد. ...
ارایه دهندگان مقاله در یازدهیمن همایش روابط عمومی الکترونیک و پنجمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت مشخص شدند دکتر محمد سلطانی فر، رییس کمیته علمی یازدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک در گفت و گو با ستاد خبری چهارمین هفته روابط عمومی با بیان این مطلب افزود ...
ایسنا   ۱۳۹۵/۰۱/۲۳ - ۲۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیته علمی پنجمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت، مسئولیت اجتماعی را مهم ترین مسئولیت روابط عمومی صنعتی دانست. به گزارش سرویس بازار ایسنا، احمد یحیایی ایله ای عضو کمیته علمی کنفرانس روابط عمومی و صنعت ...
شارا   ۱۳۹۴/۱۰/۱۵ - ۰۹:۴۴    
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در پنجمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت که همزمان با چهارمین هفته روابط عمومی که در اردیبهشت ماه 1395 برگزار خواهد شد، توسعه فضای کسب و کار مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
شارا   ۱۳۹۴/۱۰/۰۸ - ۱۱:۲۳    
پاورپوینت های سخنرانان دوازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران منتشر شد
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۴/۱۰/۰۶ - ۱۵:۱۷   + ۲۸ سایت دیگر  
اداره کل روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی موفق به کسب تدیس طلایی دوازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران شد. به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک از روابط عمومی بانک کشاورزی ...