پنجشنبه ۳۱ مردادساعت ۰۳:۲۹Aug 2019 22

جدیدترین‌های «هیسپان تی وی»

برنامه اسلام دات کات (Islampuntocom) در شبکه هیسپان تی وی این هفته موضوع تعلیم و تربیت اسلامی و ارکان آن را مورد بررسی قرار می دهد.
برنامه رژیم تحمیلی (El Estado Impuesto) شبکه هیسپان تی وی فعالیت های شهرک های غیرقانونی مناطق اشغالی فلسطین را بررسی می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۵:۰۳    
موضوع این هفته برنامه مستند گزارشی نظر شما چیست؟ شبکه هیسپان تی وی درباره پنج ژنرال از مقامات بلندپایه ارتش کلمبیا، به همراه 12 افسر دیگر است که برای ارزیابی خدماتشان و وجود موارد دیگری از فساد به دادگاه فراخوانده شده اند.
ارز دیجیتال لیبرا که به نظر می رسد نامش به آزادی و رهایی اشاره داشته باشد، اقدامی از فسبوک برای ورود به عرصه های تازه اقتصادی است. در برنامه این هفته شکاف اقتصادی Brecha Econ mica شبکه هیسپان تی وی مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد.
مستند میراث ماندگار با نگاهی به زندگی دانشمند و عالم اسلامی ایرانی علامه جعفری فردا پنجشنبه 24 مرداد از شبکه هیسپان تی وی پخش می شود.
شبکه هیسپان تی وی در برنامه این هفته عکس های تکان دهنده خود به تحلیل و بررسی عکسی که توسط پیتر لیبینگ از لحظه پرش یک سرباز آلمان شرقی بر فراز سیم خاردار و فرار وی به آلمان غربی ثبت شده، می پردازد.
برنامه نظر شما چیست؟ از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی این هفته به موضوع باندهای مسلحانه و ایجاد ناامنی گسترده در گواتمالا می پردازد.
برنامه ایران شبکه هیسپان تی وی، این هفته مخاطبان خود را همسفر استان های فارس و خرم آباد می کند.
پانا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۰۹:۴۳    
تهران (پانا) - گزارشگر برنامه ایران در شبکه برون مرزی هیسپان تی وی ترغیب مخاطبان اسپانیولی زبان برای سفر به ایران را مهم ترین دستاورد این برنامه دانست. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۰۵:۵۹    
برنامه منطقه مالی هیسپان تی وی این هفته به موضوع بیمه های تأمین اجتماعی برزیل می پردازد که قرار است در تصمیمی حکومتی خدمات این بیمه ها برای مردم کم شود و بالغ بر 251 میلیون دلار صرفه جویی مالی برای دولت برزیل محقق شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۰۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
خبرنگار شبکه برون مرزی هیسپان تی وی ضمن پرداختن به تجربیات سال های همکاری اش با شبکه هیسپان تی وی و بازخوردهایی که از مخاطبان اسپانیایی زبان دریافت کرده است، خبرنگاران برون مرزی را سربازانی گمنام دانست.
موج   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۶:۳۱    
خبرنگار هیسپان تی وی می گوید انتشار اخبار غرض ورزانه برخی رسانه های خارجی از ایران و منطقه، سبب شده که روایت متفاوت این شبکه با استقبال مردم اسپانیایی زبان مواجه شود. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۳:۱۰    
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه نقش رسانه های برون مرزی جمهوری اسلامی ایران همچون شبکه های پرس تی وی، العالم، هیسپان تی وی و... در مخابره پیام انقلاب اسلامی به دنیا بسیار مهم است، گفت: رسانه های برون مرزی کشورمان امروز جلودار جریان اطلاع رسانی دقیق در عرصه های بین المللی هستند.
مستند دومین ضربه به در افشای مخفی کاری آمریکا در مورد علل کشته شدن سربازان این کشور در جنگ های عراق و افغانستان توسط نیروهای خودی است که از خانواده های آنان و مردم آمریکا پنهان مانده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۰۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
برنامه رژیم تحمیلی شبکه هیسپان تی وی از نفوذ اسرائیل در منطقه آمریکای لاتین پرده برداری می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مستند افشاگر مخاطرات بمباران هسته ای با عنوان بمباران فراموش شده در سالگرد بمباران هیروشیما، با نمایش پنهان کاری های ایالات متحده فردا از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی پخش می شود.
پرونده فاجعه آب و هوا در یک توافق با اروپا و کشورهای عضو مرکوسور روی میز برنامه برنامه دژ آپاچی شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی بررسی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۰۹:۳۴    
طاهره بدخش گزارشگر برنامه ایران در شبکه هیسپان تی وی اشاره دارد که اسپانیولی زبانان به تجربه حضور در ایران علاقه مندند.
شیشه دارو این هفته به نفتکش ها می پردازد و توقیف کشتی روسی توسط اوکراین و سیاست های مربوط به آن را بررسی می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۱ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شبکه هیسپان تی وی گفت: موضوع رسانه های برون مرزی ایران مبحثی ملی است و حل مشکلات پیش رو هم عزم ملی نیاز دارد و اگر اهمیت لازم را به شبکه های برون مرزی ندهند این مشکلات همچنان ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۸:۰۷    
هیات رسانه ای هند از شبکه های پرس تی وی و هیسپان تی وی جمهوری اسلامی ایران بازدید کردند.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
فهیمه اسماعیل پور با اعلام اینکه به زودی مجموعه بلانکو از شبکه هیسپان تی وی پخش می شود، گفت: این مجموعه 25 دقیقه ای با اجرای اُسوالدو کانالز در هر قسمت خود یک فیلم کوتاه را معرفی و ضمن نمایش بخش هایی از آن با کارگردان و سازنده اثر به گفت و گو می نشنید. ...
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سهیل اسعد مجری و کارشناس آرژانتینی تبار هیسپان تی وی این هفته در برنامه اسلام دات کام موضوع شرم و حیا از انجام امور زشت را محور بحث قرار داده تا نظر مخاطبان خود را به تعاملات انسانی و معنوی جلب کند. ...
برنامه رژیم تحمیلی از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی، قتل یک شهرک نشین اسرائیلی اتیوپی تبار را توسط افسر پلیس بررسی و به موضوع چشم پوشی دادگستری در اعلام جرم این افسر می پردازد.
برنامه ایران هیسپان تی وی، این هفته مخاطبان خود را میهمان و مسافر شهرستان خواف از توابع مشهد در استان خراسان رضوی خواهد کرد
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۰۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شبکه هیسپان تی وی با رویکرد موضوع محور به مسائل و چالش های انسانی توجه جدی دارد و سعی کرده در این رویکرد آسیب شناسانه، توجه ویژه ای به زنان و خشونت و تبعیض علیه آنها داشته باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۰۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
برنامه عکس های تکان دهنده هر هفته از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی پخش می شود، این هفته عکس عمر خاوار و پسر تازه به دنیا آمده او اختصاص دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۴:۳۲    
انهدام شبکه جاسوسی آمریکا توسط وزارت اطلاعات ایران موضوع برنامه در جستجوی حقیقت شبکه هیسپان تی وی است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۷:۱۰    
تهران- ایرنا- مدیر تولید و برنامه های شبکه هیسپان تی وی گفت: شیشه دارو در قالب طنز به بیان مسائل مهم روز جهان می پردازد و مخاطبان زیادی در آمریکای لاتین برای خود جذب کرده است.
در این هفته از برنامه اسلام دات کام (Islampuntocom) شبکه هیسپان تی وی به بررسی روابط خانوادگی و شغلی با موضوع وفاداری و تعهد در خانواده و جامعه و شغل افراد بر مبنای اسلام می پردازد.
برنامه زنده در جستجوی حقیقت شبکه هیسپان تی وی، امشب به موضوع توقیف کشتی نفتی انگلیس توسط ایران می پردازد.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۲۱    
برنامه نظر شما چیست؟ شبکه بین المللی اسپانیایی زبان هیسپان تی وی این هفته با موضوع ارزیابی مردمی از دولت خوان کارلوس وارلا رئیس جمهور پاناما از شبکه هیسپان تی وی پخش می شود.
نبأپرس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
برنامه ایران هیسپان تی وی که زیبایی های ایران را به نمایش می گذارد، این هفته مخاطبان خود را به تنگه رغز در جنوب استان فارس و منطقه بستک و جاذبه های گردشگری در هرمزگان می برد.
قرارداد مکزیک و السالوادور برای ایجاد شغل و جلوگیری از مهاجرت جوانان در منطقه، موضوع برنامه این هفته منطقه مالی از شبکه هیسپان تی وی است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مستند بدون ترس پیرامون نسل کشی در گواتمالا توسط دولت این کشور از شبکه هیسپان تی وی پخش می شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
با پخش مستند الکولور دکامالتون ، زندگی مأمور امنیتی شیلیایی که بعداً فیلمبردار جنگی شد از زاویه نگاه شبکه هیسپان تی وی روایت می شود.
در برنامه این هفته داخل اسرائیل (Israel Inside) در شبکه هیسپان تی وی به موضوع تظاهرات در سرزمین های اشغالی و درگیری و تظاهرات یهودیان اتیوپی در این اراضی اختصاص دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۰۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
برنامه ایران شبکه هیسپان تی وی این غذای محلی سوباتان را به قاب خود و در مقابل دیدگان مخاطبان می آورد.
مستند جشن هزار ساله همزمان با دهه کرامت از شبکه هیسپان تی وی پخش می شود.
رفع فقر در کشور بولیوی برنامه اصلی دولت است که جدیدترین قسمت برنامه منطقه مالی شبکه هیسپان تی وی اجرای برنامه هایی خدمت محور در این رابطه را تحلیل خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
آریادنا گارسیا مستند فراتر از کاتالونیا، چالش های جدایی طلبان در اروپا در 12 قسمت و با موضوع استقلال طلبی منطقه کاتالونیا برای شبکه هیسپان تی وی ساخت.
ایسنا: برنامه عکس های تکان دهنده که هر هفته از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی پخش می شود، این هفته به عکس عمر خاوار و پسر تازه به دنیا آمده او اختصاص دارد. ...
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
این برنامه در مورد اعتراض یهودی های ارتودوکس به قانونی سربازی اجباری در اسراییل است. اخیراً فراخوانی برای سربازی اجباری در اسرائیل اعلام شده و مورد مخالفت ارتودوکس ها قرار گرفته است. در پی اعتراض ها، معترضان با برخود شدید نیروی پلیس اسراییل مواجه شده اند. ...
مستند انقلاب نیکاراگوئه به مناسبت سالگرد انقلاب این کشور از شبکه هیسپان تی وی پخش خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
نزول رشد اقتصادی کلمبیا و عقب ماندن آن از برنامه های توسعه موضوع برنامه این هفته منطقه مالی در شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی است، در این برنامه به دلایل عقب ماندن اقتصاد این کشور از پیش بینی های توسعه ای پرداخته می شود.
برنامه عکس های تکان دهنده که هر هفته از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی پخش می شود، این هفته به یکی از عکس های ترامپ در کنار سران گروه 7 کشور صنعتی اختصاص دارد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
خبرنگار شبکه هیسپان تی وی، جایزه ملی روزنامه نگاری 2019 در ونزوئلا را از رئیس جمهور این کشور دریافت کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۰۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
برنامه قاره ها که به صورت هفتگی از شبکه هیسپان تی وی پخش می شود، این هفته به کشتار و خشونت در آرژانتین می پردازد که در هر 21 ساعت یک نفر توسط نیروهای حکومتی کشته می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۰۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
دژ آپاچی هیسپان تی وی در این هفته موضوع سیاست های دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در قبال کشورهای آمریکای لاتین را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۶:۴۲    
مستند عشق من تندرلوین در سه قسمت روزهای چهار شنبه، پنج شنبه و جمعه، از هیسپان تی وی پخش خواهد شد.