سه شنبه ۲۴ تیرساعت ۰۴:۴۲Jul 2020 14

جدیدترین‌های «مانه و سملقان»

 
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر برق شهرستان مانه و سملقان از تعویض تعداد 280 مقره به منظور افزایش پایداری شبکه برق مانه و سملقان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی "یک روز در مزرعه؛ تولید محصول سالم پیاز" در روستای انصار مانه و سملقان برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۹:۵۱    
تاخیر در اجرای پروژه های ساخت و ساز یا تولیدی چه در بخش دولتی و چه در بخش خصوصی، پدیده ای است که در غالب استان ها به دلایل مختلف امکان وقوع دارد که این امر در مانه و سملقان صدای مردم را درآورده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۲۷    
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی به همراه کارشناسان مدیریت و همکاران مرکز ترویج عشق آباد از مزارع پنبه و سبزی و صیفی شهرستان مانه و سملقان بازدید کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۷:۴۸    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج با دادستان شهرستان مانه وسملقان دیدار کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۷:۴۸    
فرمانده سپاه مانه وسملقان از پایگاه بسیج مسجد پنج تن آل عبا شهر آشخانه بازدید و سرکشی کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۷:۴۸    
مدیران شعب بانک انصار شهرآشخانه با فرمانده سپاه مانه و سملقان دیدار کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی مانه وسملقان گفت: 2.5 هکتار از گندمزارهای شهر آوای این شهرستان روز چهارشنبه بر اثر نقص فنی کمباین در هنگام برداشت، آتش گرفته و سوخت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۸:۳۱    
نماینده مردم بجنورد در مجلس از اختصاص یک دستگاه یونیت دندان پزشکی توسط کمیته امداد کشور به خراسان شمالی خبر داد و گفت: این یونیت دندان پزشکی در شهرستان مانه و سملقان و برای اقدامات محرومیت زدایی مردم در روستاها و از سوی گروه های جهادی مورد بهره برداری قرار می گیرد.
تحلیل بازار / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۷:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
بجنورد- مدیر مخابرات خراسان شمالی گفت: پهنای باند و پورت اینترنت پر سرعت مخابرات در 37 مرکز مخابراتی شهری و روستایی شهرستان مانه و سملقان در بهار امسال افزایش یافت.
سلام نو / بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۸:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
ارتفاعات کوه بهار جاجرم در خراسان شمالی، از ساعتی پیش دچار آتش سوزی شده که وسعت آن زیاد اعلام شده است. به گزارش سلام نو، رکنا نوشت: فرماندار شهرستان جاجرم اظهار داشت: بروز این آتش سوزی از ساعتی پیش گزارش شده که گستردگی محدوده آن بسیار زیاد عنوان شده است. ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۰۴    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان شمالی مهندس محسن نظام دوست مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان شمالی از بارگیری و توزیع 25 تن کود اوره از انبار سازمانی بجنورد به مقصد کارگزاری دانه های روغنی در شهرستان مانه و سملقان از ابتدای تیر ماه تاکنون، خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۸:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- فرماندار شهرستان مانه و سملقان گفت: تنها سه روستا از 103 روستای زیر پوشش شرکت آب و فاضلاب این شهرستان خراسان شمالی، مشکل آب آشامیدنی ندارد.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کشاورزان مانه و سملقانی این روزها مشغول برداشت دانه های زرین گندم از خوشه های طلایی در مزارع مناطق مختلف این شهرستان هستند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۹:۵۷    
فرماندار شهرستان مانه و سملقان با صدور پیامی 14 تیرماه روز قلم را تبریک گفت.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۸:۵۹    
خراسان شمالی- مدیر عامل بنیاد علوی کشور از افزایش بیش از 400 درصدی اعتبارات شهرستان مانه و سملقان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۲۳:۰۸    
80 میلیارد تومان اعتبار برای پیشبرد طرح های زیرساختی، اجرائی، عمرانی و توانمندسازی در این منطقه اختصاص یافت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۲۲:۳۲    
مدیرعامل بنیاد علوی کشور گفت: مبلغ 750 میلیون ریال اعتبار برای دو روستای زرد و کاستان شهرستان مانه و سملقان اختصاص داده شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرعامل بنیاد علوی گفت: سعی می کنیم با همراهی دولت و سایر نهادهای حمایتی، چهره شهرستان مانه و سملقان را طی 3 تا 5 ماه آینده تغییر دهیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیرعامل بنیاد علوی کشور گفت: اعتبارات سال گذشته بنیاد علوی برای شهرستان مانه و سملقان حدود 10 میلیارد تومان بود و امسال بیش از چهارصد درصد این منابع و اعتبارات افزایش می یابد و حدود پنج تا شش میلیارد تومان پروژه ملی در دست اجرا داریم و افزون بر سی میلیارد تومان تسهیلات خواهیم ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی خراسان شمالی با اشاره به تهیه طرح جامع سایت پلان محوطه تاریخی ریوی در شهرستان مانه و سملقان گفت: این طرح در شورای برنامه ریزی و توسعه استان ارائه و اجرا خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۲:۵۰    
بجنورد- ایرنا- مدیرعامل بنیاد علوی گفت: این بنیاد تا پایان امسال، 800 میلیارد ریال برای برنامه های عمرانی، زیرسازی و توانمندسازی شهرستان مانه و سملقان هزینه می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی با تعیین مهلت 15 روزه خطاب به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و فرماندار شهرستان مانه و سملقان گفت: سند توسعه متوارن و همه جانبه شهرستان تهیه شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۱:۵۷    
رییس اداره فرهنگ فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مانه و سملقان با استاد حاج سهراب محمدی چاووش خوان رضوی و هنرمند پیشکسوت عرصه موسیقی مقامی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل بنیاد علوی از رشد 400 درصدی اعتبارات محرومیت زدایی در شهرستان مانه و سملقان استان خراسان شمالی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی گفت: با اجرای طرح از کرامت تا ولایت ، 10 سری جهیزیه به نوعروسان و زوج های جوان مانه و سملقان اهدا شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۲:۰۹    
مراسم جشن دهه کرامت در سپاه مانه و سملقان برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۲:۰۹    
جشن میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) روز دختر ویژه خانواده کارکنان سپاه شهرستان مانه وسملقان برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۲:۰۹    
از جهاد گران عرصه غسل وکفن میت کرونایی در شهرستان مانه و سملقان سرکشی شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۲:۰۹    
به مناسبت دهه کرامت، مراسم مولودی خوانی با حضور مداحان آستان قدس رضوی در سپاه مانه و سملقان برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کتابداران کانون فرهنگی و هنری چهارده معصوم (ع) روستای دوستدار کتاب قلعه خان از توابع شهرستان مانه و سملقان تقدیر شدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۰:۱۸    
بازارهای روز، امروز توانسته مایحتاج مردم و شهروندان را تا حدود زیادی برآورده کند، فضایی که تعاملات اجتماعی را در بستر خود پذیرا شده و به عنوان استخوان بندی اصلی شهر مکان تبلور کالبدی فضای روابط تولیدی در معنای گسترده بوده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۹:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مانه و سملقان از مرگ مرد 60 ساله اهل روستای مهمانک در کمباین خبر داد.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نبود کامیون حمل گندم به بجنورد و تعطیلی سیلوی گندم مانه و سملقان اکثر کشاورزان این شهرستان را مجبور کرده که گندم خود را به صورت نقدی به دلالانی بفروشند که گندم را به گلستان منتقل می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۸:۱۵    
گروه استان ها- روستاهای همسایه سد شیرین دره بخش های مانه و سملقان استان خراسان شمالی با تنش شدید آبی مواجه هستند و منابع آب این روستاها مدت ها خالی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۳:۱۴    
بجنورد- ایرنا- عملیات ساخت جاده شیرین دره در مانه و سملقان به راز مرکز شهرستان راز و جرگلان خراسان شمالی آغاز شد که با تکمیل این پروژه مسیر اهالی این شهرستان ها به مرکز استان 35 کیلومتر کوتاه تر می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هشتمین روز از دهه کرامت و سومین روز از حضور خادمان حرم رضوی در خراسان شمالی، کاروان خدام حرم در مانه و سملقان حضور یافت.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رابط نمایندگی آستان قدس رضوی در مانه و سملقان اعلام کرد: به مناسبت دهه کرامت، طرح زیر سایه خورشید، با حضور خدام حرم امام رضا (ع) در شهرستان مانه و سملقان برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۹:۵۷    
نام نویسی کتب درسی، آسفالت معابر بجنورد ، شورای اداری مانه و سملقان و محرومیت زدایی سپاه در سنخواست را بخوانید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: 75 میلیارد ریال اعتبار از سوی بنیاد علوی برای ساماندهی راه های روستایی شهرستان مانه وسملقان اختصاص یافته است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- رییس کل دادگستری استان خراسان شمالی از دو واحد تولیدی در شهرستان مانه و سملقان بازدید و با مدیران این واحد ها از نزدیک گفت و گو کرد و در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت. تاریخ انتشار: 15:19 - 09 تیر 1399 - کد خبر: 633235
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مانه و سملقان از برپایی نمایشگاه کتاب در این شهرستان خبرداد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
طرح از کرامت تا ولایت به مناسبت دهه کرامت و تا عید غدیر در 14 کانون فرهنگی و هنری مساجد شهرستان مانه و سملقان اجرا می شود.
تحلیل بازار / قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- مدیر مخابرات منطقه خراسان شمالی از نصب و راه اندازی دو لاین ترمینال هر یک با ظرفیت یک گیگ، لینک ارتباطی در چهار مرکز شهری و روستایی از توابع شهرستان مانه و سملقان خبر داد.
نشست هم افزایی نهادهای فرهنگی شهرستان مانه و سملقان با هدف غنی سازی اوقات فراغت و محرومیت زدایی فرهنگی از مناطق مختلف شهری و روستایی و با محوریت طرح پیوند مسجد، مدرسه و منزل برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی خراسان شمالی گفت: اراضی پیرامون بنای تاریخی اسپاخو در شهرستان مانه و سملقان، با هدف ساماندهی و برنامه ریزی جهت جذب سرمایه گذار و ایجاد تأسیسات خدماتی مورد نیاز گردشگران، تعیین تکلیف می شوند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه جواد الائمه خراسان شمالی گفت: تاکنون تعداد 38 پروژه عمرانی و فرهنگی در دهستان 12 هزار نفری شیرین سوء در شهرستان مانه و سملقان اجرا شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۰۹:۴۹    
بجنورد- ایرنا- مسوول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه جوادالائمه خراسان شمالی گفت: این قرارگاه تاکنون 38 پروژه عمرانی و فرهنگی در دهستان شیرین سو شهرستان مانه و سملقان اجرا کرده که 12 هزار نفر از مزایای آن بهره مند شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۰۹:۴۵    
مدیرکل استاندارد خراسان شمالی از آغاز طرح آزمون دوره ای و اطمینان ازصحت عملکرد کلیه ترازو ها ی مورد استفاده در داد و ستد عمومی در مانه و سملقان خبر داد.