جمعه ۱۵ فروردینساعت ۲۲:۳۷Apr 2020 3

جدیدترین‌های «افزایش غلظت آلاینده ها»

 
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- تا روز جمعه جوی نسبتا آرام و پایدار در بیشتر مناطق کشور پیش رو داریم. تاریخ انتشار: 11:42 - 21 اسفند 1398 - کد خبر: 604932
ناطقان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۰:۱۱   + ۲۹ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در دو روز آینده در بیشتر مناطق کشور آسمان صاف و آرام بوده و در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده ها مواجه خواهیم بود اما بعدازظهر جمعه سامانه بارشی جدیدی از شمال غرب کشور می شود.
سلام نو / فانوس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۱:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور در هفته اخیر خبر داد. کبری رفیعی، کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز شنبه 17 اسفندماه با ورود سامانه بارشی به کشور شاهد بارش خفیف برف و باران در مناطقی از شمال غرب و غرب خواهیم بود که به تدریج دامنه بارش ها گسترش می یابد. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۰۹:۲۲   + ۳۵ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در دو روز آینده در بیشتر مناطق کشور آسمان صاف و آرام بوده و در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده ها مواجه خواهیم بود اما بعدازظهر جمعه سامانه بارشی جدیدی از شمال غرب کشور می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا- استمرار شرایط پایداری وضعیت جوی و سکون نسبی هوا در 2 روز آینده سبب افزایش غلظت آلاینده ها و ناسالم شدن هوا در کلانشهر اصفهان و شهرهای صنعتی استان می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۴:۵۱    
کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان گفت:غلظت آلاینده ها در ساعات اولیه روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه در مناطق مرکزی استان به ویژه کلانشهر اصفهان روند افزایشی خواهد داشت.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۴:۰۲    
یک کارشناس سازمان هواشناسی از افزایش روند نسبی دما تا پایان هفته در کل کشور خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۱:۱۷    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ثبات شرایط جوی در اکثر مناطق کشور تا پایان هفته و نیز افزایش غلظت آلاینده ها خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۰۹:۳۴   + ۲۶ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز جمعه ( 16 اسفندماه ) با سکون هوا شاهد افزایش غلظت آلاینده های هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت خواهیم بود اما پیش بینی شده که اواخر وقت امروز سامانه بارشی جدیدی از غرب و وارد کشور شود که موجب بارش خفیف برف و باران در برخی از نقاط کشور می شود.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۰۸:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سازمان هواشناسی از آغاز بارش برف و باران طی عصر امروز خبر داد و اعلام کرد: فردا گستره بارش شمال غرب و غرب، دامنه های مرکزی زاگرس و مرکز را در برمی گیرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: با توجه به پیش بینی افزایش غلظت آلاینده ها در سه روز آینده، تمهیدات خوبی برای کاهش آلایندگی هوای استان اندیشیده شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۴:۳۰   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از امشب تا شنبه به دلیل نوزیدن باد و پایداری جوی، روند تدریجی افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۰:۴۴    
طبق پیشبینی سازمان هواشناسی سامانه ای که از روز یکشنبه وارد کشور شده است امروز مناطقی از شرق و جنوب شرق کشور را تحت تاثیر قرار داده و در استان های خراسان شمالی، خراسان جنوبی و خراسان رضوی باعث ایجاد برف و باران می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۶    
معاون سازمان محیط زیست استان تهران گفت: خودروهای دیزلی نقش زیادی در افزایش آلایندگی ها دارند و در حال حاضر به دلیل پایداری هوا میزان غلظت آلاینده ها افزایش یافته است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: غبار محلی در مناطق مرکزی به ویژه کلانشهر اصفهان روزهای جمعه و شنبه پدیده غالب جوی خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - رییس اداره هواشناسی آبادان گفت: وزش باد همراه با گرد و غبار در آبادان در روز سه شنبه، باعث افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش شعاع دید به 500 متر شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
امروز هوای اصفهان به دلیل افزایش غلظت آلاینده ها در شرایط قرمز قرار گرفت.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان ساعاتی از ظهر امروز در وضعیت ناسالم برای عموم قرار گرفت این در حالی است که با توجه به ناپایداری هوا احتمال افزایش غلظت آلاینده ها برای روز شنبه و آلودگی هوا انتظار نمی رفت.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: پایان هفته جوی آرام و پایدار بر استان حاکم است و احتمال افزایش غلظت آلاینده ها در مناطق صنعتی به ویژه کلانشهر اصفهان وجود دارد.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی اصفهان گفت: غلظت آلاینده های جوی در کلانشهر اصفهان و سایر شهرهای صنعتی این استان در روزهای آینده افزایش خواهد یافت.
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان ازافزایش غلظت آلاینده های جوی تا روز چهارشنبه در اصفهان خبر داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۰:۰۰   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه شاهد افزایش غلظت آلاینده ها در کلانشهرها هستیم، گفت: روز جمعه سامانه بارشی جدیدی از شمال غرب وارد کشور می شود که تا حدودی موجب بهبود وضعیت هوا خواهد شد. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ضیاییان گفت: جو آرام در شهرهای صنعتی و پرجمعیت تهران، کرج، قزوین، اراک و اصفهان باعث افزایش غلظت آلاینده ها خواهد شد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: روز سه شنبه به دلیل پایداری جوی و سکون هوا، افزایش غلظت آلاینده ها را در مناطق مرکزی و صنعتی به ویژه کلانشهر اصفهان شاهد خواهیم بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۳:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور دو اخطاریه نسبت به افزایش آلودگی هوا در تهران و سه شهر دیگر و احتمال وقوع بهمن در جاده های شمال کشور هشدار داد. به گزارش ایسنا، بر اساس اخطاریه سازمان هواشناسی فردا (8 بهمن ماه) افزایش غلظت آلاینده ها درهوای شهرهای تهران، کرج ...
کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به حاکم شدن جو آرام و پایدار در بیشتر مناطق کشور ظرف امروز و فردا، از افزایش غلظت آلاینده های جوی در شهرهای تهران، کرج، اراک و اصفهان در این مدت خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۰۹:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، فریبا گودرزی افزود: چهارشنبه موج ضعیفی از کشور عبور می کند که شمال غرب و غرب را تحت تاثیر قرار می دهد سپس روز پنجشنبه دامنه های جنوبی البرز ...
سلام نو   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، خبات قمری با اشاره به بررسی نقشه ها و خروجی مدل های هواشناسی اظهار کرد: مدل های پیش یابی بیانگر این است که هوای استان همچنان تا اواخر وقت سه شنبه پایدار و نسبتا آرام خواهد بود. ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به پایداری و سکون هوا در سه روز آینده، گفت: روزهای سه شنبه و چهارشنبه در مناطق مرکزی و صنعتی به ویژه کلانشهر اصفهان افزایش غلظت آلاینده ها پیش بینی می شود.
سازمان هواپیمایی با صدور اطلاعیه ای ضمن اشاره به پایداری هوا از روز دوشنبه، نسبت به افزایش غلظت آلاینده ها در چهار کلان شهر کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۶:۴۱    
تهران - ایرنا - بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، با پایداری هوا از دوشنبه 7 بهمن ماه شاهد افزایش غلظت آلاینده ها در برخی کلانشهرهای کشور خواهیم بود، بنابراین توصیه می شود هموطنان از تردد غیرضروری خودداری کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۴:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه ای از افزایش غلظت آلاینده ها در چهار شهر تهران،کرج، اصفهان و اراک خبر داد.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
در 24 ساعت آینده آسمان استان صاف تا قسمتی ابری، در برخی ساعات مه آلود پیش بینی می شود. مسئول مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان با بیان این مطلب گفت: تا چند روز آینده سامانه بارشی جدیدی وارد استان نمی شود، ابراز کرد: در روزهای یکشنبه و دوشنبه افزایش غلظت آلاینده ها و آلودگی هوا را خواهیم داشت. ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به سکون هوا در 24 ساعت آینده، گفت: افزایش غلظت آلاینده ها در مناطق مرکزی و صنعتی پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۲    
اصفهان- ایرنا- وضعیت جوی به نسبت پایدار و سکون نسبی هوا در 2 روز آینده سبب افزایش غلظت آلاینده ها و ناسالم شدن کیفیت هوا در کلان شهر اصفهان می شود.
اقتصاد آنلاین / خبر خودرو   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۹:۰۳   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، مجتبی جلالی مدیرکل هواشناسی استان تهران درباره جدیدترین پیش بینی وضعیت جوی اظهار کرد: این نیز هفته استان تهران با هوای آلوده دست و پنجه نرم می کند. ...
برترین ها / شفا آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۰:۳۳   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری صداوسیما نوشت: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: هم اکنون در بخش های جنوبی کشور، شاهد بارندگی هستیم ضمن اینکه تداوم این بارندگی ها قابل توجه است. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
محمد رضا فلاح نژاد روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این تصمیم با کاهش سطح کیفی هوای البرز برای گروه های حساس از تاریخ 16 الی 19 دی ماه اتخاذ شده است. ...
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۰:۰۵    
به دلیل پایداری نسبی جو استان، افزایش غلظت آلاینده ها را در مراکز شهری و صنعتی استان شاهد خواهیم بود. کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان با اعلام این خبر گفت: طی امروز و فردا آسمان استان صاف تا قسمتی ابری بوده است و بارشی نداریم و به دلیل پایداری نسبی جو استان ...
فریبا گودرزی، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-اداره کل هواشناسی استان تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: از صبح سه شنبه تا چهارشنبه شب با افزایش پایداری و سکون نسبی جو، کاهش کیفیت هوا و افزایش غلظت آلاینده ها در نواحی پرتردد و صنعتی استان انتظار می رود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۴:۴۱    
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان گفت: به علت پایداری نسبی جو استان افزایش غلظت آلاینده ها را در مراکز شهری و صنعتی استان شاهد خواهیم بود.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به افزایش غلظت آلاینده ها در مناطق مرکزی و صنعتی به ویژه کلانشهر اصفهان از امروز تا صبح چهارشنبه، گفت: سامانه ناپایدار بارش زایی از بعد از ظهر چهارشنبه وارد استان می شود و پایان هفته بهبود وضعیت کیفی هوا را در اصفهان شاهد خواهیم بود.
صدای ایران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۶:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی روز دوشنبه هواشناسی تهران، امشب در نقاط مختلف استان کاهش دما (3 تا 5 درجه) پیش بینی می شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت:از روز دوشنبه تا چهارشنبه در مناطق مرکزی و صنعتی به ویژه کلانشهر اصفهان به دلیل پایداری هوا غلظت آلاینده ها افزایش می یابد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز سامانه بارشی به جز جنوب سیستان و بلوچستان و مناطق جنوبی هرمزگان در سایر مناطق کشور فعال است که گاهی با رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید همراه خواهد بود ...
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۰:۰۱   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به فعالیت سامانه بارشی در بیشتر مناطق کشور تا اواسط هفته جاری از وزش باد شدید در برخی استان ها از جمله تهران خبر داد. ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: غبار محلی و افزایش غلظت آلاینده ها در مناطق مرکزی و صنعتی به ویژه کلانشهر اصفهان تا صبح فردا جمعه پیش بینی می شود.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۰۹:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، گودرزی گفت: امروز جوی پایدار در کشور حاکم است که باعث افزایش غلظت آلاینده ها می شود. فریبا گودرزی، کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز جوی پایدار در کشور حاکم است که سبب افزایش غلظت آلاینده های جوی در شهرهای تهران و اصفهان می شود و تردد برای گروه های حساس باید کاهش پیدا کند. ...