جمعه ۰۹ خردادساعت ۰۴:۰۶May 2020 29

جدیدترین‌های «گرمسار»

 
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گرمسار گفت : با گرم شدن هوا پوشش گیاهی خشک و ضلع مثلث حریق فراهم خواهد شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۵:۰۵    
مدیر آموزش و پرورش گرمسار از عضویت حدود 80 درصدی دانش آموزان گرمساری در پیام رسان آموزشی شاد خبر داد .
آنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۳:۵۱    
مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار کتاب فرهنگ دعا و نیایش در قرآن و روایات را تألیف و روانه بازار نشر کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۰    
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی سمنان از کشف یک دستگاه فلزیاب در گرمسار خبر داد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان گفت: سه حفار غیرمجاز هنگام تلاش برای دستیابی به اشیای عتیقه در گرمسار دستگیر شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۰:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان از کشف یک دستگاه فلزیاب در گرمسار خبر داد و گفت: در این راستا سه حفار غیرمجاز دستگیر شدند.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۹:۳۶    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر استان سمنان از بازدید دوره ای کارشناسان این استان، از کارگزاران شهرستان گرمسار خبر داد، به گفته ی کارشناسان نکات مسائل به شرح زیر به آنها توضیح داده شده: ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۲:۲۸    
سمنان- ایرنا- معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان گفت: پیکر غرق شده در رودخانه ارتفاعات بنه کوه گرمسار این استان صبح امروز سه شنبه پیدا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۲:۲۲    
امام جمعه گرمسار به عاملان بداخلاقی در فضای مجازی هشدار داد و از مسؤولان قضایی این شهرستان، خواستار پیگیری موضوع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان گرمسار از وقوع حادثه برای دو جوان در رودخانه حبله رود خبر داد و گفت: متاسفانه در این حادثه یک نفر جان باخت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
گرمسار- رئیس آتش نشانی گرمسار با اشاره به اینکه روز گذشته گزارش مفقودی یک نفر در رودخانه حبله رود دریافت شد، گفت: صبح امروز با کشف جسد فرد مفقودی از رودخانه عملیات جستجو پایان یافت.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مردم نیوز : اردشیر مطهری منتخب مردم گرمسار در مجلس یازدهم درباره بزرگترین ضعف مجلس دهم و اولویت کاری مجلس آینده و ویژگی های ریاست مجلس دیدگاه های خود را بیان کرد. در ادامه مشروح مصاحبه تسنیم با نماینده چهار سال آینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی را می خوانید: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۳:۱۵    
با گرم شدن هوا، ملخ ها مهمان ناخوانده مردم گرمسار شدند که بر اساس اعلام کارشناسان جهاد کشاورزی، کانون کوبی راه حل مناسب از بین بردن ملخ هاست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر سینما ابریشم گرمسار از مسئولان سازمان سینمایی خواست اگر اعتباری برای وام 10 میلیون تومانی این سازمان به سینماداران وجود داشته، آن را شفاف سازی کنند تا مشخص شود به کدام سینماها تعلق گرفته است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۰۸:۰۶    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار گفت: برگزاری کلاس ها به صورت مجازی و راه اندازی دانشگاه برخط می تواند باعث جذب و افزایش تعداد دانشجو در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۴:۵۱    
سمنان- ایرنا- امام جمعه گرمسار گفت: پس از دستور مقام معظم رهبری مبنی بر تشکیل ستاد رزمایش مواسات، کمک های مردمی یکپارچه و به سمت توزیع عادلانه تر پیش رفت و هم افزایی و پرهیز از اقدام های جزیره نتیجه اجرای کمک های مومنانه بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۳:۳۷    
سمنان- ایرنا- دستگیری معتاد 28 ساله با اعتراف به 20 فقره سرقت اماکن خصوصی در گرمسار و دستگیری متهم سایبری که با انگیزه انتقام جویی تصاویر خصوصی فرد دیگری را در فضای مجازی منتشر می کرد از جمله اخبار کوتاه انتظامی استان در یکشنبه 4 خرداد است.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها_ سمنان_ فرمانده انتظامی گرمسار از دستگیری معتاد 28 ساله با اعتراف به 20 فقره سرقت اماکن خصوصی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سه هزار بسته حمایتی و غذایی میان کارگران واحدهای صنعتی با حمایت صاحبان صنایع تهیه و توزیع شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۶    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه گرمسار با تأکید بر اینکه حمایت از فلسطین وظیفه همگانی است، گفت: با لغو راهپیمایی های روز قدس ملت آزادی خواه و مسلمان سکوت نمی کنند و دشمنان منتظر پاسخ کوبنده مردم ایران در فضای مجازی باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- کشف دستگاه استخراج ارز دیجیتال در گرمسار و آزادسازی 16 هکتار از اراضی کشاورزی در شهمیرزاد، از جمله خبرهای کوتاه انتظامی استان سمنان در روز پنجشنبه یکم خرداد است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
سمنان- فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف 34 دستگاه استخراج ارز دیجتال در گرمسار خبر داد و گفت: ارزش این کشفیات سه میلیارد ریال را شامل می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۳    
فرمانده سپاه ناحیه گرمسار با اشاره به اینکه طرح معامله قرن از سوی دشمنان، اهمیت روز قدس را 100 برابر کرده است، گفت: با توجه به شیوع کرونا و لغو تمام تجمعات ازجمله راهپیمایی روز قدس نقش رسانه ها در پوشش اخبار مربوط به این روز در محوریت قرار دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار گرمسار افزود: تعهد اشتغال این شهرستان سال گذشته به تعداد 2 هزار و 127 شغل 100 درصد محقق شد.
مرآت   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان گرمسار در گزارشی از فعالیت حوزه پیشگیری و توانبخشی این شهرستان بیان داشت:بیش از 5هزار نفر در طرح پیشگیری اجتماع محور از اعتیاد توسط سازمان بهزیستی شهرستان گرمسار اموزش دیده اند .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تعاونی عشایری گرمسار و آرادان از بیمه نمودن بیش از 40 هزار راس دام سبک و سنگین این شهرستان در سال جاری خبرداد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۵    
مسئول بسیج عشایری گرمسار با تأکید بر اینکه فقدان مرتع برای عشایر این شهرستان در بالادست چالش جدی است که در حال حاضر با آن درگیر هستند، گفت: رفع مشکلات عشایر گرمسار مهم ترین دغدغه فعلی است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۵    
مرحله سوم رزمایش مواسات با توزیع یک هزار بسته معیشتی در گرمسار برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه گرمسار گفت: در مرحله سوم رزمایش مواسات علاوه بر توزیع بسته های معیشتی 20 میلیون تومان کمک نقدی از سوی سپاه ناحیه گرمسار به ستاد دیه این شهرستان جهت آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد پرداخت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش گرمسار از ایجاد تهمیدات ویژه در جهت تامین اقلام بهداشتی برای برگزاری امتحانات حضوری خرداد ماه در این شهرستان خبرداد .
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۰۹:۰۱    
گیلوری گفت: کانون فرهنگی هنری محراب مسجد جامع گرمسار در لبیک به مطالبه رهبری برای رزمایش مواسات و خدمت مومنانه به میدان آمده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گرمسار از آغاز برداشت محصول جو از مزارع این شهرستان خبر داد و گفت: پیش بینی می شود 20 هزار تن جو از این مزارع برداشت شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر توزیع برق شهرستان گرمسار از اجرای پروژه توسعه و بهینه سازی شبکه و تأسیسات توزیع برق در این شهرستان خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار از ارائه انواع کمک به بیمارستان های شهرستان گرمسار، شاهرود و علی آباد کتول در مقابله با ویروس کرونا خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
قم - رئیس ستاد اقامه نماز استان قم با بیان اینکه بیشترین نمازخانه های بین راهی کشور در این استان واقع شده است، افزود: 170 نمازخانه بین راهی در جاده های قم وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
نخستین وقف جدید در سال جاری در گرمسار ثبت شد و بانوی گرمساری یک دستگاه آپارتمان برای تأمین هزینه های حوزه های علمیه شهرستان گرمسار وقف کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
گرمسار- مطهری، منتخب مردم گرمسار و آرادان در مجلس با تأکید بر لزوم حذف دست دلالان برای ایجاد پیشرفت و سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی این شهرستان گفت: سهم گرمسار از منطقه ویژه اقتصادی فقط یک تابلو است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گرمسار – منتخب مردم گرمسار و آرادان در مجلس با تأکید بر اینکه باید راه اندازی تعاونی فرهنگیان در استان سمنان پیگیری شود، گفت: افزایش سطح حقوق معلمان مهم ترین رویکرد مجلس یازدهم خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
گرمسار - فرماندار گرمسار با اشاره به جهش مطلوب پروژه های ساخت مدرسه در این شهرستان گفت: طی سال گذشته 70 درصد اعتبارات گرمسار به پروژه های آموزش وپرورش اختصاص یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
گرمسار - منتخب مردم گرمسار و آرادان در مجلس با اشاره به اینکه آموزش وپرورش رکن اصلی در اقتصاد دانش بنیان است، گفت: هزینه در آموزش وپرورش سرمایه گذاری برای آینده نظام است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۰۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا تاجیک روز شنبه به خبرنگار نصیرنیوز گفت: عوامل امدادی پایگاه جاده ای شهید اردستانی مستقر در محور قم – گرمسار با اطلاع از وقوع یک حادثه واژگونی خودروی راه سازی، سریعا به محل اعزام شدند.وی افزود: در این حادثه یک دستگاه لودر در محور در حال ساخت چرمشهر – آبیک قزوین به دلایلی که از سوی [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۹:۴۶    
زورگیری عوارضی قم گرمسار و مشکلات شهرک چوب و مبلمان تا آبیاری مزارع استان با پساب فاضلاب را در بسته به کسی برنخوره این هفته ببینیم.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ در تلاش هستیم بزرگترین نمازخانه بین راهی کشور در جاده گرمسار به بهره برداری برسد، کلنگ افتتاح ساخت آن در زمینی به مساحت 9 هزار مترمربع با امکانات مختلف به زمین زده شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۶    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گرمسار ، از تهیه و توزیع دو هزار پرس غذای نذری به مناسبت لیالی قدر در این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، مدیر استان سمنان از بازدید دوره ای کارشناسان این استان از کارگزاران شهرستان گرمسار خبر داد،به گفته ی آقا افضلی نکات و مسائل به شرح زیر به آنها توریح داده شد: 1- تذکر در خصوص عدم نگه داری و فروش نهاده های کشاورزی سایر تولید کنندگان ...
الف   ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ - ۰۴:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف انبار احتکار 95 میلیون جفت دستکش لاتکس در شهرستان گرمسار به ارزشی بالغ بر 200 میلیارد ریال خبرداد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۸:۳۰    
گرمسار – مدیرکل بیمه سلامت سمنان با اشاره به اینکه 205 هزار نفر در استان تحت پوشش بیمه سلامت هستند، گفت: سهم گرمسار از این تعداد 22 هزار نفر است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
گرمسار – مدیرکل بیمه سلامت استان سمنان با اشاره به اینکه 22 هزار نفر در گرمسار تحت پوشش بیمه سلامت هستند، گفت: این شهرستان در ارائه خدمات الکترونیکی بیمه ای پیشرو است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
با تلاش ماموران پلیس 95 میلیون جفت دست کش لاتکس احتکار شده به مبلغ 200 میلیارد ریال در گرمسار کشف شد.