چهارشنبه ۲۵ تیرساعت ۱۵:۰۸Jul 2020 15

جدیدترین‌های «مسئولیت های اجتماعی»

 
خبر آنلاین   ۲ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، پیوستن به "کمپین جان یکدیگر" در جزیره کیش را از مسئولیت های اجتماعی عنوان کرد و گفت: تمام ساکنین جزیره کیش و گردشگران می توانند با استفاده از ماسک و حفظ فاصله گذاری اجتماعی، حافظ جان خود و دیگران باشند.
کمیسیون مسئولیت های اجتماعی با مشارکت قوه قضائیه استان اصفهان، اقدام به راه اندازی پویش هر شهروند، یک دیده بان نمود.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۰۴:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، گستره فرهنگ و کار فرهنگی از جزئی ترین فعالیت های فردی تا جدیترین مسئولیت های اجتماعی کشیده شده است و به تعبیر رهبر معظم انقلاب مدظله العالی، فرهنگ از اقتصاد هم مهم تر است و عرصه فرهنگ میدان جهاد است ...
هفت روز خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۳۶    
گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و به منظور حمایت از سلامتی کارکنان، تست رایگان کرونا را برای تمام نیروهای تحت پوشش انجام دادند ...
شرکت سایپا در راستای مسئولیت های اجتماعی خود برای مقابله با کرونا روزانه 25 هزار عدد ماسک بهداشتی تولید و بصورت رایگان در شبکه سلامت کشور توزیع می کند.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی استانداری آذربایجان شرقی ، نقش شرکت ملی فولاد ایران ومجتمع فولاد میانه را دراجرای مسئولیت های اجتماعی شان درشهرستان میانه ستود.
شرکت گاز استان اصفهان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به منظورهمفکری و بهره مندی از پیشنهادات و ظرفیت های سازمان های مردم نهاد (سمن ها) برای توسعه خدمات شرکت گاز به مردم، نشست هم اندیشی با سازمان های مردم نهاد برگزار شد . ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی و مسئولیت های اجتماعی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در کشور ما سالانه نیم میلیون تن کیسه پلاستیکی مصرف می شود که اگر این میزان مصرف را مدیریت نکنیم یک فاجعه محیط زیستی را در پیش خواهیم داشت.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان ضمن تشریح دستاوردهای اخیر اقتصادی این منطقه عظیم اقتصادی گفت: از عمل به مسئولیت های اجتماعی خویش نیز غافل نشده ایم.
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس سازمانی اقتصادی-اجتماعی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان ضمن تشریح دستاوردهای اخیر اقتصادی این منطقه عظیم اقتصادی گفت: از عمل به مسئولیت های اجتماعی خویش نیز غافل نشده ایم . ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی و مسئولیت های اجتماعی سازمان حفاظت محیط زیست ضمن اشاره به اینکه سالانه در کشور ما نیم میلیون تن کیسه پلاستیکی مصرف می شود، گفت: در حال حاضر پیش نویس لایحه کاهش مصرف پلاستیک در کشور تدوین و به کمیسیون زیربنایی دولت ارائه شده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی گفت: معادن تفت باید به مسئولیت های اجتماعی خود عمل کنند و دولت هم باید سهم معادن را به محل فعالیت معدن برای عمران و آبادانی برگرداند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
دارابی، مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز شرکت ملی نفت ایران با تاکید بر اینکه از سال 92 تاکنون یک هزارو 986 پروژه در قالب مسئولیت های اجتماعی تعریف شده است، گفت: از این تعداد یک هزار و 99 پروژه با اعتباری بالغ بر 13 هزار میلیارد ریال تکمیل شده و 887 پروژه نیز در حال اجرا است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۳۷    
خوزستان استانی است که به دلیل صنعتی و بندری بودن، روزانه شاهد تردد هزاران خودروی سنگین از نقاط مختلف کشور بوده و همین مسئله باعث تخریب جاده های ورودی این استان شده است.
منطقه آزاد ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۲:۰۳    
مدیر عامل سازمان مطنقه آزاد ماکو گفت: برای ارتقاء سطح بهداشت و سلامت منطقه از محل درآمدهای سازمان منطقه آزاد ماکو 65 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است . ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس به منظور عمل به مسئولیت های اجتماعی روز چهارشنبه در آیینی لوازم و تجهیزات پزشکی ضروری به ارزش 20 میلیارد ریال به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان تحویل داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۳۲    
شرکت گاز استان بوشهر در راستای واگذاری انشعاب رایگان به مشترکین جامعه هدف خود، اقدامات موثری را انجام داده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۳۷    
مادران بسیجی عضو پایگاه مقاومت بسیج حضرت ام الائمه سلام الله در خمینی شهر دورهمی های هفتگی جهت برنامه ریزی و بررسی وظائف و مسئولیت های اجتماعی برگزار می کنند.
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۴۰   + ۵۳ سایت دیگر  
گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و به منظور حمایت از سلامتی کارکنان، تست رایگان کرونا را برای تمام نیروهای تحت پوشش انجام دادند.
ماین نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۷:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
گروه صنایع معدنی فولاد - با توجه به گستردگی فعالیت های ذوب آهن اصفهان در حوزه "مسئولیت های اجتماعی" بویژه اقدامات مهم و اثر بخش در خصوص مبارزه با بیماری همه گیر کرونا،جایزه ویژه "مسئولیت های اجتماعی"به ذوب آهن اصفهان تعلق گرفت.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۵:۵۲   + ۳۲ سایت دیگر  
نقدینه -رئیس اداره کل روابط عمومی بانک توسعه تعاون مناسب سازی خدمات بانکی برای توان یابان را در زمره مسئولیت های اجتماعی این بانک اعلام نمود. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ...
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۴۸   + ۲۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - در پی انتشار خبر کمبود اکسیژن مورد نیاز بیمارستان های اهواز، شرکت فولاد خوزستان آمادگی خود را برای تامین آن اعلام کرد.
موج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۰:۲۹    
مدیر عامل شرکت پالایش نفت بندرعباس گفت: به منظور کمک به دانشگاه علوم پزشکی در بحران کرونا و در راستای ایفای نقش مسئولیت های اجتماعی مبلغ 50 میلیارد ریال به دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اهدا شد.
اقتصاد آنلاین / معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
با توجه به گستردگی فعالیت های ذوب آهن اصفهان در حوزه "مسئولیت های اجتماعی" به ویژه اقدامات مهم و اثر بخش در خصوص مبارزه با بیماری همه گیر کرونا، جایزه ویژه "مسئولیت های اجتماعی" به ذوب آهن اصفهان تعلق گرفت.
شارا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۶:۳۳    
چهارمین رخداد و جشنواره ملی بررسی مسایل و چالش های روابط عمومی یا محوریت روابط عمومی شرایط اضطراری، ارتباطات انسانی و مسئولیت های اجتماعی در شرایط کرونا، یک شنبه 15 تیرماه در سالن همایش های مرکز مدیریت صنعتی ایران برگزار شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۵:۵۰    
مدیر حوزه ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان فارس به وجه مشترک مدیریت علمی این سازمان با فعالیت های پارک سلامت روان حاجات اشاره کرد و گفت: در این سازمان با نگاه مبتنی بر اصول علمی، مدل تعالی جاری سازی شده است و بر این اساس به مسئولیت های اجتماعی توجه خاصی می شود.
اقتصاد آنلاین / معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۷:۰۶   + ۲۹ سایت دیگر  
با افزایش قیمت توسط شرکت های تولیدکننده اکسیژن در تامین به موقع این کالای حیاتی و استراتژیک در شرایط کنونی و حساس مبارزه با کروناویروس، شرکت فولاد مبارکه اکسیژن مورد نیاز بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را به صورت رایگان تامین خواهد کرد.
شارا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۷:۵۳    
در سال 1398 روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران به اذعان فعالان حوزه رسانه و روابط عمومی در حوزه اطلاع رسانی، تبلیغات و مسئولیت های اجتماعی حرکت های درخشان و روبه جلویی را تحت راهنمایی ها و برنامه ریزی های دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس آغاز کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام گفت: در راستای مسئولیت های اجتماعی و کمک به سربازان سلامت استان بیش از یک هزار و 500 لباس یکبار مصرف و 2 هزار عدد ماسک N95 تحویل دانشگاه علوم پزشکی استان شده است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری در بیش از50 عملیات مهار آتش در روستا ها، جنگل ها و مراتع همجوار تاسیسات مشارکت داشت.سرپرست ایمنی، بهداشت و محیط زیست این شرکت اظهار داشت: در راستای مسئولیت های اجتماعی و با هدف حفاظت از محیط زیست همجوار تاسیسات ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
بسترسازی برای افزایش مشارکت خیران در برنامه های اجرایی کمیته امداد و اجتماع محور کردن فرآیند فقرزدایی با محوریت مراکز نیکوکاری باهدف ارتقاء مسئولیت های اجتماعی اقشار مختلف جامعه در قبال نیازمندان از اولویت های کاری این نهاد است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۵۰   + ۵۷ سایت دیگر  
بانک رفاه در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و ترویج سنت حسنه ازدواج طرح "پیوند رفاه" را ارائه کرد.
اشکذر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۸:۴۴    
رئیس بیمارستان شهید صدوقی استان یزد: شرکت فولاد آلیاژی ایران از ابتدای شیوع ویروس کرونا، با حمایت های همه جانبه خود و تامین اعتبار مالی جهت خرید برخی از تجهیزات ضروری موجب تسهیل عملکرد و تقویت روحیه کادر درمان بیمارستان شهید صدوقی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
در ادامه انتقادات از نیروگاه رامین، رئیس شورای اسلامی شهر ملاثانی نیز از بی توجهی نیروگاه نسبت به مسئولیت های اجتماعی شهرستان باوی انتقاد کرد.
ماین نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۲۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه معادن سنگ آهن - شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی خود و به منظور حمایت از جامعه ایمن و قشر زحمتکش کارگری، طی مراسمی تعداد 400 پک ایمنی به ایشان اهدا نمود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای با تاکید بر توجه ویژه به فقرزدایی خواستار توجه شرکت های صنعتی و اقتصادی بزرگ استان بوشهر نسبت به مسئولیت های اجتماعی خود در مناطق پیرامونی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت های صنعتی و اقتصادی بزرگ مستقر در استان بوشهر نسبت به اجرای مسئولیت های اجتماعی خود در مناطق پیرامونی توجه جدی داشته باشند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۲۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ پاسدار کریم بابایی،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندر ماهشهر به همراه فرمانده حوزه مقاومت بسیج صنایع این شهرستان با حضور در مجتمع پتروشیمی امیر کبیر با مدیرعامل و مدیران این شرکت دیدار و از اقدامات این شرکت در جریان مبارزه با شیوع ویروس کرونا قدردانی کرد.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۶:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
مشاور فدراسیون فوتبال در امور مسئولیت های اجتماعی و بازی جوانمردانه از اهدای هشتمین تابلو فرش فدراسیون فوتبال به آستان قدس رضوی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۶:۰۷    
مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی و مسئولیت های اجتماعی سازمان حفاظت محیط زیست تاکید کرد: سند جامع مشارکت های مردمی در اطفای حریق باید به سرعت تدوین شود تا با اجرای آن هماهنگی لازم بین بخش های مختلف ایجاد شود و نتیجه تلاش ها به ثمر برسد.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
دنیای معدن - شرکت فولاد خوزستان در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و محرومیت زدایی، با حضور سرهنگ عبدالرضا حاجتی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولیعصر (عج) و علی محمدی مدیرعامل فولاد خوزستان، 10 تیرماه 1399 ساخت یک باب منزل مسکونی در منطقه محروم گلدشت شهرستان اهواز را آغاز نمود.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: از بانک ها انتظار می رود در کنار انجام خدمات بانکی، مالی، به مسئولیت های اجتماعی خود درخصوص محرومین و نیازمندان هم توجه و عمل کنند.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولیعصر (عج) و مدیرعامل فولاد خوزستان، آیین کلنگ زنی ساخت و اهدای یک باب منزل مسکونی در منطقه محروم گلدشت برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۰:۲۳   + ۳۳ سایت دیگر  
هدف از تأسیس این بانک ها رسیدگی به شکست های بازار در تخصیص منابع مالی توسط دولت ها و اولویت بخشی در انجام مسئولیت های اجتماعی در توسعه زیرساخت ها و صنایع زیربنایی کشور و حمایت مالی از پروژه های بلند مدت و پرریسک در تحریک توسعه اقتصادی است که کمتر مورد توجه سایر نهادهای تامین مالی قرار می گیرد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۴:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با اشاره به اجرای مسئولیت های اجتماعی به منظور توانمندسازی جوامع محلی، گفت: وزارت نفت در چند سال گذشته افزون بر یک هزار و 600 میلیارد تومان به حوزه مسئولیت های اجتماعی در استان خوزستان تخصیص داده است.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۰:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
نقدینه -بانک ایران زمین، در راستای مسئولیت اجتماع ی خود اقدام به احداث خانه بهداشت در روستای ابوسحاب استان خوزستان کرد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ...
سرمد نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۴:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و به عنوان بانکی اجتماعی و سلامت محور، به حوزه روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بیرجند تجهیزات سمعی و بصری اهدا کرد ...
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۴:۴۹   + ۴۶ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و تحقق شعار سال به شرکت های تولیدی و توزیعی در بخش سلامت در قالب " طرح پاک" تسهیلات پرداخت می کند.
تحلیل بازار / خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر - رئیس پایانه نفتی خارگ گفت: نوسازی، بهسازی و ایمن سازی تجهیزات پایانه خارگ در حال انجام است.