شنبه ۱۶ فروردینساعت ۰۱:۳۳Apr 2020 4

جدیدترین‌های «اشتغال پایدار»

 
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: اشتغال پایدار، یعنی رونق تولید به اضافه جهش تولید با اشتغال پایدار مساوی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۱۹    
منتخب مردم شهرستان های لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس یازدهم گفت: بازاریابی مناسب صادراتی و تقویت دیپلماسی اقتصادی موجب ایجاد اشتغال پایدار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مجلس گفت: نبود اشتغال پایدار دلیل اصلی کولبری در مناطق مرزی و به ویژه غرب کشور به شمار می رود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان گفت: اعتبارات ابلاغی اشتغال پایدار روستایی این استان در سال گذشته 369 میلیارد تومان بود اما افزون بر 404 میلیارد تومان پرداخت شده است.
جنوب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۵:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
وی بیان کرد: آمارهای عملکردی سال 98 کمیته امداد استان بوشهر ، نشان می دهد که در حوزه مشارکت های مردمی ، با افزایش 30 درصدی نسبت به سال 97، مردم استان بوشهر 97 میلیارد تومان از طریق کمیته امداد به مردم مستمند و مستحق کمک کرده اند.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس هیأت عامل ایمیدرو از احیا 146 معدن کوچک با اشتغال زایی 3 هزار نفری در سال 98 خبر داد. *** احیا 146 معدن کوچک در سال 98 به گزارش خبرگزاری صنایع ، خداداد غریب پور با اعلام این خبر، اظهار داشت: ...
رضا عظیمی گفت: با توجه به محدودیت های مربوط به شیوع ویروس کرونا، متاسفانه برنامه های جلسات تخصصی معادن مس در دو استان خراسان جنوبی و سمنان لغو گردید که مقرر شد برنامه ها در اولین فرصت به صورت ویدئو کنفرانس و یا تماس تلفنی با معدنداران اجرا گردد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۰۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سید موسی خادمی شنبه شب در جمع خبرنگاران در خصوص شعار سال و جهش تولید بیان کرد: مقام معظم رهبری به دلیل بصیرت عمیق چندین سال متوالی بر حوزه تولید تمرکز کردند و این در حالی است که مهمترین مشکل کشور بیکاری افراد تحصیل کرده در جامعه است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر شعار جهش تولید محور کار قوای سه گانه، بنگاه های اقتصادی و بخش های خصوصی قرار گیرد دستاوردهای بزرگی مانند ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان خواهد داشت.
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۲:۵۵    
با اجرای این طرح عظیم توسعه چشم گیری در بخش های صنعت و کشاورزی شهر های دهدشت و چرام ایجاد خواهد شد تا روند تسریع این طرح که نویددهنده توسعه کشاورزی با آبی شدن 20 هزار هکتار از اراضی کشاورزی دشت های دهدشت و چرام، تولید 16 تا 30 مگاوات انرژی پاک، تأمین آب صنعت، شرب ...
ایانا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۳    
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی یزد گفت: برای ترویج و توسعه کشت گل های زینتی در این استان و ایجاد اشتغال پایدار در هر هکتار به متقاضیان تا سقف 35 میلیارد ریال وام ارزان قیمت پرداخت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: با اجرای دو هزار و 780 طرح از محل تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری شش هزار و 447 فرصت شغلی ایجاد می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: تا کنون چهار هزار و 448 طرح سرمایه گذاری در این استان از تسهیلات اشتغال پایدار روستایی بهره مند شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۰۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان گفت:در راستای اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی 6 هزار و 173 طرح به بانک معرفی شده که چهار هزار و 448 طرح آن تسهیلات را دریافت کرده اند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان گفت: امسال بیش از 26 میلیارد ریال تسهیلات به 19 کارگاه صنایع دستی در استان پرداخت شد. مهدی جمال روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت:پرداخت تسهیلات به 26 کارگاه صنایع دستی در سال 98 منجر به اشتغالزایی برای 35 نفر شد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۸:۱۵    
اراک- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی گفت: تاکنون 315 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی به استان مرکزی اختصاص یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۴:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
اراک- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی گفت: تاکنون 315 میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی به استان مرکزی اختصاص یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۰۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - فرماندار شهرستان فراهان از ایجاد 316 اشتغال پایدار روستایی دراین شهرستان در سال جاری خبر داد و گفت: بیش از یکصد و 51 میلیارد ریال تسهیلات در این زمینه به 207 طرح پرداخت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایجاد اشتغال و بهبود درآمد خانواده ها و همچنین تنوع بخشی به اشتغال از اهداف صندوق اعتبارات خرد زنان عشایری به شمار می آید، از این رو با ایجاد کارگاه نخ ریسی به اشتغال پایدار خانگی عشایری کمک می شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس افزود: در حال حاضر در این شهرک های صنعتی بیش از 395واحد فعال با اشتغال زایی2 هزار و 440 نفر در مرحله فعالیت است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
نصیریان گفت: 8 میلیارد و 800 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زا طی امسال به مددجویان این شهرستان پرداخت شده است. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عبدالمجید نصیریان ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خمین گفت: 259 فرصت اشتغال پایدار روستایی امسال در بخش های مختلف این شهرستان فراهم شده و در سامانه کارا به ثبت رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
بیش از 2 هزار و 761 طرح از تسهیلات اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری بهره مند شدند.
پیام خاوران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی گفت : تفاهم نامه همکاری فی مابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بسیج سازندگی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی منعقد شد .
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دامپزشکی سیستان و بلوچستان گفت: صادرات انواع ماهی و میگو از بنادر این استان به خارج از کشور یکی از مهمترین راهکارهای ایجاد اشتغال پایدار و کمک به رونق تولید در منطقه است.
عصر بانک   ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
موسسه اعتباری نور با هدف رونق کسب و کار و ایجاد اشتغال پایدار از طرح تسهیلات طلوع نور رونمایی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان گفت: 91 درصد اعتبارات اشتغال پایدار روستایی این استان معادل 346 میلیارد و 600 میلیون تومان پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شهر صنعتی کرمانشاه گفت: با رویکرد توسعه ای به این شرکت آمده ام تا از برکت توسعه آن اشتغال پایدار برای استان و غرب کشور به ارمغان بیاید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۰۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده ولی فقیه در لرستان با تأکید بر ضرورت ایجاد اشتغال پایدار در استان، افزود: کمیته امداد استان به سمت ایجاد اشتغال مولد و پایدار حرکت کند.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت کردستان در جلسه بررسی وضعیت شهرک های صنعتی استان کردستان، گفت: حرکت به سمت حذف درآمدزایی از طریق فروش زمین شرکت شهرک های صنعتی، باعث می شود که زمین های مذکور برای توسعه و اشتغال پایدار به سرمایه گذاران واقعی واگذار شود.
سلام نو   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۷:۲۷    
سلام نو – سرویس اجتماعی: توسعه گردشگری روستایی و توسعه اشتغال پایدار ارتباط مستقیمی با یکدیگر دارند. به تعبیری می توان گفت با ارتقای گردشگری زمینه اشتغال پایدار برای مردم بسیاری از روستاها فراهم می شود. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سهندی گفت: به منظور ایجاد اشتغال پایدار برای این تعداد مددجوی تحت حمایت در آذربایجان غربی، بیش از 153میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه پرداخت شده است.
پول نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۴:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
بانک کشاورزی در اجرای طرح توسعه اشتغال پایدار روستایی مبلغ 8000 میلیارد ریال به منظور اشتغال و توانمندسازی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام (ره) مصوب و پرداخت کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۷:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: هشت هزار و 927 طرح اشتغالزایی پایدار روستایی استان در سال جاری موفق به دریافت تسهیلات شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
گنبدکاووس – ایرنا – معاون فرماندار کلاله تعهد اشتغال امسال این شهرستان را یک هزار و 750 نفر اعلام کرد و گفت: دستگاه های اجرایی کلاله از اول سالجاری تاکنون برای یک هزار و 643 نفر اشتغال پایدار ایجاد کرده اند که برابر با 94 درصد تعهد اشتغال امسال است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۰    
مدیرکل بنیاد هرمزگان ضمن بیان اینکه فراهم کردن زمینه اشتغال پایدار، از اهداف مهم بنیاد شهید و امور ایثارگران است، گفت: بهره مندی از ظرفیت های بخش خصوصی از اولویت های بنیاد برای ایجاد اشتغال جامعه ایثارگری است. ...
ایثار   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۲    
مدیرکل بنیاد هرمزگان ضمن بیان اینکه فراهم کردن زمینه اشتغال پایدار، از اهداف مهم بنیاد شهید و امور ایثارگران است، گفت: بهره مندی از ظرفیت های بخش خصوصی از اولویت های بنیاد برای ایجاد اشتغال جامعه ایثارگری است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۲۳:۳۰    
مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی هرمزگان در کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان به تشریح گزارش عملکرد صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی در راستای حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عرصه منابع طبیعی پرداخت .
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۲۱:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
جمال رازقی، پنجسنبه در نشست با رئیس و معاونان سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس در شیراز افزود: باید بکوشیم فضایی در استان فراهم شود که واحدها و بنگاه ها بتوانند با کمترین مشکل در آن فعالیت کنند و اشتغال پایدار داشته باشند. ...
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مردم نیوز : به نقل از بنیاد مستضعفان، مهارت آموزی کلید ورود به اشتغال پایدار است و با همین نگاه، بنیاد مستضعفان(بنیاد علوی) با برگزاری دوره های رایگان مهارت آموزی در چالدران، توسعه فرهنگ کارآفرینی و اشتغال را دنبال می کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر گفت: مهارت آموزی نقش مهم در توسعه اشتغال پایدار کارکنان وظیفه نیروهای مسلح دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی یزد گفت: برای ترویج و توسعه کشت گل های زینتی در این استان و ایجاد اشتغال پایدار در هر هکتار به متقاضیان تا سقف 35 میلیارد ریال وام ارزان قیمت پرداخت می شود.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیادشهید و امورایثارگران هرمزگان، صبح سه شنبه-ششم اسفندماه، در نشستی که با رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بندرعباس داشت، بر اشتغال و معیشت پایدار فرزندان شاهد و ایثارگر تأکید نمود.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مهدی غیب الهی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: هم اکنون میزان افزایش تولید شیر در این شهرستان از 10 هزار راس گاوشیری به 70 تن در روز رسیده است . ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رییس شعب بانک کشاورزی قزوین گفت: یک هزار و 545 روستایی این استان از ابتدای سال جاری با دریافت یک هزار و 135 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی بانک کشاورزی، مشغول به کار شده اند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سیستان و بلوچستان رییس اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) ناحیه دو شهرستان زاهدان گفت: طی 11ماهه نخست سال جاری 335 فقره تسهیلات اشتغال زایی با اعتبار 9 میلیارد و 910 میلیون تومان پرداخت شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۷:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- فرماندار مهریز گفت: گسترش رشته های دانشگاهی در این شهرستان باید بر حسب نیاز روز منطقه و در راستای توسعه همه جانبه و خدمت به مردم، تولید و اشتغال پایدار باشد.
مدیر اینفو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
عیسی منصوری، معاون اشتغال وزارت کار، درباره سیاست های اشتغالزایی گفت:نظام حکمرانی در جمهوری اسلامی یک اشکال اساسی دارد،تا زمانی که اشکال حل نشود مشکلات باقی می ماند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، فرزاد گوهردهی بعدازظهر یکشنبه در جلسه بررسی وضعیت پرداخت تسهیلات اشتغال مددجویان بهزیستی و کمیته امداد استان با اشاره به تاکید قانون اساسی بر توانمندسازی جامعه هدف گفت ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: طی کاریابی های صورت گرفته شده 500 مددجوی کرمانشاهی در شرکت نیرو محرکه که تولید کننده قطعات خودرو است جذب خواهند شد. ...