چهارشنبه ۲۵ تیرساعت ۰۵:۴۹Jul 2020 15

جدیدترین‌های «همسان سازی حقوق بازنشستگان»

 
به گفته مدیر کل تامین اجتماعی استان گیلان 32 هزار میلیارد ریال اعتبار برای همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اختصاص یافته است که تا شهریور ماه اعمال می شود.
ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست با اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: همسان سازی حقوق بازنشستگان و افزایش مستمری مددجویان بهزیستی از اقداماتی است که با حمایت متولیان امر رقم خورده ولی این میزان کار انجام شده کافی نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۷:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون رئیس جمهور و رئیس برنامه و بودجه گفت: اعتباری برای همسان سازی حقوق بازنشستگان و پرداخت مطالبات گندمکاران نیز در نظر گرفته شده است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: همسان سازی حقوق بازنشستگان و افزایش مستمری مددجویان بهزیستی از اقداماتی است که با حمایت متولیان امر رقم خورده ولی این میزان کار انجام شده کافی نیست و این وزارتخانه باید تلاش بیشتری در این حوزه داشته باشد.
مدیرکل تامین اجتماعی گیلان گفت : حقوق بازنشستگان 26 درصد افزایش یافته است و همسان سازی حقوق شان از شهریور اعمال می شود. به گزارش سلام نو به نقل از ایلنا ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
واگذاری سهام هپکو به تامین اجتماعی بابت بدهی های انباشته دولت، از دو وجه متفاوت نگران کننده است؛ یکی مساله منافع تامین اجتماعی و وضعیت بحرانی آن است و دیگری، وضعیت آینده هپکو است؛ هپکو یک سال است که تولید نداشته، حتی بیش از یک سال...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کانون کارگران بازنشسته تبریز گفت: موضوع تادیه بخشی از بدهی دولت برای همسان سازی حقوق بازنشستگان نیاز به شفاف سازی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۴:۵۱    
سید علی یزدی خواه نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس با بیان اینکه دولت برای عدم برنامه ریزی اجرای قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان باید مؤاخذه شود، گفت: دولت یا امسال با صدور احکام تمام بازنشستگان کشوری ...
سلام نو / گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
اکبری: اجرای همسان سازی برای 3.5 میلیون مستمری بگیر تامین اجتماعی/60 تا 70 درصد بازنشستگان حداقل دریافتی را دارند عضو هیات رئیسه کانون عالی بازنشستگان کشور گفت: اجرای همسان سازی مستمری 3.5 میلیون بازنشسته تامین اجتماعی اتفاق مبارکی از سوی سازمان تامین اجتماعی است. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۳۳    
تهران (پانا) - قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی هفته گذشته پس از 8 سال به تصویب هیات دولت رسید و حقوق 3.5 میلیون بازنشسته تامین اجتماعی قرار است از ابتدای مردادماه از 400 تا 800 هزار تومان افزایش یابد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی خوزستان گفت: همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران از ابتدای مردادماه، سال جاری اعمال و بین 4 تا 8 میلیون ریال به حقوق آن ها اضافه خواهد شد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۹:۰۷    
میزان حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با احتساب همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۸:۲۵    
از میان انبوه پیامک های رسیده در تاریخ بیست و دوم تیر مهمترین آن ها در ادامه قابل مشاهده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مجلس یازدهم گفت: یکی از راهکارهای تقویت معیشت جامعه به ویژه خانورهای کم درآمد، همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی است، زیرا مستمری بگیرانی که حقوق حداقلی دارند باید حمایت شوند.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۵:۲۵    
مذاکرات ما با دولت مبنی بر تامین سه ساله منابع همسان سازی از محل مطالبات ما از دولت بود که این منابع پایدار هم باشد.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی، در ارتباط با همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی، توضیحاتی ارائه داد.
سلام نو / میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۱۱   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه باید از لحاظ ساختاری از بنگاه داری خارج شویم و به سمت شرکت داری حرکت کنیم گفت: قصد ما فروش سهام و صرف آن برای امور جاری نیست، بلکه جایی که سهام بالا داریم باید بفروشیم و در جای دیگری سهام خوب بخریم که البته به معنی بنگاه داری نباشد ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه تکلیف بدهی 270 هزار میلیاردی دولت به تامین اجتماعی تا پایان سال روشن نشود مجلس ورود می کند، گفت: وزیر کار نباید برای اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی شرط تعیین و باید سریع تر آن را اجرایی کند.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۲۱    
پس از کش و قوس های فراوان بالاخره جزییات افزایش حقوق مستمری بگیران با همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اعلام شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی، در ارتباط با همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی، توضیحاتی ارائه داد.
تحلیل بازار / فرارو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۷:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بالاخره تعیین تکلیف شد و حقوق هر بازنشسته حداقل 500 و حداکثر 800 هزار تومان افزایش می یابد.
سلام نو / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع فرهنگیان ایران اسلامی از توافق برای اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری ازجمله معلمان بازنشسته خبر داد. به گزارش سلام نو به نقل از ایلنا، دبیرکل مجمع فرهنگیان ایران اسلامی از توافق برای اجرای همسان سازی بازنشستگان خبر داد. ...
پرسش   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۲:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تا قبل از اول مهر پاداش پایان خدمت همه بازنشستگان لشکری و کشوری سال 1398 پرداخت خواهد شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۱:۵۷    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: با همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی از ابتدای مردادماه، از این پس یک بازنشسته حداقل بگیر حدود دو میلیون و 600 هزار تومان حقوق دریافت می کند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۰:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا: امروز شنبه (21 تیر ماه ) محمدباقر نوبخت-رئیس سازمان برنامه و بودجه- طی لایو اینستاگرامی گزارش جدیدی از تازه ترین اقدامات سازمان برنامه و بودجه در راستای همسان سازی حقوق بازنشستگان و حمایت از کادر درمان کشور ارائه کرد. ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۹:۵۵   + ۶۰ سایت دیگر  
محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در ادامه نشست های مجازی خود از طریق اینستاگرام، امروز شنبه 21 تیر ماه گزارش جدیدی از تازه ترین اقدامات سازمان برنامه و بودجه در راستای همسان سازی حقوق بازنشستگان و حمایت از کادر درمان کشور ارائه کرد.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۹:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت: از ابتدای مهر ماه حقوق بازنشستگان لشگری و کشوری 90درصد شاغلان پرداخت می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل تأمین اجتماعی استان قم از اجرای قانون همسان سازی بعد از 13 سال خبر داد و گفت: تا پایان مرداد علاوه برافزایش 26 درصدی سالیانه حقوق بازنشستگان قانون همسان سازی نیز اجراشده و بازنشستگان حقوق کامل خود را دریافت می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیأت مدیره کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی گفت: فرمول متناسب با توان و ظرفیت مالی سازمان تأمین اجتماعی برای همسان سازی حقوق بازنشستگان مشخص شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی از حضور شریعتمداری وزیر تعاون و کار در جلسه هفته آینده این کمیسیون، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۸:۰۲   + ۳۸ سایت دیگر  
همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی به اجرا درآمد و از این پس یک بازنشسته حداقل بگیر بیش از 2 میلیون و 600 هزار تومان حقوق دریافت می کند.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۸:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
خرداد: طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی طبق اعلام وزیر کار به زودی اجرایی می شود. اینطورکه مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی می گوید با اجرای همسان سازی حداقل 500 تا800 هزار تومان به حقوق بازنشستگان اضافه می شود. ...
رکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: معاون اول رییس جمهوری با اشاره به اینکه شرایط خطیر، پیچیده و دشوار کشور بر هیچ کس ناشناخته نیست، تاکید کرد: البته با وجود بحران ها، تحریم ها و پیامدهای منفی کرونا این شرایط به معنای بن بست نیست و حتماً می توانیم از این مرحله عبور کنیم.
برترین ها / خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۵:۱۳   + ۳۶ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: طبق اعلام وزیرکار طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به زودی اجرایی می شود. اینطورکه مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی می گوید با اجرای همسان سازی حداقل 500تا800 هزارتومان به حقوق بازنشستگان اضافه می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۳:۰۶   + ۳۲ سایت دیگر  
طبق اعلام وزیرکار طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به زودی اجرایی می شود. اینطورکه مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی می گوید با اجرای همسان سازی حداقل 500تا800 هزارتومان به حقوق بازنشستگان اضافه می شود.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۳۸    
دولت برای پرداخت بدهی های اش به تامین اجتماعی و همسان سازی حقوق بازنشستگان خیز برداشت - البته با کمک بورس
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۴۵   + ۶۰ سایت دیگر  
ساعت 24-معاون اول رییس جمهوری با اشاره به اینکه شرایط خطیر، پیچیده و دشوار کشور بر هیچ کس ناشناخته نیست، تاکید کرد: البته با وجود بحران ها، تحریم ها و پیامدهای منفی کرونا این شرایط به معنای بن بست نیست و حتماً می توانیم از این مرحله عبور کنیم.
سلام نو / تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، مهر نوشت: رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی، از نهایی شدن اجرای قانون همسان سازی و میزان افزایش مزایای جانبی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران خبر داد. ...
خودرو تک   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سرانجام با تحقق نسبی یکی از مصوبات برنامه ششم توسعه کشور مبنی بر ادای دیون دولت به سازمان تامین اجتماعی، این سازمان جان تازه ای گرفت و مکلف شد با این سرمایه جدید، پروژه همسان سازی یا متناسب سازی حقوق بازنشستگان را اجرایی کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
سالاری گفت: طی جلساتی تعیین شد از ابتدای مرداد ماه حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با احتساب رقم همسان سازی واریز شود.
پایگاه خبری استناد   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
هیات دولت با پیشنهاد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر واگذاری 32 هزار میلیارد تومان سهام شرکت های دولتی در تأدیه بدهی اش به سازمان تامین اجتماعی موافقت کرد. به این ترتیب دست سازمان برای اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی باز شد.
تحلیل بازار / بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۶:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
دهمرده، نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس خواستار همسان سازی حقوق بازنشستگان، پرداخت حق و حقوق مدافعان سلامت، رسیدگی به بازار افسارگسیخته مسکن، خودرو، ارز و... شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۹:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
حسن صادقی روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: سازمان تامین اجتماعی حدود یک دهه درجهت همسان سازی حقوق بازنشستگان حرکت می کرد و طی این مدت اراده تمامی مدیران عامل بر این بود که این موضوع مهم به سرانجام برسد.رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: اتفاق امروز متفاوت با طرح های قبل بوده [...]
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۹:۲۱   + ۳۳ سایت دیگر  
ایسنا: مصطفی سالاری، مدیر عامل تامین اجتماعی درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان و مصوبه امروز دولت در این باره توضیح داد: امروز با تصمیم رئیس جمهور و پیگیری های وزیر رفاه 32 هزار میلیارد تومان بابت رد دیون به تامین اجتماعی داده شد که بتوانیم از این محل متناسب سازی حقوق بازنشستگان را اجرا کنیم. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۹:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
با دستور رئیس جمهوری و با پیگیری های وزیر کار و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی به تصویب هیأت وزیران رسید.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۹:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
هیات دولت با پیشنهاد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر واگذاری 32 هزار میلیارد تومان سهام شرکت های دولتی در تأدیه بدهی اش به سازمان تامین اجتماعی موافقت کرد.
تحلیل بازار / دیار جنوب   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۲۵   + ۸۴ سایت دیگر  
شریتعمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هیات دولت با پیشنهاد وزارت تعاون مبنی بر واگذاری 32 هزار میلیارد تومان سهام شرکت های دولتی در تأدیه بدهی اش به سازمان تامین اجتماعی موافقت کرد به این ترتیب دست سازمان برای اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان باز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
پرداخت بدهی دولت به تامین اجتماعی/ اجرای طرح همسان سازی و افزایش حقوق بازنشستگان وپرداخت وام قرض الحسنه برنامه های کانون عالی بازنشستگان ومستمری بگیران تامین اجتماعی کشوراست.