جمعه ۲۴ آبانساعت ۱۹:۳۹Nov 2019 15

جدیدترین‌های «نیشکر هفت تپه»

انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۰۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
کتایون آزاد، زهرا منصوری، انصاف نیوز: آنچه در زیر می خوانید یکی از معدود دفعاتی است که مدیران شرکت نیشکر هفت تپه در طول اتفاقات یک سال اخیر این شرکت، در یک مصاحبه به پرسش هایی درباره ی انتقادات و اعتراضات پاسخ داده اند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سازنده دستگاه انتقال نیشکر گفت: با استفاده از توانایی متخصصان داخلی، دستگاه ترانسپورتر در شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه شوش ساخته شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - کارگران بخش کشاورزی شرکت کشت وصنعت نیشکر هفت تپه روز چهارشنبه برای هشتمین روز خواستار پرداخت حقوق معوقه خود شدند.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۵:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: کارگران نیشکر هفت تپه در ادامه اعتراضات روز های گذشته خود، امروز در محوطه بازار هفت تپه تجمع کردند. کارگران نیشکر هفت تپه در ادامه تجمعات صنفی روز های گذشته خود در انتقاد به آنچه بی توجهی کارفرما به وضعیت مطالبات مزدی خود می خوانند، صبح امروز (22 آبان ماه) ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - رییس هیات مدیره شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه گفت: تلاش بر این است که حقوق معوقه کارگران قسمت کشاورزی شرکت تا پایان آبان ماه پرداخت شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۰۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
محسن بهرامی ارض اقدس می گوید: ما شاهد تجربه و سرنوشت بنگاه هایی مانند هپکو، آذرآب و نیشکر هفت تپه هستیم. این جاها جاهایی بودند که تعاونی های قدرتمند می توانستند مشارکت و با سرمایه مردم و مدیریت درست اقتصاد دولتی را به اقتصاد مردمی تبدیل کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
دزفول-ایرنا- کارگران بخش کشاورزی کشت و صنعت نیشکر هفت تپه امروز دوشنبه بار دیگر با حضور مقابل دفتر مدیریت این کارخانه خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۴:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - جمعی از کارگران نیشکر هفت تپه و شرکت قند شوش روز یکشنبه در تجمع های جداگانه خواستار رسیدگی مسئولان به مطالبات صنفی خود شدند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز کارگران بخش کشاورزی و صنعتی مجتمع نیشکر هفت تپه به آنچه بی توجهی کارفرمای کارخانه به پرداخت مطالبات مزدی خود می خوانند، اعتراض کردند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
گروهی از کارگران بازنشسته در مجتمع نیشکر هفت تپه، امروز در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات سنواتی خود در مقابل دفتر مدیریت این مجتمع تجمع کردند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۳:۰۰    
تعداد زیادی از کارگران زندانی نیشکر هفت تپه با دستور رئیس قوه قضائیه و با سپردن وثیقه از زندان آزاد شدند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۰۱:۰۳    
ایسنا نوشت : وکیل مدافع اسماعیل بخشی از آزادی موکلش به قید وثیقه خبر داد. فرزانه زیلابی گفت که موکلش اسماعیل بخشی با تودیع وثیقه 750 میلیون تومانی از زندان آزاد شده است. اسماعیل بخشی در جریان تجمعات کارگران نیشکر هفت تپه بازداشت شده بود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
کارگران مجتمع کشت و صنعت نیشکر هفت تپه با انتشار بیانیه ای ضمن تقدیر از قوه قضاییه بابت آزادی موقت اسماعیل بخشی، مطالبات خود را برشمردند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور، از آزادی موقت اسماعیل بخشی کارگر مجتمع کشت و صنعت نیشکر هفت تپه استقبال و پیامی خطاب به او منتشر کرد.
موج   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیل بخشی که در جریان تجمعات کارگران نیشکر هفت تپه بازداشت شده بود، آزاد شد.
سلام نو / انتخاب   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۶:۱۴   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، فرزانه زیلابی گفت که موکلش اسماعیل بخشی با تودیع وثیقه 750 میلیون تومانی از زندان آزاد شده است. بر اساس این گزارش، وکیل مدافع اسماعیل بخشی 5 آبان ماه به ایسنا، گفت: موکلم امروز آزاد نمی شود و باید تشریفات مربوط به وثیقه ای که ارائه کرده، انجام شود. ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۶:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: وکیل مدافع اسماعیل بخشی از آزادی موکلش به قید وثیقه خبر داد. فرزانه زیلابی گفت که موکلش اسماعیل بخشی با تودیع وثیقه 750 میلیون تومانی از زندان آزاد شده است. اسماعیل بخشی در جریان تجمعات کارگران نیشکر هفت تپه بازداشت شده بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۷:۱۱    
قائم مقام مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه پیش بینی کرد در سال زراعی جاری، 400 هزار تن نیشکر برداشت شود.
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان گفت: کارگران با درک عمیق خود دریافتند که در شرایط حساس کنونی ادامه اعتصاب ضربه به موجودیت شرکت است البته کارگران مطالباتی دارند که درحال پیگیری هستیم. ...
جمهوریت   ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۱۵:۱۴   + ۴۷ سایت دیگر  
اسماعیل بخشی‬⁩ در جریان تجمعات کارگران نیشکر هفت تپه بازداشت شد.اسماعیل بخشی‬⁩ در جریان تجمعات کارگران نیشکر هفت تپه بازداشت شد.
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۲۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
برترین ها: به نقل از رسانه فارسی زبان؛ شامگاه شنبه چهارم آبان مرضیه امیری و عاطفه رنگریز از بازداشت شدگان تجمع روز جهانی کارگر در تهران به قید وثیقه آزاد شدند. ...
پرسش   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
قلیان از فعال مدنی است که در جریان برخورد با کارگران معترض نیشکر هفت تپه سال گذشته بازداشت شده بود و در زندان قرچک ورامین زندانی بود.
سلام نو / پارسینه   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۹:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، سپیده قلیان دانشجوی دامپزشکی دانشگاه دزفول با تامین وثیقه یک میلیارد و پانصد میلیونی به صورت موقت و تا تعیین تکلیف در دادگاه تجدیدنظر آزاد شد. او در جریان اعتراضات نیشکر هفت تپه بازداشت شده بود. همچنین عاطفه رنگریز از بازداشت شدگان روز جهانی کارگر هم با قید وثیقه آزاد شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۷:۵۵   + ۳۶ سایت دیگر  
سپیده قلیان که در جریان اعتراضات نیشکر هفت تپه بازداشت شده بود، آزاد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۲    
یکی از کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه گفت: کارگران معترض این شرکت پس از 32 روز، تجمعات صنفی خود را پایان داده و به مدت یک ماه به تعمیرات کارخانه می پردازند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۰۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
کارگران مجتمع کشت و صنعت نیشکرهفت تپه با تکذیب خبر مربوط به عدم از سرگیری کار پس از 32 روز اعتصاب، اعلام کردند: به دلیل اهمیتی که برای تعمیرات کارخانه قائل هستیم از روز پنجشنبه هفته گذشته کار را از سر گرفته ایم.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
کارگران مجتمع نیشکر هفت تپه خواستار رسیدگی مراجع قضایی و انتظامی به اخباری شدند که در فضای مجازی با هدف تحریک کارگران هفت تپه منتشر می شوند.
سلام نو / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، کارگران هفت تپه اعلام کردند که پس از 32 روز اعتصاب روال کار را از امروز از سر گرفتند. این کارگران با اشاره به مشکلاتی که پس از واگذاری این شرکت به بخش خصوصی در سال 1394 تشدید شد ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مجتمع نیشکر هفت تپه طبق اطلاعیه ای از پرداخت حق بیمه شهریور ماه کارگران زیرمجموعه خود خبر داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان گفت: در برگزاری جلسه و شرکت در نشست های کارگران شرکت نیشکر هفت تپه، بر اساس بررسی های صورت گرفته دریافتیم که کارگران حدود 15-16 مطالبه و درخواست دارند که باید گفت خیلی از این ادعاها قابل رسیدگی نیستند و موضوعیت صنفی ندارند.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه، چهار سال است به بخش خصوصی واگذار شده و از آن زمان، متحمل زیان های بسیار شده و شاهد اعتراضات کارگران این شرکت هستیم. کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در نشست خبری ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای کارگری نیشکر هفت تپه گفت: متأسفانه در حال حاضر هیچ کس از مسؤولان استان در فکر رسیدگی به مطالبات به حق کارگران و کارکنان نیشکر هفت تپه نیست.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۱    
تهران- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه تاکید کرد: مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خانه و متعلق به همه کارگران ایران و تمام تلاش ما صیانت از اشتغال موجود است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۰    
مشکلات صنفی کارگران نیشکر هفت تپه توسط سه کارشناس مستقر در کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در حال پیگیری است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
صدها نفر از کارگران مجتمع کشت و صنعت نیشکر هفت تپه با امضای طوماری خواستار اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان در این شرکت شدند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان با حضور در جمع کارگران نیشکر هفت تپه، از استقرار یک هیات سه نفره در مجتمع نی شکر هفت تپه خبر داد.
سلام نو / تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، ارسلان غمگین (مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان) در جلسه بررسی مشکلات کارگران شرکت نیشکر هفت تپه که با حضور جمعی از کارشناسان روابط کار و نیز نمایندگان شورای اسلامی کار شرکت نیشکر هفت تپه به منظور بررسی مشکلات کارگران شرکت نیشکر هفت تپه در محل سالن جلسات ساختمان شهید دقایقی ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۷:۵۰    
پیگیری مشکلات مورد اعتراض کارگران هفت تپه در کمیسیون اجتماعی مجلس و وزارت کار کلید خورده است. اعتراضاتی که از بهار 1397 و در پی ماه ها تعویق حقوق کارگران کارخانه کشت و صنعت نیشکر هفت تپه آغاز شد و در ادامه با امنیتی ارزیابی شدن اعتراضات به بازداشت برخی از کارگران معترض از سوی نهادهای قضایی و امنیتی ...
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۲:۳۹    
تعطیلی کارخانه، روزانه یک میلیارد تومان به کارخانه نیشکرهفت تپه خسارت وارد می کند. تعطیلی کارخانه، روزانه یک میلیارد تومان به کارخانه نیشکرهفت تپه خسارت وارد می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۰    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی گفت: کارگران نیشکر هفت تپه برای حل مشکلات خود به رئیس دستگاه قضا امید بسته اند و با توجه به امیدی که دستگاه قضا ایجاد کرده خواسته آنها این است که آقای رئیسی از نزدیک حرف های کارگران را بشنود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کارگر کارخانه نیشکر هفت تپه گفت: فعالان کارگری منتخب کارگران کارخانه نیشکر هفت تپه روز گذشته، 22 مهرماه با نمایندگان کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.
شوشان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، موارد مطرح شده در جلسه امروز اعضای این کمیسیون با کارگران کشت و صنعت نیشکر هفت تپه را اعلام کرد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
در بیست ودومین روز از آغاز اعتراض کارگران هفت تپه چهار نفر از کارگران این مجتمع به تهران سفر کردند تا با اعضای کمسیون اجتماعی دیدار کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۶    
حدود 20 روز است که اعتراضات کارگری کارخانه نیشکر هفت تپه از سر گرفته شده و این بار دانشجویان دانشگاه های اهواز و تهران به منظور حمایت از آنان، در جمع کارگران معترض حضور پیدا کردند.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه گفت: همه کارگران برای جلوگیری از انحراف شرکت هفت تپه از مسیر پویایی و پیشرفت به حفظ آرامش در کارخانه کمک کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران، شهیدبهشتی و شریف طی نامه ای از علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما خواستند تا مطالبات کارگران نیشکر هفت تپه در رسانه ملی پوشش داده شود.
صاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۲:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون قضایی دادگستری خوزستان از آزادی کارگران بازداشتی شرکت توسعه نیشکر هفت تپه خبر داد.
خزر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
خزر: چند روز پیش تعدادی از کارگران مجتمع کشت و صنعت نیشکر هفت تپه برای مذاکره و درمیان گذاشتن مشکلات شان با نمایندگان خود در خانه ملت راهی تهران شدند، اما این افراد پیش از رسیدن به تهران بازداشت شده و پس از تحمل دو روز حبس شب گذشته از زندان آزاد شدند.
اکو فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
اکوفارس: بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران، شهیدبهشتی و شریف برای حل مشکلات کارگران نیشکر هفت تپه نامه ای به رئیس قوه قضائیه ارسال کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۸    
جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه های تهران برای پیگیری مطالبات کارگران نیشکر هفت تپه راهی اهواز شده و با امام جمعه این شهر دیدار و گفت وگو کردند.