شنبه ۱۶ آذرساعت ۱۵:۰۲Dec 2019 7

جدیدترین‌های «عرضه نفت»

راهبرد معاصر   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
صد و هفتاد و هفتمین نشست رسمی اوپک شب گذشته در حالی به کار خود پایان داد که کشورهای عضو به همراه روسیه توافق نمودند تا 500 هزار بشکه از میزان عرضه نفت به بازار بکاهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۰:۰۷   + ۲۹ سایت دیگر  
بر اساس گزارشات منتشر شده از نشست امروز اوپک و متحدان نفتی این گروه, قرار است از مجموع 500 هزار بشکه کاهش بیشتر عرضه نفت به بازار مسئولیت 372 هزار بشکه از آن به عهده اعضای اوپک باشد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۲۳:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
توافق کاهش عرضه اوپک در نشست امروز نهایی و به افزایش حدود یک دلاری قیمت نفت منجر شد. تهران -اقتصادبرتر – 15 آذر 98 به نقل از بلومبرگ، ساعتی پیش اعضای اوپک و متحدان نفتی این گروه بین المللی توافق کردند تا 1.7 میلیون بشکه از عرضه نفت به بازار جهانی بکاهند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۹:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
ساعاتی پیش تلاش ها در نشست اوپک و دیگر تولیدکنندگان عمده نفت نظیر روسیه با توافق بر سر کاهش عرضه 1.7 میلیون بشکه ای نتیجه داد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
دبیرخانه اوپک پیش بینی کرده است که عرضه نفت در سال 2020 روزانه 2 میلیون و 170 هزار بشکه خواهد بود در مقابل تقاضا نفت حدود یک میلیون و 80 هزار بشکه پیش بینی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر انرژی روسیه گفت، مسکو به منظور کاهش عرضه نفت در بازار، در حال حاضر نیز میزان تولید خود را بیشتر از سهمیه توافق شده از سوی سازمان کشورهای صادرکننده نفت و اعضای غیر عضو(اوپک پلاس) کاهش داده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مقاماتی از سازمان کشورهای صادرکننده نفت(اوپک) و تولیدکنندگان غیر عضو اوپک امروز(پنجشنبه) از نزدیک تر شدن اعضای این سازمان و کشورهای غیر عضو به توافق بر سر کاهش بیشتر سقف عرضه نفت در سال آینده خبر دادند.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۸:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
وجود مازاد عرضه نفت در بازار و اختلافات فاحش میزان اعضای اوپک در کنار فشار آمریکا بر سعودی و شیخ نشین های خلیج فارس جهت پایین نگه داشتن بهای نفت موجب شده تا کارشناسان امید چندانی جهت افزایش قیمت نفت پس از برگزاری نشست آتی اوپک نداشته باشند.
شانا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در تلاش است کاهش بیشتری در تولید نفت خام خود در بازارهای جهانی ترتیب دهد، در حالی که روسیه هنوز با این کاهش ها موافقت نکرده است.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
بانکداری ایرانی - وزیر انرژی روسیه اعلام کرد مسکو پیش از دیدار تولیدکنندگان نفت اوپک و متحدانشان که طی آن قرار است درباره محدودیت عرضه مذاکره شود، درباره موضع خود تصمیمی نگرفته است. ...
به طور متوسط اوپک در ماه گذشته میلادی 29.57 میلیون بشکه نفت در روز استخراج کرده که 110 هزار بشکه از آمار ماه اکتبر کمتر است. اما ایالات متحده آمریکا با حفظ روند افزایش تولید تلاش کرده خلائی که اوپکی ها ایجاد کرده اند را پر کند. عرضه نفت آمریکا در ماه سپتامبر در رکوردی تازه به 12 ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۳:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رشد تقاضای جهانی نفت در سال 2020 برابر 1.08 میلیون بشکه در روز و عرضه نفت غیراوپک در همین سال برابر 2.2 میلیون بشکه در روز پیش بینی شده، با این احتساب تقاضا برای نفت خام اوپک برابر 29.6 میلیون بشکه در روز برای سال 2020 تخمین زده شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۶:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
بررسی های انجام شده نشان می دهد عرضه نفت اوپک به دلیل کاهش تولید آنگولا و عربستان در ماه نوامبر کاهش داشته است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
سیدحجت مدنی روز شنبه در بازدید از انبار نفت خلخال در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این مدت 72 میلیون و 600 هزار لیتر نفت گاز با استاندارد یورو 4 در جایگاه های عرضه مواد نفتی منطقه اردبیل توزیع شده است. ...
شانا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۵:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
تحلیلگران اعلام کردند که روسیه و اوپک به احتمال زیاد در نشست آینده خود، توافق کاهش عرضه نفت اوپک و غیراوپک را تمدید می کنند.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۵:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل بورس انرژی ایران در نشستی با معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش، با عرضه محصولات این بازار در رینگ صادراتی تالار بورس کیش موافقت کرد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۱    
کسب و کار نیوز - تحلیلگران، اشباع عرضه نفت در سال آینده را پیش بینی کرده اند اما این دورنمای منفی تا حد زیادی به سلامت رشد صنعت شیل آمریکا در سال 2020 بستگی دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۰۷:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
تحلیلگران، اشباع عرضه نفت در سال آینده را پیش بینی کرده اند اما این دورنمای منفی تا حد زیادی به سلامت رشد صنعت شیل آمریکا در سال 2020 بستگی دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : معامله گران بازار نفت برخلاف پیش بینی سازمان هایی چون آژانس بین المللی انرژی، اوپک و اداره اطلاعات انرژی آمریکا، انتظار دارند عرضه و تقاضای طلای سیاه در سال آینده میلادی به شکل قابل توجهی به یکدیگر نزدیک شوند ...
شانا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۶:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
هماهنگی قیمت نفت در بازار فیزیکی و بازارهای آینده نشانه ای از محدودیت عرضه نفت در بازار است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۶:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی اعلام کرده: عرضه نفت در سال آینده میلادی، 2 میلیون و 300 هزار بشکه در روز افزایش می یابد. رشدی که دردسر جدید کشورهای نفت خیز خواهد بود آنها باید یا با کاهش تولید موافقت کنند یا شاهد کاهش قیمت ها باشند.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۶:۲۱    
کسب و کار نیوز :برخی منابع باوجود اشاره به امکان تمدید توافق کاهش عرضه نفت اوپک و غیراوپک تا ماه ژوئن، از احتمال همراهی نکردن روسیه با تصمیم تعمیق کاهش عرضه نفت خبر دادند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
سه منبع اعلام کردند که بعید به نظر می آید روسیه در هفتمین نشست مشترک اوپک و غیراوپک ( 16 آذر ماه سال جاری) با تعمیق کاهش عرضه نفت موافقت کند. به گزارش مهر به نقل از رویترز، به احتمال زیاد سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و متحدانش توافق کاهش تولید نفت را در دیدار ماه آینده تا اواسط سال 2020 ...
شانا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
منابع مطلع در سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) معتقدند احتمال می رود روسیه در هفتمین نشست مشترک اوپک و غیراوپک با تعمیق کاهش بیشتر خود موافقت نکند.
شانا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۲:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
برخی منابع باوجود اشاره به امکان تمدید توافق کاهش عرضه نفت اوپک و غیراوپک تا ماه ژوئن، از احتمال همراهی نکردن روسیه با تصمیم تعمیق کاهش عرضه نفت خبر دادند.
شانا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
تشریح دلیل ازسرگیری طرح مدیریت مصرف بنزین و افزایش قیمت آن از زبان رئیس جمهوری و اعضای هیئت دولت، حمایت مقام معظم رهبری و سران قوا از دولت به سبب اجرای طرح سهمیه بندی بنزین ...
پایگاه خبری گسترش / شانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رینگ بین الملل بورس انرژی ایران، امروز شاهد عرضه نفت خام سنگین شرکت ملی نفت ایران است. گسترش نیوز: رینگ داخلی این بورس، امروز (چهارشنبه، 29 آبان ماه) شاهد عرضه کالا های آیزوفید پالایش نفت اصفهان، برش سبک و رافینت شرکت پتروشیمی نوری ...
رینگ بین المللی بورس انرژی ایران طی معاملات روز دوشنبه بیست و هفتم آبان ماه شاهد نخستین داد و ستد موفق محموله سوخت هوایی (ای تی کی) در سال جاری به حجم یک هزار تن بود ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۰۹:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در حالی که عرضه نفت خام در بورس انرژی بر اساس شیوه نامه ابلاغی وزیر نفت از اردیبهشت امسال آغاز شده است اما عدم حضور خریدار باعث شد تا وزارت نفت به فکر اصلاح این شیوه نامه بیافتد و حالا به گفته نماینده شرکت ملی نفت در بورس انرژی، شیوه نامه جدید با اصلاح در دو بخش آماده اجرا است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان از تامین و عرضه به موقع نفت سفید و فعالیت 299 فروشندگی روستائی در سطح استان خبر داد و گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی نقش ناوگان حمل نقل در ارسال به موقع سوخت به نواحی 9 گانه منطقه، به ویژه مناطق کوهستانی و سخت گذر در فصول سرد سال ...
شانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۱   + ۴۶ سایت دیگر  
وزیر نفت شیوه نامه نحوه عرضه نفت خام و میعانات گازی در رینگ صادراتی بورس انرژی را ابلاغ کرد.
برترین ها / مثلث   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
فرارو: بامداد جمعه، دولت در اقدامی ناگهانی، قیمت بنزین را افزایش داد و آن را سهمیه بندی کرد. بر اساس اعلام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، از این پس قیمت هر لیتر بنزین سهمیه ای 1500 تومان و نرخ هر لیتر بنزین آزاد سه هزار تومان شده است ...
برترین ها / بازتاب   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۶:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
قیمت نفت در آخرین روز معاملات بازارهای جهانی به 63.30 دلار در هر بشکه افزایش یافت. پس از اینکه اظهارات مقامات ارشد آمریکایی، سبب خوش بینی در مورد توافق تجاری آمریکا و چین شد، قیمت نفت در روز جمعه افزایش یافت اما نگرانی ها در مورد افزایش عرضه نفت مانع از افزایش بیشتر قیمت ها شد. ...
قیمت هر بشکه نفت برنت در پایان معاملات روز جمعه با یک دلار و 2 سنت معادل 1.6 درصد افزایش به 63 دلار و 30 سنت رسید. گسترش نیوز: در حالی که اظهارات یک مقام ارشد امریکایی خوش بینی ها نسبت به انعقاد توافق تجاری را تقویت کرده است نرخ نفت روز جمعه حدود 2 درصد افزایش داشت اما نگرانی ها در مورد افزایش ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
بر خلاف اکثر گزارش های چند ماه اخیر، اوپک این بار پیش بینی رشد تقاضای نفت را پایین نیاورده و رشد عرضه نفت کشورهای غیر عضو اوپک را 36 هزار بشکه در روز کاهش داده است.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۱:۳۳    
کسب و کار نیوز :دبیرکل اوپک در برآوردی خوشبینانه از وضعیت بازار در سال 2020، اعلام کرد رشد عرضه نفت شیل آمریکا در سال میلادی آینده آهسته خواهد شد.
پایگاه خبری گسترش / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۱:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیرکل اوپک در برآوردی خوشبینانه از وضعیت بازار در سال 2020، اعلام کرد رشد عرضه نفت شیل آمریکا در سال میلادی آینده آهسته خواهد شد. گسترش نیوز: محمد بارکیندو اظهار کرد احتمالا روند رشد عرضه به خصوص از سوی نفت شیل آمریکا در سال 2020 هدف بازبینی نزولی قرار می گیرد و شرکتهای نفت شیل آمریکا رشد تولید ...
شانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر انرژی امارات اعلام کرد که این کشور درباره تأثیر تعهدهای اوپکی این کشور بر تولید نفت از میدان موربان، نگران نیست.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۶:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
از دوشنبه هفته آینده نفت خام و میعانات گازی در بورس انرژی عرضه می شود.
شانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت لوک اویل روسیه پیش بینی کرد که توافق جهانی کاهش تولید نفت تمدید خواهد شد.
شانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
وزارت انرژی جمهوری آذربایجان اعلام کرد که این کشور تولید روزانه نفت خود را از ماه ژانویه سال جاری میلادی تا کنون، 20 هزار بشکه کاهش داده است.
شیوه ای دیگر در خدمت رسانی هدفمند و شایسته منطقه همدان به مردم این استان، با شناسایی مصرف کنندگان واقعی نفت سفید و جلوگیری از هرگونه انحراف و عرضه خارج از شبکه در حال اجراست.
بازتاب   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۳:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
عربستان برای پر کردن ذخایر نفت خود پس از حمله به تاسیسات نفتی آرامکو ، تولید نفت خود را در اکتبر تا 10.3 میلیون بشکه در روز افزایش داد. به نوشته رویترز، یکی از منابع صنعتی عربستان اعلام کرد که این کشور تولید نفت خود را در ماه اکتبر تا 10 ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت شاخص نفت خام برنت امروز (سه شنبه، 21 آبان ماه) به 62 دلار و چهار سنت و قیمت شاخص دبلیوتی آی آمریکا به 56 دلار و 68 سنت رسید.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، وزیر نفت عمان گفت اوپک و تولیدکنندگان نفت متحد آن احتمالاً قرارداد کاهش تولید نفت را تمدید می کنند ولی بعید است که میزان این کاهش را شدید تر سازند. امارات متحده عربی اعلام کرد نگران رشد بلند مدت تقاضای نفت نیست. ...
می متالز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۳:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
می متالز - رینگ بین الملل بورس انرژی ایران، امروز میزبان عرضه نفت سفید شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی است.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تعادل، با اینکه بازار نفت در چند هفته اخیر با مولفه های گوناگون و گاه متناقضی در مورد آینده روبه رو شده است اما روزهای به نسبت آرامی را طی می کند و نسبت به برخی تحولات مهم واکنش های محتاطانه ای را بروز می دهد. ...
موج   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۲:۱۸   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: در عملیات بازار اولویت با ظرفیت قابل عرضه نفت است و هیچ کس نمی تواند ذخایر قابل بازیافت یک کشور را نادیده بگیرد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
کسب و کاز نیوز:رینگ بین الملل بورس انرژی ایران، امروز میزبان عرضه نفت سفید شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی است.