پنجشنبه ۲۸ شهریورساعت ۱۹:۱۶Sep 2019 19

جدیدترین‌های «شبکه افق»

پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۵:۳۰    
دومین قسمت مجموعه دانش آموز ایرانی با موضوع تحولات نظام آموزشی در کشورمان، چهارشنبه 27 شهریور از شبکه افق پخش می شود.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۵:۳۰    
هجدهمین قسمت از سری سوم فیروزه درباره زندگی و آثار پروانه نجاتی، چهارشنبه 27 شهریور از شبکه افق پخش می شود.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۵:۳۰    
چهل و هشتمین قسمت برنامه نیمه پنهان ماه با حضور همسر شهید اسماعیل معینیان، چهارشنبه 27 شهریور از شبکه افق پخش می شود.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۵    
سومین قسمت مجموعه مستند پسران گمبوعه داستان زندگی منصور الهی از اهالی مسجد سلیمان در خوزستان، چهارشنبه 27 شهریورماه از شبکه افق پخش می شود.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۵    
مستند تجارت ابدی درباره نزول خواری در جامعه، چهارشنبه این هفته از شبکه افق پخش خواهد شد.
نواندیش   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۰۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
در پی مجادلات قلمی اخیر میان وحید جلیلی و برخی از فعالان فرهنگی درباره عملکرد صدا و سیما و حسین محمدی، معاون دفتر رهبری، مسعود فروغی، سردبیر فرهیختگان در این روزنامه نوشت: ...
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۰    
نخستین قسمت بشارت با عنوان بشارت به یک همسایه، یکشنبه 24 شهریور از شبکه افق پخش می شود.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۰    
ششمین قسمت مجموعه مستند پسران گمبوعه روایتی از دوران دفاع مقدس به بیان محمد سعید سبحانی از اهالی خوزستان، یکشنبه 24 شهریور از شبکه افق پخش می شود.
پانزدهمین قسمت مجموعه مستند در امتداد غدیر با موضوع زندگی مسلمانان و شیعیان آلمان و شهر برلین، یکشنبه 24 شهریورماه از شبکه افق پخش می شود.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۰    
نخستین قسمت مجموعه مستند دیدار گفت وگو با شاعر فارسی گوی پاکستانی دکتر اسلم انصاری، یکشنبه 24 شهریور از شبکه افق پخش خواهد شد.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۰    
قسمتی دیگر از مجموعه مستند قیام لله درباره فعالیت های اجتماعی و فرهنگی یک فرد روحانی، یکشنبه این هفته از شبکه افق پخش می شود.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
برترین ها: احمد مازنی، نماینده مردم تهران در مجلس در پاسخ به یامین پور که اورا فاقد سن سیاسی دانسته بود در توئیتر خود نوشت: کودک متولد خرداد 88. سن سیاسی من را می توانید در زندان شاه و شکنجه گاه ساواک جستجو کنید. او در توئیتر خود نوشت:
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
برنامه تلویزیونی نادر شو با موضوع وضعیت امروز آمریکا در سطح بین المللی و گفتگو با کارشناسان غربی در مورد این مسأله، از شنبه 23 شهریورماه روی آنتن شبکه افق می رود. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۶:۴۴    
نصف جهان: چندی پیش بود که رضا پورحسین، مشاور عالی معاون سیما، در نامه ای خطاب به مدیران شبکه های تلویزیون، ضمن معرفی مجریان برتر در حوزه پاسداشت زبان فارسی خواستار تشویق شایسته آنان شد. ...
برنامه تلویزیونی نادرشو با موضوع وضعیت امروز آمریکا در سطح بین المللی و گفت وگو با کارشناسان غربی در مورد این مسئله، از شنبه 23 شهریورماه روی آنتن شبکه افق می رود.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۲۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، مرحوم اسدالله عسگر اولادی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، که مهمان ویژه برنامه چهل سالگی انقلاب برنامه دستخط شبکه افق بود، خاطره ای جالب از دیدار با امام خمینی (ره) در پاریس بیان کرد ...
خبرآنلاین: چهره رسانه ای اصولگرا و مجری تلویزیون در رشته توئیتی به انتقاد از گزارش بخش خبری 20:30 درباره خودسوزی یک دختر جوان پرداخت. سیدمرتضی فاطمی در رشته توئیتی نوشت: ...
حوزه   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه مدیر شبکه افق سیمای جمهوری اسلامی ایران با حضور در آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها با مدیران و مسئولان حرم مطهر دیدار و گفت وگو کرد.
سلام نو / میزان   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، همزمان با سالگرد درگذشت آیت الله طالقانی مستند پدر طالقانی که نسخه سینمایی آن سال گذشته در جشنواره سینما حقیقت رونمایی شد، به زودی از شبکه افق به روی آنتن خواهد رفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر پخش شبکه افق سیما گفت: این شبکه در دهه اول محرم امسال سعی کرده برنامه های زنده و تولیدی را با محوریت فرهنگ بومی مناطق مختلف ایران روی آنتن ببرد.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۰۸:۴۰    
مستند هالی کالی درباره برگزاری مراسم عاشورای حسینی در استانبول ترکیه، شنبه این هفته از شبکه افق پخش می شود. برنامه دوربین سلامت با نگاهی به مسائل مرتبط با پیشگیری، درمان و چالش های حوزه سلامت از این پس روی آنتن تلویزیون تندرستی می رود.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۵:۵۰    
مستند دلدادگان حسین با موضوع عزاداری و سوگواری شیعیان پاکستان در ماه های محرم و صفر، شنبه 16 شهریور از شبکه افق پخش خواهد شد.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۵:۴۰    
هفتمین قسمت مجموعه مستند حسین سیدالشهداء(ع) با موضوع دلایل حرکت امام حسینی(ع) به سوی کوفه، شنبه 17 مهرماه از شبکه افق پخش می شود.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۵:۴۰    
مستند قصه های انقلاب با موضوع حوادث دوران مبارزه علیه رژیم شاه و قضایای مربوط به 17 شهریور 57، شنبه این هفته از شبکه افق پخش می شود.
خبر خودرو   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۰۹:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرآنلاین: روز پنج شنبه یکی از مجریان شبکه افق که پایگاه اصلی دلواپسان و منتقدان دولت است در صفحه توئیترش خطاب به علی اکبر صالحی نوشت: آقای صالحی! یادتان هست سال 94 گفتید: "ولله، ولله ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۷:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
بزرگراه همت نام مستندی سریالی است که از شبکه افق پخش می شود، دغدغه اصلی بچه های بزرگراه همت، معرفی افراد یا گروه های فعال در حوزه فرهنگ و تربیت است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۳:۵۶   + ۴۱ سایت دیگر  
فیلم سینمایی عمر مختار به کارگردانی مصطفی عقاد، جمعه 15 شهریور ماه ساعت 9:30 از شبکه افق پخش خواهد شد.
ویژه برنامه زنده فتح خون هر شب به صورت زنده از کربلای معلی روی آنتن شبکه افق می رود.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۲۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
– اخبار فرهنگی – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، امروز رویدادهای مختلفی روی آنتن رادیو و تلویزیون می آید که در این بسته خبری مروری بر آن ها داریم: فتح خون در شبکه افق ویژه برنامه فتح خون از ابتدای ماه محرم تا سیزدهمین روز این ماه، هر شب به [...]
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۵:۴۰    
نخستین قسمت مجموعه مستند هند دوستان روایتی از ارتباط معنوی میان شیعیان هند با امام حسین(ع) و حضرت عباس(ع)، یکشنبه 10 شهریور روی آنتن شبکه افق می رود.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۵:۴۰    
مستند معراج روح با موضوع احوال و سیره زندگانی مرحوم آیت الله سید رضا بهاءالدینی، یکشنبه 10 شهریور از شبکه افق پخش می شود.
مجموعه مستند حسین سیدالشهداء(ع) به مناسبت دهه اول محرم روی آنتن شبکه افق می رود.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۵:۳۰    
مستند عزاداری در ترکیه با موضوع برگزاری مراسم سوگواری سنتی در ترکیه به مناسبت ماه محرم، یکشنبه 10 شهریور به روی آنتن شبکه افق می رود.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۵:۳۰    
قسمتی دیگر از مجموعه مستند قیام لله با عنوان طلای سرخ، یکشنبه 10 شهریورماه از شبکه افق پخش می شود.
به مناسبت فرا رسیدن دهه اول ماه محرم، مراسم عزاداری و سخنرانی مذهبی در چندین نوبت به صورت روزانه از شبکه افق پخش می شود.
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۷:۲۰    
مستند مدح عشق کاری از خبرگزاری رسا با موضوع محبت اهل سنت خطه کردستان امروز بر روی آنتن شبکه افق می رود.
الف   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۲:۴۹   + ۷۳ سایت دیگر  
با آغاز ماه محرم سریال های وقت صبح ، ترور خاموش ، مرضیه ، دریا نزدیک است ، ستایش 3 پخش و سریال های مختارنامه ، رسم عاشقی ، شب دهم و سفر سبز ، ایراندخت از شبکه های یک، دو، سه، چهار، پنج، افق، نسیم و تماشا بازپخش می شوند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۰۸:۰۰    
متلک های مجری شبکه افق به بهاره رهنما و اشعارش ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۶/۰۸ - ۱۱:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
برنامه جهان آرا، چهارشنبه شب با حضور حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان ، رییس حوزه علمیه دارالحکمه با موضوع عزاداری سیّدالشهدا(ع) و مکتب امام خمینی(ره) از شبکه افق پخش شد. ...
جهان نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۲۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ارتباط زنده با کربلای معلی و همچنین پخش زنده مراسم عزاداری هیأت فدائیان حسین(ع) در اصفهان با مداحی سیدرضا نریمانی هر شب ساعت 21:30 به مدت یک ساعت، از جمله برنامه های شبکه افق در محرم محسوب می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
برای 41 دقیقه آرشیو حدود 800 هزار تومان از ما پول گرفت. بخش دیگر از تصاویر آرشیوی از طریق شبکه افق به صورت رایگان در اختیار ما قرار گرفت. مرکز تاریخ معاصر و سازمان اسناد نیز در بحث آرشیو به ما کمک کرد ...
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۳:۰۴    
برترین ها: بهاره رهنما که پیش تر با انتشار مجموعه سروده های بی محتوای خود در فضای مجازی خبرساز شده بود، این بار اشعار وی سوژه مجری شبکه افق شد! در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید
میزان   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۲۰:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- برنامه تلویزیونی جهان آرا، با موضوع بررسی آخرین تحوّلات منطقه با حضور قائم مقام اسبق وزارت خارجه کشورمان روی آنتن زنده شبکه افق رفت. تاریخ انتشار: 20:43 - 06 شهریور 1398 - کد خبر: 545464
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۵:۴۰    
تکرار مستند بابازی در مورد یک روز شاد شاد و مهیج پدران در کنار فرزندان، جمعه این هفته از شبکه افق پخش می شود.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۵:۱۰    
ششمین قسمت مجموعه ملازمان حرم ، گفت وگو با همسر شهید حسین براتی، پنجشنبه 7 شهریورماه از شبکه افق پخش می شود.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۵:۱۰    
مستند یک لقمه نون روایتی از فعالیت و زندگی محمد علی شعبان زاده نانوای اهل یزد، پنجشنبه 8 شهریور از شبکه افق پخش می شود.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۵:۱۰    
مستند آقای دادستان با موضوع زندگی شهید اسدالله لاجوردی، جمعه این هفته روی آنتن شبکه افق می رود.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۵:۰۰    
نخستین قسمت از سری جدید مجموعه مستند راه های افتخار درباره فعالیت واحدهای رزمی – مهندسی در دوران دفاع مقدس، پنجشنبه 7 شهریور روی آنتن شبکه افق می رود.
شانزدهمین قسمت از سری سوم فیروزه درباره زندگی و آثار پونه نیکویی، چهارشنبه 6 شهریور از شبکه افق پخش می شود.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۳:۲۰    
پنجاه و یکمین قسمت برنامه نیمه پنهان ماه با حضور همسر یکی از شهدای مدافع حرم، چهارشنبه هفته جاری از شبکه افق پخش می شود.