پنجشنبه ۲۵ مهرساعت ۰۳:۴۸Oct 2019 17

جدیدترین‌های «حفظ آثار و نشر»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، از معاون هماهنگ کننده امور اقتصادی استان لرستان تقدیر کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر هنری و سینمایی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری کارگاه نمایشنامه نویسی دفاع مقدس در یاسوج خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۵    
سرتیپ دوم غلام نبی کوهکن مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان، امروز (چهارشنبه) با سردار پرویز آبسالان فرمانده قرارگاه شهید هراتی سیستان دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۲    
سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با حضور در شهرستان لارستان از مراحل ساخت یادمان شهدای گمنام و موزه دفاع مقدس این شهرستان بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند پیشرفت این پروژه قرار گرفت.
میلاد لارستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۰۶    
صبح امروز سردار کارگر رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس کشور وارد لارستان شده و در در معیت نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ویژه لارستان، فرمانده سپاه لارستان...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با بیان اینکه همه مردم و اقشار و صنوف در دوران دفاع مقدس نقش آفرینی کردند، گفت: یکی از نورانی ترین مقاطع تاریخ ایران، دفاع مقدس است که همانند نگینی می درخشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۶    
مشاور مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ایلام گفت:سپاه بار ها ثابت کرده که هیچ سدی جلودارش نیست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در بیانیه ای با تبریک ضرب شست اطلاعاتی سپاه به سرویس های اطلاعاتی غربی و دستگیری سرشاخه کانال ضد انقلابی آمدنیوز، این اقدام را نماد اقتدار اطلاعاتی ایران اسلامی در برابر شبکه عنکبوتی سرویس های امنیتی بیگانه دانست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۶    
سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس امروز با ورود به لارستان در گلزار شهدای این شهرستان حضور یافت و با نثار فاتحه یاد و نام شهدا را گرامی داشت.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فراخوان طراحی لوگوی کنگره سه هزار شهید استان زنجان منتشر شد و علاقمندان تا 30 مهرماه امسال فرصت دارند تا آثار خود را به مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه انصارالمهدی(عج)ارسال کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۵۲    
کتاب چند متر خیابان به همت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان چاپ و منتشر شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۰۷    
سرهنگ جلیل وحیدی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان غربی از وضعیت موکب شهید باکری مستقر در مرز ایران و ترکیه (گمرک بازرگان) بازدید کرد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۶    
همسر سردار شهید علی تجلایی در جلسه دیدار با استاندار و مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی بعد از گذشت 34 سال یادگاری بازمانده از همسرش را به موزه حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در تبریز اهدا کرد.
موج رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر تاریخ شفاهی و دانشنامه حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان زنجان گفت: تاکنون 8 جلد کتاب تاریخ شفاهی فرماندهان و رزمندگان استان زنجان به چاپ رسیده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۴    
جلسه ستاد اجرایی جشنواره کهربا با حضور مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی در مؤسسه آموزش عالی فردوس مشهد برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۱    
رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفع مقدس ارتش جمهوری اسلامی درس بزرگ دفاع مقدس را خوداتکایی دانست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون ادبیات و تاریخ دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس از استقبال مخاطبین از نسخه ی دیجیتال کتاب آب هرگز نمی میرد خبر داد و گفت: 40 هزار نسخه از این کتاب برای دومین پویش ملی کتابخوانی کتاب قهرمان به چاپ رسیده که در کتابفروشی های سراسر کشور توزیع شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
محمدحسین جهانبخش با پیشنهاد علی اصغر جعفری مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و با حکم سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس به عنوان رئیس موزه بین المللی استکبارستیزی طبس منصوب شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۱۰    
سردار علی ملک شاهکوهی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گلستان با محمد جلالی و ایرج هادی نژاد از جانبازان 70 درصد دفاع مقدس دیدار و گفت وگو کرد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
در هفتمین کنگره سراسری ادبیات پایداری کشور، از هشت کتاب دفاع مقدس به همت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و دانشگاه شهید باهنر کرمان رونمایی شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۰۲    
مسئول پایگاه حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خاش گفت: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت عملیات های دفاع مقدس در سطح مدارس شهرستان خاش بازخوانی شد.
سردار ملکی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران با عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران دیدار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۱:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد گفت: پروژه مرکز فرهنگی دفاع مقدس کلنگ زنی شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۶:۱۲    
سردار حسین اشتری در پیامی به رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ثبات امنیت کشور را ثمره پایمردی و مجاهدت همه خدمتگزاران در عرصه نظم و امنیت در مجموعه نیرو های مسلح دانست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۵:۲۷    
جمعی از مسئولان آموزش و پرورش لرستان با هدف بومی سازی دروس دفاع مقدس با مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان دیدار کردند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۵۵    
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اصفهان گفت: برگزاری مراسم اربعین حسینی در کربلا مشت محکمی بر دهان اسکتبار جهانی است و باوجود تمام تلاش ها برای ایجاد شکاف میان ملت ایران و عراق، این حماسه شورانگیزتر از گذشته برگزار می شود.
فاش نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی ناجا از اعزام 100 خانواده شهید ناجا به کربلای معلی جهت شرکت در پیاده روی اربعین خبر داد. سردار محمد زارعی معاون منابع انسانی ناجا در دیدار مسوولان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با کارکنان نیروی انتظامی از اعزام 100 خانواده شهید ناجا به راهپیمایی اربعین خبر داد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۲۱    
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان به همراه جمعی از مسئولان پادگان باباعباس با خانواده شهید ترور سرگرد هادی الماسیان دیدار و گفت وگو کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اصفهان گفت: سرنگونی پهپاد آمریکایی با سلاحی که در کشور طراحی و تولید شده به برکت خون شهداست و به معنای واقعی جمله حضرت امام راحل مبنی بر این که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند ثابت شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۸:۰۷    
معاون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اهواز، به همراه تعدادی از اعضاء شورای اسلامی شهر و دیگر مسئولان شهری با همراهی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان از محل احداث مرکز فرهنگی و باغ موزه دفاع مقدس در اهواز بازدید کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی گفت: ما بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس را مکانی مقدس می دانیم؛ چرا که فعالیت های این بنیاد در جهت حفظ فرهنگ شهدا و دفاع مقدس است و بر این باوریم که فعالیت و عملکرد خوب و باکیفیت این بنیاد موجبات عزت نیرو های مسلح و کشور است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: ما در این بنیاد، دفاع مقدس را هرگز تمام شده نمی دانیم، بلکه تداوم این دفاع ارزشمند و اشاعه فرهنگ والای آن را برای خود تکلیف می دانیم و بر این اساس، امروزه دفاع مقدس در قالب مدافعان حرم اهل بیت (ع) و مدافعان وطن همچنان ادامه دارد.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان قم از ساخت یادمان هایی در اماکنی که مورد اصابت بمب و موشک در سال های دفاع مقدس قرار گرفته اند، خبر داد و گفت: 18 یادمان شهدای گمنام در حال ساخت است که به زودی رونمایی می شود. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بازرسی و امور حقوقی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس مازندران حضور یافت و ضمن بازرسی و ادای احترام به شهدای گمنام، از پروژه های مختلف دیدن کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۱    
مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس، مسئولان دانشگاه فرهنگیان شیراز، اساتید و دانشجویان در دانشگاه فرهنگیان شیراز برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: دوران دفاع مقدس، مقطع بی نظیری در تاریخ معاصر کشور است که خوشبختانه مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس به خوبی در زمینه حفظ دست آوردها و نشر و ترویج فرهنگ والای آن تلاش می کنند.
حیات   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۶:۰۶    
1398/07/15 رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس خبرداد حیات:سردار سرتیپ داود عامری گفت: امسال کنگره ی ادبیات پایداری با همکاری دانشگاه شهید باهنر کرمان و اداره ی کل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس به میزبانی دانشگاه شهیدباهنر کرمان در تاریخ 17 مهر 98 برگزار می شود. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۰۲    
رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس گفت: شورای اسلامی شدن دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شورای عالی انقلاب فرهنگی از ستادکل نیرو های مسلح و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس برای ایجاد رشته های دانشگاهی مرتبط با دفاع مقدس و برگزاری فراگیر دو واحد درسی دفاع مقدس در دانشگاه ها قدردانی کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۹:۴۷    
حجت الاسلام محمدهادی خسروی یکی از رسالت های سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس را معرفی سرداران شهید روحانی و طلبه دانست و گفت: در سال 1398 معرفی طلبه شهید فرمانده گروهان غواص، سردار سید علی هاشمی را در برنامه کار قرار داده ایم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۹:۳۵    
معاون بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آجا از مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس همدان بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان گفت: ساخت یادمان شهدای گمنام در بوستان کوهستان سمنان در مراحل تدوین و تامین مقدمات اولیه است.
پایگاه خبری استناد   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
استناد نیوز ، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان از مدیرعامل شرکت گاز مازندران در راستای بزرگداشت هفته دفاع مقدس سال 98 تقدیر کرد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - ساخت باغ موزه دفاع مقدس با هدف حفظ آثار و نشر ارزش های این دوران از اولویت های استان قزوین به شمار می رود.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۸:۴۸    
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان قزوین گفت: برنامه های هفته دفاع مقدس با بهره گیری از ظرفیت هنر و فرهنگ در تلفیق بین مراسم محرم و دفاع مقدس اجرایی می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۸:۰۰    
رئیس بازرسی و امور حقوقی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس امروز با کارکنان اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۷:۵۱    
غرفه انتشارات معبر از سوی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان شمالی در یازدهمین نمایشگاه کتاب استان واقع در مصلای شهرستان بجنورد برپا شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۷:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان قزوین گفت: ساخت موزه دفاع مقدس به عنوان یک نیاز فرهنگی و ارزشی در استان ضروری است و باید تسریع شود.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان قزوین گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس از پیش کسوتان و رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی در استان تجلیل می شود.