جمعه ۲۰ تیرساعت ۱۱:۰۰Jul 2020 10

جدیدترین‌های «مدیریت شهری»

 
خانه ملت   ۱۳ دقیقه پیش    
عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس یازدهم، تصویب قانون مدیریت شهری را نقطه پایان وقوع حوادث ناشی از وجود ساختمان های ناایمن در پایتخت همچون ساختمان پلاسکو و کلینیک سینا دانست.
شهروند البرز   ۱۵ دقیقه پیش    
شهردار گرمدره با اشاره به پروژه ها و برنامه های این شهرداری در سطوح مختلف گفت: خوشبختانه پروژه های شهرداری با روند قابل قبولی در حال انجام است و تلاش شهرداری و مجموعه مدیریت شهری بر این است تا بتوانیم با کیفیت مناسبی این پروژه ها را تکمیل و ادامه دهیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
شهردار حمیدیا گفت: تعامل سازنده بین شهرداری ها و سازمان امور مالیاتی ضامن درآمد پایدار در مدیریت توسعه شهری است.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۲:۴۵    
شهردار گرمدره ضمن اشاره به فعالیتهای فرهنگی شورا و شهرداری گرمدره گفت: یکی از ارکان مهم در مدیریت شهری توجه به موضوعات فرهنگی است چرا که در دنیای امروز توجه به زیرساخت ها و موضوعات متنوع در این بخش سبب خواهد شد مردم و مسوولان بتوانند مدیریت خوبی در رفتارهای فرهنگی خود داشته و کمک کنند جامعه به ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مهدی داوری، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در واکنش به گفته های معاون درمان وزارت بهداشت مبنی بر اعلام نشدن ساختمان های درمانی فاقد ایمنی توسط مدیریت شهری و سازمان آتش نشانی به وزارت بهداشت ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای شهر کرج گفت: مدیریت شهری و شورای شهر کرج پیشتاز اجرای طرح تدوین سند و آیین نامه BIM (مدل سازی اطلاعات ساخت) در پروژه های عمرانی شهرداری کرج برای نخستین بار در کشور می شود.
الف   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۵:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت اتخاذ تصمیمات سختگیرانه و قاطع برای جلوگیری از ابتلا به کووید 19 در تهران تاکید کرد. به گزارش ایسنا، علی اعطا درباره اجرای تصمیمات قاطع در تهران به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و کاهش مبتلایان به کووید 19 اظهارکرد ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۵:۳۶    
در برخی از سرقت ها، ردپای سارق یا سارقان آنچنان نمایان است که نیاز چندانی به جستجو نیست . سوال این است که سرقت این دیوارها به درد چه کسی می خورد؟ چه کسی حاضر است با صرف وقت زیاد و بدون تخریب ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
کلائی گفت:مدیریت شهری برای افرادی که با پذیرفتن ریسک و فداکاری در سازمان آتش نشانی به دنبال حفظ ایمنی و جان مردم هستند احترام خاصی قائل است.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مجید فراهانی، رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران صبح امروز از شهرک صنعتی منطقه 18 شهرداری تهران بازدید به عمل آورد. به گزارش شوراآنلاین، عضو شورای شهر تهران در جریان این بازدید از مجموعه کارخانجات الکتروژن، پایا گل و مجموعه تولید چوب بر لزوم اولویت به تولید داخل تاکید کرد ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که طرح شناور شدن شروع ساعات کاری ادارات به منظور جلوگیری از ازدحام جمعیت در مترو اجرایی نشد، شهروندان چگونه می توانند سفرهایشان را به منظور کاهش خطر ابتلا به کرونا در مترو مدیریت کنند؟
موج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری فردیس گفت: مدیریت شهری فردیس در راستای پیگیری مطالبات شهروندان عملیات آسفالت ریزی و ترمیم آسفالت معابر شهر را در دستور کار خود قرار داده است.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به حجم پروژه های درحال اجرا از سوی مدیریت شهری گفت: چیزی که اکنون در مشهد و حوزه عمرانی درحال اتفاق افتادن است، غرور آفرین است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر - مجید یوسفی: شهردار لالجین گفت: در سال گذشته بودجه ما 8 میلیارد تومان بود که با تلاش و کوششی که همکاران در واحد درآمد شهرداری انجام دادند و اعتباری حدود 24 میلیارد تومان تحقق پیدا کرد که حدود 17 میلیارد تومان صرف فعالیت های عمرانی در سطح شهر انجام شد ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۲۲    
سپهرغرب، گروه خانواده - آذین رضایی: کارشناس مسائل شهری با بیان اینکه حمایت از نهاد خانواده از رسالت های اصلی مدیریت شهری است، گفت: متأسفانه مدیریت شهری تلاشی برای انجام رسالت خود در برابر اعتلای فرهنگی درون خانواده نداشته است. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۰۶    
عدم هماهنگی دستگاه های خدمات رسان در زاهدان باعث شده است که در زمینه آسفالت خیابان ها دوباره کاری هایی اتفاق بیفتد، حیف شدن بیت المال و پیکر همیشه زخمی معابر از جمله پیامدهای آن و دغدغه های مردم این کلان شهر است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۳۹    
شهردار آستارا گفت: مدیریت شهری متعهد به حفظ سلامت و ایمنی محیط کار کارکنان شهرداری است، زیرا ارائه خدمات مناسب به شهروندان در گرو بهره مندی از توان و تخصص کارکنان سالم و توانمند است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی استان ها، گفت: دولت باید 19 اختیار و وظیفه خود را به مدیریت محلی و همان مدیریت شهری بدهد، اما آیا واقعا حاضر است این کار را بکند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس شورای شهر خرم دره گفت: توزیع عادلانه امکانات در همه نقاط شهر از سیاست های اصلی شهرداری و شورای اسلامی شهر خرم دره است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۸:۳۶    
ایسنا/زنجان شهردار هیدج گفت: افزایش نشاط اجتماعی لازمه مدیریت شهری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
هاشمی درباره وعده مدیریت شهری برای افتتاح هر ماه یک ایستگاه مترو توضیحاتی داد.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۸:۰۰    
نائب رئیس شورای اسلامی زرین شهر گفت: مدیریت شهری زرین شهر در دوره پنجم با همدلی و احساس مسئولیت در یک مسیر هم افزا، قرار گرفت تا حضوری مؤثر در رونق خطه طلایی ایران داشته باشد و ثمره آن بهره برداری از 300 میلیارد ریال پروژه عمرانی بود که به شهروندان فهیم زرین شهر تقدیم شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
زهرا نژاد بهرام عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به افزایش تعداد جانباختگان ناشی از ویروس کرونا در پایتخت گفت: با توجه به افزایش ابتلا شهروندان به ویروس کرونا مجبور به اعمال محدودیت در پایتخت هستیم. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۰:۰۶    
مشهد- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: به رغم افزایش تورم، با تمهیدات مدیریت شهری و مصوبات شورای شهر، هیچ پروژه ای به علت کمبود منابع مالی در این شهر متوقف نشده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
شهردار شاهرود با اشاره به اینکه فاز دوم مانور نظافت و پاکسازی فضای شهری در شاهرود با شعار" شهرداری در کنار مردم " در منطقه شهرک کوثر انجام شد، گفت: تمام ظرفیت و توان مدیریت شهری برای پاکسازی معابر و اماکن عمومی بسیج شوند تا ویروس کرونا منتشر نشود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی امضای تفاهم نامه همکاری میان این دانشگاه و شورای عالی استان ها را گامی در راستای آموزش و مهارت در مدیریت شهری در حکمرانی اسلامی دانست و گفت: دانشگاه آزاد آمادگی دارد که رشته و سرفصل های مدیریت شهری در حکمرانی اسلامی را ایجاد کند.
تیتر شهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۵۶    
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 18 تهران گفت : شهروندان خلاق در عرصه پرورش گونه های گیاهی و استفاده آنها برای بهبود سیما و مناظر شهری مورد تقدیر قرار گرفتند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر مشهدمقدس گفت: همه باید بدانیم که همراهی دستگاه های مختلف با مدیریت شهری در جهت حل مشکلات مردم است؛ برآیند این تلاش ها و دستاوردهای آن تنها متعلق به مدیریت شهری نبوده و متعلق به کل نظام و انقلاب است.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
فرارو- آتش سوزی در کلینیک سینا اطهر در تجریش بار دیگر بحث نظارت بر ایمنی ساختمان ها را پیش کشید و نگاه ها را به سمت آتش نشانی و مدیریت شهری کشاند. به گزارش فرارو ، هر بار پس از وقوع حوادثی اینچنین، صحبت از ساختمان های ناایمن، تذکرات آتش نشانی و اخطار شهرداری سخن به میان می آید ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- شهردار قزوین گفت: تکمیل طرح های نیمه تمام و اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی در مناطق کمتر توسعه یافته از اولویت های مجموعه مدیریت شهری قزوین است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه افزایش تردد خودروها می تواند سبب افزایش آلودگی هوا و کاهش ایمنی بدن افراد شود، گفت: مدیریت شهری در مورد لغو یا اجرای طرح ترافیک تابع تصمیمات ستاد کرونا است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۲۷    
محمد آگاهی مند از اجرای بخشنامه بهداشتی مدیریت شهری درخصوص الزامی بودن استفاده از ماسک بازدید کرد .
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
تهران(پانا)- استاندار تهران در سومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 1399 با محوریت ایجاد ارتباط بین مدارس سمپاد و صنایع استان عنوان کرد در راستای نهضت مدرسه سازی مولدسازی دارایی های آموزش و پرورش و طراحی سازوکارهایی جهت بهره گیری از ظرفیت مدیریت شهری در دستورکار قرار دارد. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۳۴    
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان گفت: مدیریت شهری راه اندازی کتابخانه سیار در مناطق آسیب پذیر را پیگیری می کند.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۱۷    
عضو هیات رئیسه شورای شهر بیان کرد: نظر کمیسیون تخصصی عمران و حمل و نقل شورای شهر در خصوص اجرای طرح ترافیک تغییر نکرده و همکاران ما اعتقاد دارند اجرای طرح به شیوه کنونی استمرار یابد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- معاون وزیر کشور با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری 7 نهاد علمی و اجرایی برای توسعه طب ایرانی و گیاهان دارویی، گفت: ظرفیت های مدیریت شهری و روستایی در این موضوع به کار گرفته می شود. تاریخ انتشار: 12:15 - 18 تیر 1399 - کد خبر: 635800
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - شهردار خمین گفت: 12 طرح مدیریت شهری روز چهارشنبه با اعتبار 160 میلیارد ریال همزمان با هفته شهرداری ها و دهیاری ها با حضور جمعی از مسئولان محلی این شهرستان بهره برداری شد.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۲۶    
به گزارش شروع آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، عملیات بازگشایی معبر و احداث پل 18 متری با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته به صورت مستمر اجرایی شده و در حال انجام است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/یزد استاندار یزد با بیان این که توجه به وجوه مختلف نیازهای شهروندی در برنامه ریزی شهری ضروری است گفت: توزیع عادلانه تر امکانات و فرصت ها باید در دستور کار جدی مدیریت شهری یزد قرار گیرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
با تکمیل آخرین فاز از عملیات اجرایی پروژه بزرگ جلوخان آرامگاه فردوسی، پنجشنبه 19 تیر، سومین فاز از عملیات اجرایی آرامگاه فردوسی با همت مدیریت شهری مشهد به بهره برداری می رسد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد با بیان این که حمایت از اقشار آسیب دیده ناشی از شیوع کرونا در دستورکار مدیریت شهری قرار گرفته است، از پرداخت وام کم بهره به رانندگان تاکسی در یزد خبر داد.
مرآت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با اشاره به خدمات مؤثر انجام شده در حوزه مدیریت شهری گفت: شهرداری های استان سمنان به لحاظ جلب رضایتمندی مردم در کشور در جایگاه دوم قرار گرفته اند.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور همزمان با هفته شهرداری و دهیاری با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری 7 نهاد علمی و اجرایی برای توسعه طب ایرانی و گیاهان دارویی گفت: ظرفیتهای مدیریت شهری و روستایی در این موضوع به کار گرفته می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/یزد همزمان با هفته شهرداری ها و دهیاری ها، 29 طرح عمرانی، خدماتی و فرهنگی مدیریت شهری یزد با حضور مسئولان ارشد استان آغاز و به بهره برداری رسیدند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۵۰    
نشست مشترک دکتر قاسمیان با رئیس و مدیر بیمارستان امام حسین (ع) با هدف بررسی توسعه بیمارستان و تعامل با مدیریت شهری برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۳۰    
شهردار فرون آباد گفت: رسیدگی به مسائل و مشکلات مراجعان به صورت جدی در دستور کار مجموعه مدیریت شهری قرار دارد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۳۰    
شهردار فرون آباد با توجه به ساخت پروژه تازه تأسیس مدرسه 14 کلاسه شهر گفت: مجموعه مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر تلاش خود را جهت پیشبرد اهداف آموزشی و تربیتی در سطح شهر بکار خواهند گرفت.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مشاور شهردار تهران به تشریح آخرین تصمیمات مدیریت شهری برای اجرا یا لغو طرح ترافیک تهران با افزایش مبتلایان به کرونا پرداخت. تاریخ انتشار: 09:21 - 18 تیر 1399 - کد خبر: 635619
بصیر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مالک پاساژ گوهری به منظور تغییر کاربری ساختمان به انواع تخلف در این پاساژ دست زده است. به گزارش بصیرآنلاین، حفظ فضای سبز، درختان و باغ های پایتخت از اولویت های مدیریت شهری تهران است ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۷:۵۶    
سال ها پیش وقتی این ضرب المثل را می شنیدم یا می خواندم که خشت اول چون نهد معمار کج... تا ثریا می رود دیوار کج... همیشه یک پرسش بزرگ در ذهنم شکل می گرفت که شاید این حکم در خصوص یک رفتار فردی مصداق داشته باشد ولی نمی توان مصداقی برای آن در حوزه عمومی پیدا کرد ...