چهارشنبه ۲۹ اسفندساعت ۲۳:۰۳Mar 2019 20
 

جدیدترین‌های «دادگاه انقلاب»

تیک   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۹    
علی اصغر سالاری یکی از دروایش گنابادی که از سوی دادگاه در ارتباط با حادثه خیابان پاسداران به 18 ماه حبس محکوم شده بود، با آزادی مشروط از زندان خارج شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۸:۲۵    
وکیل مدافع داود رضوی عضو سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی که از سوی شعبه 26 دادگاه انقلاب به 5 سال حبس محکوم شده بود، از تعلیق اجرای مجازات موکلش خبر داد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۲۰    
پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی معروف به عابر بانک پرسپولیس و 10 متهم اخلال در نظام اقتصادی کشور به صورت علنی امروز دوشنبه به ریاست اسدالله مسعودی مقام در محل دادگاه انقلاب برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۹    
ایرنا-تهران- پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی معروف به عابر بانک پرسپولیس و 10 متهم اخلال در نظام اقتصادی کشور به صورت علنی امروز دوشنبه به ریاست اسدالله مسعودی مقام در محل دادگاه انقلاب برگزار شد.*19*11*
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۷    
تهران- ایرنا- قاضی دادگاه انقلاب گفت: متهمان بانک سرمایه به 20 سال حبس محکوم شدند و این حکم امشب به آنان ابلاغ می شود.
موج   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۷    
پنجمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهام حسین هدایتی متهم به اخلال در نظام اقتصادی کشور در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلال گران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام در دادگاه انقلاب تهران برگزار شد.
فرارو   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۸    
عباس عبدی در اعتماد نوشت: حکم بدوی دادرس شعبه 26 دادگاه انقلاب درباره آقای قدیانی که وی را به 3 سال زندان و نیز مطالعه و رونویسی کتاب حکایت زمستان به قلم سعید عاکف، داستان سیستان به قلم رضا امیرخانی و کتاب دشمن از انتشارات انقلاب اسلامی و تحویل به اجرای احکام مکلف کرده بود، بازتاب گسترده ای داشت ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۴:۵۲    
ایرنا-مشهد- نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده موسوم به تعاونی اعتبار اعتماد ایرانیان در دادگاه ویژه رسیدگی به اقدامات اخلالگران در نظام اقتصادی امروز شنبه در محل دادگاه انقلاب مشهد به ریاست قاضی سیدهادی منصوری برگزار شد. *11*
جماران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۱:۴۷    
به گزارش ایرنا، نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده موسوم به تعاونی اعتبار اعتماد ایرانیان در دادگاه ویژه رسیدگی به اقدامات اخلالگران در نظام اقتصادی، در محل دادگاه انقلاب مشهد به ریاست قاضی سیدهادی منصوری برپا شد. ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۱:۲۶    
جلسه دوم رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده موسسه البرز ایرانیان در دادگاه انقلاب آغاز شد.
میزان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس دادگاه انقلاب یزد گفت: شرکت موسوم به پترو ایساتیس جم بابت قاچاق سوخت به پرداخت 1400 میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۰:۳۹    
جلسه دوم رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده موسسه البرز ایرانیان در دادگاه انقلاب برگزار شد.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۶:۴۵    
با خبر شدیم دادگاه انقلاب یک ماه بعد از گزارش قبلی درباره موقوفه حاجی ترخانی درباره قدرالسهم تیمور بختیار حکم کامل و اصلاحی صادر کرده است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۵:۵۲    
گروه اقتصاد دومین جلسه دادگاه متهمان تعاونی های البرز ایرانیان و ولیعصر شنبه هفته آینده در دادگاه انقلاب اسلامی استان تهران برگزار می شود.
موج   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۴    
اولین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهام مدیران تعاونی های البرز ایرانیان و ولیعصر (عج) در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلال گران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی ابوالقاسم صلواتی در دادگاه انقلاب اسلامی تهران برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۳:۱۲    
اولین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده 4 متهم تعاونی البرز ایرانیان، صبح چهارشنبه 22 اسفند 1397 در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلال گران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی در دادگاه انقلاب برگزار شد.
خط نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۱:۴۵    
اولین جلسه رسیدگی به پرونده تعاونی های البرز ایرانیان و ولیعصر دقایقی پیش به ریاست قاضی صلواتی در شعبه 4 دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی آغاز شد. به گزارش ایسنا، اخبار تکمیلی مربوط به جلسه امروز دادگاه انقلاب در این باره، متعاقبا ارسال می شود. انتهای پیام
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۸    
در اولین جلسه رسیدگی به پرونده موسسات مالی البرز ایرانیان ، ولیعصر ، فردوسی و آرمان اعلام شد که کل سرمایه گذاران این موسسات 91 هزار نفر هستند که 6 هزار و 36 نفر از آنها برای شکایت مراجعه کرده اند. تعهد باقی مانده تعاونی البرز ایرانیان 1400 میلیارد و تعهد باقی مانده تعاونی ولیعصر 250 میلیارد است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۶:۴۰    
چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده گروه موسوم به هدایتی صبح امروز در دادگاه انقلاب برگزار شد. متهمان این پرونده به اخلال عمده در نظام اقتصادی، پولشویی و تحصیل مال نامشروع متهم شده اند.
موج   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۵:۴۷    
چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهام حسین هدایتی متهم به اخلال در نظام اقتصادی کشور در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلال گران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام در دادگاه انقلاب تهران برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۳:۴۱    
تهران-ایرنا- صدور حکم تکمیلی قاضی شعبه 26 دادگاه انقلاب اسلامی برای ابوالفضل قدیانی مبنی بر مطالعه و رونویسی از سه کتاب و واکنش های مختلف به آن مورد توجه رسانه های داخلی بوده است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۳:۳۵    
چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده گروه موسوم به هدایتی از ساعت 9:30 صبح امروز در دادگاه انقلاب آغاز شد. متهمان این پرونده به اخلال عمده در نظام اقتصادی، پولشویی و تحصیل مال نامشروع متهم شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۲:۰۷    
فردا دادگاه 4 متهم تعاونی البرز ایرانیان به ریاست قاضی صلواتی در شعبه 4 دادگاه انقلاب برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۱:۵۲    
متهمان پرونده تعاونی البرز ایرانیان فردا در شعبه چهارم دادگاه انقلاب محاکمه می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۰:۰۸    
چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده گروه موسوم به هدایتی صبح امروز در دادگاه انقلاب برگزار شد. متهمان این پرونده به اخلال عمده در نظام اقتصادی، پولشویی و تحصیل مال نامشروع متهم شده اند.
ستاره نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۰:۰۸    
چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده گروه موسوم به هدایتی از لحظاتی قبل در دادگاه انقلاب آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۰۹:۲۰    
چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده گروه موسوم به هدایتی در دادگاه انقلاب برگزار شد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۰۷:۰۸    
روزنامه اعتماد در یادداشتی به قلم بهمن کشاورز نوشت:چندی پیش پرونده ابوالفضل قدیانی از فعالین سیاسی در اختیار شعبه 26 دادگاه انقلاب اسلامی تهران قرار گرفت.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۹:۴۱    
واکنش ها به حکم قاضی شعبه 26 دادگاه انقلاب اسلامی برای ابوالفضل قدیانی مبنی بر مطالعه و رونویسی از سه کتاب ادامه دارد. روز گذشته رضا امیرخانی و امروز کارشناس دفتر نشر آثار مقام معظم رهبری این حکم را بدسلیقگی خواندند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۷:۵۳    
تهران- ایرنا- در حالی که قاضی مقیسه رئیس شعبه 28 دادگاه انقلاب از محکومیت نسرین ستوده به هفت سال حبس خبر داده، همسر وی می گوید: بر اساس حکم ابلاغ شده، همسرم به 33 سال حبس محکوم شده است.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۵:۰۰    
دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله خامنه ای در واکنش به حکم دادگاه ابوالفضل قدیانی مبنی بر مطالعه و رونویسی از برخی کتاب های مرتبط با رهبری در توضیحاتی تاکید کرد: این کار بدسلیقگی و مغایر با اثربخشی و روح فرهنگی کار است. تهران – اقتصادبرتر – 20 اسفند 97 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۲:۲۰    
قاضی شعبه 28 دادگاه انقلاب درباره آخرین وضعیت پرونده نسرین ستوده توضیحاتی داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۲:۰۸    
تهران- ایرنا- قاضی شعبه 28 دادگاه انقلاب گفت: نسرین ستوده در پرونده جدید به 7 سال زندان محکوم شد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۲۹    
چند روز پیش، دادگاه انقلاب در حکم صادره برای ابوالفضل قدیانی، علاوه بر سه سال زندان تعزیری، او را به رونویسی از سه کتاب حکایت زمستان نوشته سعید عاکف، داستان سیستان از رضا امیرخانی و دشمن شناسی که گردآوری سخنان رهبرانقلاب است، محکوم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۱۶    
تهران- ایرنا- ابوالفضل قدیانی از اعضای سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی ایران از سوی شعبه 28 دادگاه انقلاب اسلامی تهران به 3 سال حبس محکوم شد.
وکیل ملت   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۰:۴۲    
وکیل ملت: ابوالفضل قدیانی، براساس حکم دادگاه انقلاب به سه سال حبس تعزیری و رونویسی از سه کتاب "حکایت زمستان" به قلم سعید عاکف، "داستان سیستان" به قلم رضا امیرخانی و کتاب "دشمن شناسی"، از انتشارات انقلاب اسلامی محکوم شده است/
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۲۳:۳۰    
رضا امیرخانی، داستان نویس سرشناس کشورمان، از محکومیت یک فعال سیاسی به رونویسی از کتاب داستان سیستان که به قلم او منتشر شده است، انتقاد و تاکید کرد با چنین کاری، سیاهه کتاب ها به مشکل سیاهه شهرهای تبعیدی دچار خواهند شد.
رکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۲۲:۵۰    
رکنا: رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی گفت: مرجان شیخ الاسلامی متهم پرونده پتروشیمی پیش از ارجاع این پرونده به دادگاه از کشور خارج شده است.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۲۲:۴۰    
سومین جلسه رسیدگی به پرونده موسوم به گروه هدایتی امروز در دادگاه انقلاب و به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد. تهران – اقتصادبرتر – 19 اسفند 97 به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از فارس، رسیدگی به پرونده فساد گروه هدایتی که در ادامه رسیدگی به پرونده بانک سرمایه است به ایستگاه سوم رسید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۲۱:۴۰    
سومین جلسه دادگاه حسین هدایتی و 10 تن از متهمان بانک سرمایه، به ریاست قاضی مسعودی مقام در دادگاه انقلاب اسلامی استان تهران برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۸:۱۲    
تهران- ایرنا- وکیل مدافع نسرین ستوده از صدور حکم غیابی جدید در پرونده موکلش توسط شعبه 28 دادگاه انقلاب خبر داد.
ساعت24   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۷:۴۰    
ساعت24 -رئیس کل دادگستری خراسان رضوی از صدور رأی متهمان پرونده موسوم به شرکت پردیسبان توسط دادگاه انقلاب اسلامی مشهد جمعاً به 59 سال زندان، 214 ضربه شلاق، ضبط و رد مال خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۶:۵۷    
سومین جلسه رسیدگی به پرونده موسوم به حسین هدایتی یکشنبه 19 اسفند در دادگاه انقلاب و به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
شما نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۶:۵۵    
سومین جلسه رسیدگی به پرونده موسوم به حسین هدایتی یکشنبه 19 اسفند در دادگاه انقلاب و به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
برترین ها   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۵:۵۶    
خبرگزاری ایسنا: سومین جلسه رسیدگی به پرونده موسوم به حسین هدایتی یکشنبه 19 اسفند در دادگاه انقلاب و به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۴:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی از صدور رأی متهمان پرونده موسوم به شرکت پردیسبان توسط دادگاه انقلاب اسلامی مشهد خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۳:۰۵    
گروه اقتصاد سومین جلسه دادگاه حسین هدایتی و 10 تن از متهمان بانک سرمایه، به ریاست قاضی مسعودی مقام در دادگاه انقلاب اسلامی استان تهران برگزار شد.
گلستان ما   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۲:۴۴    
مراسم استقبال از شهدای گمنام عصرگذشته از مقابل دادگاه انقلاب و با حضور مسئولین و خانواده های شهدا برگزار شد.
بازار نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۰:۱۰    
سومین جلسه دادگاه حسین هدایتی و 10 تن از متهمان بانک سرمایه، لحظاتی قبل به ریاست قاضی مسعودی مقام در دادگاه انقلاب اسلامی استان تهران آغاز شد.