سه شنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۲:۴۷Apr 2019 23

جدیدترین‌های «تسهیلات بانکی»

دبیر ستاد بازآفرینی شهری استان کرمان از پرداخت تسهیلات بانکی بدون سپرده به متقاضیان احداث مسکن در بافت های ناکارآمد شهری خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۳ ساعت پیش    
گروه بنگاه ها : تولید واگن های مسافری زمانبر بوده و نیاز به سرمایه در گردش بالایی دارد؛ بنابراین عدم ثبات قیمت ها، حاشیه سود را به زیان تبدیل می کند. سیدکیوان امام ...
پول پرس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۶:۵۰   + ۲۹ سایت دیگر  
قائم مقام بانک مرکزی با اشاره به اینکه 60 درصد تسهیلات پرداختی شبکه بانکی صرف تامین منابع سرمایه در گردش واحدهای تولیدی شده است گفت: سیاست های اصلی بانک مرکزی پس از استقرار دولت یازدهم تاکنون، حمایت از تولید و اشتغال آفرینی و تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۴:۵۱    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر با اشاره به پرداخت 2هزار و 540 میلیارد ریال اعتبار اشتغال زایی در استان گفت: این میزان تسهیلات بانکی در بخش اشتغال خانگی، فراگیر و تسهیلات اشتغال روستایی به متقاضیان استان پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مهاباد گفت: از ابتدای طرح مقاوم سازی خانه های روستایی تاکنون پنج هزار و 229 مسکن روستایی در این شهرستان با پرداخت تسهیلات بانکی بازسازی و مقاوم شده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۴:۰۹    
شاه محمدی گفت: اگر فرهنگ مهارت آموزی در کشور رواج پیدا کند بسیاری از مشکلات کشور و پیش روی جوانان رفع خواهد شد و برای ایجاد اشتغال پایدار و اشتغال زایی باید به مهارت آموزی بپردازیم.
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
هیئت وزیران به منظور جبران خسارت های بخش کشاورزی ناشی از سیل فروردین ماه سال جاری، با پرداخت کمک های بلاعوض و مبلغ 50 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت به کلیه استان های آسیب دیده از محل منابع مالی اختصاص یافته، موافقت کرد.
ایران اکونا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
عقبایی گفت: در 6 سال گذشته تولید مسکن 45 درصد کاهش یافته است که این امر یکی از مهم ترین عوامل اصلی گرانی مسکن به شمار می رود.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، از بررسی وضعیت اجرای مصوبه مجلس در خصوص بخشش دیرکرد و جریمه تسهیلات بانکی خبر داد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۵    
هر چند همه ساله با شروع سال جدید وعده های نوید بخشی به تولید کنندگان برای تامین نقدینگی مورد نیاز آنها داده می شود، اما در عمل یا این نقدینگی در مسیر تولید قرار نگرفته و یا اگر می گیرد به دلیل نرخ بهره بالا، در سودآوری تولیدکنندگان موثر نمی افتد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
تصویب بودجه سال 98 سازمان های مناطق آزاد، پرداخت تسهیلات بانکی سیل زدگان استان های مازندران و گلستان، طلا گرمی 427 هزار و 794 تومان، تولید روزانه 2500 تا 3000 خودرو، آغاز استفاده از رمزهای یکبار مصرف بانکی برخی از اخبار اقتصادی امروز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رییس جمهور گفت :دولت به خسارت دیدگان سیل زده کمک های بلاعوض و تسهیلات بانکی پرداخت می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت بوشهر با اشاره به اجرای طرح رونق تولید و حمایت از تولیدکنندگان گفت: در این راستا برای راه اندازی واحدهای تولیدی استان بالای 60 درصد پیشرفت، 76 میلیارد تومان تسهیلات بانکی پرداخت شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۰۹:۴۲    
بیش از 630 میلیارد تومان به منظور انجام کار های ضروری استان های سیل زده و جبران خسارت های بخش کشاوری و مسکونی اختصاص یافته است که در این راستا سیل زدگان استان های مازندران و گلستان این هفته تسهیلات بانکی می گیرند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۰۸:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: مصوبه های هیات دولت برای پرداخت کمک بلاعوض و تسهیلات بانکی ارزان قیمت دو استان مازندران و گلستان خسارت دیده ناشی از سیل اخیر، از این هفته آغاز می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: تنها راه کار برای بهبود وضعیت مسکن و تثبیت شدن قیمت این بازار، هدایت سرمایه، نقدینگی جامعه و تسهیلات بانکی به سمت تولید و ساخت و ساز بازار مسکن است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۳:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: در سال گذشته دو هزار و 345 شغل در رشته های مختلف صنایع دستی این استان ایجاد شد. ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۸    
هیئت وزیران، مصوبه پرداخت کمک بلاعوض و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات بخش کشاورزی ناشی از سیل را اصلاح کرد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: متأسفانه برخی اعتبارها بجای هزینه در بخش تولید در مسیرهای دیگری قرار گرفتند که جرم محسوب شده و پیگیری قضایی خواهند شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۴:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
جلسه هیأت دولت پیش از ظهر چهارشنبه (28 فروردین) به ریاست رئیس جمهور برگزار شد و طی آن، ضریب حقوق کارکنان دولت در سال 98، میزان پرداخت کمک بلاعوض و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات ناشی از سیل ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار زنجان با بیان اینکه امسال برای مقاوم سازی 2 هزار واحد مسکونی تسهیلات بانکی پرداخت خواهد شد، گفت: تسهیلات طرح ویژه بهسازی ومقاوم سازی مسکن روستایی با کارمزد پنج درصد تا سقف 25 میلیون تومان به واحدهای مسکونی روستایی و شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت، پرداخت می شود.
ریاست جمهوری   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۵۰   + ۱۰۸ سایت دیگر  
بر اساس تصمیم هیأت وزیران، حداقل حقوق شاغلان مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری و کارمندان مشمول قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت مبلغ 15میلیون و 630 هزار ریال تعیین شد به طوری که حداقل افزایش حقوق نسبت به سال 1397 از مبلغ چهار میلیون و 400 هزار ریال کمتر نباشد. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جماران، دولت مصوبه پرداخت کمک بلاعوض و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات بخش کشاورزی ناشی از سیل را اصلاح کرد. براساس مصوبه جدید هیئت دولت، کمک های بلاعوض دولت و هم چنین تسهیلات بانکی ارزان قیمت به بخش کشاورزی در موضوعات زراعت، آبزی پروری، دامداری ...
مجید جودی با اعلام اینکه در مجموع 2700 واحد احداثی شهری، 11 هزار واحد احداثی روستایی و 17 هزار واحد تعمیری ارزیابی های بنیاد مسکن از آسیب های وارده به سیل لرستان است، از آغاز بازسازی واحدهای تعمیری و ارایه تسهیلات بانکی به خانوارهای سیل زده در معمولان و پلدختر خبر داد.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از اعطای تسهیلات بانکی و واگذاری اراضی برای جابه جایی سکونتگاه های زیرکوهی در شهر ماکو خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا- رییس بنیاد مسکن خوی گفت: 950 واحد مسکن روستایی در این شهرستان طی سال 1397، جهت دریافت تسهیلات بانکی مقاوم سازی به بانک های عامل معرفی شدند که با 700 واحد عقد قرارداد شده و این تعداد بهسازی و مقام سازی شده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
علی خانجانیان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح کرد: تامین مسکن، انجام مطالعات و احداث مسکن برای اقشار کم درآمد به همراه تامین منابع مالی آن از طریق ارایه تسهیلات بانکی از جمله اهداف مهم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است. ...
نائب رئیس اول اتحادیه صنف مشاوران املاک بر ضرورت افزایش تسهیلات بانکی برای خرید مسکن با توجه به شرایط فعلی اقتصاد در کشور تاکید کرد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، عباس نظام الاسلامی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا گفت: این طرح ها زمینه اشتغال یکهزار و200 نفر را در شهرضا فراهم کرد. وی تصریح کرد: به منظور تسهل در پرداخت تسهیلات بانکی جلسات شورای هماهنگی بانک ها در شهرضا برگزار و راهکارها بررسی شد. ...
دولت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۵:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب سال 98 را سال رونق تولید نامگذاری کردند. در این راستا دستگاه ها و وزارتخانه های مختلف برنامه ریزی های لازم برای تسریع در رونق تولید را انجام داده و در دستور کار قرار داده اند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۵:۱۴   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیر طرح های سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از عملیاتی شدن ارائه وام 2.5 میلیون تومانی برای دوگانه سوز کردن خودروها خبر داد و گفت:متقاضیان با اولویت صاحبان خودروهای حمل و نقل عمومی می توانند از این وام برخوردار شوند.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
بانکداری ایرانی ایجاد خسارت در حوزه های زیرساختی، کشاورزی و مسکونی در سیلاب اخیر باعث شده دولت برای تأمین مالی این خسارات از محلی غیر از بودجه به تکاپو بیفتد ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
در این رابطه رئیس کل بانک مرکزی در چند مورد تاکید کرد که تسهیلات بانکی پاسخگوی حجم بالای خسارت سنگین سیل نیست؛ لذا وی پیشنهاد برداشت از منابع صندوق توسعه ملی را مطرح کرده بود.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس، بیستمین دوره سفر عتبات دانشگاهیان در حال طی شدن است و تا اواسط اردیبهشت ماه ادامه دارد. یکی از مشکلاتی که برای زائران عتبات دانشگاهیان از اواخر سال گذشته ایجاد شد ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
ایجاد خسارت در حوزه های زیرساختی، کشاورزی و مسکونی در سیلاب اخیر باعث شده دولت برای تأمین مالی این خسارات از محلی غیر از بودجه به تکاپو بیفتد؛ در این باره یک اقتصاددان معتقد است استفاده از تسهیلات بانکی به دلیل افزایش اضافه برداشت بانک ها و بدهی آنها به بانک مرکزی باعث افزایش پایه پولی و تشدید تورم ...
ایفنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، از تدوین طرحی برای کاهش سود تسهیلات و سپرده های بانکی خبر داد و تصریح کرد: در صورتی که نرخ سود بانکی کاهش پیدا کند انقلاب عظیمی در تولید رخ می دهد. ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۶    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان غربی، در راستای اجرای فروش ادوات و ماشین آلات کشاورزی از قراردادهای وکالت در توزیع در مورخ 98/1/25 یکدستگاه مینی بیلر باغی به ارزش ریالی 500.000.000 ریال از تولیدات شرکت سهیل اکباتان با جذب تسهیلات بانکی به فروش رسید.
جماران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۸:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، اقبال عباسی در نخستین نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری در سال جاری تاکید کرد: برنامه های ارائه شده از سوی دستگاه های اجرایی باید قابلیت عملیاتی شدن را داشته باشند. ...
تالش فردا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار فومن گفت: رئیس جمهور در سفر اخیر خود به گیلان اعلام کرد که 1310 میلیارد تومان به استان گیلان اختصاص خواهد یافت که 1100 میلیارد تومان در قالب تسهیلات بانکی ارائه خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۲۰:۰۶   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سردار مهدی معصوم بیگی افزود: در پی شکایت نمایندگان حقوقی سه بانک از مدیران سه شرکت تجاری در استان، موضوع بصورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا -معاون اداره کل عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: 379میلیارد و 637 میلیون ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت برای رونق تولید در مناطق عشایری این استان از ابتدای سال 1397 تاکنون پرداخت سده است.
خودرو بانک   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
بنا به گفته رئیس انجمن صنایع همگن نیرو محرکه از مشکلات اساسی صنعت قطعه سازی، تعدیل قیمت ها و تامین مواد اولیه است که اگر در سال جدید تسهیلات بانکی به قطعه سازان ارائه شود و قیمت ها اصلاح شود امکان رونق تولید بسیار افزایش می یابد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۷:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: استفاده از سازوکار جابجایی اعتبارات عمرانی و تضمین سود تسهیلات بانکی از روش های تامین مالی بازسازی مناطق سیلزده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۳:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی اصفهان از دستگیری 6 نفر که با ثبت قانونی شرکت تجاری اقدام به اخذ 967 میلیارد ریال تسهیلات بانکی کرده و متواری شده بودند، خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور سرمایه گذاری سازمان جهادکشاورزی استان همدان گفت: جذب تسهیلات بانکی سال 97 تاکنون 429 میلیارد تومان بوده و تا پایان شهریورماه فرصت برای جذب وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار مرکزی: منازل روستایی با کمک تسهیلات بانکی برای جلوگیری از خسارت احتمالی در حوادث مقاوم سازی شوند.
پست بانک ایران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با اعلام خبر پرداخت تسهیلات بانکی با نرخ ترجیحی پنج درصد به مناطق سیل زده گفت: ما بقی این ارقام هم توسط دولت از بودجه عمومی پرداخت می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران اعلام کرد: میزان ارائه تسهیلات بانکی به کشاورزان در سال 97 نسبت به سال قبل 70 درصد رشد داشت.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۸:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
بانکداری ایرانی در حالی که از صحبت های گذشته رئیس کل بانک مرکزی اینگونه برداشت می شد که نرخ سود در سال جاری تغییر می کند، صحبت های اخیر عبدالناصر همتی این موضوع را کاملا رد می کند و خبر از آن می دهد که نرخ سود سپرده و تسهیلات بانکی در سال جاری روند صعودی به خود نخواهد گرفت. ...