پنجشنبه ۲۱ فروردینساعت ۲۰:۳۹Apr 2020 9

جدیدترین‌های «امیرکبیر»

 
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، امیر سپهبد شهید علی صیاد شیرازی در روز چهارم خرداد 1323 در شهرستان درگز از توابع استان خراسان به دنیا آمد. در خرداد 1342 از دبیرستان امیرکبیر در تهران در رشته ریاضی دیپلم متوسطه گرفت ...
آی سی تی پرس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۱:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ICTPRESS - مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر همزمان با آغاز سال 99 سومین سال فعالیت خود را جشن می گیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۱:۲۵    
دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام کرده از فروردین ماه سال جاری تحویل نسخه چاپی پایان نامه کارشناسی ارشد از فرآیند تسویه فارغ التحصیلان حذف شد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محمد جمالیان روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این کمک ها از اول اسفند تا 15 فروردین به مراکز درمانی استان از جمله بیمارستان آیت الله خوانساری اراک، ولی عصر(عج)، بیمارستان امام صادق (ع) دلیجان، امام سجاد(ع) آشتیان، والفجر تفرش، بیمارستان فرهنگ فراهان، بیمارستان مهر شهرستان خنداب ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۱:۰۵    
براساس اعلام معاون آموزشی دانشگاه امیرکبیر امکان حذف ترم و درس برای دانشجویان این دانشگاه فراهم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۱:۰۱    
محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به تولید منسوجات گرمازای هوشمند شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۶:۳۶    
معاون عمرانی استاندار مرکزی آخرین وضعیت مدیریت شهرجدید امیرکبیر را تشریح کرد و گفت: تا رسیدن جمعیت به حدنصاب 10 هزار نفر شرکت عمران مسئول اداره شهر است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۰    
کارکنان بخش های لجستیک،حمل و نقل در پتروشیمی امیرکبیر نقش مهمی در زمان مبارزه با ویروس کرونا ایفا نمودند. به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)؛ همکاران بخش حمل ونقل سرویس ایاب و ذهاب نیروهای بخش بسته بندی و لجستیک صنعت پتروشیمی و البته پتروشیمی امیرکبیر از جمله همکارانی بوده و هستند که در ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: طرح مهارت افزایی این دانشگاه برای سال 99 مورد بازنگری قرار گرفته است تا همسو با شعار سال (جهش تولید)، جهش قابل توجهی را در این حوزه شاهد باشیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۵۵    
رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر از توسعه مراکز نوآوری این دانشگاه در سال 99 و فعالیت شرکت های دانش بنیان برای تولید مواد صدعفونی و ماسک خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: برنامه داریم دفاع پایان نامه های مقطع کارشناسی این دانشگاه به صورت مجازی انجام شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اشاره به برنامه های این دانشگاه برای سال 99 گفت: طرح مهارت افزایی این دانشگاه برای امسال مورد بازنگری قرار گرفته است که به زودی نهایی می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر از تدوین آیین نامه شرایط ادامه تحصیل دانشجویان هر سه مقطع تحصیلی این دانشگاه در روز های کرونایی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۰:۵۵    
رئیس دانشگاه امیرکبیر گفت: تابع قوانین و مقررات بالادستی هستیم اما نظر دانشگاه بر این است که تا خطر ویروس کرونا به طور کامل برطرف نشده دانشگاه را به هیچ وجه به صورت حضوری فعال نکنیم.
روزنامه خراسان -جواد نوائیان رودسری: دوران صدارت میرزاتقی خان امیرکبیر، بسیار کوتاه بود؛ او کمتر از چهار سال پُست صدراعظمی را برعهده داشت، اما در همین دوران کوتاه، چنان تغییرات بنیادینی ایجاد کرد که اگر با شهادت وی، روند آن متوقف نمی شد ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۸:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
تحقیق و توسعه کروز در سال گذشته منجر به بومی سازی صد ها قطعه پیشرفته شد 1. واحد تحقیق و توسعه کروز از سال 1389 در دو بخش الکترونیک و مکانیک شروع به فعالیت کرد و تا امروز توانسته بسیاری از قطعات خودرو را بومی سازی کند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۶:۲۳    
سومین شماره نشریه دانشجویی وستا به صاحب امتیازی کانون نجوم دانشگاه صنعتی امیرکبیر به صورت الکترونیکی منتشر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۴۱    
کانون دانشجویی نجوم دانشگاه صنعتی امیرکبیر در نظر دارد طی چند شب، برنامه ای را با حضور اساتید و کارشناسان نجوم به صورت زنده در صفحه اینستاگرام این کانون برگزار کند.
اخبار پیام نور   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
پیام نورنا: معاون آموزشی دانشگاه امیرکبیر از تحولات جدید آموزشی خبر داد و گفت: راه اندازی گرایش های جدید در سال 99 متعادل می شود تا مبادا منابع موجود را جایی هزینه کنیم که ارزش افزوده ای ندارند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۹:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مسابقه + کروما توسط کانون همیاران سلامت روان دانشگاه صنعتی امیرکبیر با هدف انتقال تجربیات دانشجویان از روزهای قرنطینه به دلیل بیماری کرونا برگزار می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
سرود و نورافشانی در بیمارستان های حاجیه، نرگس و امام موسی کاظم(ع) در بندر ماهشهر توسط شرکت پتروشیمی امیرکبیر اجرا شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
رتبه بندی موضوعی دانشگاه های جهان توسط موسسه کیو.اس برای سال 2020 میلادی منتشر شد که در این رتبه بندی جایگاه دانشگاه صنعتی امیرکبیر ارتقا یافته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۰:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر منسوجات گرمازای هوشمندی را تولید کردند که علاوه بر آنکه میزان دما در آن قابل تنظیم است، از آن می توان در همه فصول استفاده کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۹:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام کرده از فروردین ماه سال جاری تحویل نسخه چاپی پایان نامه کارشناسی ارشد از فرآیند تسویه فارغ التحصیلان حذف شده و صرفا نسخه دیجیتال پایان نامه با شرایط مندرج در وب سایت کتابخانه این دانشگاه، دریافت می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۹:۲۹    
کانون همیاران سلامت روان دانشگاه صنعتی امیرکبیر مسابقه +کروما را در دو بخش پاکست و ویدیوکیلیپ برگزار می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۲    
به شهادت رسیدن میرزاتقی خان امیرکبیر، یکی از تلخ ترین وقایع تاریخ معاصر ایران محسوب می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۰۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
ثبت نام دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه صنعتی امیرکبیر از فردا 15 فروردین آغاز می شود و این مهلت تا 15 اردیبهشت ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۰:۴۵    
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با بیان اینکه قرارداد ساخت ماهواره پیام 2 اواخر سال گذشته منعقد شد، گفت: هر زمان هزینه فاز نخست ماهواره پیام 2 پرداخت شود مراحل ساخت آن را آغاز می کنیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر گفت: مجلس دهم منفعل ترین و بیکارترین مجلس در تاریخ جمهوری اسلامی بوده؛ چون این مجلس نتوانست هیچ پروژه ای که نمایندگان بر سر آن توافق داشته باشند را با قدرت پیش ببرد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، طرح کنترل عبور و مرور و فاصله گذاری اجتماعی با هدف جلوگیری از شروع موج دوم شیوع کرونا در میدان امیرکبیر ورودی جاده چالوس به کرج با همکاری جمعیت هلال احمر، پلیس راهور، نیروی انتظامی و حوزه 111 مقاومت شهید مدرس سپاه کرج اجرایی شد. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس دانشگاه امیرکبیر با توجه شیوع و گسترش بیماری کووید 19 و وجود شرایط خاص در کشور از ابلاغ بخشنامه اجباری شدن آموزش مجازی برای دانشجویان و اعضای هیات علمی این دانشگاه از شنبه آینده خبر داد و گفت ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۰۲    
عضو شورای شهر تهران بر مسئولیت حاکمیت و آگاهان جامعه بر آگاه سازی، توجیه و آموزش مردم در برابر شیوع کرونا تاکید کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فعال نشریات دانشگاه امیرکبیر گفت: دانشگاه امیرکبیر در یک سالی که گذشت کمک چندانی در زمینه نشریات دانشجویی نداشت؛ چه در بحث مسائل مالی و چه پشتیبانی و سازو کار های تشویقی و تنبیهی.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: امروز پژوهش و تحقیقات کشور رتبه خوبی دارد و در حد مقایسه با دیگر کشورها قرار گرفته است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۳۴    
شرکت بازرگانی شهاب تجهیز سپاهان واقع در شهرک امیرکبیر خیابان امام خمینی اصفهان جهت تکمیل کادر تخصصی خود در زمینه تامین قطعات در استان اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها ترددهای پرخطر در شهر جدید امیرکبیر در حالی رو به افزایش است که ورود بدون محدودیت غیربومی ها ضریب خطر شیوع کرونا را افزایش داده است.
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۳:۲۷    
بر روی این فرش نوشته شده سفارش شاهزاده عبدا... میرزا کامرانی اعتضاد خاقان فرزند مرحوم نایب السلطنه امیرکبیر 1342
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
بزرگ ترین شاهنامه نفیس خطی جهان معروف به شاهنامه امیرکبیر که در سال 1350 هجری توسط انتشارات امیرکبیر تهیه، نگارش و به موزه فردوسی اهدا شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۲:۴۶    
کارگروه فرهنگ و رسانه بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر به بهانه پخش سریال پایتخت 6 همزمان با تعطیلات نورزوز در یادداشتی به تحلیل نقاط ضعف و قوت این سریال پرمخاطب پرداخت.
اسپاش   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۸:۱۶    
پس از پرتاب ناموفق ماهواره پیام امیرکبیر و با وجود انتقادات فراوان از تکروی دانشگاهیان در صنعت فضایی و گذشت چند سال از دستور رئیس جمهور مبنی بر تشکیل کنسرسیوم دانشگاهی برای ساخت ماهواره ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دانشجویی دانشگاه امیرکبیر از گسترش رستوران های مکمل این دانشگاه در سال جدید خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۰۴:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
ایران پس از پرتاب ناموفق ماهواره "ظفر-1" دانشگاه علم و صنعت درصدد است پرتاب 6 ماهواره را در دستور کار خود قرار دهد که از این تعداد، 3 ماهواره "ناهید-1"، "ناهید-2" و "پارس-1" در پژوهشگاه فضایی ایران ساخته می شود، ضمن آنکه به گفته وزیر ارتباطات ماهواره "ظفر-2" نیز در خرداد ماه سال جاری پرتاب خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۲:۴۰    
گروه استان ها- رئیس جمعیت هلال احمر کرج گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا سلامت مسافران در سه خروجی ماهدشت، عوارضی حصارک و میدان امیرکبیر کرج پایش می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی و دانشجویی دانشگاه امیرکبیر با تاکید بر لزوم توسعه اتاق های تندرستی، از راه اندازی یک مجموعه ورزشی 1000 متری در سال جدید خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۰۹:۰۹    
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر گفت: روند انفعالی وزرات امور خارجه می تواند حتی آینده انقلاب اسلامی و اهداف آن را نیز دچار چالش کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۶:۳۷    
مدیر دانشجویی دانشگاه امیرکبیر از اضافه شدن یک خوابگاه با 250 ظرفیت با کمک خیرین در سال جدید خبر داد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۴:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
شفقنا- کارشناس کنترل ترافیک فرماندهی پلیس راه البرز اعلام کرد که اجرای طرح تست تب سنجی سبب سنگینی ترافیک در ابتدای جاده کرج – چالوس و آزادراه کرج – قزوین شده است. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
هیات مدیره شرکت پتروشمی امیر کبیر مقارن با حلول سال نو،با صدور پیامی ضمن گرامی داشتن شهادت امام موسی کاظم علیه السلام و آروزی سالی توام با صحت و سلامت برای همه مردم ایران اعلام کرد خدمات خود را به مردم شهرستان بندر ماهشهر و بندر امام خمینی تا شکست کرونا ادامه خواهد داد.
نفت آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۰۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه امیرکبیر گفت: همکاری های خوبی با شرکت های دانش بنیان و بخش صنعت داشتیم و موفق به انعقاد قراردادهای بزرگی با صنایع نفتی و بخش های مختلف شدیم.