دوشنبه ۲۲ مهرساعت ۰۵:۰۲Oct 2019 14

جدیدترین‌های «المپیاد استعداد های برتر»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۸    
رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان یزد گفت: نام پنج نفر از بازیکنان تیم واترپلو استان یزد در لیست منتخبین دومین دوره المپیاد استعداد های برتر ایران دیده می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
پنج کماندار نونهال و نوجوان فارس در المپیاد استعدادهای برتر کشور خوش درخشیدند .
روزنامه ندای هرمزگان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
جام نایب قهرمانی ووشو در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی که توسط ووشوکاران هرمزگانی کسب شده است در هتل هرمز بندرعباس قرار گرفت.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۴:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
قرنی مصطفی پور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این شناگر مهابادی در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر شنای کشور در کرمانشاه توانست نظر کمیته فنی فدراسیون شنای کشور جلب کند و در لیست استعدادهای برتر کشور این رشته در رده سنی 13 تا 14 قرار گیرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دفترتوسعه آموزش های پایه و استعدادیابی گفت: خراسان رضوی از ستون های ورزش کشور است، خراسان رضوی تنها استانی که چهار نفر در خصوص المپیاد استعدادهای برتر مورد تقدیر و تجلیل قرار می گیرد.
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کمیته استعدادیابی فدراسیون لیست اسامی مستعدین دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ایران را اعلام کرد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
این مسابقات به صورت دوره ای و رفت و برگشت با انجام 56 دیدار به مدت سه ماه پیگیری می شود. در پایان این رقابت ها 30 نفر از بهترین نفرات انتخاب و در المپیاد استعدادهای برتر کشور شرکت می کنند. ...
مکران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۹:۵۲    
کسب مدال نقره مسابقات جهانی موی تای توسط علیرضا رحیمی(عقاب موی تای استان هرمزگان) . علیرضا رحیمی از شهرستان میناب پس از حضور در المپیاد استعدادهای برتر سال 97 و 98 و حضور در اردوی تیم ملی موی تای با غلبه بر حریفان خود در مسابقات ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۵:۱۶    
مسابقات کشوری المپیاد استعدادهای برتر رشته بدمینتون که در شهریور ماه 98 در دو بخش دختران و پسران به ترتیب در شهرهای قزوین و زنجان برگزار گردید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس گروه قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان اصفهان گفت:انتظاری که از هیات های ورزشی استان داریم این است که در بحث استعدادیابی کوشا باشند تا در سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور شاهد درخشش ورزشکاران این استان باشیم.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۰۹:۵۶    
با برگزاری دومین المپیاد استعدادهای برتر تیراندازی، 9 ورزشکار از استان تهران جهت حضور در اردوی تمرینی شناسایی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ناکامی بهت برانگیز ورزشکاران اردبیلی در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور مهم تر از آن به نظر می رسد که در لابلای اخبار اخذ میزبانی های مستمر ورزشی نادیده گرفته شود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
حبیب الله قربانی روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس اعلام مربیان ارزیاب در جریان رقابت های المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور، 56 بازیکن در بخش پسران و دختران به عنوان استعدادهای برتر معرفی شدند که نام 6 تیرانداز از آذربایجان غربی نیز در میان آنها دیده می شود. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مجتبی جانعلی روز سه شنبه در مجمع انتخاباتی هیات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان سمنان در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان افزود: هیات های ورزشی بحث استعدادیابی را جدی بگیرند و برای دست یابی به موفقیت در سال آینده از اکنون، برنامه ریزی مدون داشته باشند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اکرم مهدی زاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس اعلام مربیان ارزیاب اعزامی به تهران و گیلان در جریان رقابت های المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور، 14 بازیکن در بخش دختران به عنوان استعداد برتر معرفی شدند که نام نجد مکاری نیز در بین پدیده های نوظهور کشور دیده می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کاروان همدان در حالی که ماراتن دومین مرحله المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور را با تصاحب 40 مدال به پایان رساند اما توسط مدیرکل ورزش و جوانان نمره مردودی گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۰:۲۷    
رئیس هیات کونگ فو استان کرمانشاه گفت: برای شناسایی استعدادهای برتر کونگ فو در استان تنها روی شهر کرمانشاه تمرکز نمی کنیم، بلکه همه شهرستان ها را مورد توجه قرار می دهیم که نتیجه آن را هم در المپیاد استعدادهای برتر دیدیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
هیات ورزشی ووشو استان برترین هیات در رنکینگ ورزش استان در سال 98 در المپیاد استعدادهای برتر شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: ورزشکاران زنجان با حضور در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور، موفق به کسب 60 نشان رنگارنگ شدند و توان و آمادگی بالای خود را به رخ حریفان کشیدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در حالی طی روزهای اخیر خاتمه یافت که افزایش 44 درصدی اعزام ورزشکاران سمنان به این رقابت ها، این استان را از قعرنشینی در بین استان ها، در جدول توزیع مدال های قهرمانی این مسابقات نجات نداد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
علی خلیلی مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به اینکه امسال در المپیاد استعدادهای برتر ورزشی، پذیرای 3000 ورزشکار در قالب میزبانی 7 رشته ورزشی بودیم ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۲:۴۱    
سارا حیدری به اردوی تدارکاتی پشتوانه سازی تیم ملی پیوست و بدمینتون بازان نونهال خراسان جنوبی در لیست منتخبین دومین المپیاد استعدادهای برتر کشور قرار گرفتند.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۲    
مراسم تقدیر از عوامل برگزاری المپیاد استعدادهای برتر در رشته های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی برگزار شد.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۲    
مراسم تقدیر از عوامل برگزاری المپیاد استعدادهای برتر در رشته های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی برگزار شد.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۲    
مراسم تقدیر از مسئولان و دست اندرکاران برگزاری المپیاد استعدادهای برتر فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی کشور در سال 98 در سالن روابط عمومی فدراسیون برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سومین گردهمایی روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها به ریاست امیاری مدیرکل ورزش وجوانان و با حضور خواستارفرماندار بندرخمیر وسایر اعضاء در سالن جلسات فرمانداری شهرستان بندرخمیر برگزار گردید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مسئول گروه هماهنگی امور ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت:گاه ویژه به رده های سنی مختلف جزو اهداف کلان وزارت ورزش و جوانان است که جزو برنامه های میان مدت قرار گرفته و سبب درخشش در میادین بین المللی همچون المپیک می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۲۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: هدف از برگزاری المپیاد استعدادهای برتر، انتخاب نمایندگان شایسته برای المپیک جوانان 2022 سنگال است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم شنا اصفهان در المپیاد استعدادهای برتر گفت: استانی که شناگران خوب داشته باشد، می تواند رنکینگ بهتری در جدول توزیع مدال ها داشته باشد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس فدراسیون جودو کشور با اهدای لوح سپاس از مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد تقدیر کرد. به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی ادراه کل ورزش و جوانان استان یزد آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو با ارسال لوح سپاس از مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در پی ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: ورزشکاران کردستانی با کسب جایگاه هشتم جدول رده بندی دومین دوره المپیاد استعداهای برتر ورزش کشور و ارتقاء رتبه دهم سال گذشته خود موفقیت بزرگی را در تاریخ ورزش استان ثبت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیأت شطرنج استان زنجان از حضور تیم شطرنج زنجان در المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۱    
زنجان-معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به کسب 60 مدال در المپیاد دوم،گفت: عملکرد کاروان ورزشی استان زنجان در دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی، بسیار چشمگیر بود.
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
بانوی وزنه بردار خوزستانی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شد. آیدا علایی از استان پس از درخشش در المپیاد استعدادهای برتر کشور به اردوی تیم ملی نوجونان فراخوانده شد. اردوی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان از 12 تا 19 مهرماه در تهران برگزار خواهد شد. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
تاریخی سازی کشتی گیر قم با کسب سهمیه المپیک، برگزاری مجمع سالیانه هیات کونگ فو و هنرهای رزمی قم، کسب 36 مدال از مسابقات کاراته قهرمانی کشور، میزبانی از اردوی تیم ملی کبدی جوانان ایران، قهرمانی تیم اسطوره در لیگ استانی ووشو قم، پاراتکواندوکار قم بین برترین های دنیا ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا تیم فوتبال خوزستان در المپیاد استعدادهای برتر کشور به مقام قهرمانی رسید. در این مراسم عبدالکاظم طالقانی رییس هیات فوتبال خوزستان ضمن قدردانی از وزارت ورزش و جوانان و اداره کل استان برای برگزاری مسابقات المپیاد به صورت دوره ای گفت ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۲    
دبیر ستاد المپیاد استعدادهای برتر استان تهران تاکید کرد: ورزشکاران استان تهران در قالب دو تیم در المپیاد استعدادهای برتر کشور درخشیدند
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۲    
مسئول کمیته امور بانوان دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور در تهران، درخشش دختران ورزشکار استان تهران را در این دوره از رقابتها، قابل تقدیر دانست و آن را نشان دهنده توانمندی و اقتدار ورزش و جوانان پایتخت در سنین پایه عنوان کرد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۷    
دبیر هیئت فوتبال استان اصفهان گفت: نتایج در المپیاد استعدادهای برتر مهم نیست، سلطان حسینی بیشتر در دانشگاه حضور داشته و تجربه این کارها را ندارد و نمی داند که تیم های استعدادیابی برای کشف استعداد بسته می شوند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نرگس یوسفی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: قرار است این طرح با همکاری آموزش و پرورش در همه رشته های ورزشی صورت گیرد تا بهترین نفرات برای اعزام به مسابقات المپیاد ورزشی سال آینده انتخاب شوند. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
خلیلی: تعداد مدال های استان زنجان از 43 مدال در سال 97 به 60 مدال در سال 98 ارتقا یافته است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رییس هیئت بدمینتون استان اصفهان گفت: اصفهان تیم نونهال خود را به مسابقات المپیاد استعدادهای برتر اعزام کرد و همین امر سبب شد که اصفهان نتیجه ضعیفی را کسب کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس هیأت انجمن های ورزشی استان قم از انتخاب دو تن از دختران راگبی باز قم به عنوان بهترین های المپیاد استعدادهای برتر ایران خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- تیم های اعزامی از هرمزگان به دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور، موفق به کسب 38 مدال رنگارنگ شدند.
دنیای معدن   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
در المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی بانوان کشور، بانوی فولادی مقام سوم را کسب کرد. به گزارش دنیای معدن به نقل از خبرنگار روابط عمومی، مریم اورکی فرزند علی اورکی شاغل در کارگاه ذوب فولادسازی، در این رقابت ها که ششم و هفتم شهریورماه در دریاچه شورابیل اردبیل برگزار شد، به مقام سوم دست یافت. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
برخی هیات های ورزشی در دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور در حد انتظار نتیجه نگرفتند.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۰    
پرونده دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر با جهش یک رتبه ای ورزش نصف جهان و رتبه دومی کاروان ورزشی استان بسته شد. دومین دوره این رقابت ها با حضور حدود 34 هزار ورزشکار در 96 رشته ورزشی با هدف شکوفایی استعدادهای ورزشی، شناسایی استعدادهای برتر ورزشی در استان های مختلف کشور ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
کاروان ورزشی هرمزگان با کسب 38 مدال رنگارنگ و قرار گرفتن در جایگاه بیست و یکم جدول رده بندی توزیع مدال ها به کار خود در دومین دوره المپیاد استعداد های برتر کشور پایان داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۰۸:۰۳    
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت : ورزشکاران کاروان بزرگ ازهامون تامکران در دومین المپیاداستعدادهای برتر ورزشی کشور با کسب 51 مدال رنگارنگ در جایگاه 15 جدول توزیع مدال ها قرار گرفت .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۰۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
استان هرمزگان با قرار گرفتن در جایگاه 21 جدول توزیع مدال ها در المپیاد استعدادهای برتر کشور به کار خود در این المپیاد پایان داد.