سه شنبه ۱۹ فروردینساعت ۰۵:۴۶Apr 2020 7

جدیدترین‌های «مسوولیت اجتماعی»

 
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- اتاق بازرگانی هرمزگان و شورای شهرستان قشم در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و در پی انجام مسوولیت اجتماعی خود، یکهزار دستکش لاتکس، یکهزار ماسک اِن 95 (N95) و پنج دستگاه تب سنج به بیمارستان پیامبر اعظم(ص) این شهرستان اهدا کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، ورزشکاران این شهرستان به عنوان یک نهاد مرجع در راستای وظیفه اجتماعی به شعار در خانه می مانیم و ورزش می کنیم عمل می کنند.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۰:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - شرکت فولاد خوزستان در راستای مسوولیت اجتماعی خود برای مقابله با ویروس کرونا اقدامات متعددی را انجام داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: با شیوع ویروس کرونا، این دانشگاه در راستای ایفای رسالت و مسوولیت اجتماعی به عنوان یک دانشگاه جامعه محور به راه اندازی کارگاه تولید و عرضه ماسک های بهداشتی اقدام کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۰:۱۷    
شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش مجمع عمومی عادی سالانه خود را به صورت آنلاین برگزار می کند. به گزارش دنیای اقتصاد شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش که پیش تر زمان برگزاری مجمع خود را 18 فروردین اعلام کرده بود، با توجه به مسوولیت اجتماعی خود و عدم تجمع فیزیکی سهامداران ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۱:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- مدیر روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) از جمع آوری مبلغ 136 میلیارد تومان کمک بلاعوض در حمایت از دولت در چارچوب مسوولیت اجتماعی به منظور تامین تجهیزات مورد نیاز برای مقابله با کرونا خبر داد.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۹:۳۹   + ۲۵ سایت دیگر  
سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: کاپیتان پیشین پرسپولیس گفت: یا جام را به ما می دهند یا آن را می گیریم. لذتش بیشتر است که بازی های بعدی را ببریم. غیر از پرسپولیس، هیچ تیمی خودش را در این حد نشان نداده است. ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
در پروتکل های بهداشتی جهانی، بر جلوگیری از تجمع در این اماکن و ضدعفونی کردن مداوم آنها تاکید شده است. از این رو مدیریت شهری در برابر جلوگیری از این ویروس و قطع زنجیره انتقال نقش و مسوولیت های اجتماعی اثرگذاری دارد و شهرداری یکی از نهادهای عمومی است که در راستای تحقق حقوق شهروندی باید این مسوولیت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
صنایع جزیره قشم در راستای مسوولیت اجتماعی خود برای مقابله با کروناویروس از مجرای تقویت حوزه بهداشت و درمان این جزیره پای کار آمدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
قشم-ایرنا- یک شرکت خصوصی در قشم در راستای عمل به مسوولیت اجتماعی خود، یک محموله اقلام بهداشتی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به ارزش 2 میلیارد و 300 میلیون ریال را به حوزه بهداشت و درمان اهدا کرد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه حکیم سبزواری روز پنجشنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: این سامانه مشاوره تلفنی رایگان با توجه به گسترش ویروس کرونا در کشور و به منظور ارائه خدمات روانشناختی به شهروندان و دانشجویان راه اندازی شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- این روزها پزشکان و کادر درمانی اصفهان، مسوولیت اجتماعی خود را به خوبی ایفا می کنند ولی عبور از بحران کرونا تنها با مشارکت همگانی امکانپذیر است و مردم می توانند با ماندن در خانه سهم، بسزایی در پویش اجتماعی"سهم من در مهار کرونا" داشته باشند. فیلم: امیررضا ابراهیمی دهکردی
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۹:۲۲    
قزوین - ایرنا - پیشکسوت، بازیگر و کارگردان تئاتر در قزوین گفت: این روزها ماندن در خانه یک مسوولیت اجتماعی است و از شهروندان درخواست دارم با پایبندی به آن برای قطع زنجیره انتقال کرونا همکاری کنند.
نوش آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین : با شیوع ویروس کرونا در چین، استارباکس مجبور شد تا نیمی از فروشگاه های خود یعنی تعدادی برابر با 4300 فروشگاه را در این کشور تعطیل کند ...
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: امروز پاندمی و همه گیری جهانی کرونا را شاهدیم، هیچ کجای جهان عاری از این ویروس نیست و جهان، دولت ها، سازمان های مردم نهاد و ... باید با مسوولیت اجتماعی اقدامات مشترک را در دستور کار قرار دهند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- با شیوع جهانی ویروس کووید 19 اکنون یکی از مهمترین مسائل مهم در برابر این ویروس، توجه داشتن به رسالت و مسوولیت های اجتماعی نهادهای علمی از جمله دانشگاه است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس انجمن موسیقی خراسان رضوی روز شنبه با اعلام این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: گروه های موسیقی و نوازندگان و خوانندگان انفرادی به صورت خودجوش ضمن ارسال پیام "ماندن در خانه" به اجرای هنرهای خود در فضای مجازی پرداخته اند. ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مصطفی آزادی روز شنبه به ایرنا اظهار داشت: این اداره کل در راستای ایفاء مسوولیت اجتماعی و در راستای خدمت رسانی به مردم و کمک به پیشگیری از بیماری کرونا کارگاه های یاد شده را راه اندازی کرده است. ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مریم بیدخام روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به شیوع کرونا در جامعه و مسوولیت اجتماعی افراد در برابر یکدیگر ، افزور: به طور کلی هدف از اجرای این طرح فاصله گذاری اجتماعی به حداقل رساندن تماسها و ارتباط حضوری بین مردم می باشد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - یک وکیل دادگستری گفت: تمامی شهروندان در شرایط حاضر دارای مسوولیت اجتماعی برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا به دیگران هستند و مدیریت مشارکتی راه حل خروج از این بحران است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۸:۵۷   + ۶۷ سایت دیگر  
همراه اول اینترنت هدیه معلمان را به پاس زحمات آنان در تدریس غیرحضوری به مدت سه ماه فعال کرد. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، هم زمان با شیوع ویروس کرونا در کشور و الزام سیستم آموزشی کشور به در خانه ماندن و استفاده دانش آموزان از ابزارهای ارتباطی برای آموزش از راه دور ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۲۲   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- به دستور آذری جهرمی بسته 20گیگ اینترنت رایگان از سوی اپراتورها برای معلم ها فعال شد. رییس سازمان تنظیم مقررات این کار را نه وظیفه حاکمیتی وزارت ارتباطات، بلکه در راستای مسوولیت اجتماعی آن می داند.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
نقدینه- مدیر مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر با تاکید بر ضرورت استفاده مشتریان شبکه بانکی به استفاده از خدمات بانکی غیرحضوری در شرایط فعلی جامعه، خبر از برگزاری جشنواره "همراه شهر" با نگاه به مسوولیت اجتماعی داد. ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۰۷   + ۶۳ سایت دیگر  
نقدینه- بانک آینده در راستای عمل به مسوولیت اجتماعی خود، مرکز نمایشگاه بین المللی بازار بزرگ ایران(ایران مال) خود را به بیمارستانی مدرن جهت نگهداری بیماران مبتلا به کرونا، تبدیل کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - بهترین راه پیشگیری از ابتلای مردم به ویروس کرونا به اعتقاد کارشناسان بهداشت و درمان، قرنطینه خانگی است، با توجه به مسوولیت اجتماعی که شهروندان برای سلامتی خود دارند در صورت عمل به آن زنجیره بیماری در آینده نزدیک قطع می شود.
اقتصاد آنلاین / نود فناوری   ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون فنی و توسعه شبکه همراه اول با بیان اینکه شیوع کرونا نتوانست بحرانی برای شبکه ارتباطی کشور ایجاد کند، گفت: در یکی دو هفته اخیر ظرفیت شبکه را 20درصد ارتقا داده ایم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- عضو هیات علمی گروه علوم اجتماعی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: هم اکنون چهار میلیون دانشجو در کشور داریم که می توانند به عنوان سفیران آگاهی کشور در برابر بیماری کرونا مسوولیت اجتماعی خود را با گفت و گوی علمی در خصوص این بیماری ایفا کنند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۹:۴۲    
شرکت لبنیات ارگانیک کوه پناه تفرش، بر اساس عمل به مسوولیت اجتماعی خود، طرح مهربانی لبنیات کوه پناه را با هدف ضد عفونی همه روزه ی شهر تفرش راه اندازی کرده است.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۴:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
علی موذن گفت: شرکت سام الکترونیک در راستای مسوولیت اجتماعی 6 هزار پک محلول شوینده در منطقه ای 21 تهران توزیع کرد که نقش مهمی در پیشگیری ویروس کرونا دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- فرماندار مهریز گفت: مسوولیت اجتماعی همه اقشار مردم و اعمال دقیق مقررات ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا، راهکار اصلی برون رفت از مشکلات این بیماری فراگیر است.
موج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
علی موذن گفت: شرکت سام الکترونیک در راستای مسوولیت اجتماعی 6 هزار پک محلول شوینده در منطقه ای 21 تهران توزیع کرد که نقش مهمی در پیشگیری ویروس کرونا دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- عبور از بحران کرونا با مشارکت همگانی امکانپذیر است، شهروندان باید همچون پزشکان و کادر درمانی مسوولیت اجتماعی خود را به خوبی ایفا کنند. فیلم: امیررضا ابراهیمی دهکردی
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- نمودار شمار مبتلایان کرونا در سایه بی توجهی بعضی ها به توصیه ها و هشدارها با شیب تندی از جمله در منطقه کاشان رو به افزایش است که در واقع این مشکل فراگیر به تاکید مسوولان و شهروندان باید با عمل به مسوولیت اجتماعی خود مهار شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۸:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مشاور رییس دانشگاه تهران از راه انداری درگاه مسوولیت اجتماعی این دانشگاه با هدف مقابله با شیوع ویروس کرونا و بهره گیری از دیدگاه ها و نظرات جامعه دانشگاهی و متخصصان در این زمینه خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۰۷:۳۷    
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس تهران در راستای مسوولیت اجتماعی خود به دنبال تهیه و توزیع ماسک بین شهروندان است.
پولی مالی   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
توئیت- در راستای اجرای مسوولیت اجتماعی و کمک به روند بهبود سلامتی بیماران کرونایی در بیمارستان مسیح دانشوری و سایرمراکز بهداشتی مقابله با ویروس کرونا در تهران، شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی تعداد 15000 ماسک پزشکی و 21000جفت دستکش لاتکس اهدا نمود.
ایمیدرو   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
قفس بشکن کزین دام گلوگیر اگر خواهی شدن اکنون توان شد (عطار نیشابوری)
تحلیل بازار / جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سنندج – کمپین فعالان اقتصادی کردستان برای عبور از بحران کرونا با مدیریت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج تشکیل شد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
اتاق بازرگانی ایران از کمک 60 میلیارد تومانی بخش خصوصی به خط مقدم مقابله با کرونا خبر داد. *** کمک 60 میلیارد تومانی بخش خصوصی به خط مقدم مقابله با کرونا ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - کرونا ویروس با سیطره برهمه ابعاد جامعه به ویژه اقتصاد این بخش مهم را جولانگاه خود قرار داده اما بازاریان و اصناف استان مرکزی با وجود مشکلات و چشم دوختن به دسترنج شب عید، ضمن همراهی با دولت کرکره ها را پایین کشیدند تا سهم خود را از مسوولیت اجتماعی ادا کنند.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
میرحیدر موسوی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در خصوص پویش سهم من در بحران کرونا به عنوان یک هنرمند که سالهاست مشق عشق می کند،افزود: مسوولیت اجتماعی و انسانی ما ایجاب می کند علاوه بر سلامت خود به سلامت اطرافیان هم توجه جدی داشته باشیم. ...
سیتنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۲۳:۰۳    
شرکت آوان درمان نوین در راستای مسوولیت اجتماعی خود اقدام به تحویل بیش از 5 هزار کیت تشخیص سریع (15 دقیقه ای) ویروس کرونا به وزارت بهداشت و نهایتا به بیمارستان مسیح دانشوری و انستیتو پاستور کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران گفت: جامعه پزشکی همواره در دوران انقلاب، دفاع مقدس و سایر دوران های خطیر جوانمردانه در کنار مردم به خدمت پرداخته و امروز تبلوری دیگر از حضور آنان را در عرصه مسوولیت اجتماعی شاهد هستیم.
غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران طی نامه ای به رئیس انجمن اتاق های بازرگانی و صنعت اروپا، نسبت به کمبود تجهیزات و داروهای مقابله با کرونا در ایران ابراز نگرانی کرد و خواستار فشار اتاق های اروپا به دولت هایشان برای کنار گذاشتن تحریم های آمریکا شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۴:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، در پی شیوع ویروس کرونا که به تعطیلی دانشگاه ها در سراسر کشور انجامید، معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی ضمن تاکید بر مسوولیت اجتماعی خویش در ایفای نقش جدی برای مقابله با این ویروس و مسایل فرهنگی و اجتماعی مرتبط با آن ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بازار سرمایه با بهره گیری از ظرفیت تامین مالی جمعی اقدام به رونمایی از دو نماد کرونا 1 و کرونا2 کرده تا نه تنها بتواند نقدینگی مناسبی از این محل کسب و به درمان و ریشه کن شدن بیماری کووید-19 کمک کند، بلکه مسوولیت اجتماعی خود در مبارزه با این بیماری را انجام دهد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رضا توسلی/ عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه اجرای تامین مالی هدفمند با بهره گیری از ابزار نوین مالی در بستر بازار سرمایه برای مقابله کرونا در قالب مسوولیت اجتماعی بستر سازی شده و اوراق گواهی نیکوکاری در قالب دو نماد کرونا1 و کرونا2 از طریق بازار فرابورس ایران منتشر می شود ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اسحاق چگینی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در خصوص پویش سهم من در بحران کرونا،افزود: روزانه از طریق شبکه مجازی (اینستاگرام) تک نوازی می کنم تا اوقات خوشی برای همشهریانم فراهم کنم و تمام فعالیت های هنری و تدریس ام را از شبکه مجازی ادامه می دهم. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، در شرایطی که این روزها ماندن در خانه به اصل اساسی مقابله با شیوع کرونا در جامعه ایران تبدیل شده است، هنرمندان تبریزی در راستای عمل به مسوولیت اجتماعی خود با سلاح هنر و با برپایی نمایشگاه مجازی وارد گود شده اند تا نشان دهند که هنرمند جماعت در هر شرایطی همراه و همگام جامعه است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- این روزها که فراگیری ویروس کرونا در کشور تمام اذهان مردم و مسوولان را به خود مشغول کرده، باید گفت محکم تر کردن دیوار اعتماد و مسوولیت پذیری میان مردم و دولت و بازگرداندن آرامش به بطن جامعه و همچنین کنترل و گذر از این بحران از بدیهی ترین وظایف دولتمردان است که در این شرایط حساس کنونی ...