یکشنبه ۲۹ مهرساعت ۲۲:۵۲Oct 2018 21

جدیدترین خبرهای «مدیریت شهری»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
قزوین – ایرنا – دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: مدیریت شهری در تصویب و اجرای طرح های خود احیای حقوق عامه و گره کشایی از کار مردم را در دستور کار قرار دهد.
روزنامه البرز فردا   ۳ ساعت پیش    
معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج از ایجاد کمیته نما برای یکپارچه سازی نمای ساختمان های سطح شهر، خبر داد. احدالله احمدی پرگو با تاکید بر تلاش برای ارتقای سطح خدمات رسانی به شهروندان، اظهار کرد: مجموعه مدیریت شهری تلاش می کند در راستای تسهیل در رسیدگی به امور اداری شهروندان ...
تیتر شهر   ۴ ساعت پیش    
معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تصمیم دارد تا برنامه و طرح نیمه تمام ساماندهی حمل کالا و بار را درون پایتخت با دو هدف کاهش ترافیک و همچنین کاهش آلودگی هوا مدیریت کند ...
خبرگزاری برنا   ۵ ساعت پیش    
دکتر صفری در دیدار با دادستان قزوین : بدون همکاری دو حوزه قضایی و مجموعه مدیریت شهری نمی توان مشکلات شهروندان را به خوبی مرتفع کرد.
جماران   ۶ ساعت پیش    
در این گزارش به نقش و توان مدیریت شهری از جمله شورای مشورتی شمس قزوین در ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین شهروندان و زودون افسردگی در بین افراد جامعه پرداخته شده است. ...
خبرگزاری برنا   ۶ ساعت پیش    
علیرضا ناصری پور ، شهردار باقرشهر از افتتاح اولین مرکز کارآفرینی شهرداری باقرشهر در مرکز شهر خبر داد و گفت : کار آفرینی از ضروریات هر مرکز جمعیتی است شاید مدیریت شهری بصورت مستقیم در این خصوص وظیفه ای نداشته باشد اما همواره دغدغه مردم دغدغه مدیریت شهری است .
خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین با بیان اینکه در مدیریت شهری به خصوص در محدوده بافت تاریخی باید منافع مردم در نظر گرفته شود، گفت: با اعلام شورای عالی معماری و شهرسازی خیابان کشی در بافت تاریخی منتفی است .
ایمنا   ۸ ساعت پیش    
شهردار اصفهان لحظاتی پیش در توییتی از افزایش بیش از دو درصدی حضور بانوان در بخش مدیریت شهری خبر داد.
عصر خبر   ۹ ساعت پیش    
افشار با اشاره به اینکه در ساختار مدیریت شهری پدافند غیرعامل در کاهش آسیب پذیری و کاهش خسارات و تداوم زندگی بشر از اهمیت بالایی برخوردار است گفت: با استفاده از دانش فنی و دانش مدیریتی ، مدیران تمامی سازمانها و ارگانها موظف به ایمن سازی شهر در برابر حوادث هستند.
همشهری   ۹ ساعت پیش    
رشت این روزها با تنگناها و بن بست هایی رو به روست که این مساله موجب نگرانی هایی برای مسئولان و شهروندان آن شده است. به همین دلیل شورای شهرستان رشت اهتمام به برنامه ریزی برای رفع چالش های این شهرستان دارد. این شورا در آخرین جلسه خود به موضوعات تازه ای اشاره و آنها را تببین کردند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین گفت: برنامه های متنوع قرآنی تا پایان سال جاری از سوی مجموعه مدیریت شهری در سطح شهر قزوین اجرا خواهد شد.
روزنامه شهروند   ۱۰ ساعت پیش    
دکتر قدرت الله نوروزی شهردار اصفهان در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مرور اقدامات و فعالیت های مدیریت شهری در یک سال گذشته پرداخت و گفت: تمرکز برنامه های شهرداری اصفهان بر فرهنگ شهروندی و تلاش برای گسترش رفاه و نشاط در جامعه از طریق ایفای وظایف شهرداری در امور شهرسازی، حمل و نقل و ترافیک ...
دانا   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل استاندارد یزد با اشاره به این که استانداردسازی وسایل شهربازی ها جدیت مالکین را در برطرف کردن عیوب می طلبد اظهار داشت: نظر می رسد عزم جدی در مدیران شهری برای استانداردسازی وسایل شهربازی ها وجود ندارد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۳    
زهرا نژاد بهرام با اشاره به قراردادن پروژه های بالای 80 درصد در اولویت برنامه های مدیریت شهری بر این نکته تاکید کرد که این پروژه ها بر زندگی و تعاملات شهروندان تاثیرگذار بوده و آنان را با مشکلات جدی مواجه کرده است.
ندای گیلان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۲    
علوی با ذکر این موضوع که در گذشته برنامه ریزی مدونی پیش روی شهرداری در زمینه ارائه خدمات و انجام پروژه ها و طرح های کلان وجود نداشت، ابراز داشت: عدم وجود نقشه راه با اولویت پیگیری طرح های کلان نقص بزرگی برای مجموعه مدیریت شهری و سیاست گذاری جهت هزینه کرد محسوب میشد.
تین نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۰    
نقش مدیریت شهری در گسترش و توسعه کارآفرینی و شناسایی عوامل مؤثر بر آن غیرقابل انکار است و همراهی این بخش با بخش خصوصی می تواند مشکلات عدیده حمل ونقل شهری که بخش بزرگی از کارآفرینی را شامل می شود را حل وفصل کند. هرچند این مهم بدون تامین منابع مالی تنها در حد یک فرضیه باقی خواهد بود.
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۸    
هر روز که از مدیریت ضعیف اصلاح طلبان در تهران می گذرد، شهروندان تهرانی در مقایسه با دوره گذشته در مقابل چشمان خود تعطیلی پروژه ها، جنگ گروههای اصلاح طلب برای تصاحب کرسی های مدیریت شهری و عقب ماندن تهران از برنامه های توسعه ای خود را نظاره می کنند. ...
شهر فردا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۴    
شهردار منطقه 8 مشهد از بهره برداری از فاز اول آیلند میانی خیابان امام خمینی (ره) با بسیج توان عمرانی و ترافیکی مدیریت شهری با هدف زیباسازی منظر شهری خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۱    
شاپور رستمی، معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران در چهارمین هم اندیشی با شهرداران مناطق ضمن اهتمام جدی انجام صحیح امور مدیریت شهری در مناطق 22گانه شهر تهران، بر حفظ اموال شهرداری تهران و صیانت از آن تأکید کرد وگفت: در تهیه فهرست املاک شهرداری های مناطق و ارائه آن به سازمان املاک تسریع شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۹    
رییس شورای شهر تهران عنوان کرد که مدیریت شهری نتوانسته با وجود گام های مثبت انتظار شهروندان تهرانی را تامین کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۲    
رئیس شورای شهر تهران گفت: اگر در برنامه سوم مدیریت شهری اصلاح نشود، به نتیجه متفاوتی نخواهیم رسید.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۲    
اکوفارس: شهردار تهران روز گذشته در حالی در مراسم افتتاح دست کم دومین پروژه بزرگراهی مدیریت شهری از ابتدای پذیرش مسوولیت تا کنون حضور پیدا کرد که به اعتقاد رئیس شورای شهر تهران به عنوان یکی دیگر از مدیران شهری تراز اول پایتخت، این قبیل پروژه ها در بلند مدت اثری بر کاهش ترافیک ندارد ...
شهر فردا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۳    
رئیس شورای شهر تهران گفت: برای تحول در مدیریت شهری باید ساختار تغییر پیدا کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۳    
رئیس شورای شهر تهران گفت: حدود 14 ماه از مسئولیت این دوره در مدیریت شهری می گذرد و با توجه به اتفاقات صورت گرفته انتظارات شهروندان تهرانی از مدیریت شهری تامین نشده است.
شهر فردا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۵۳    
شهردار منطقه چهار مشهد گفت: طرح آموزش تفکیک زباله از مبداء در مدارس و مهدهای کودک این منطقه با هدف فرهنگ سازی و کاهش هزینه های مدیریت شهری در حال اجراست.
ربیع   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۴    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، نشست مشترک معتمدین شهرستان قدس با حضور اینانلو معاون سیاسی انتظامی فرمانداری قدس، حسین چناقچی رییس شورای شهرستان قدس، نقی علیوند رئیس شورای اسلامی شهر و اعضای شورای اسلامی در فرمانداری برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۶    
شهردار همدان از ادامه روند عملیات اجرایی در بلوار ارم همدان خبر داد و گفت: عملیات اجرایی پروژه های مختلف مدیریت شهری همدان با قوت در دست اجرا است و هیچ پروژه ای در شهر تعطیل نیست.
صاحب نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۷    
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: از آنجایی که فرونشست زمین ممکن است در اصفهان اتفاق بیافتد به عنوان مدیریت شهری اصفهان آمادگی کامل خود را برای همکاری لازم برای احیای زاینده رود اعلام می کنیم.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۱    
گویا دومینوی شایعات و دروغ پراکنی برخی علیه مدیریت شهری تهران تمامی ندارد. این اواخر هم آنقدر به موضوع خبر کذب شنود در شهرداری پایتخت پرداختند تا سیدمحمدعلی افشانی، شهردار تهران در حاشیه جلسه هیأت دولت بگوید: شنود؛ کثیف ترین اتهامی بوده که در طول خدمتم شنیده ام ...
نصر نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۰    
نصر: شهردار کلانشهر تبریز، اظهار داشت: توسعه شهر زمانی محقق خواهد شد که امور فرهنگی به اولویت مدیریت شهری تبدیل شده و زیرساخت ها با برنامه های و تدابیر فرهنکی توسعه یابد.