چهارشنبه ۲۰ آذرساعت ۲۳:۱۱Dec 2019 11

جدیدترین‌های «اخلال در نظام اقتصادی»

قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گلستان- در پرونده اخلال در نظام اقتصادی مربوط به شرکت درآسیاب شاهکوه سه نفر به توزیع غیرقانونی و کسری بیش از 9 میلیون کیلوگرم گندم به ارزش حدود 150 میلیارد ریال متهم هستند که در دست رسیدگی است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - رییس دادگاه رسیدگی به پرونده توزیع خارج از شبکه گندم در استان گلستان با عنوان اخلال در نظام اقتصادی کشور گفت که رای متهمان این پرونده هفته آینده صادر می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - سومین جلسه علنی دادگاه رسیدگی به پرونده توزیع خارج از شبکه گندم در استان گلستان با عنوان اخلال در نظام اقتصادی کشور، صبح امروز یکشنبه با حضور یکی متهم از سه متهم پرونده ...
پایان تیتر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۹:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
چهاردهمین جلسه رسیدگی به پرونده فساد بانک ملت و پارسیان در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی به صورت غیرعلنی برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۲۲:۴۲    
پرونده متهمان ارزی طرح و نقشه پناهی پنج متهم دارد که اتهام مشترک همه آن ها مشارکت در اخلال در نظام اقتصادی به صورت عمده و فروش ارز در بازار آزاد به میزان 9میلیون و 600 هزار دلار به صورت غیرقانونی و کسب منفعت به میزان 96 میلیارد تومان است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۲۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
استان ها- ایرنا- ذخیره 3 میلیون تن نهاده دامی، پلمب 350 واحد اقامتی غیرمجاز درمشهد، اختصاص 200 کلاس تربیت بدنی به آموزش و پرورش، اقدام 3 دانشگاه علوم پزشکی تهران برای کنترل انفلوآنزا، کشف 25 تن مواد مخدر در یک هفته، طرح اقدام ملی مسکن برای تمام کشور ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۵:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - سه متهم پرونده موسوم به پرهام با عنوان مجرمیت اخلال در نظام اقتصادی به رد مال و مجموعا 50 سال زندان و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شدند.
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بعد از برگزاری 12 جلسه دادگاه علی دیوان دری و 8 متهم اقتصادی دیگر به دلیل اخلال در نظام اقتصادی کشور، جلسات بعدی دادگاه این پرونده با نظر قاضی موحد غیرعلنی شد.
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : تردمیلِ مجلس؛ پیاده روی برخی نمایندگان در نیم دایره شرقی و غربی صحن مجلس/ فارس نمایش مری پاپینز / مهر نخستین دوره مسابقات بین المللی رباتیک دانش آموزی-کیش/ تسنیم مهاجرت پرندگان به تالاب عشق آباد/ باشگاه خبرنگاران ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
دوازدهمین جلسه رسیدگی به پرونده 9 متهم اقتصادی مبنی بر اخلال در نظام اقتصادی کشور به ریاست قاضی موحد در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
دوازدهمین جلسه رسیدگی به پرونده 9 متهم اقتصادی مبنی بر اخلال در نظام اقتصادی کشور به ریاست قاضی موحد در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی لحظاتی قبل پایان یافت.
فرارو   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
علی دیواندری سال ها از مدیران ارشد بانکی کشور بوده و حالا متهم به اخلال در نظام اقتصادی است فرارو- یازده جلسه از دادگاه پرونده فساد در بانک های ملت و پارسیان برگزار شده است در این پرونده علی دیواندری از مدیران ارشد بانکی و از روسای پیشین دو بانک ملت و پارسیان متهم ردیف اول پرونده است ...
موج   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۴    
دوازدهمین جلسه رسیدگی به پرونده 9 متهم اقتصادی مبنی بر اخلال در نظام اقتصادی کشور به ریاست قاضی موحد آغاز شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
یازدهمین جلسه رسیدگی به پرونده اتهامات علی دیواندری و 8 متهم دیگر در شعبه اول دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی برگزار شد. یازدهمین جلسه رسیدگی به پرونده اتهامات علی دیواندری و 8 متهم دیگر مبنی بر اخلال در نظام اقتصادی کشور امروز در شعبه اول دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی به ریاست قاضی موحد برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
یازدهمین جلسه رسیدگی به پرونده اتهامات علی دیواندری و 8 متهم دیگر مبنی بر اخلال در نظام اقتصادی کشور فردا(سوم آذر ماه) برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۲:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
دهمین جلسه رسیدگی به پرونده 9 متهم اقتصادی مبنی بر اخلال در نظام اقتصادی کشور به ریاست قاضی موحد در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی لحظاتی قبل پایان یافت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۱:۲۰    
تهران- ایرنا- رئیس شعبه یکم دادگاه ویژه جرایم اقتصادی در دادگاه رسیدگی به پرونده اخلال در نظام اقتصادی کشور گفت: در پرونده اختلالگران اقتصادی نظام نامه موجه بانک ها برای ارایه تسهیلات (ضامن و وثیقه) رعایت نشده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
دهمین جلسه رسیدگی به پرونده 9 متهم اقتصادی مبنی بر اخلال در نظام اقتصادی کشور به ریاست قاضی موحد در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - معاون اجتماعی فرمانده انتظامی گلستان گفت که یک متهم به اخلال در نظام اقتصادی این استان دستگیر و تحویل مرجع قضایی شد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سردار محمدکاظم تقوی اظهار داشت: در پی گزارش مردمی به ستاد خبری پلیس آگاهی استان مبنی بر اینکه فردی با ثبت 2 شرکت اقدام به کلاهبرداری و اخلال در نظام اقتصادی کرده، دستورات لازم با توجه به اهمیت این گزارش برای بررسی موضوع صادر شد. ...
برترین ها / خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده 90 هزار میلیارد ریالی قاچاق کالا و ارز به اتهام اخلال در نظام اقتصادی ارزی کشور یکشنبه 26 آبان 1398 در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی در مشهد برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۰:۰۵   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دومین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده قاچاق کلان ارز و پولشویی در دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران در نظام اقتصادی در مشهد برگزار شد. تاریخ انتشار: 10:02 - 27 آبان 1398 - کد خبر: 568818
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۳:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: ششمین جلسه رسیدگی به پرونده اتهامات علی دیواندری و 8 متهم دیگر مبنی بر اخلال در نظام اقتصادی کشور امروز در شعبه اول دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی و به ریاست قاضی موحد برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به یکی از بزرگ ترین پرونده های اخلال در نظام اقتصادی ارزی کشور به ارزش بیش از 9 هزار میلیارد تومان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به یکی از بزرگ ترین پرونده های اخلال در نظام اقتصادی ارزی کشور به ارزش بیش از 9 هزار میلیارد تومان برگزار شد.
خبر خودرو   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۲۰:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ، نهمین جلسه رسیدگی به پرونده اتهامات علی دیواندری و 8 متهم دیگر مبنی بر اخلال در نظام اقتصادی کشور امروز در شعبه اول دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی به ریاست قاضی موحد برگزار شد. ...
صراط نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۶:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
نهمین جلسه رسیدگی به پرونده 9 متهم اقتصادی مبنی بر اخلال در نظام اقتصادی کشور به ریاست قاضی موحد در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی لحظاتی قبل آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
نهمین جلسه رسیدگی به پرونده 9 متهم اقتصادی مبنی بر اخلال در نظام اقتصادی کشور به ریاست قاضی موحد در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی لحظاتی قبل پایان یافت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
نهمین جلسه رسیدگی به پرونده 9 متهم اقتصادی مبنی بر اخلال در نظام اقتصادی کشور به ریاست قاضی موحد در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
نهمین جلسه رسیدگی به پرونده 9 متهم اقتصادی مبنی بر اخلال در نظام اقتصادی کشور در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی برگزار شد.
پایان تیتر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
امروز در شعبه اول دادگاه ویژه مفاسد و جرائم اقتصادی برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، نهمین جلسه رسیدگی به پرونده اتهامات علی دیواندری و 8 متهم دیگر مبنی بر اخلال در نظام اقتصادی کشور امروز در شعبه اول دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی به ریاست قاضی موحد برگزار شد. علی دیواندری، مجید [...]
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
نهمین جلسه رسیدگی به پرونده 9 متهم اقتصادی به ریاست قاضی موحد در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی لحظاتی قبل آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۹:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس بانک مرکزی لبنان در سخنانی بی سابقه از عربستان به دلیل تلاش برای بر هم زدن ثبات اقتصادی این کشور انتقاد کرد.
الف   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۶:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
هشتمین جلسه رسیدگی به اتهامات 9 متهم اخلال در نظام اقتصادی کشور که بیشتر متهمان آن از فعالان نظام بانکی هستند، برگزار شد.
صراط نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
اخیرا اسنادی منتشر شده است که نشان می دهد روزنامه جمهوری اسلامی 22 دستگاه خودرو با قیمت کارخانه ای در زمان تلاطم شدید قیمت های بازار از یکی از شرکتهای خودرو سازی دریافت کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
هشتمین جلسه رسیدگی به پرونده 9 متهم اقتصادی مبنی بر اخلال در نظام اقتصادی کشور به ریاست قاضی موحد در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی پایان یافت.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
هشتمین جلسه رسیدگی به پرونده اتهامات علی دیواندری و 8 متهم دیگر مبنی بر اخلال در نظام اقتصادی کشور امروز در شعبه اول دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی و به ریاست قاضی موحد برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - دومین جلسه دادگاه علنی رسیدگی به پرونده توزیع غیرقانونی و کسری بیش از 9 میلیون کیلوگرم گندم استان گلستان با موضوع اخلال در نظام اقتصادی امروز سه شنبه برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
هشتمین جلسه رسیدگی به پرونده 9 متهم اقتصادی مبنی بر اخلال در نظام اقتصادی کشور به ریاست قاضی موحد در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی آغاز شد.
بانک مردم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: هشتمین جلسه رسیدگی به پرونده فساد بانک ملت و پارسیان در شعبه اول دادگاه ویژه مفاسد و جرائم اقتصادی برگزار شد. به گزارش بانک مردم به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ...
برترین ها / پایان تیتر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۲:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: هفتمین جلسه رسیدگی به پرونده اتهامات علی دیواندری و 8 متهم دیگر مبنی بر اخلال در نظام اقتصادی کشور امروز در شعبه اول دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی و به ریاست قاضی موحد برگزار شد. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
از سه متهم این پرونده 2 نفر متواری هستند که اتهام همه آن ها اخلال در نظام اقتصادی کشور بوده و جلسه دادگاه امروز با حضور یک متهم برگزار می شود. پرونده جابجایی و توزیع غیرقانونی گندم در استان گلستان ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۴:۰۷    
گرگان - ایرنا - اولین جلسه دادگاه علنی رسیدگی به پرونده توزیع غیرقانونی گندم استان گلستان به عنوان مجرمانه اخلال در نظام اقتصادی با قرائت کیفرخواست و تفهیم اتهام 3 متهم این پرونده برگزار شد.
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۰:۳۰   + ۴۴ سایت دیگر  
پرونده "هاشم یکه زارع" مدیرعامل معزول ایران خودرو برای رسیدگی به شعبه دوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی زرگر ارجاع شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
از سه متهم این پرونده 2 نفر متواری هستند که اتهام همه آن ها اخلال در نظام اقتصادی کشور بوده و جلسه دادگاه امروز با حضور یک متهم برگزار می شود. پرونده جابجایی و توزیع غیرقانونی گندم در استان گلستان ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۰۹:۲۵    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه فردوسی مشهد با بیان اینکه اگر قانون برای مردم است باید به زبان مردم نوشته شود ،گفت: اخلال در نظام اقتصادی، عنوانی مبهم است که در قانون وجود دارد و حتی خود اقتصادانان هم نمی دانند اخلال در نظام اقتصادی یعنی چه و شامل چه مواردی می شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۰۹:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
جلسه دادگاه رسیدگی به علی دیواندری و 8 متهم دیگر دایر بر اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق تشکیل و سردستگی شبکه کلاهبرداری و خیانت در امانت نسبت به وجوه بانک های ملت و پارسیان امروز در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخللاگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی موحد برگزار شد ...