پنجشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۹:۳۹May 2019 23

جدیدترین‌های «مانه و سملقان»

خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۳    
اقتصاد ایران: مانه و سملقان- رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مانه و سملقان گفت: 100 کیلومتر از راه های روستایی و اصلی این شهرستان که در سیلاب خسارت دیده بود، ترمیم و بازسازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
در پی گزارش بروز اکتیما در شترها و دام های سبک روستای باران آباد شهرستان مانه و سملقان، اکیپ اعزامی دامپزشکی استان اقدامات درمانی، بهداشتی و آموزشی لازم را در منطقه به اجرا درآورد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری شهرستان مانه و سملقان گفت: طی بارندگی های اخیر در این شهرستان 100 کیلومتر از راه های روستایی و اصلی که توسط سیلاب خسارت دیده بود، ترمیم و بازسازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رئیس اداره عشایر مانه و سملقان گفت: مرمت ایل راه های این شهرستان که بخاطر بارندگی های اخیر و سیلاب تخریب شده، نیاز به سه میلیارد ریال اعتبار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۳:۳۶    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی از فرسایش 17 تنی خاک در سال در این استان خبر داد. محمد فرامز در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، با اشاره به اینکه فرسایش خاک در تمامی نقاط استان وجود دارد ...
اترک نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۶    
سد دربند شهرستان مانه و سملقان که قرار است 21 میلیون متر مکعب آب را ذخیره و برای توسعه صنعت و تامین آب شرب و آب کشاورزی قابل تنظیم و استفاده باشد از مصوبات دهه 80 است که با وجود گذشت حدودا 13 سال هنوز اجرایی نشده است این روز ها به وعده گاه انتخاباتی نمایندگان تبدیل شده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
دکتر قربانعلی رسام روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: یک کارگاه تولید پوشاک ایرانی در مرکز دختران بجنورد و یک کارگاه تولیدات گلخانه ای در مرکز کشاورزی مانه و سملقان ایجاد شده است. ...
قوه قضاییه   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی در حاشیه دومین جلسه شورای قضایی استان، با اشاره به حادثه وقوع سیل مخرب در شهرستان آشخانه، از تشکیل هسته جهادی به همت اداره کل دادگستری استان، برای کمک به سیل زدگان شهرستان مانه و سملقان خبر داد. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر آب و فاضلاب شهری شهرستان مانه و سملقان گفت: سیل چند شب گذشته در شهر آشخانه 11 میلیارد و 250 میلیون ریال به تاسیسات آب و فاضلاب شهری خسارت وارد کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۴۹    
رئیس شبکه دامپزشکی مانه و سملقان گفت: پایش و مراقبت از بیماری های کرم ابریشم به منظور کاهش تلفات و افزایش محصول تولیدی در نوغانداری های شهرستان مانه و سملقان انجام گرفت. ...
اترک نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۲:۴۰    
فرماندار شهرستان مانه و سملقان از خسارت یک میلیارد تومانی سیل به زیرساخت ها و تاسیسات شهری شهر آشخانه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها فرماندار مانه و سملقان عدم تعبیه زیرساخت های مناسب در زمان احداث منازل مسکونی در شهرک شرق شهرستان مانه و سملقان را علت اصلی خسارت های بارندگی پنجشنبه گذشته در این شهرستان عنوان کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۵    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی با اشاره به بازدید روز جمعه 27 اردیبهشت از برخی آثار تاریخی شهرستان های شیروان و مانه و سملقان، از بررسی مشکلات پیرامونی این آثار خبر داد .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۳۹    
مانه و سملقان- فرماندار مانه و سملقان گفت: سیل بامداد پنج شنبه هفته گذشته یک میلیارد تومان به تأسیسات شهر آشخانه خسارت وارد کرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خراسان شمالی- رئیس کل دادگستری خراسان شمالی و دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان از مناطق سیل زده شهرستان مانه و سملقان بازدید کردند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری خراسان شمالی و دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان از مناطق سیل زده شهرستان مانه و سملقان بازدید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۷:۰۰    
خسارات سیل در مانه و سملقان خسارات سیل در مانه و سملقان خسارات سیل در مانه و سملقان خسارات سیل در مانه و سملقان خسارات سیل در مانه و سملقان خسارات سیل در مانه و سملقان خسارات سیل در مانه و سملقان خسارات سیل در مانه و سملقان خسارات سیل در مانه و سملقان خسارات سیل در مانه و سملقان خسارات سیل در مانه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۵:۳۳    
فرماندار شهرستان مانه و سملقان از خسارت سیل به ابنیه و وسایل منزل 70 واحد مسکونی شهرستان مانه و سملقان خبرداد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: سیل بامداد چهارشنبه به 100 واحد مسکونی در شهر آشخانه از توابع شهرستان مانه و سملقان خسارت وارد کرد.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۰:۴۵    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: سیل بامداد چهارشنبه به 100 واحد مسکونی در شهر آشخانه از توابع شهرستان مانه و سملقان خسارت وارد کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بارش ها به 100 واحد مسکونی در مانه وسملقان خسارت وارد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۰    
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان مانه و سملقان گفت: جهادگران بسیجی از بامداد امروز با حضور به موقع در صحنه، منازل آسیب دیده در سیل را لایروبی گردند.
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی از بسیج همه امکانات برای کمک رسانی و پاکسازی منازل آسیب دیده از سیل در شهر آشخانه از توابع شهرستان مانه و سملقان خبرداد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۵:۰۷    
مدیرکل ستاد بحران خراسان شمالی گفت: قریب به 100 خانه در مانه و سملقان دچار آبگرفتگی شده که با حضور به موقع نیروهای خدماتی و نظامی از میزان خسارات کاسته شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۱    
مدیرکل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی از تخلیه 64 واحد مسکونی و تجاری بر اثر سیل در شهرستان مانه و سملقان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی از بسیج همه امکانات برای کمک رسانی و پاکسازی منازل آسیب دیده از سیل در شهر آشخانه از توابع شهرستان مانه و سملقان خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی از ورود خسارت 60 تا 70 درصدی به برخی از منازل شهر آشخانه در شهرستان مانه و سملقان خبر داد. به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۵    
دیشب سیلاب به منازل مسکونی در مانه و سملقان خسارت شدیدی وارد کرد
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان مانه و سملقان گفت: منازل مسکونی ضلع شرقی شهر آشخانه به علت بارش شدید باران طی بامداد امروز دچار آبگرفتگی شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۰    
اقتصاد ایران: بجنودر- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی بر بسیج همه امکانات برای کمک رسانی و پاکسازی منازل آسیب دیده از سیل شهر آشخانه، مرکز شهرستان مانه و سملقان تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۴    
فرماندار شهرستان مانه و سملقان گفت: منازل مسکونی ضلع شرقی شهر آشخانه به علت بارش شدید باران طی بامداد امروز دچار آبگرفتگی شدند. معموری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، افزود: در حال حاضر نیروها در حال تخلیه آب از منازلی که دچار آبگرفتگی شده اند، هستند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
مانه و سملقان- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی از بسیج اتمام امکانات برای کمک رسانی و پاکسازی منازل آسیب دیده از سیل در شهر آشخانه از توابع شهرستان مانه و سملقان خبر داد.
اترک نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان مانه و سملقان با اشاره به بارش های سیل آسای بامداد امروز در این شهرستان گفت: بیشترین خسارت ها به منازل مسکونی شهر آشخانه وارد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۲:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری خراسان شمالی گفت: سیلاب چهارشنبه شب به 100 واحد مسکونی در شهر آشخانه مرکز شهرستان مانه و سملقان خسارت وارد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- فرماندار مانه و سملقان اعلام کرد: بارندگی های شدید سحرگاه امروز موجب آب افتادگی شمار زیادی از منازل مسکونی و مغازه های شهر آشخانه، مرکز این شهرستان شد و خساراتی به بار آورد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان مانه و سملقان گفت: ورود سیلاب به داخل منازل شهروندان شهر آشخانه طی بارندگی های شدید که سحر امروز در شهرستان مانه و سملقان شروع به باریدن کرد، خسارات زیادی را در پی داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۲:۰۰    
سیل به مناطقی از بجنورد و مانه و سملقان از جمله خندقلو و بدرانلو، خسارت وارد کرد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: وقوع سیلاب در شهرستان های بجنورد و مانه و سملقان به بخش های مختلف راه، کشاورزی و ابنیه خسارت وارد کرده است. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ارسال 142 اثر به دبیرخانه جشنواره سراسری فیلم کوتاه روستا و عشایر، برگزاری جشن روزه اولی ها در بجنورد و پرداخت بیش از 52 میلیارد ریال تسهیلات در بخش صنایع دستی خراسان شمالی بخشی از تیترهای خبری روز سه شنبه است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۵:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان مانه و سملقان گفت: سیل شب گذشته به 330 هکتار از اراضی زراعی و باغی این شهرستان خسارت وارد کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۱    
تگرگ و سیلاب به راه ها و بخش کشاورزی بخش مرکزی و حصارگرمخان بجنورد و شهرستان مانه و سملقان، خسارت وارد کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۸:۲۹    
فرماندار شهرستان مانه و سملقان گفت: مسیر جاده چمن بید به سمت آشخانه به علت جاری شدن سیلاب در تقاطع پل روستای شیرآباد و ورود به جاده آسیایی این مسیر بسته شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مانه و سملقان- فرماندار مانه و سملقان از بازگشایی مسیر جاده چمن بید به آشخانه که به علت سیلابی شدن بسته شده بود، خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- فرماندار مانه و سملقان گفت: تردد خودروها در مسیر جاده چمن بید به آشخانه و بالعکس که دقایقی پیش به علت احتمال سیلابی شدن بسته شده بود، از سر گرفته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۶    
یکی از برنامه های سپاه پاسداران، حمایت از کارآفرینی و فراهم سازی مقدمات و امکانات تولید است. خانم حسین زاده یکی از کارآفرینانی است که با حمایت سپاه و همت و پشتکار خود گلخانه احداث کرده و مشغول فعالیت شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۷    
نماینده مردم بجنورد، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم و مانه و سملقان گفت: ایجاد منطقه آزاد تجاری در خراسان شمالی زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی را در این استان فراهم خواهد کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مانه و سملقان گفت: دوهزار هکتار از اراضی این شهرستان زیر کشت پیاز خوراکی رفته که با توجه به افزایش قیمت این محصول نسبت به سال گذشته 10 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۰:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
هزار و 950 هکتار دانه روغنی کلزا در مانه و سملقان کشت شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حفظ نباتان سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از فعال شدن کانون های ملخ در این استان خبر داد. محمد رضایی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، با اشاره به اینکه این کانون ها در شهرستان های بجنورد و مانه و سملقان فعال شده اند ...