سه شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۶:۱۶Mar 2020 31

جدیدترین‌های «تسهیلات بانکی»

 
خبرگزاری تابناک   ۵۶ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
پس از دستورالعمل تعویق اقساط تسهیلات بانکی در مرحله دوم بسته حمایتی 100 هزار میلیارد تومانی که برابر 3 درصد تولید ناخالص ملی کشور است برای حمایت از اقتصاد کشور تصویب کردیم. بخشی از این مبلغ به صورت بلاعوض و بخشی از آن به صورت تسهیلات با نرخ سود 12 درصد پرداخت می شود.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران و نماینده وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) در هیئت رییسه اتاق اصناف ایران از توزیع ماسک بین واحدهای صنفی که با ارباب رجوع در ارتباط هستند خبر داد و گفت که برای تامین دستکش و مواد شوینده مورد نیاز این واحدها نیز مکاتباتی با وزارت صمت صورت گرفته است ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دولت هنوز تکلیف موضوع امهال تسهیلات بانکی را مشخص نکرده است، دولت باید به بانک ها برای اجرای دستور العمل مذکور اعلام کند سود تسهیلات را دولت پرداخت می کند و بانک ها هم باید از دریافت جریمه خودداری کنند.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۵۲    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه سیستم توزیع تسهیلات بانکی برای حمایت از کسب و کارها و صاحبان مشاغل خیلی شفاف نیست و مشکلاتی در این خصوص مشاهده می شود.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اکوفارس: وزارت صنعت، معدن و تجارت مدعی شد، بیش از 322 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی در اختیار بنگاه های تولیدی کوچک و متوسط گذاشته شده است.
عصر بانک   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۴۱    
یکی از امکاناتی که موسسه کوثر در راستای ساده کردن ارتباط مشتریان با بانک تعریف کرده است، دریافت تسهیلات بانکی به صورت الکترونیکی بدون نیاز به رفت وآمدهای غیرضروری است ...
وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: دوره 11ماهه پارسال تعداد 20هزار و 459فقره تسهیلات به ارزش 322هزار و 736.2میلیارد ریال در قالب تامین مالی بنگاه های تولیدی کوچک و متوسط و طرح های نیمه تمام با پیشرفت بالای 60درصد اختصاص یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هیات وزیران به منظور جبران خسارات و بازسازی بخش های آسیب دیده از زلزله استان آذربایجان غربی، مبلغ یک هزار و 830 میلیارد ریال اعتبار و مبلغ سه هزار و 305 میلیارد ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت تخصیص می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان گفت: در این روزها که به دلیل شیوع کرونا امکان فعالیت مستمر تاکسی داران درون شهری وجود ندارد، تسهیلات بانکی و کمک معیشتی برای این قشر اختصاص یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: عمده ترین مشکل تولید کنندگان ما در حوزه اخذ مجوزها و همچنین دریافت تسهیلات بانکی است.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۸:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نسبت به حذف یارانه اعطایی به کشاورزان انتقاد کرد. محسن رضایی در توییتر نوشت: حذف یارانه اعطایی به کشاورزان که در قالب اعمال تخفیف در نرخ سود تسهیلات بانکی پرداخت می شد، موجب تضعیف امنیت غذایی کشور خواهد شد. منبع:ایسنا مطالب مرتبط
برترین ها: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نسبت به حذف یارانه اعطایی به کشاورزان انتقاد کرد. محسن رضایی در توییتر نوشت: حذف یارانه اعطایی به کشاورزان که در قالب اعمال تخفیف در نرخ سود تسهیلات بانکی پرداخت می شد، موجب تضعیف امنیت غذایی کشور خواهد شد.
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۱۳    
هیئت وزیران به منظور جبران خسارات و بازسازی بخش های آسیب دیده از زلزله استان آذربایجان غربی، مبلغ یک هزار و 830 میلیارد ریال اعتبار و مبلغ سه هزار و 305 میلیارد ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت تخصیص می دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
هنوز آمار تسهیلات پرداختی بانک ها به بخش های اقتصادی در سال گذشته از سوی بانک مرکزی اعلام نشده، اما آمار 9 ماهه حاکی از رشد 30 درصدی تسهیلات پرداختی نسبت به مدت مشابه سال پیش از آن دارد، که می توان رشد تسهیلات در کل سال را نیز رقمی در همین حدود برآورد کرد.
اقتصاد آنلاین / تابش کوثر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۳۲   + ۱۴۳ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی در جمع مدیران عامل بانک ها و موسسات اعتباری بر مشارکت فعال بانک ها در اجرای طرح ارائه تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا تاکید کرد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی از اختصاص 75 هزار میلیارد تومان تسهیلات با نرخ 12 درصد به واحدهای تولیدی آسیب دیده از کرونا خبر داد و تأکید کرد که این مبلغ به شرط عدم اخراج کارگران پرداخت خواهد شد، اما برخی سود دریافتی را به نفع کارفرمایان نمی دانند.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۲۷   + ۳۶ سایت دیگر  
8 هزار میلیارد تومان برای پرداخت نقدی به 3 میلیون نفر و تسهیلات برای 4 میلیون خانوار مد نظر قرار دادیم؛ این یک رقم است.12 هزار میلیارد تومان برای بخش بهداشت و درمان مد نظر قرار دادیم ...
سلام نو / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۱:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: به دلیل شرایط خاص ناشی از شیوع ویروس کرونا، حمایت های دولت از مردم گسترده تر شد که از جمله پرداخت کمک معیشتی به سه میلیون نفر از هموطنانی که به دلیل از دست رفتن مشاغل خود در این شرایط امرار معاش آنها دچار مشکل شده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۳:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می دهد که در 9 ماهه سال قبل 190 هزار و 400 میلیارد تومان تسهیلات از سوی بانک ها و موسسات اعتباری به بخش صنعت و معدن تخصیص داده شده که نسبت به مدت مشابه سال 97 بیش از 38 درصد افزایش داشته است.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۳:۲۹    
جهانبخش شکری در گفت وگو با خبرنگار کردپرس اظهار داشت: شیوع بیماری کرونا در کشور و استان کرمانشاه تمام حوزه ها را به نوعی با رکود و تعطیلی بی سابقه مواجه ساخته است. ...
تیتر شهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۱:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
همتی در اینستاگرامش از اعطای تسهیلات دوساله بانکی به بخش های اقتصادی آسیب دیده از کرونا خبر داد.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۸:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در بخشنامه ای از سازمان های تابعه خواست با بازتعریف وظایف و تدوین نقشه راه برای تحقق "جهش تولید" در کشور تلاش کنند.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
خلیج فارس:عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی با انتشار پستی در صفحه شخصی اینستاگرامش از اعطای تسهیلات دوساله بانکی با نرخ ترجیحی 12 درصد تا سقف 750 هزار میلیارد برای پشتیبانی از بخش های اقتصادی آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی اعطای تسهیلات بانکی دو ساله بانکی با نرخ ترجیحی 12 درصد تا سقف 750 هزار میلیارد ریال برای پشتیبانی از بخش های اقتصادی آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۲:۴۷   + ۵۵ سایت دیگر  
برترین ها: یادداشت رئیس کل بانک مرکزی در مورد تصویب اعطای تسهیلات دوساله بانکی با نرخ ترجیحی 12 درصد تا سقف 750 هزار میلیارد برای پشتیبانی از بخش های اقتصادی آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا منتشر شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: به بخش های اقتصادی آسیب دیده از کرونا تا سقف 75 هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی با نرخ سود 12 درصد اعطا می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۵۳    
حسن روحانی رئیس جمهور در جلسه اقتصادی کرونا از اعطای تسهیلات بانکی برای کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا خبر داد و گفت: از کسب و کارهایی که آسیب دیده اند، مشروط به اینکه نیرویی را اخراج نکرده باشند، حمایت می شود.
روحانی در جلسه کمیته اقتصادی دولت گفت: نامه ای در خصوص برداشت یک میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای بخش بهداشت و درمان و مقابله با کرونا نوشتیم که امیدواریم مقام معظم رهبری موافقت کنند.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نقدینه- معاون اول رییس جمهوری مصوبه هیات وزیران در زمینه تامین نقدینگی مورد نیاز جهت انجام تکالیف محوله و پرداخت هزینه های تبعی شرکت پشتیبانی امور دام کشور و اختصاص تسهیلات بانکی لازم به این شرکت را ابلاغ کرد. ...
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس با اشاره به این که کرونا اقتصاد مردم را تحت تاثیر قرار داده است، گفت: بازپرداخت اقساط وام مسکن هم باید سه ماه به تعویق بیافتد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۱۴   + ۶۹ سایت دیگر  
به گزارش جماران، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، در این جلسه که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی برگزار شد، وزیر کشور نیز گزارش کمیته اجتماعی ستاد ملی مبارزه با کرونا درباره نحوه فاصله گذاری اجتماعی و ایجاد محدودیت در ترددها و سفرهای برون شهری را به هیئت وزیران ارائه داد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهورمصوبه هیات وزیران درباره تامین نقدینگی موردنیاز جهت انجام تکالیف محوله و پرداخت هزینه های تبعی شرکت پشتیبانی امور دام واختصاص تسهیلات بانکی لازم به این شرکت راابلاغ کرد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۵:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد از تسهیلات این دانشگاه برای دانشجویان شاغل خبر داد و گفت: با توجه به شرایط حاکم در کشور، تعداد و مبالغ وام شهریه افزایش می یابد. ...
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری مصوبه هیئت وزیران در خصوص تأمین نقدینگی مورد نیاز جهت انجام تکالیف محوله و پرداخت هزینه های تبعی شرکت پشتیبانی امور دام کشور و اختصاص تسهیلات بانکی لازم به این شرکت را ابلاغ کرد.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۰۴    
نایب رئیس دوم کمیسیون اقتصادی مجلس شرایط تولید در کشور را سخت و بانک ها و تسهیلات بانکی را معضلی برای تولیدکنندگان و سرمایه گذاران بخش تولید دانست.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۲۴   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، اسماعیل لله گانی، با اشاره به نام گذاری سال جاری توسط مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) به نام سال "جهش تولید" اظهار داشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۱۵    
مراقب آگهی های جعلی واگذاری وام بدون بهره و یا تسهیلات بانکی با سود کم از سوی افراد ناشناس و کلاهبرداران باشید.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نشستی صبح امروز 3 فروردین 1399 با حضور ابراهیم درستی نماینده وزیر صمت در اصناف کشور و عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران و تهران، دکتر شیرینی مشاور اقتصادی نماینده وزیر صمت، نیک منش مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران و فقیهی معاون برنامه ریزی اتاق اصناف ایران برگزار شد که در این جلسه [...]
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۲۲:۰۵    
تسهیلات بانکی به بخشهای مختلف به منظور افزایش توانمندی و خدمت رسانی جزو وظایف ذاتی بانکهاست اما در این زمینه باید مواردی را ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۲۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - استاندار زنجان گفت: طی سال گذشته پرداخت تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی در استان نسبت به سال 97 بیش از 30 درصد رشد داشت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
یک اقتصاددان گفت: یکی از مهمترین دلایلی که مانع هدایت نقدینگی به سمت تولید می شود عدم جذابیت تولید و سود پایین این بازار است که نقدینگی و سرمایه ها را به سمت بازار های دلالی ارز، سکه، خودرو و مسکن هدایت می کند.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
احمد دنیامالی با بیان اینکه تحریم ها تهدید نیستند و به جای فرصت سوزی باید از زمان به نفع خودمان و برای ایجاد تحرک بیشتر در زنجیره تولید استفاده کنیم اظهار داشت: برای تحقق شعار جهش تولید علاوه بر حمایت از تولیدکننده باید به نسل جوان و توانمندی های داخلی بیشتر از این ها بها داده شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۲:۴۳    
سمنان - کرونا ضررهای مالی هنگفتی را به بدنه تولید و خدمات استان سمنان وارد کرده اما حالا طرحی به عنوان تعویق پرداخت تسهیلات بانکی برای برخی مشاغل اجراشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۹:۰۲    
عده زیادی از تولید کنندگان یکی از عوامل ورشکستگی تولید را قوانین و تضمامین دست و پا گیر بانک ها می دانند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- آیت الله رئیسی با تاکید بر ضرورت حمایت حقوقی و قضایی از تولیدکنندگان بیان کرد: نظارت بر روند اعطای تسهیلات بانکی به تولیدکنندگان باید تقویت شود و نظام بانکی از ارائه هر گونه تسهیلات به امور دلالی به جای فعالیت های تولیدی ، به طور جدی خودداری کند. ...
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۵:۰۸   + ۲۲ سایت دیگر  
مصوبات دومین جلسه کارگروه بررسی آسیب های کرونا در سینما اعلام شد. به گزارش رسیده، در این جلسه که روز گذشته به ریاست حسین انتظامی رییس سازمان سینمایی برگزار شد، موارد ذیل به تصویب رسید: الف) جزئیات اعطای تسهیلات بانکی به سینماها که کلیات آن در جلسه قبل به تصویب رسیده بود شامل: ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۰:۰۶    
میزان تسهیلات بانکی در پایان آذر ماه امسال به بیش از 1740 هزار میلیارد تومان رسیده که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال گذشته به ترتیب 1.6 و 23 درصد افزایش یافته است.