جمعه ۰۱ آذرساعت ۲۱:۵۵Nov 2019 22

جدیدترین‌های «کارگران نیشکر هفت تپه»

برترین ها / کیهان   ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: عدنان غزی، فرماندار شوش با اشاره به توقف فعالیت کارگران در شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه اظهار داشت: در شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه تعطیل نشده و فقط برخی از واحدهای این شرکت به سبب اعتصاب کارگران به حالت تعلیق درآمده است. ...
خوزنیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تجمعات و اعتراضات کارگران نیشکر هفت تپه آنهم به دلایل مختلف یک پای ثابت همیشگی اخبار خوزستان شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۰۸:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
تجمعات و اعتراضات کارگران نیشکر هفت تپه آنهم به دلایل مختلف یک پای ثابت همیشگی اخبار خوزستان شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۵:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - کارگران بخش کشاورزی شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه روز پنجشنبه برای پانزدهمین روز با تجمع مقابل فرمانداری شوش پرداخت حقوق معوقه خود را مطالبه کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم شوش در مجلس گفت: کارگران نیشکر هفت تپه سه ماه است که حقوقی دریافت نکردند و لازم است کارگروه ویژه برای رسیدگی به مشکلات آنها تشکیل شود.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۵:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: کارگران نیشکر هفت تپه در ادامه اعتراضات روز های گذشته خود، امروز در محوطه بازار هفت تپه تجمع کردند. کارگران نیشکر هفت تپه در ادامه تجمعات صنفی روز های گذشته خود در انتقاد به آنچه بی توجهی کارفرما به وضعیت مطالبات مزدی خود می خوانند، صبح امروز (22 آبان ماه) ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۴:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - جمعی از کارگران نیشکر هفت تپه و شرکت قند شوش روز یکشنبه در تجمع های جداگانه خواستار رسیدگی مسئولان به مطالبات صنفی خود شدند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۰۱:۰۳    
ایسنا نوشت : وکیل مدافع اسماعیل بخشی از آزادی موکلش به قید وثیقه خبر داد. فرزانه زیلابی گفت که موکلش اسماعیل بخشی با تودیع وثیقه 750 میلیون تومانی از زندان آزاد شده است. اسماعیل بخشی در جریان تجمعات کارگران نیشکر هفت تپه بازداشت شده بود.
موج   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیل بخشی که در جریان تجمعات کارگران نیشکر هفت تپه بازداشت شده بود، آزاد شد.
سلام نو / انتخاب   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۶:۱۴   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، فرزانه زیلابی گفت که موکلش اسماعیل بخشی با تودیع وثیقه 750 میلیون تومانی از زندان آزاد شده است. بر اساس این گزارش، وکیل مدافع اسماعیل بخشی 5 آبان ماه به ایسنا، گفت: موکلم امروز آزاد نمی شود و باید تشریفات مربوط به وثیقه ای که ارائه کرده، انجام شود. ...
جمهوریت   ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۱۵:۱۴   + ۴۷ سایت دیگر  
اسماعیل بخشی‬⁩ در جریان تجمعات کارگران نیشکر هفت تپه بازداشت شد.اسماعیل بخشی‬⁩ در جریان تجمعات کارگران نیشکر هفت تپه بازداشت شد.
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۲۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
برترین ها: به نقل از رسانه فارسی زبان؛ شامگاه شنبه چهارم آبان مرضیه امیری و عاطفه رنگریز از بازداشت شدگان تجمع روز جهانی کارگر در تهران به قید وثیقه آزاد شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان گفت: در برگزاری جلسه و شرکت در نشست های کارگران شرکت نیشکر هفت تپه، بر اساس بررسی های صورت گرفته دریافتیم که کارگران حدود 15-16 مطالبه و درخواست دارند که باید گفت خیلی از این ادعاها قابل رسیدگی نیستند و موضوعیت صنفی ندارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۰    
مشکلات صنفی کارگران نیشکر هفت تپه توسط سه کارشناس مستقر در کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در حال پیگیری است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان با حضور در جمع کارگران نیشکر هفت تپه، از استقرار یک هیات سه نفره در مجتمع نی شکر هفت تپه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۰    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی گفت: کارگران نیشکر هفت تپه برای حل مشکلات خود به رئیس دستگاه قضا امید بسته اند و با توجه به امیدی که دستگاه قضا ایجاد کرده خواسته آنها این است که آقای رئیسی از نزدیک حرف های کارگران را بشنود.
کارگر نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
در بیست ودومین روز از آغاز اعتراض کارگران هفت تپه چهار نفر از کارگران این مجتمع به تهران سفر کردند تا با اعضای کمسیون اجتماعی دیدار کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران، شهیدبهشتی و شریف طی نامه ای از علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما خواستند تا مطالبات کارگران نیشکر هفت تپه در رسانه ملی پوشش داده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۸    
جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه های تهران برای پیگیری مطالبات کارگران نیشکر هفت تپه راهی اهواز شده و با امام جمعه این شهر دیدار و گفت وگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران، شهیدبهشتی و شریف برای حل مشکلات کارگران نیشکر هفت تپه نامه ای به رئیس قوه قضائیه ارسال کردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش تر. می خواهیم با بخش خبری فوتو نیوز ، مقامات با شما بی روتوش و رو در رو سخن بگویند. از این پس، عصرگاه هر روز با فوتو نیوز تابناک، سخن مقامات داخلی و خارجی را به عکس بی روتوششان الصاق می کنیم ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۲:۲۰    
علیرضا محجوب، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از جلوگیری حضور کارگران نیشکر هفت تپه در مجلس شورای اسلامی، بخشی از نامه این کارگران را در نطق میان دستور خود قرائت کرد. ...
الف   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
روز یکشنبه خبری ابتدا در فضای مجازی و سپس در خبرگزاری های رسمی دست به دست شد: تعدادی از کارگران نیشکر هفت تپه که به قصد دیدار با نمایندگان مجلس راهی تهران بودند در جاده شوش- تهران دستگیر شدند. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۲:۴۸   + ۲۸ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از جلوگیری حضور کارگران نیشکر هفت تپه در مجلس شورای اسلامی بخشی از نامه این کارگران را در نطق میان دستور خود قرائت کرد.
بهار نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه جامعه: کارگران شرکت نیشکر هفت تپه که در چهارده روز گذشته دست به اعتراض صنفی زده اند، از بازداشت تعدادی از کارگران معترض این شرکت خبر دادند. به گزارش ایلنا، شب گذشته، تعدادی از کارگران نیشکر هفت تپه برای دیدار با اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس قصد آمدن به تهران را داشتند که در میانه راه ...
سلام نو / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
کارگران هفت تپه از نگرانی بابتِ بازداشتِ کارگران نیشکر هفت تپه که برای دیدار با اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس قصد آمدن به تهران داشتند؛ خبر دادند. به گزارش سلام نو، شب گذشته، تعدادی از کارگران نیشکر هفت تپه برای دیدار با اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس قصد آمدن به تهران را داشتند که در میانه راه ...
بهار نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه جامعه: گزارش های منابع کارگری حاکی است که یک کارگر نیشکر هفت تپه توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده است. کانال تلگرامی کمپین دفاع از بازداشت شدگان هفت تپه، گزارش داد که یوسف بهمنی، یکی از کارگران هفت تپه، که طی روزهای اخیر در جمع کارگران سخنرانی می کرده دستگیر شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
طلاب دانشجویان اهوازی نسبت به خصوصی سازی رانتی و در حمایت از کارگران نیشکر هفت تپه هپکو اراک و ماشین سازی تبریزتجمع کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۵    
صبح امروز بیش از 250 نفر از کارگران شرکت نیشکر هفت تپه در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات معوقه خود تجمع کردند.
پایگاه خبری گسترش / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۴:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه حق طبیعی کارگر است که وقتی دستمزد دریافت نمی کند، اعتراض کند، گفت: ما حتما از کارگران نیشکر هفت تپه حمایت می کنیم. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۲:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید براینکه از کارگران نیشکر هفت تپه حمایت می کنیم، گفت: اگر کارفرما برنامه تعدیل نیرو دارد این اقدام باید متناسب با بازار و قانون کار انجام شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرناپلاس- یکی از کارگران نیشکر هفت تپه خبرداد که سه نفر از کارگران معترض، به پلیس امنیت، احضار شدند و از یک نفر از آنان تعهد کتبی گرفته شده، اما هیچ کس بازداشت نشده است.
سلام نو / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، کریم یاوری در دیدار با کارگران شرکت نیشکر هفت تپه شوش با حضور ارسلان غمگین، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان و هیاتی از کارشناسان حوزه روابط کار و بازرسان کار، اظهار کرد: کارگران همیشه یار و یاور مردم و کشور بوده اند و در صحنه های مختلف انقلاب نقش آفرینی کرده اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان شوش با رد اخبار منتشر شده درباره احضار کارگران نیشکر هفت تپه گفت: موضوع مربوط به پایان قرارداد کاری تعداد 20 نفر از کارگران شرکت نیشکر هفت تپه است که کارفرما با تمدید قرارداد آن ها موافق نبود.
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خوزستان: قرارداد کارگران نیشکر هفت تپه با کارفرما تمام شده است و کارفرما تصمیم گرفت با تعدادی از کارگران (20 نفر) تمدید نکند که مشکل از اینجا شروع شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۴:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل امور استان ها وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بحث مشکلات کارگران هپکو اراک و همچنین مسایل مربوط به کارگران نیشکر هفت تپه دو معضل بزرگ در حوزه کارگری کشور هستند و در این زمینه امیدواریم با تدابیری که اندیشیده می شود مشکلات مربوط به این شرکت ها حل شود.
کارگر نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۴    
حدود 300 کارگر مجتمع کشت و صنعت هفت تپه، عصر روز گذشته به اعتراض خود پایان داده و از صبح امروز به کار خود بازگشتند.
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، مدیر کل حمایت از پایداری مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار از پرداخت حقوق و دستمزد معوق کارگران شرکت نیشکر هفت تپه در آینده نزدیک خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۰    
مشکل کارگران قراردادی هفت تپه حل شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شوش از رایزنی با کارفرما در خصوص عدم تمدید قرارداد کاری کارگران نیشکر هفت تپه خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
کارگران مجتمع کشت و صنعت نیشکر هفت تپه خبر دادند که قرارداد 20 نفر از کارگران این کارخانه از فردا تمدید نمی شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه و انجمن صنفی کارگران برق و فلزکار کرمانشاه با صدور بیانیه هایی از کارگران هپکو حمایت کردند.
بهار نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۴    
گروه سیاسی: سپیده قلیان، فعال مدنی خوزستانی که در پی اعتراضات کارگران نیشکر هفت تپه بازداشت و به 18 سال حبس محکوم شده گفته است که از تبعیض جنسیتی در زندان زنان گلایه دارد. سپیده قلیان همچنین اعلام کرده است که از صداوسیما و بخش خبری 20:30 به دلیل دروغ گویی و اتهام زنی به او شکایت می کنم. ...
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
برترین ها: بی بی سی فارسی در خبری مدعی شد: سپیده قلیان، فعال کارگری که در پی اعتراضات کارگران نیشکر هفت تپه بازداشت و به حبس محکوم شده گفته است که از تبعیض جنسیتی در زندان زنان گلایه دارد. سپیده قلیان همچنین اعلام کرده است که از صداوسیما و بخش خبری 20:30 شکایت دارد! ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مریم لطفی در گزارشی در روزنامه ی سازندگی نوشت: حداقل یک سالی می شود که اسم هفت تپه به گوش خیلی ها آشنا است. از همان موقع که به مدد شبکه های اجتماعی اعتراضات و اعتصابات کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه برای حقوق های معوقه و بیمه های رد نشده شان رسانه ای شد ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کارگران نیشکر هفت تپه و نمایندگان آنها در بازدید مقامات اداره کار استان خوزستان به بیان مطالبات خود پرداختند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۶:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سیج دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر و امیرکبیر در واکنش به به اتفاقات اخیر و احکام صادره برای برخی از کارگران نیشکر هفت تپه و همچنین برخی نواقص در اجرای عدالت به رئیس قوه قضائیه نامه ای نوشتند.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۲:۵۸    
یک روز پس از انتقادات گسترده درخصوص صدور احکام سنگین پرونده کارگران نیشکر هفت تپه خوزستان، رئیس قوه قضاییه با ورود به مسئله دستور ویژه صادر کرد. آبان و آذرماه سال96کارگران این کارخانه در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق هایشان و تعویق چند ماهه آن دست به اعتصاب چند روزه زدند و کار نکردند ...
سلامت نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۱:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
سلامت نیوز :انتشار خبر صدور 110 سال زندان برای 7 متهم پرونده معروف به کارگران نیشکرهفت تپه که در یک هفته اخیر با واکنش ها و انتقادات شدید فعالان مدنی، کارگری و مردم مواجه شده بود، با ورود رئیس قوه قضائیه و دستور ویژه او برای تجدیدنظر و رسیدگی منصفانه وارد فاز جدیدی شد ...
کارگر نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه و انجمن صنفی کارگران برق و فلزکار کرمانشاه با صدور بیاینه های جداگانه خواستار اعاده دادرسی کارگران و متهمان پرونده هفت تپه شدند.